Visszajelzés Óltörténetek 3. event csevegője -2021. január

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Ezennel megnyílik az "Óltörténetek 3" tenyésztős event csevegője

    Az event kezdete várhatóan: 2021. január 6. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2021. január 11. (hétfő) 14:00 óra


    oktató képsor.png

    Event jellege:
    tenyésztős, beszállítós
    Eventnövény: NINCS
    Felröppenő: NINCS


    Különleges kellékek: Emlősök jelvény, Hüllők jelvény, Kétéltűek jelvény, Ízeltlábúak jelvény

    Az event elkezdéséhez szükséges minimum szint:
    - 21. szint a farmon
    - a bahamara sziget elérése és
    a Maja majmok templomában kiváltott állatok és tenyésztésük használatának joga


    Az event a hírek felületéről, az eventórából és az eventes bejáratból érhető el:


    [​IMG]

    Az event leírása << ITT >> olvasható.

    Bónuszlexikon a játékhoz.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topicokban kérhettek választ, tanácsot
    - a probléma leírásával, a farm nevével és az ID-számmal - :
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topic áll rendelkezésére:

    Panaszkönyv

    A topicra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!


    További tudnivalók a fórum használatáról:

    Házirend


    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata

    .
    Copyright © 2010-2021 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    orfisxo, vihence, Gio és 8 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok! Kedves Eventezők!

    Egy korábbi event mechanikája tér vissza, de tenyésztős event az alap.

    Kategóriák szerinti jelvények gyűjtése a fő feladat, melyeket emlősök, hüllők, kétéltűek és ízeltlábúak tenyésztéséből kapjuk.
    A 4 kisállat gondozási feladataiért csillagos érméket is kapunk, melyeket elvásárolhatjuk az Óltörténetek boltban.

    Érdemes számolni, felosztani a tenyésztés lépéseit, hogy a saját tervek szerint legyen elegendő rendelkezésre álló jelvény a teljesítéshez.
    A pajta tartalma is segítheti a megoldást.
    Természetesen a bolti kínálat "legértékesebb" tárgyainak megvásárlása - mi a vágyott cél - is tervezést igényelhet.

    Többféle megoldási módszer is készülhet az előkészítési szakaszban:
    - csak tenyésztési jelvények felhasználásával,
    - takarékos lépések kialakításával benne a legkevesebb tenyésztés végrehajtásával,
    - illetve vegyes megoldással akár.

    Várjuk a Ti megvalósítási ötleteiteket.


    Sikeres játékot, szórakoztató eventet kívánunk!
     
    orfisxo, vihence, Éva0315 és 17 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Egyszerű feladat gyors játékosoknak, kis kihívás a kis szintes farmereknek:)
    Szeretem az eventeket, de ez a felhő ajándéka kicsit...JUJ..na de ez van:eek:
     
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem kell megfeszülni. 4*48 kokárda kell, ami 192*2=384 sztáp.
    Persze, a jutalmak még ennél is harmatosabbak. Annyi, hogy olyan 7,5 perc alatt letudható.
     
    ursa11, vihence, Gio és 14 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kicsit gyengére sikeredett. :music:
    Bár, nem kell belefeszülni az event teljesíthetőségébe. :)


    Szia!

    Tudod ugye, pazarló a szupertáp használatod, ha mindegyik beadandó lépésben arra hegyezed ki a beszállítást?
    Lehet másként is haladni.

    Mindenki másként gondolkodik, más lehetőséget lát a megoldásban. :)
     
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ez a felhő kell nekem, soha jobbat!!! xDxD
    Huhh, nem erőltették meg magukat, az tény! :)
     
  7. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem tudtak jobban megeroltetni magukat, mert a unityre fokuszalnak ;)xDxD
     
    orfisxo, Fenyvesi1010, mini76mini és 27 más kedveli ezt.
  8. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Szia,
    Azt hiszem nem értem ennek az eventnek a működését... Az, hogy jött ki neked, hogy 4x48 kokárda elég az event teljesítéséhez?
    Köszi,
    K.
     
