Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 5.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A beváltás egy lehetőség, ahonnan néhány eventnövényt szerezhetsz. Enélkül ugyanúgy meg lehet csinálni. A beváltás némi előnyt jelent; különösen, ha tekintetbe vesszük, hogy az eventes területen semmiféle bónusz sem hat. Előny lehet:
    - megspórolható a felszaporítás;
    - ha be akarsz adni a TOP-ba, akkor az alacsonyabb pajtaértékű 1-2. szintű tenyészállatokat magasabb pajtaértékű növényre válthatod be (pl. egy albínó denevér értéke 1600, az érte kapott 5 növényé 25000).
    Szia!
    A térképen a fő farm és a teliholdas üvegház között, ahol most egy építési terület látszik.
     
    csio70, ursa11, nolina1965 és 19 más kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Ha gonosz akarnék lenni, akkor mondhatnám, hogy erre vártunk ennyit? :p Ha jól emlékszem Máriusz még kicsit különbözőbb felhőket látott a gömbjében, azok mintha érdekesebbek lettek volna, de lehet nem jól emlékszem.

    Na mindegy, mint tudjuk, a TOP-t egy jó ideje nem a nyeremények miatt csináljuk, ha csináljuk, szóval nagy újdonság nincs :D

    Én még hétfőn kihasználtam szezon kütyüt, és ledaráltam némi amarántot, mondhatni magam részéről készültem, aztán majd eldöntöm mit csinálok.

    Jé, de régen láttalak, már idejét sem tudom, örülök, hogy most megint láttam a neved :D Na nem mintha én olyan aktiv lennék mostanában :p
     
    ursa11, Fuhur, Rékuci1111 és 25 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Bizony bizony ..;)
    Biztos 0 majd Hajdinával, mert kell egyébként még :music:,szóval röpizek majd, és van mindenféle Bónuszom meg pörim .:D
    Jó lesz játszani tiszta lelkes vagyok;)xDxD
    De nem készültem nincsenek tápjaim ilyesmi ;)csak piacozok majd esetleg ha lesz rá igény..o_O
    Sok Síkert az 1000-hez biztos sikerül8) talán több is.;)xD
     
    csio70, ursa11, GA-BI-O-Farm és 16 más kedveli ezt.
  4. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Az alap event, nem tűnik vészesnek és teljesíthetetlennek :);), ezt biztos, hogy megcsinálom.
    A TOP az már kicsit elgondolkodtat, tavaly csak kíváncsiságból dobáltam be némi fa termést - nah... majd lesz valahogy...

    Jó játékot, sikeres event befejezést és a TOP-ba indulóknak HAJRÁ...HAJRÁ... érjék el a kitűzött célokat!
     
    SzuperTájfun, csio70, ursa11 és 21 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen a felreppenő minden területről jöhet... némi 0 perccel sokat lehet belőle össze szedni... 8)
    Így a pajtát kíméljük;)
    Az 1000 szép lenne... de majd meglátom mennyi lesz az annyi:music: van egy határ amit elképzeltem... egy másik amit a pajta ürítéssel el tudnék érni...8) de nem akarok:wuerg:
     
    peter1022, ildiko44, Hanikó71 és 6 más kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy térkép-részlet segíthet.

    Holnaptól, az event indulásától ez látható:

    térkép-részlet.png
     
  7. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Nagy csalódás nem ért az event ismertető olvasása után,hozza a szokásos formáját a TOP,viszont mégiscsak top még ha szegényes is,hogy mi lesz belőle az majd menetközben kiderül,igaz nem is raktároztam,de némi amarántra azért számítok,talán jut egy kevés a piacra is.
    Valamikor el kell használni a pöriket meg a zöld cseppet is és talán hasznát vesszük a rosszcsont darazsaknak is.
     
    csio70, ursa11, Rékuci1111 és 15 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Melan Köszi.:)
    Majd írsz valami hasznos hadi tervet?o_O
    Biztos össze vissza bakizok majd;):wuerg::p
    Van a 2db 5% felhőm félre téve ,o_O akkor ugye az egyik aranyrekeszhez használható 0-hoz+-ban:music:
    Leghosszabb érésűek 14h után aratva kezdésnek :music:+ pörgetések ,gyémánt rekeszbe 200% bónusz az ideális a 0-hoz majd?..:music:
    Tenyészállatokkal a felszaporítás kiváltható pipa.o_O
    Sok síkert gondolom a szokásos 500 a cél;)xD
     
    csio70, Gio, Fätum és 9 más kedveli ezt.
  9. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Mindkét felhőt nagyon értékesnek találom, a hosszú érési idők ellenére is.
    Az evetes felhő gyakorlatilag a bahán kivált egy virágfestést.
    A plusz termést adó bónuszok (lásd a top felhő) pedig szintén a megérős kategóriában vannak nálam.

    Bevallom őszintén, még csak átfutottam az ismertetőt. Igyekszem pótolni mielőbb.

    A topon végre indulhatok, sok év után. Az első 500-ban mindenképpen benne szeretnék lenni. Figyelem majd az élbolyt és meglátom, mire lesz elég a pajtakészletem és mi az, amit akár pár óra alatt le tudnék termelni.
    Egyelőre ez a tervem, aztán majd meglátom, hogy alakul a hangulat.

