Visszajelzés Északi partokon csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Nekem is kell!!!xD
     
  2. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Köszönöm a gratulációt!
     
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia osztrák12!
    Régen "láttunk", örülünk, hogy nem feledkeztél meg a farmodról.
    Ellenben, tájékoztatnom kell téged arról, hogy sajnos a Sasfészeknek még nincs neon fejlesztése a játékban, (pirossal kiemeltem az írásodban) ezért az nem is lehet ott nálad a szédült szántón.
    Kérlek a továbbiakban hitelesen tájékoztasd a csevegő olvasóit a ténykedésedről és terveidről.
     
  4. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Köszönöm szépen. A fene vigye el, hogy ilyen "apróság" mennyi félreértést eredményezhet. Valóban, Nekem a Dublin, Edinburg...volt bejelölve. Lövésem nem volt róla, hogy egyáltalán ilyen plusz funkció létezik, pedig szinte a kezdetektől játszom, de soha nem volt rá szükségem. Ezek szerint, akkor még mennyi mindennel nem lehetek tisztában, pedig legalább egy-egy event alatt végig olvasom a fórumot. Köszönöm a segítséget! További szép délutánt

    Hú. Ez nagyon meglepett. Köszönöm, így látatlanban is, de remélem a tartalékaim elegek lesznek, hogy, ha kell még venni tudjak pár író tollat a végén, addig termelgetem sztáppal, a végén általában már olcsóbban adják a kezdeti lendületnél. Ismételten köszönöm az önzetlen segítséged. Nem felejtelek el és élek a lehetőséggel, természetesen ez számomra visszafele is igaz. Valójában azt sem tudom, hogy melyik piacon vagyok. Többször olvastam utána, de valahogy mindig elvesztettem a fonalat, hogy, hogyan tudom megállapítani. Azt is olvastam "talán", hogy egységesítik a piacot. Lehet, tévedek. A végére még annyit, hogy Véletlenek viszont nincsenek.
    További jó játékot és Szép Délutánt Kívánok Neked!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.9.20
    -kaktuszable-, maszilva, vihence és 10 más kedveli ezt.
  5. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    örülök, hogy tisztázódott ez az időpontos dolog és szurkolok, hogy ha már ennyit küzdöttél érte, akkor teljesíteni tudd az eventet! :)

    A piacot meg tudod nézi a piacon: menj a fatermésekhez, ott az arany levélhez. Az ajánlatok legutolsó oldalán 1 db-os tételek vannak, magas áron, az árak két tizedesre végződnek, ez a két tizedes mutatja a piacunk számát. Ha például 6500,25 az ár, akkor a 25-ös piacon vagy.
    Ezen kívül van egy link is, ahová az ID számot kell beírni, csak azt sajnos sose találom, pedig már sokszor beírták topikokba. :)
     
    maszilva, -kaktuszable-, Ava21 és 3 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt olvashatod, a piaccal kapcsolatos kérdésedre a választ.:)
    "Van egy egészen egyszerűen használható Excel táblázat ahova ha beírjátok a farmotok ID-számát, kidobja hányas piacon vagytok."
    >>LINK<<
    A sárga mezőbe gépeljétek be az ID-számotokat majd nyomjatok egy entert. A zöld mezőben megjelenik piacotok száma."


    Sok sikert, jó játékot kívánok!;)
     
    aida2330, maszilva, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  7. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Köszönöm a segítséget. A leírtak alapján a 31. piacon vagyok. További szép estét Kívánok
     
    Sali~*.*, jófarmerlány és Ribiszke kedveli ezt.
  8. Kokusz83

    Kokusz83 Járnitanuló

    erko63, Ava21 és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Köszönöm. Ezek szerint mindegyik segítség szuper, mert mindegyiknél a 31. jött ki. Köszönöm. További szép estét Kívánok!
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudhatom, hogy milyen szintű a farmod. Ha rákattintasz a zöld linkre a leírásban megtalálod, hogy az adott gazdaköri feladat melyik szinttől érhető el. Sok sikert, jó munkát.;)
     
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A piac számot a Piac topik legelején levő hozzászólás hivatkozására kattintva tudjátok megnézni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/piac-mit-miért-érdemes-venni-eladni.17364/#post-924296
     
    maszilva, Matold, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  12. Kokusz83

