Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !

    Tetszikeltelek, de egyáltalán nem tetszik.
    Így kezdődik a múlt kinyírása, az odavezető út felszedése....és minden letagadása...
    És mindehhez vágjunk jó képet ugye ???>:(>:(>:(>:(
    Lehetett volna finomabban is csinálni. Új seprű van a házban, jobban seper...
     
    rozo52, sutimami57, Bonnbonn és 4 más kedveli ezt.
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Dani!
    Én csak annyit írtam,hogy volt már ilyen. Emlékszem a kuckónál is volt. S most is lesz.Most végigmennek minden topikon.
    Ne rám légy ezért mérges... :(
     
    sutimami57, Bonnbonn, Sauvage és 3 más kedveli ezt.
  3. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Nem Rád vagyok mérges egyáltalán, kérlek ne érts félre...
    Kissé érdekesnek tartom, hogy Beko topikja is eltünt, mint ahogyan anno a bemutatkozása is.
    És tudom ,hogy volt már ilyen és azt is tudom, hogy az archívumból nagyon nehéz bármit is előszedni.
    Azért tudom, mert a múltkor kipróbáltam.
     
    sutimami57, Bonnbonn, Sauvage és 4 más kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    A Bekós topikot én sem értem. Erre rá is kérdeztem, még nem kaptam választ...
     
    sutimami57, Bonnbonn, Sauvage és 3 más kedveli ezt.
  5. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia kedves Ninett,
    a topik megvan, és nyitva is van. Itt találod: Archív-Egyéb témák archívuma-Beko topikja(volt)
    Reggel Toma irt is oda. Megpróbálom a linket is hozni.
    Talán sikerült ?
    https://board-hu.farmerama.com/posts/1184606/
     
    sutimami57, Bonnbonn, Sauvage és 2 más kedveli ezt.
  6. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Ha egy topik archiválásra kerül, akkor oda már nem lehet írni....
     
  7. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Koppi,
    nyisd meg a linket, amit hoztam, s látod, hogy lehet, mert Toma ma írt. Hogy lehet ez nem tudom.
     
    sutimami57, Bonnbonn, Sauvage és 4 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Marikám nem!
    Lakat van rajta, nézd csak meg...


    "Nem lehet további válaszokat küldeni." Ez van ott. Tehát lakat alatt van.
     
  9. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Valóban, nem lehet, átnéztem alaposabban. Akkor Toma hogy tudott oda írni ma ?? érdekes.
     
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Na ugye, hogy ugye?
    Vajon ki kezdeményezte a zárást ?
    Ez biz'a soha nem fog kiderülni....
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Egyszerű! Akkor még nem volt rajta lakat. Most nemrég zárták le... :) Sajnos... :(

    Dani a Bekos topikot én sem értem. Ezt az elején is írtam. Ugye? :)
     
  12. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

  13. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek ! Mégiscsak megcsináltam a tenyésztős eventet, hála az egytápos napnak.
    Az archiváláés engem is ledöbbentett, olyan érzés, mintha eltennének bennünket a süllyesztőbe. Hiába van a reklamálás, és még ők mondják, hogy a játékosok igényeit figyelembe veszik.. Dehogy veszik, magasról tesznek rá, hogy mi mit szeretnénk.:mad::mad::mad:
    Olyan ez, mintha szándékosan akarnák csökkenteni a játékosok számát, mert lehet, hogy túl sokan vagyunk, nem bírja a rendszerük.
    De a játékosok 98 %-a komoly pénzeket ölt ebbe a játékba, tehát nem ingyenes játék, ahogy hirdetik.:mad::mad: Akkor talán beleszólást is adhatnának. Végül is a mi pénzünkból élnek.
    Most többet nem írok, mert kitiltanának a játékból....
    Mindenkinek szép hetet:Lujza
     
    sutimami57, Sauvage, Bonnbonn és 5 más kedveli ezt.
  14. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Jó reggelt!
    Töröld teljesen a segédprogramot és telepítsd újra. Valamit hurcol magával. Nálam ez bevált.
    Félreértetted. Ez máskor is így volt, amikor túl sok volt a poszt, archiválják. Minden tipik így jár.
    Arra nem gondoltál, hogy esetleg nemzsu már nem akarja, hogy írjanak bele?
    Szerintem meg ne lepődjetek meg, máskor is, más topikkal is volt archiválás. Rend a lelke mindennek. :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.21
    sutimami57, Sauvage, Bonnbonn és 6 más kedveli ezt.
  15. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Jó reggelt mindenkinek!
    Nincs benne semmi földönkívüli varázslat. Toma írt reggel. Majd UTÁNA lett a toplik archiválva. Így amit Ő írt, az el lett mentve.
    Engem nem az bosszant, hogy a megnőtt topikokat archiválják. Időnként ez szükségszerű. Mint ahogy az elnéptelenedett topikokat is archiválják, lezárják és BEZÁRJÁK. De Beko (volt) topikja is elnéptelenedett? Igen? Ha azért zárták be - mert nincs folytonossága - akkor én vaksi vagyok, mert ÉN azt ÉLŐ topiknak láttam! Ha viszont egy élő topikot zárnak be, akkor kénytelen vagyok arra a következtetésre jutni, hogy a moderátorok átlényegültek ***. Erre szebbet nem tudok mondani. Ettől kezdve nem hiszem el, hogy itt létezik a jó értelemben vett szólásszabadság. Csak azt nem tudom, hogy KI irányítja?***

    És igen, ki lehet tiltani a fórumról, meg a játékból is. Ilyen, egy ingyenesnek tartott, de végső soron fizetős játék és az ilyen irányítás számomra nem tetsző. Sajnálom a játékot és sajnálom a játékosokat.
     
    mimi, sutimami57, Sauvage és 7 más kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves onegger52 Játékos!
    Kedves topicot használó, olvasó Játékosok!


