Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Ó, telik-telik szépen, már van minden növényből 600 db. xD

    Nullapercezés: minden eventcsevegő legelső hozzászólásában van egy link a Nullapercezésről, ennek a csevegőnek az elején is ott van, onnan mindent megtudhatsz erről a témáról. :inlove:
     
  2. genka53

    genka53 Fórum elő legendája



    Szia, sziasztok! :)
    Nullapercezésről (is!) minden egyes eventcsevegő nyitóoldalán olvashatsz: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877441

    Egy kis statisztika az idei TOP-pal kapcsolatban, a pl. tabella adatai alapján:
    [​IMG]
    Természetesen ezek nem hivatalos adatok, csak a jelenlegi infók alapján a lengyel tabellában levő eredmények alapján készült statisztikai adatok.
    További sikeres játékot kívánok mindenkinek! :):D:inlove:
     
    nolina1965, Imi*, heureca3 és 35 más kedveli ezt.
  3. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Gratulálok mindenkinek! :)
    Naivan azt hittem mások is látják hogy nem éri meg, ezért belevágtam.
    Erre kiderült hogy szerintem mások is úgy gondolták, hogy kevesen indulnak
    és lazára lehet venni a beadást :D
    Mindegy ezen is túl vagyunk, lehet újból gyűjtögetni :)
     
    vihence, Imi*, heureca3 és 21 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    16. lettem a listán :D:inlove:
     
    vihence, Imi*, heureca3 és 38 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez a piszológia.
    Bedobsz, rádobsz. Jujj, még kell!! Rádobsz. Kell még? Rádobsz. Már megint kevés! De sokan dobálnak!
    Bakker, már a lapát is bement?! (Itt a búza, hol a pajta?)

    Számolni kell, és bírni cérnával. Aztán, ha csillan a remény, durr bele. Egyik TOPos csomag sem érte meg, amit bedobáltak érte.
    De valahogy ez jó is, hisz azok akik viszik a TOpot (70% ugyanazok mindig) igazán ütős jutalmakkal elszállnának, mint a győzelmi zászló.
     
    heureca3, farmerogirl, z2856 és 22 más kedveli ezt.
  6. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Nem értem én a gazdákat. A TOP nyereményeinek kiírásakor sokan írták hogy nem indulnak ilyen nyereményekért. Való igaz kicsire sikerült a nyereményes "zsák". Ennek ellenére a bedobálós jó nagyra hízott. Még a vártnál is nagyobbra. No most tegye föl a kezét aki először azt írta hogy nem indul ilyen nyereményekért és most ott van a listán! :D Ez az éves megmérettetés is egy játék. Akár sikerült, akár nem, izgultunk rendesen a mai napon. Lehet új taktikákat kitalálni a pajta visszaduzzasztására és készülni a jövő évi megmérette-tésre. Gratulálok minden résztvevőnek.
     
    Imi*, heureca3, Fätum és 23 más kedveli ezt.
  7. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    És akkor mi van?



    Jajj, dehogy!!!xDxDxDxD
    Őszinte elismerésem:inlove:. Gratulálok:music::music::music::music::inlove::inlove:
     
    vihence, heureca3, -kaktuszable- és 18 más kedveli ezt.
  8. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Szia! én is sokkal jobban örültem volna ha kevesebben hajigálnak. Ahhoz képest, hogy az első 8 oldalon mindenki azt írta, hogy ilyen rossz, meg nem éri meg az idei Top... Na a végére belejött aztán mindenki. Alig tudtam követni. De én is gratulálok a résztvevőknek! Gyűjtögetni meg nem kell sok mindent, szupertrágya ésa party pöriket. Ez a mostani TOP-ból most már jól látszik. Abból kell rengeteg!
     
    Imi*, heureca3, farmerogirl és 17 más kedveli ezt.
  9. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia ! Ez attol is fugg melyik szinten vagy, rozsa, szegfu, hagyma, porehagyma, biogyapot , krizanten, krokusz, arpa, meg van egy par de azzal erdemes amelyiknek magas az erteke, irjal baglyot es segitek :)
     
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Általában 20-25%ot nőnek a dolgok. Tehát jövőre a 1,5 milliárdot össze kell tarhálni. Hogy mi lesz valójában, az kiderül.
    Most mondjam, hogy kezdhetjük, mert van még 6 milliárd a pajtámban?
     
  11. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Nagyon köszönöm
     
    vm68, heureca3, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  12. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Attól,még nem lesz olcsóbb a kenyér!!))))Amúgy nagy gratula!!!!!!xDxDxDxDxD:)
     
  13. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Tehát a lényeg az hogy nemesitésnél legyen szupertrágyaimádat nemesitve és a felhő. A felhő az megvan, akkor a nemesitéseknek kell utánanéznem. Azután már csak szupertrágya kell sok, na meg idő és hely. Köszönöm szépen a segitséget.
     
  14. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Olyan jól belejöttem ebbe a bedobálósba, hogy egyúttal a gazdaköri feladatokat is megcsináltam. Ha már lúd legyen kövér! Az is üres! Ja és tudom hogy ez nem is ide tartozik.
     
    Imi*, heureca3, Fuhur és 16 más kedveli ezt.
  15. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Köszönöm szépen utánanézek/olvasok.
     
    heureca3, -kaktuszable-, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  16. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Gratulálok mindenkinek az elért helyezéséhez, mindenkinek, aki belevágott, mindenkinek, aki küzdött, de nem sikerült(talán nekik leginkább), mindenkinek, aki előkelő helyen végzett, középmezőnyben, vagy a vége felé. Részemről termeltem a lattét, bedobáltam, s vártam. Tegnap már láttam, hogy talán esélytelen, ezért nem forszíroztam, de magamnak is gratulálok a kb. 4000. helyhez. Aztán elgondolkodtam: mire tartogatom a készletet? 1 évig gyűjtögettem, s most nem mertem bedobálni, hogy ne álljak itt csupasz se........-pajtával........xD Jövőre meg még keményebb lesz. Na a lényeg: szurkoltam, szorítottam mindnyájatoknak. Még egyszer gratulálok! Szép volt!:inlove:
     
    Imi*, heureca3, -kaktuszable- és 16 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Most már igen.
    Az üres pajtába sokminden belefér.
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Pontosítsunk: sok növénynek van szupertrágya-imádat bónusza, de csak azzal lehet nullázni, aminél ez 25%-os. Van még néhány, aminél két ilyen bónusz összesen teszi ki a szükséges 25%-os gyorsítást (retek, rózsa, krókusz). A krókusz kivételével mindhez kell a gesztenyés felhő.
     
    heureca3, GA-BI-O-Farm, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  19. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Ja! Van időnk most már gyűjtögetni. Nyugi van, de tényleg 1000% és 20000 sztrágya és megvan 3milliárd. A hajdinából.
     
  20. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Ezekkel mind lehet 0 percezni? Én egyről tudtam biztosan (a rózsáról) de még sose próbáltam. Akkor itt az ideje hogy elkezdjem nemesiteni azt amelyik legjobban megéri, és kipróbáljam. A 223 szinten vagyok de még sose csináltam. Nagyon köszönöm a segitséget.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.