Visszajelzés Éljen május elseje! - Hoppá, még csak április van... de az elseje stimmel!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 31.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jade

    jade Utánpótlás-írogató

    Egyenlőre 66 felröpim van, úgy hogy nem vártam az eventet
     
    Gio, Rebcsok, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  2. Brigi031976

    Brigi031976 Fórum ismerője

    A lepkéim nem adtak felröpit csak kakit,hogy lesz így meg a felröpim??????:cry::cry::cry::cry::cry:
     
    rokaro1, -Fülemüle-70, revaa és 3 más kedveli ezt.
  3. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia Bátyó :)

    Nagyon köszi az infókat, én (most a mondat közepére tettem, nem vagyok én egoista)szóval én csak kerestem és kerestem azt a gombot, amivel vissza tudom fordítani a farmot, és kicsit visszaléptem az időben, amikor még kezdő játékos voltam és kattintgattam ide meg oda, nem is tudtam, hogy van Fórum(egyik szomszédom írta meg), szóval végre bal oldalon megnyitottam a fület (jó, hogy eszembe jutott, máskor mindig onnan szoktam tájékozódni, de annyira megleptek a bogarak, hogy hipnotizálva csak azokban "gyönyörködtem") és visszaállt a rend, már kezdtem úgy érezni magam, mint ha ringlispírben ülnék.
    Egyébként pontosan április elsején álltam munkába a mostani munkahelyemen és mivel indítottam? A szokásos évi migrénem lecsapott rám és a rendelés kellős közepén "bocsánat hánynom kell" felkiáltással kirohantam- már nem tudom mit mutatott a páciens magán, de elég kínos lehetett a Főorvosnőnek az egész szitu, azóta is nevetünk rajta, még jó, hogy humorosan fogta fel a dolgot.
    Még egyszer köszi a leírást és
    rendesen locsolkodjál nekem, finom kölnivízzel nem valami 'krasznaja moszkvással'xD
     
    nolina1965, genka53, brekkencs. és 16 más kedveli ezt.
  4. Töpitúró

    Töpitúró Fórum-zöldfülű

    Tetszik!!! :)
     
    nolina1965, csio70, Rebcsok és 7 más kedveli ezt.
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Köszönöm.
    Megcsinálom, ha megéri ha nem. Tetszik az egész, ahogy tálalták. Ha már nyuszizok, akkor a többi csak pár kattintás. Már letaroltam amit akartam.
     
    nolina1965, Rebcsok, zebrina04 és 9 más kedveli ezt.
  6. bsand59

    bsand59 Aktív író

    a bogarakat nem etetni kell, hanem lecsapni :)
     
    nolina1965, genka53, tewo és 9 más kedveli ezt.
  7. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!

    Szép húsvétot kívánok mindenkinek.Ez az event pont nagyon jól elvan találva bolondok napjára,Kezdésre 96 ejtőernyős patkányt kaptam a gaz már szaporodik,jeges medvét megetettem s kaptam is tőle kártevő karácsonyi matricát és 15db zoknit.Remélem mással is megörvendeztet majd,csak még az a kérdés honnan szerzünk neki cukrot?Vagy azt az agyon csapott bogarak adják?Menet közbe kiderül.Ez idáig olvasott hsz-en nagyon jókat nevetgéltem még a könnyem is kifolyt,még jövök de most vár a vv event.Mindenkinek jó szórakozást és sok ejtőernyős patkányt kívánok,a fiúknak köszönöm az event ismertetőt.
     
  8. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    event ide vagy oda a húsvét nem csak az eventekről szól.Ma húsvét első napján minden játékostársamnak ,modiknak és hát a mi mindennapi játékunk megalkotójának ÁLDOTT BÉKÉS HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK erőt egészséget és jó játékos kedvet jó időt és végre tavaszt. KRISZTUS feltámadt.!!
     
    nolina1965, brekkencs., incimami és 16 más kedveli ezt.
  9. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Hess innenelnixD:p
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Javítom. Új magyar szavunk a hessinnenelés. Hiába, no, a finn nyelvrokonság...
     
    nolina1965, genka53, katimami51 és 29 más kedveli ezt.
  11. jade

    jade Utánpótlás-írogató


    Nekem megjelent a szokásos helyen a címerem mellett az event "belépési kapu" egy maci/bogár szerű alak (Főfarm, Szédült szántó, Erdei tisztás)
     