    A fórum, a Farmerama játék hivatalos fóruma továbbra is politikamentes!
    A központi szabályzat tartalmazza, mindenkinek tartózkodnia kell a politikai párhuzamoktól, a személyes megfogalmazásokban az ilyen hasonlatok tiltottak!
    Emiatt pontoztam ki bizonyos mondatokat a hozzászólásban.

    Az archiválás egy szükséges tevékenység. Ha valaki érdeklődő, a keresett hozzászólások megtalálhatók, használhatók, idézhetők is.
    Van a fórumon a stratégiai témákhoz kötött lehetőségek számára hely továbbra is.
    A fejlődési topic továbbra is használható, ott meg lehet osztani elképzeléseket, egyéni utakat a játék sikeres használatához, mint eddig is.

    Minden távozó moderátor személyes - bemutatkozó - topicja archiválásra került eddig is, most is, a jövőben is ez lesz a menetrend.
    A Beko topic is ebbe a sorba illeszkedik, még úgy is, ha időközben elköltözött a Törzsasztalra.
    A benne megtalálható témák a tematikus fórumos helyeken kiegészíthetők, folytathatók. Nem tiltottak.

    Kérjük, ne gyártsatok összeesküvés elméleteket! A feltételezések zavart kelthetnek, mert minden alapot nélkülözhetnek.
    Mi moderátorok ügyelünk a fórumra, tartjuk mederben a megszokott, kialakult rendet.
    Együttműködünk, segítünk, tanácsot adunk, képviseljük a Játékos közösségünket, akik itt is jelen vannak.

    Köszönöm, köszönjük a megértéseteket!
     
    vihence, mimi, sutimami57 és 6 más kedveli ezt.
  17. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Na Imi !
    Kezdhetjük elölről megint...:D
     
    sutimami57, HéricsBáró, Sauvage és 2 más kedveli ezt.
  18. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Dani! Majd szorgalmasabbak leszünk, és hamar teleírjuk. Legalább is reméljük:oops::oops:
    Nálunk szét van robbantva a ház, az ifjúság még mindig takarít.
    Tegnap megnéztük a legifjabb családtagot, isteni édes kis teremtés. majd hozok képeket, de most rohanok, mert munka van....
     
    mimi, sutimami57, Sauvage és 4 más kedveli ezt.
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Ahogy írják többen is nem ez lesz az első. És minden alkalommal is volt felháborodás de én ezért nem tudok/tam haragudni, ahogy Mimi is írta. Ha egyszer kell, kell sajnos nem ez a legnagyobb bajom. Tovább is lehet írni fórumozni társalogni én például nem szoktam visszafelé tekintgetni. A bezárt topikokhoz nem szólok. Azért megjegyzem: archívált szöveg tömkelegéből kibányászni amit szeretnénk valami oknál fogva szinte lehetetlen. Én többször próbáltam régebben, már legalább 1-2??? éve nem mert az egyszerűen nagy munka! (de könnyen lehet, hogy béna vagyok!!)

    De még szét se néztem, most estem be Dani, a hozzám címzett hsz-re jöttem ide. Most akkor szétnézek.xD

    Jóóó fórumozást!xD:p
     
    mimi, sutimami57, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Most pihizek, mert várom, hogy felszáradjon az ebédlő és a konyha, a fürdőszoba és a wc.....Ugyanis felporszívóztam és felmostam. (zsíroldó és domestos kombóval) Ha felszikkadt, megyek a szobába befejezni a takarítást, mert az unoka lassan szétszedi no nem a lakást, hanem a kütyüit tartó fonott kosarat....
    Most a délutáni szunyálást végzi, estére jön. (Remélem...)
    Ja, most volt 10 hónapos és elindult egy tolókával felállva. Jó, még pipiskedik a lábújjhegyén, de már tolja vidáman...:)
    Már minden el van pakolva a csemete magasságból nálunk is... :):D
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.21
    vihence, mimi, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  21. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Csak futtában vagyok, mert mi is nekiálltunk lomolni...kint sajnos nem lehet csinálni semmit, olyan szél fúj...az ebédünk még várat kicsit magára, mert ellustálkodtuk a felkelést és utána viszont alaposan bereggeliztünk...volt bundás kenyér fokhagymával és egy-egy vékony szelet sajttal és sonkával...és teával....tegnap felmértem a sütési készleteimet, mert jövő héten kezdődnek a szülinapok...a különböző aromák (sütikbe valók) kint maradtak...a drágám pedig a szokásos citrom helyett a rumos aromából löttyintett a kancsóba...hm...nem is volt rossz...xD

    Lujza...irományod reményre ad okot...nálunk még fordítva működik a dolog...ha alapos takarítást akarok, akkor az ifjúságot zavarom el...bár szavam nem lehet, ha meg vannak kérve bármit megcsinálnak...ha nehezebb dolgot kell mozdítani, akkor már csak elsóhajtom valamelyik gyerek nevét és már libben is, aminek libbenni kell...xD

    Farmocskámról kivágtam a fákat...úgy döntöttem, hogy a holnap lejáró szezonból kivételesen a kitehetőkre ható bónuszt fogom kiváltani...hát, simán tele tudtam tenni a három területet...a következő eventig kint is maradnak, had ontsák a ládákat...addig a bahán maradnak a fák, aztán majd helyet cserélnek.

    Hja...a mai menü..májgombóc leves (ez tegnapi maradék), töltött csirkecomb, rozmaringos serpenyős burgonyával és zöld salátával az édesség aranygaluska...
     
    Koppi, mimi, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.