Visszajelzés Új próba: Időutazás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szia Toma! Nem értem a számolásod. Azt mondod, 532 kocka (négyzet) van. Felszaporítás után elültetek 500 gazt, az racs-val 500X4=2000 db. Éréskor indítok, 1 pillanat alatt meg van, még víz sem kell nemhogy szupi. Vagy rosszul gondolom?
    A táblázat 6. sorában gyümölcsszénát olvastam Hát ez meg mi a fene, ilyen nincs az ismertetőben. Vagy nagyobb betűkkel kellene írni, vagy erősebb szemüveget kell csináltatnom. :D

    Bocsi, közben láttam, hogy a szupit két körösre írtad. De azt hiszem, én egyszerre fogom megcsinálni a feladatokat.
     
    Cyra65, mária4702, HéricsBáró és 11 más kedveli ezt.
  2. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Még arra lennék kíváncsi, hogy lehet e az ezüstökön tovább menni,úgy könnyebb lenne a 1500 /3 órásat teljesíteni,különösen akkor,ha még +1 termést kipörgetünk.
     
    heureca3, genka53, mimi és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szia , természetesen ki , még a tök leki is ha nincs csatni .
     
    -kaktuszable-, -W-595-, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  4. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Azért fog az menni 2 területből is ;)
     
    -kaktuszable-, Maszatka47, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Természetesen.
     
  6. -tita76-

    -tita76- Járnitanuló

    trópusi virágkoszorú( +1 termés trópusi virágok esetén ) hatással van az event növényekre?
     
    -Fülemüle-70, genka53 és mimi kedveli ezt.
  7. ketke

    ketke Utánpótlás-írogató

    Kitehető vs felhősor:
    Ha csak a TP-t nézzük:
    100as szinttel számolva, kitehetőket napi 1x aratva: 92200 TP bukta a felhősorhoz képest
    100as szinttel számolva, kitehetőket napi 2x aratva: kitehető aratás nyer 15600 TP-vel
    100as szinttel számolva, kitehetőket napi 1,5x aratva: 38300 TP bukta a felhősorhoz képest.

    Arányosítani remélem mindenkinek megy a saját szintjéhez :)

    (Ha nem számolunk a 2x2-es tp bónusszal illetve a felhő ládájával, akkor nekem a felhő jobban megéri. Mondjuk ha számolunk velük akkor is :) )
     
    Rebcsok, -kaktuszable-, imi010 és 3 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Trópusi virág szerintem nem egyenlő az eventnövénnyel.
     
    mária4702, taga1, Puszpang és 9 más kedveli ezt.
  9. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Nagyon jó eventnek néz ki, és ahogy most látom, megvan a következő cserenap sláger csere kitehetője is (pillanatnyilag) :) :inlove::inlove:
     
    Fatther, HéricsBáró, Gio és 3 más kedveli ezt.
  10. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Azért kitehetőként hatnak rá a növelők, míg a felhőn nem. :)
     
    mária4702, Maszatka47, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  11. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Én meg a második
     
    mária4702, Puszpang, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  12. -tita76-

    -tita76- Járnitanuló

    Köszi!
    sejtettem,csak hátha...virág is,és trópusokon ültetjük is...
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ok, igazatok van; köszönöm. Valóban megy két területből is. Ha csak a Bahán és az Esőerdőben aratunk, akkor pontosan 1504 terményt takarítunk be a 388 területről. Ugyanakkor ez csak akkor járható út, ha vagy ez volt az utolsó feladat, vagy van még tartalékban növény, amit visszaültethetünk. A felhőhöz ugyanis nem kell az 1-es és 2-es feladatok arany és gyémánt szintje, így ha valaki visszatér ide, akkor kell a plusz növény. Ezért számoltam csak hozammal a teljes aratott mennyiség helyett.
    Javítom az eredeti hsz-t is.
     
    Pharmer500#2, Fatther, Rebcsok és 16 más kedveli ezt.
  14. aminica

    aminica Utánpótlás-írogató

    Szép napot gazdák! Mind három baha területen termelhetünk és az 564 kockax3 illetve 4 termés...Ugy néztem,hogy fel kell osztani a feladatokat és ott,ahol 1ooo felül kér,azt külön kell teljesiteni,tehát kb. 8 kör aratással letudható az event szaporitás után.De aki figyelmes(ez nem rám vonatkozikxD),akkor egy kör aratással több feladatot is teljesithet,mint pl. (1és 2 szint),a (3 és a 4 szint ezüst és arany szintje), (4szint gyémánt és 5 ezüst),(5 arany),(5 gyémánt),(6 ezüst),(7 ezüst és arany),(7 gyémánt)... és ez nyolc kör aratás. De biztos vannak akik jobban számolnak és tapasztaltabbak,és akkor javitsanak ki. Mondjuk én igy csinálnám az event leirás alapján,de nem tudom élesben jó taktika lesz e...:)
     
    mária4702, Rebcsok, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  15. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Valaki kiszámolná mennyit szaporítsunk egy biztonsági játékhoz, én most haldöglöm - a párom rám akasztotta férfináthát, és mint tudjuk az halálos. Szóval csak nézek ki a fejemből.
     
    mária4702, Othep, taga1 és 16 más kedveli ezt.
  16. monika6767

    monika6767 Törekvő

    Lehet, hogy egy kört learatunk, indítás nélkül, majd a második körnél kezdjük a beadárt!
     
    -kaktuszable-, imi010, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  17. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    hogy jött ki az 500X4 ?
     
    -Fülemüle-70 és szekulagábor kedveli ezt.
  18. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szia! És az ananászos süti működik (25% termés növelés trópusi földeken és fákon)? Mert az komforton +3,75 lenne.
     
    Koppi kedveli ezt.
  19. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Még nem számoltam semmit, de azon gondolkozok, hogy a géppel annyi kockát teszek és ültetek, amennyit kér a feladat. Pár perc különbséggel ültetem el a következő "adagot", így nem kell kézzel aratgatni és számolgatni. Persze ez csak akkor jön szóba, ha egy területen megoldható 2-3 feladat. Még rágódik egy kicsit az ötletemen :p
     
    agi770, Fatther, pisti243 és 15 más kedveli ezt.
  20. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Nem kell kézzel aratni akinek gépe van (és építőmestere is). Elég csak a megfelelő feladat mennyiséget elvetni és várni 1 percet, majd a következő feladat mennyiséget és szintén várni 1 percet, stb - legalábbis az első pár kör esetén 5 feladat csatnival 1500db, a 6-7-8 szintén 1500db, 9-10-11 feladat 1600db.
     
    Cyra65, Fatther, pisti243 és 20 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.