    Kokusz83 Járnitanuló

    Szia:)
    105-ös szinten és a a 05-ös piacon:)
    Itt megvettem az írótollakat,de a 31-es piacon lévő másik farmomon ,,aranyárban" van,több mint a duplája/db:(
     
    Utoljára szerkesztett: 17.9.20
    missuzy_53, marcsi152 és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Az építkezést befejeztem, a kitehetők már a felhőn csücsülnek! xDxDxD
    Most már jöhet a pajtatöltögetés hiszen holnap már itt a "szezon"!
    További jó munkát kívánok! :)
     
    mamszi5107, Ribiszke, Samborg és 7 más kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sajnos akkor kicsit várnod kell még az áhított terményesre.
    A tök más testvérek a 122-es,
    A Sziget hőse a 113-as,
    a Művészi felújítás 107-es szinttől érhetők el.
    Hajrá!;)
     
  15. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Félreértés történt, ami nem a játékos hibája. Nekem is ilyen időt mutat, volt, hogy beállítottam, takarítás után visszaugrott. Már nem törődök vele, mert úgy gondolom, fölösleges. A gép a valós időt mutatja. De lám, mégis van helyzet, amikor "fontos" lehet. Minden bántás nélkül: pár otromba írás után kevésnek érzem azt, hogy: "sajnálom, félreértések történtek". Mert a játékosok gyakran kérnek elnézést, olykor még bocsánatot is. Mindenki tévedhet, aki valamit tevékenykedik...........:)
     
    mamszi5107, Ferenc1963, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia JUCUS !
    Általában nem számít milyen időt mutat az órád, de van egy esemény, ahol mégiscsak számít !
    Mégpedig akkor, amikor valamilyen Kalendárium fut !!
    Ha véletlenül későn jönnél fel aratni vagy netán az aznapi ajándékodat átvenni, akkor előfordulhat, hogy amikor 23 óra után lépsz be a farmodra akkor ,a helytelen órabeállítás miatt már a következő napot adja a rendszer és az előző napit pedig "NEM beváltottnak" veszi és csak FA-ért tudod utólag kiváltani !i! :(
    Már jártam így 1-2 kis farmomon és amikor ilyen előfordult, az össze farmocskámat átnéztem és beállítottam rajtuk a helyes időt !
    Más , ilyen hátránnyal nem találkoztam, szerintem minden Mo.-on játszó farmozónak érdemes megnézni, milyen időbeállítással játszik és a helyes időt beállítani és a "Változásokat" is elmenteni, ha szükséges !
    Remélem beírásom nem kerül törlésre, de ha mégis, akkor ennyi volt részemről!
    Jó eventezést, sok-sok felröpivel és szép álmokat mindenkinek !
     
  17. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Nekem annyira kevés cuccom van a skarlátpajzshoz, hogy sztem nem fogom csinálni ezt az eventet :(
     
  18. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szia! Amit írtál, a fórumidő. A gép a valós időt mutatja, ezért mindig 14:eek:1-kor lépek be elkezdeni az event-et. Amit ugye a gép(s a házban fellelhető összes vekker mutat). A fórum szerint akkor még csak 13:eek: 1 van(nálam, a fent említettek miatt), de nem keverem a kettőt, hiszen nem a fórum szerint játszom. Mert tudom, hogy az -1. Pl. amikor olvasom az ismertetőt, nekem úgy jelenik meg, hogy 9:eek:1-kor tette ki a modi. Ám a kettőnek semmi köze egymáshoz. Arról nem beszélve, hogy a mondandóm lényege nem a Greenwich Mean Time volt.:)
     
    mamszi5107, marcsi152 és Ribiszke kedveli ezt.
  19. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Ismét tanultam valamit! Köszönöm! Láttam, hogy nem stimmel (1 óta eltérés volt), de nem is gondoltam rá, hogy át lehet állítani...

    Hogy ne legyek off:
    lassan, komótosan haladgatok a felhősor felé. Üllőből 364 db-om van, reggel törlök pár fát a szédültről
     
  20. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Mind két eventnövény kész, már csak 140 db üllő, 353 db mjölnir hiányzik meg persze az írótollak.
    Mindenesetre a szédültre visszarakom a fákat. A főfarmra meg hosszút ültetek.
     
    Sali~*.* és Sanyat kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.