Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szép jó reggelt!
    Minden magyar játékosnak sok sikert, aki indul!
    Hajrá Magyarok!
     
    inanna11, Imi*, jófarmerlány és 10 más kedveli ezt.
  2. béka

    béka Haladó

    Jóreggelt mindenkinek. lehet, hogy még aludnék, de mit kell tenni a felhőért? végig olvastam a leírást, de nem találom. azt hiszem alszok még egy kicsit. 119 a jelenlegi pont. köszönöm
     
  3. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Mivel az elején megfeledkeztem az aratásról, így némi csúszásba vagyok még nem indulhatok. Talán holnap befejezem az eventet és akkor dobálok be én is amennyi szükséges. Természetesen csak az első pár jutalomért. Mostanában kicsit feledékenyebb vagyok így nem vettem meg a szokásos havi munkást. Most a tartalékokat használom úgyhogy minden plusz kupon jól jön. A ládák nem tudom mit adnak majd utánanézek mennyire éri meg tovább menni. Mindenkinek sok sikert jó játékot kívánok.
     
    jófarmerlány, genka53, Gio és 4 más kedveli ezt.
  4. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Top 500 helyezés kell.
    [​IMG]
     
    Kuzdern, furmint111, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  5. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Egy kis segítség a Magyar zászló megtalálásához!

    Az ikonok elég aprók és néhány gazdánál, szándéka ellenére, nem a Magyar zászló látható a TOP listában.
    javaslom mindenkinek hogy a kép alapján ellenőrizze le a zászlaját!

    A képen zöld színnel bekeretezve látható! --->Címeralak--->egyéb fülön!
    Felülről a 26. alulról számolva a 6. sorban. De a csúszka helyzetét is lehet használni a zászló megtalálásához!

    upload_2019-11-16_8-23-25.png
     
    zsona416, Marika312, ulmo12 és 21 más kedveli ezt.
  6. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jó reggelt :) Bár eléggé levagyok maradva, mert tegnap délelőtt fogtam neki az eventnek, gondoltam ránézek a TOP listára. Nnna, hát Katynka nem bízta a véletlenre, jól bepakolt xD Vicces, hogy Matahari 1 csp- vel előzte be. Lesz itt az elején az idén is pozició harc :D Vajon Matahari honnan játszik? A makkos címeréből nem jöttem rá. Azért van annak pozitiv hozadéka is, hogy csúszásban vagyok. Nem tudom beszorni csak a vége felè a cuccot, ami viszont egyáltalán nem hátrány most. Amilyen erős volt most a kezdés, meg se tudom tippelni mennyi kellhet, pedig van prognózis táblázatom :music:
     
  7. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Szép napot mindenkinek!
    Egyenlőre ebbe én többet nem rakok be :)
    [​IMG]
    Sikeres TOP-t kívánok azoknak akik szerencsésen belekezdenek!
     
    greenfields, vihence, maszilva és 19 más kedveli ezt.
  8. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia!
    Nekem is volt tervem, de a nullperces ólakra nem gondoltam, (na meg az amarántra se nagyon) szóval most lehet nem férek be az 500-ba! Látatlanba megelégednék a 499. hellyel is!
    Hétfőn délben meglátom majd.
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Láttom megérkeztél.o_OHát akkor hajrá !:p
     
  10. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia :) Bizony, a 499. helyen is pont ugyan az a nyeremény, mint 1-499 között. Hétfő délelőt már nagyjából látni fogjuk, hogy mennyi kell mondjuk 200 körüli bizonsági helyhez. Izgi lesz az idén is, azt már most látni.
     
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!:)
    Nehéz ezt megjósolni, egy év alatt sok új elem került a játékba, a tippelgetéssel nem sokra megyünk!
    Olvasva pl. Melan postját lesznek meglepetések!8)


    Szia Melan!
    Nagy igazságokat írtál, köszönöm!:)
    Hajrá magyarok! [​IMG]
     
  12. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sajnos nem bízom most a 200 helyben sem, hogy akkor meglehetne az 500 vagyis 499. a végére!
    Akár az utolsó 10-20 percben is beszállhatnak sokan, hisz csak pár kattintás és 8-perc a jóváírás! (és bizony nem csak kis hazánk indult a top-on)
    Persze lehet túlgondolom. Nem tudom!
     
  13. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!Azt nem értem,hogy mindenki egyszerre kezdhetett a TOP-hoz én csinálom egy folytába,de még el sem tudtam kezdeni,mert még kell növény!!Néztem az első 3 helyet már több milliárdnál tartanak!!!!Ez,hogy??????????:p:p
     
    juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Beszaladtam hajnalba, behajigáltam amit gondoltam. No, no! Nincs hajrá, szépen kapálgatok tovább!;)
    Tudod jót tesz a szabadban a testmozgás. Majd malmozom kicsit, aztán jöhet a következő adag.
    Most viszont megyek gépet is takarítani, nálam elég hamar megjelent az 504 Gateway.:oops:
    Látod emiatt is óvatosan lépegetek.
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem a fórumnevén játszik, de a farmnevét csak ő maga teheti közzé - ha akarja.
     
    Kukackukac, JUCUS, Matold és 12 más kedveli ezt.
  16. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Valószínűleg éjjel is aratott, így már kész az alap event.
    A több milliárd meg pusztán pajtafüggő dolog.
    Csak halkan jegyzem meg...ha ilyen kérdés felmerül benned, akkor azért számolgasd át a pajtád ha indulni szeretnél majd... :)
     
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A tavalyi TOP-on is ott volt, német. Nem volt az elején, együtt volt a német csoporttal a 777 millió környékén.
     
    Kukackukac, GA-BI-O-Farm, Leho69 és 10 más kedveli ezt.
  18. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Szia,az éjjeli aratásra én is gondoltam,bár nincs az a TOP amiért éjjel felkeljek aratni!!!Ez a TOP nagyon meggondolandó,mert nem nagyon éri meg a tavalyi jobban megérte!!Akkor bejutottam a TOP 500-ba:)Szép napot mindenkinek!!:)
     
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ha nem raksz be többet,szerintem az 500-ban benne leszel.gratulálok.Már én is kész lettem az eventtel, de gondolkodóba estem.Lehet csak a malomtermékeket rakom be,azért is kapok egy pár ládát.
     
    Kukackukac, Gio, zoldert és 8 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Én is csak a röpit dobtam még be,várok.Nem könnyű érzés..Holnap este azért okosabbak leszünk. Mindenestre sok az erős kezdésés sokan vannak alul akik az elején lesznek .De nem akarom túl parázni, azért óvatosan...
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.19
    Kukackukac, Gio, magdi06 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.