Visszajelzés Észbontó tél csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 8.12.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Azt szeretném kérdezni, ha pl: 2020.12.18 án, 9 óra 30 perkor kipörgettem egy 24 órás 200 % os termésbónuszt, akkor 19 én 8 óra 40 perckor miért nem adja a plusz termést. Megnéztem,de sehol sincs. A 24 óra szerintem az 19 én 9 óra 30 perc. Azt is írnám, hogy nem 12 órás volt , mert este 22 órakor adta a plusz termést
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    200%-os terménybónuszból nem létezik 24 órás, csak 12 órás. Az időpontokkal kapcsolatban pedig vagy tévedsz, vagy - ha Unity-ben játszottál este - még az lehet, hogy a bónusz nem tűnt el lejáratkor a bónuszsorból (sajnos ilyesmi nálam is előfordult nem egyszer), így még láttad azt aratáskor, de a plusz termény valószínűleg már nem került be a pajtádba. Megnézni utólag már nem lehet, mert az aratásokról nem készül naplózás.
     
    ulmo12, -ágianyu33- és PalMa kedveli ezt.
  3. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Hála Istennek nekem is sikerült már többször 200%-ot pörgetnem.
    Az mindig 12 órás, ezért nem találtad/találhattad másnap reggel.
    A 100% tart 24 óráig.
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszi az infót! ;) Mentem is hamar csokrot venni.. :D
     
    -kaktuszable-, vihence, nagymami2 és 2 más kedveli ezt.
  5. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! Most már 3. alkalommal futottam bele abba a kérdésbe " mit ad a gyümölcs kenyér? " Kíváncsi lennék rá hogy is néz ki! Nekem nincs ilyenem, ill ha van akkor hol találom mert a pajtámban nincs 1 sem
     
  6. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    5% sz
    5% szupertrágya-hatékonyság
    De az alábbi linken megnézheted a válaszokat Wolf[Black] gazdának köszönhetően!
    https://kviztar.farmgazdak.hu/
     
    vihence és farmeres53 kedveli ezt.
  7. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Oké ezt már tudom mert sikerült eltalálnom,de hogy néz ki! Ez itt a kérdés?! köszi
     
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    A karácsonyi süti az :)
     
    -kaktuszable-, vm68, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  10. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Szia !
    Köszönöm a válasz, valóban az Unity ben játszottam, és 8 db -ot láttam kockánként. (bocsi de én 24 órára emlékeztem, de ha nincs csak 12 órás akkor biztosan így van) :)
     
    vihence és -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. krokusz28

    krokusz28 Törekvő

    És tényleg! Köszönöm a tippet!
     
    Fuhur kedveli ezt.
  12. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    -ágianyu33- és Othep kedveli ezt.
  13. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Mostanában nem nagyon értem rá, h itt olvasgassak, ha adódott kis szabad időm vetettem és arattam, mint a jó szántóvetőhöz illik:) De most végre beüzemelhettem a gyönyörű felhőcskémet! És ez jó is, mert nálam holnap megkezdődik a sütési nagyüzem!
    Mindenkinek jó játékot!
     
  14. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Szerettem volna lejátszani egy játékot, rákattintottam, de nem indult el, hanem kiírt valami angol szöveget, és elveszett az egy kártyapaklim. Utána lehetne valahogy nézni? ID számom: 16614081
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, frissíts egyet és utána nézd meg! :)
     
  16. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Köszönöm a gyors választ. Erre nem is gondoltam. Meglett a paklim.
     
    Othep kedveli ezt.
  17. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Szia! Köszi szépen ezt a videót! Ha ez nincs, nekem fel nem tűnik, hogy ezt a pályát még egyszer sem használtam:cry:xD.
    Az event 10.napja van, hogy kerülhette el a figyelmemet a bal szélen ez a piacos manus - fogalmam sincs . Eddig is tudtam, hogy kissé szórakozott vagyok, de most még magamat is megleptem. :):D
    Pont eldöntöttem, hogy abbahagyom, mert kiszedtem mindent amit szerettem volna - így még holnap ültetgetek egy kicsit.
     
  18. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Nagyon köszönöm a tippet.
    Nekem már nem volt a táblámon esküvői csokor,
    de a Havas fenyvesnél a 20 trágya mellé én is
    kaptam 1 millió TP-t.
     
    inanna11 és Fuhur kedveli ezt.
  19. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Most már nem kicsit vagyok dühös. Kevertem két paklit, szerettem volna lejátszani, de megint az van mint tegnap. ELTŰNT!!!!!! Most hiába frissítettem, mint tegnap, nem lett meg. Unitiből flashba, vissza unitiba, nincs! Kérlek nézzetek utána. Köszönöm. ID16614081. Még adok év végéig magamnak időt, de ha így marad, ennyi bosszúsággal lehet csak játszani, akkor januártól elhagyom a 225. szinten lévő farmomat.
     
  20. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Munkatársam intézkedett:
    Már rendben megvan a farmodon, a hiányolt 2 db. kártyapakli.
     
    -kaktuszable- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.