    Gio, Sali~*.*, Farm_Tadity_ és 3 más kedveli ezt.
  12. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Na végre, tetszik ez az event tematikája :D Hajnalban arattam valamikor a tojásfákat, akkor homályosan láttam hogy helyzet van, de azt hittem csak a szaladgáló bogarak a tréfa, meg az pár felreppenő. Mázlim volt hogy spenótot ültettem, és a raktárházak is éjfél után értek, így 136 egérrel kezdtem :D
     
    nolina1965, Beus85, Gio és 11 más kedveli ezt.
  13. Skarpea

    Skarpea Fórumprofi

    Sziasztok

    szerintem nagyon jópofa ez a kis áprilisi tréfa nekem tetszik főleg a fejjel lefelé lévő dolgok szinte minden gratula a fejlesztőknek :)
     
    nolina1965, brekkencs., Gio és 11 más kedveli ezt.
  14. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia Sali!
    Oriasi amit irtal, csak nevetek es nevetek xD xD , eljen a Bolondok napja ;)
    Szia Toma!
    Koszi az event ismertetot , ertheto es vilagos mint a vakablak xD
    Hajnalban felebredtem es akkor szembesultem a bogar invazioval. Most reggel ultettem el az event novenyt ;) Nekem nagyon tetszik a felfordulas, az elnevezesek ,Hess innen , jol kitalaltak ezt az egesz aprilisi trefat .
    Kellemes Husveti unnepeket mindenkinek :)
     
    nolina1965, brekkencs., incimami és 16 más kedveli ezt.
  15. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!
    Engem nagyon zavart hogy minden a feje tetején áll. Mire mindent learattam, rájöttem, hol kell visszafordítani a farmot.
    Event ablak-a vásárlás gomb melletti bogárra kattintva változtatni tudunk a farmon (pirossal kereteztem).
    http://kepkezelo.com/images/9tpmi1cdz6e6mck138er.jpg
    Akit a bogarak zavarnak, csak ki kell kapcsolnia a pipát az event ablakban. Területváltáskor van némi bogár invázió, de ennyi belefér. :)
    Boldog húsvétot Mindenkinek! Megyek sütni! :inlove:
     
    nolina1965, brekkencs., Lengyel95 és 16 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Beépítve.
     
    nolina1965, genka53, brekkencs. és 7 más kedveli ezt.
  17. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Bolondos jó reggelt mindenkinek!
    Látom feje tetején áll minden a farmomon! xD Nagyon jó!;)
    A jelzőtáblákat már elültettem,itt az első 6-8 oldalt elolvastam,macit megetettem:D
    De nekem még a tölgyesben is áll egy maci,de csak 1 kaja volt amit a főfarmi macinak odaadtam!:)
    Ennek honnan tudok szerezni kaját? Mi lesz ha nem tudok neki gyorsan adni és elkezd itt rombolni,tombolni!!
    xDxDxDxD

    Már megvan! Frissitettem,és eltünt a maci a tölgyesből...nagy megkönnyebülés!:D már azon gondolkoztam ha a maci bevadul hogy menekitem ki a családomat! Mentési terv!
    xDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.18
    nolina1965, genka53, brekkencs. és 13 más kedveli ezt.
  18. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Éjféljor már olyan fárdt voltam, hogy azt hittem már látni se látok jól, mikor a bogarakat láttam, így elmentem lefeküdni. Reggel meglepetten tapasztaltam, hogy nem a szemem káprázott :) Tényleg event indult, bár kiírást nem láttam, végigellenőriztem mindent. Hol ültethető, felröpi honnan jön, varázsfa adja-e, szomszinak küldhető-e, van-e mag a vetőtáblán, malomban mit kell keverni...stb. Mikor láttam mindenre van valami megoldás, na akkor vetettem el a magokat és kezdtem szaporítani, meg mikor az eventórát leellenőriztem.
    Ez kb. olyan, mint régen, mikor derült égből villámcsapásként jöttek eventek, leírás hol volt még akkor!!! Így felkészülni se volt alkalom. Na hajrá, nem vészes a röpi mennyiség, és a gaz sem, nekem már 100 röpim van :)
     
    nolina1965, brekkencs., incimami és 10 más kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Szabi!
    Az egy dolog, hogy most eltüntetted. Idézlek: "még a tölgyesben is áll egy maci,de csak 1 kaja volt!"
    Javaslatom: ragadj kapát-kaszát azt hamar összejön. Vess, arass a farmod "gyarapodik."
    Az ültetnivalót elültettem, lesz ami lesz, jöjjön aminek jönnie kell!
    Jutok ameddig, nem állok meg féluton.
    Sok sikert annak aki belevág!:)
     
    nolina1965, cemá2002, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  20. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Háhá ez de vicces event, ez jobban tetszik mint a húsvéti. Elindult a teljes területen az egaz termelés, eddig 91 felrepi van. Reggel margaréta adta a nagyobb részét. Ez a 767 nagyon kevésnek tűnik.
     
    incimami, -Fülemüle-70, Gio és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.