Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 | 2023 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 15.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Vagy pont ez is hozzá tesz a játék fenntartásához, és ezért szándékos a lehetőség. Egy tollvonással el tudnák törölni a lehetőséget ha akarnák. Aki drágának tartja a farmaranyat és ezért nem vásárol, az megdolgozik a kis farmokkal az olcsóbb farmaranyért, de legalább vásárol. A Bp-t semmilyen kár nem éri csak bevételhez jut. Nekik aztán mindegy honnan megy a bevétel. A morzsolt kukorica is drága, de ha magadnak morzsolod olcsóbb, a kukorica így is úgy is el van adva. A pushing szabályt sem azért törölték el, hogy oda vissza piacolhassunk a farmjaink között, hanem a plusz bevételért a kis farmokról. Ha még az mindig élne, a negyede játékos nem lenne már, vagy maga a játék sem.
    :)
    Top szempontjából nagyon jók lennének. De gondolom ha titokólba be is kerülnek, akkor még ritkábbak lesznek mint maga az új titokól. A boltban meg lehet 600Fa alatt nem lehet majd kapni. És ha még nagyobbat akar a Bp szakítani, akkor cserélhetőek sem lesznek egy jó darabig.
    :sleepy:
     
    genka53, rozo52, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Inkább vonatra várnám... mint titok ólba;) mármint az igás-narancsot....
    Persze sok sok bevételt generálnak a kis farmok... ezt tudom... :music:
    Ezért találták ki a gyopárt... mert az farmhoz kötött;) mint a felhők...
     
    Ivibaba54 kedveli ezt.
  3. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Nem, nem jó.
    Valamint mintha azt írtad volna, hogy januárban tervezed a Levéltáncaid használatát.
    Tudjuk, hogy sok tyúktápod van, remélem nem azokkal akarsz nullázni. :)
    Ha egy alkalommal elnyomsz 360-370000 tápot, akkor bizony 10 x annyi szalamandratápra van szükséged.

    Előbb-utóbb cserélhetők lesznek és ez a lényeg, mert akkor lesz mihez nyúlni.
    Amúgy is ezekhez az ólakhoz több táp kell, mint fentebb írtam, akkor tud nagyot szólni.
    Készülni kell a többivel is, itt van például ez:

    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2023/11/25/53667e73a9222cb6e69cc7f9b8f44ce2.png

    Ha ez bejön, 2500 tp körül várható.
    Átalakíthatja az egész listát és természetesen csalás nélkül, ha van Levéltánc.
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, vihence és 4 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tervezni tervezem , de 3x , és utána várok .
     
    genka53, GA-BI-O-Farm és vihence kedveli ezt.
  5. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ne rohanjunk előre a cseréhez. Ha drága lesz és az lesz, akkor egy területnyi ebből , tegyük fel 126ezer Ft lesz. Azért ezen sokan nem rágnák túl magukat csak azért , hogy egy ól, alap 2 állatot hozzon. Inkább pörgetnének még 2 adag party pörit plusz bónuszért és máris jóval olcsóbban és jobban jönnek ki. + 200 party pöri egyetlen 100%-os bónuszért, olcsóbb mint egy területnyi ezekből!
    Nagyobb durranás lenne az új ólak, magasabb pé értékkel!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.23
    genka53, rozo52, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  6. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Én nem a pajtáról írok.
    Megy egy bagoly.
    A narancs igásló pajtaértékével meg semmi gond nincs, messze a legnagyobb pajtaértéket produkálja a játékban, a hangajuh is elbújik mellette. :)
    Hiszen 2 állatot ad le.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.23
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Levéltánccal Tp-ről írsz;) Szép mennyiséget össze lehet majd vele szedni, csak úgy mellesleg;)
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez nem egészen így van, nem érdemes az ólak alap hozamait összehasonlítani. Amikor nekiállsz kicsiben vagy nagyban nullázni, aktiválsz és pörgetsz bónuszokat. Ezek közül lesznek %-os alapúak, amelyek megtartják a két ól közti differenciát, de lesznek szép számmal +1 jellegűek is, amelyek viszont azonos mértékben hatnak a kétféle ólra. Ami azt jelenti, hogy egy narancs ól nem fog kétszer annyi állatot adni, mint a sima, így a gyakorlatilag kétszeres pajtaérték a hangajuh javára billenti el a mérleg nyelvét.
    Ugyanakkor a táp némileg az igásló felé mutat, mert bár eggyel több szagos müge kell a tápjába, mint a hangajuhéba, de a másik összetevő a tarlórépa, ami nullázható (a hangajuh tápjába mézkerep kell, az nem nullás).
     