    Éva0315 és Leho69 kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Tudom. Mindent elkövetek, hogy ne kelljen 25ezer sztápot tartanom, eddig sikerrel. És ezért már, hónapok óta küzdök, és nem tudok 20ezer alá menni.
    Egyébként az sztáp egyáltalán nem pazarló. Ugyanis azért van, hogy tenyésszünk vele, amikor érdemes. Nem amikor zsázsával is lehet ugyanazt a felröpit hozni. Na, az a pazarló szupertáp használat.
    Minden állat , minden szintje teljesíthető 4 kokárdával is. A 3 oszloppal 12 lépést kell teljesíteni. A 3. oszlopban 3 lépés 1 kokárda. 4*3=12. Mivel 12 szint 4*12=48, és mível négy állat 4*48= 192 kokárda kell a full eventhez. Ez a maximum. Lehet dobálni színes állatokat is pajtából, de az eléggé húzós lehet. Én inkább cspre váltom őket. Lesz itt piaci roham.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.21
    -kaktuszable-, Domos52, inanna11 és 14 más kedveli ezt.
  10. Bubika1949

    Bubika1949 Haladó

    Sziasztok!Szerintem a 4x48 jelvény kell a feladat teljesítéséhez!
     
    Éva0315, ulmo12 és soresne kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az egy tápos tenyésztés végén terepbe tettem 4X33 alapállatot: békát, anakondát, hiúzt és pillangót, vagyis mindenhová lesz ennyi jelvényem amit beadhatok. Amikor indul az event csak aratnom kell a terepet hozzá.
    A maradékot pedig pajtából, illetve a tenyésztés eredményéből szeretném beadni, minden kért színes állatból van jelenleg is.
    Sok sikert és szép ugrásokat kívánok mindenkinek.
     
  12. Macska48

    Macska48 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Feladat egyszerű, rövid idő alatt lefuttatható!
    Afelhősor lehetet volna bőkezűbb!!
     
    inanna11, Éva0315, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  13. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Az egészséges csemegét mikor érdemes betenni a rekeszbe? Mielőtt az állatokat berakom a tenyészterepre, vagy mielőtt learatnám onnét őket? Számomra ez nem világos...
    Köszi,
    K.
     
    Éva0315 és Welma kedveli ezt.
  14. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Első ránézésre pajtából teljesíthető az event. Annyi ládából jönnek tenyészállatok, hogy kevés plusz tenyésztéssel szerintem teljesíthető. Nálam legalábbis ez a helyzet.
    A felhősorra én vállat vontam. Nem rossz, de... talán adhatott volna még valamit. Értem, hogy Unity és sok a munka, de... talán pont egy ilyen időszakban visszahozhatták volna a régi, bőkezű eventnyereményeket. Annyira nem könnyű event, hogy egy láda legyen a nyeremény...
    De a Piccolo mindenképpen jó előjel.

    Mindenkinek jó eventezést kívánok!
     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.21
    jófarmerlány, Domos52, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden TP-re és terméshozamra ható bónuszt aratás előtt kell aktiválni. Ültetés előtt csak azt, ami az időre hat.
     
    HéricsBáró, vihence, Éva0315 és 11 más kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Nem bánom, ha mostmár tényleg működni fog 11-e után, összeomlás nélkül..... (cross fingers és millió remény) :D :D :D :D :D Részemre ez lenne a legnagyobb ajándékuk.

     
    Éva0315, Marika312, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  17. Welma

    Welma Utánpótlás-írogató

    Szia Krisztina,
    mivel az Egészséges csemege TP/BTP növelő termék, ezért azt a tenyésztelep learatása előtt kell aktíválni, akkor adja meg a plusz 1.000 %-ot 6 órán keresztül (arany rekeszes).
    -.
    Az event felhősora nagyon jó, de kissé nagyon karcsúra sikeredett.
     
    Éva0315, Nagyii58, -BombadilToma- és 2 más kedveli ezt.
  18. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Mindenki a felhőre koncentrál, engem a bolti kínálat jobban érdekel. Ha csak a főjutalmakat szeretném kiszedni 1230 csillagos érme kellene hozzá, viszont ha végigcsinálom az egészet, csak 288 db szerezhető meg, ha jól számoltam. Valamit elnéztem volna?
     
    Éva0315 és Leho69 kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem adtam össze ugyan a boltban elkölthető csillagokat, de igen, jól látod. Válogatni kell, számodra mi a fontos.
     
  20. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Event nagyon egyszerű. Nem vagyok teljesen képben a beadásokkal, de holnap kettő után már világosabban látom hogyan is működik 8):D Mivel keveset tenyésztek így szupertáp használatával, azaz tenyésztéssel kívánom letudni az eventet. :)
    Osztom az előttem szólók véleményét , a felhővel kapcsolatban. Nálam elfér a többi felhősor között :D
     
    Éva0315, Nagyii58, ildiko44 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.