    farmerogirl, genka53, Goran és 14 más kedveli ezt.
  9. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Ez teljesen úgy van, ahogy írtam.
    Ment egy bagoly.
     
    genka53, alex0824, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Válaszoltam. A lényeg, hogy ha csak %-os bónuszaid vannak, akkor valóban jobb az igásló. De még rengeteg +100% bónusz mellett is elegendő pár db Gyepek ura (ami a Virágfestésekkel szinkronban használható), hogy a hangajuh legyen a nyerő. 120 db 100% bónusz mellett (ami egyszerűbb farmozóknak azért elég sok) is 4 db +1 elég ahhoz, hogy ne az igásló legyen értékesebb. Ha csak egyetlenegy +1-es bónuszod aktív, akkor 33 db 100% kell ahhoz, hogy az igásló legyen a jobb - 32-nél még a hangajuh a nyerő. Ha van mondjuk 20 Gyepek ura dekorod, akkor már 672 db +100% bónuszt kell aktiválnod, hogy megérje az igásló...
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.23
    Matold, alex0824, genka53 és 15 más kedveli ezt.
  11. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziasztok :)
    utólagosan is szívből gratulálok minden top játékosnak :)
     
    Marika312, ljanika6, kiszsuzsi és 15 más kedveli ezt.
  12. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Igen,de délután :)
     
    alex0824, genka53, .barbi1. és még 1 ember kedveli ezt.
  13. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    983.ik lettem épp hogy csak sikerült :)
     
    Matold, vihence, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Megjött a Top nyeremény, de nem jött róla felugró ablak. Véletlenül vettem észre.
    Köszönjük.
     
    simi1955, Mica67, ulmo12 és 11 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok!:inlove:
    Akkor vége a vizsgálódásnak;)
     
    .barbi1. kedveli ezt.
  16. mam5018

    mam5018 Haladó

    Sziasztok, ha a Top-nál van még 55 óra, akkor miért nem lehet még tölteni?? Valamit "elnéztem"????
    A választ köszönöm:))
     
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    A Top-nak vége,a beadás eddig tartott.
    2023. november 22. (szerda) 23:59 óra
    Amit látsz az eventórában , az a rangsor .
     
    alex0824, genka53, .barbi1. és még 1 ember kedveli ezt.
  18. mam5018

    mam5018 Haladó

    Köszönöm.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszi, hogy hoztad a hírt, mert én se figyeltem fel rá.
    Fel is díszítettem mindjárt a felhőt szépen, stílusosan.
    Köszönet a BP-nek az idei TOP megszervezéséért és a nyereményekért.
    Ismételten gratula minden résztvevőnek! Jövőre is Veletek ugyanitt! :inlove::inlove::inlove:
    Ui.: nincs változás a ranglistában az 500., 1000., és 3000. helyezettnél. Ezek szerint minden induló szabályosan járt el a játéka során. :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.23
    CsakJucinak12, aida2330, Coff66 és 14 más kedveli ezt.
  20. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum


    Kedves TOP játékosok!

    Ma - 2023. november 27. 11:47 órakor kaptuk az értesítést a központból:

    A legjobb gazdák versenyének díjaival, jutalmaival lefuttatták a szkriptet.

    Kérjük, akik érintettek ezekben a jutalmakban, lépjenek ki a játékból, futtassanak le egy takarítási lépéssort.
    Ezt követően lépjenek a játékba, majd keressék meg a farmjukon a nyereményeket.

    Kellemes játékot kívánunk és őszinte szívvel gratulálunk az egyéni sikerekhez!
     
    MaMo78, CsakJucinak12, bocsika67 és 18 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.