    Kellemes szórakozást, jókedvű és izgalmas toporgást kívánok mindenkinek!

    A 2020-as top csevegő a régi szép idők emlékét idézte, olyan jó lenne, ha valami hasonlóban lehetne idén is részünk.

    Rékuci, Mementori, Pokimoki! Ugye ott lesztek a tetején? :inlove:
    Delfin család! Ti is a top 10-et célozzátok most is? Remélem a suta elnevezésemből magatokra ismertek. (judit.delfin stb) :music::inlove:
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A TOP nyereményekről egy-két szót...

    Részemről díjazom, hogy nem csak a TP-re hat minden.

    A TOP500 és 1000 jutalma, az Egészségedre dekor gyakorlatilag 2,5-3 naponta ad a növényekre 5% időbónuszt. Mindenhol, minden növényre. Vagyis az eventnövényre is. Ez akár plusz egy aratást is jelenthet, vagy gyorsabb felszaporítást. Ilyen bónusz a játék kezdete óta nem került be! Igaz, hogy csak 5% és csak 2 órán át, de azért ebben vannak lehetőségek. (Megjegyzem, a nullázást nem segíti, nem hoz plusz lehetőséget, mert ott csak a szupertrágya bónuszai játszanak. De a "8 perces rózsára" hat.)

    A TOP500 felhő kéthetente ad +1 fatermést és állatot, gyakorlatilag 2 napon át (mondjuk reggel 7-től másnap este 7-ig). Fura, hogy ezt választották főnyereménynek, de azért ennek a bónusza is kihasználható. Viszont egy plusz felhő, amire oda kell figyelni...

    A másik felhő, az alap event nyereménye 25% időbónuszt ad az állatos ólakra - sajnos csak a Bahán. De az ólas nullázásban ez 1-2 Virágfestést kiválthat ott, ahol a magasabb pajtaértékű állatok vannak. Ezzel a felhővel a Bahán már 2 db Virágfestés birtokában is lehet majd nullázni, feltéve, hogy minden eddigi felhője megvan valakinek. 3 db Virágfestéssel és ezzel a felhővel pedig már elegendő a Valentin-napi cserép mellett a Sajtgolyó/Tojáspuncs vagy egyetlen további felhő.

    Helyesbítés: Mementori és Tamás "tesztjei" azt igazolták, hogy az új felhő hatása nem adódik hozzá a többihez, így nem alkalmas Virágfestés kiváltására!

    A többi a szokásos, tavalyhoz képest kimaradtak a Piccolo-k.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.1.22
    nolina1965, Othep, strawberry49 és 42 más kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Toma,

    Ehhez a bahás nulláshoz milyen felhők kellenek?
     
    GA-BI-O-Farm, -W-595-, peter1022 és 7 más kedveli ezt.
  12. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Végre:inlove:!Az eventről nem nagy durranás,hát az ajándékok,megint csak hagyjuk is.Nem is ezért csináljuk jó páran,hanem ez a TOP.Hajrá mindenkinek aki indul.:inlove:Üdv Sylvi
     
    nolina1965, csio70, ulmo12 és 11 más kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Melan!
    Az ólas nullázásban szerepet játszó bónuszok:
    Mindenhol hatnak:
    - Virágfestés 20%/db
    - Karneválkirálynő felhősor 10%
    - Húsvét 2012 felhősor 5%
    - Szárnyas ovi felhősor 5%
    - Valentin-napi cserép 10%*
    - Sajtgolyó vagy Tojáspuncs 5%*
    Csak a Bahán hat:
    - Őszi fesztivál 2-2 felhősor 25%
    Csak a teliholdason hatnak:
    - Fények ösvénye 2 felhősor 10%
    - Éjjeli frászos pizsamaparti felhősor 10%
    - Vérvörös koktél 10%*
    - Kristálygömb 5%*

    Ezekből kell összedobni összesen 100%-ot (a csillagosak arany rekeszbe kerülnek, így csak legfeljebb kettő használható belőlük egyidejűleg). A többi ólakra ható bónusz (rúna, csak egy-két állatra ható felhő vagy dekor, víz, szupertáp) nem játszik.

    Helyesbítés: Mementori és Tamás "tesztjei" azt igazolták, hogy az új felhő hatása nem adódik hozzá a többihez, így nem alkalmas Virágfestés kiváltására!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.1.22
    Marika312, nolina1965, csio70 és 31 más kedveli ezt.
  14. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Melan!

    Ugyanazok, mint a farmos ól-nullázásoz:
    Húsvét 2012 felhő 5%, Szárnyas ovi felhő 5%, Karneválkirálynő felhő 10%.

    Ha mindhárom megvan, plusz a mostani event 25%-os felhősora, valamint az ólak érésidejére ható két termék a rekeszben (Valentin-napi cserép 10%, sajtgolyó vagy tojáspuncs 5%), akkor már 2 virágfestés is elég. (Persze, csak addig, amíg a legrövidebb hatóidejű felhő hatása tart.)

    Ha valamelyik felhő hiányzik (nekem pl. a 2012-es felhő nincs meg), akkor kell a 3. virágfestés, viszont ezzel a másik két felhő is elhagyható, valamint az időtartamot is ki lehet tolni 10 órára.
     
    Boccio71, Rékuci1111, Gio és 20 más kedveli ezt.
  15. elsolking

    elsolking Fórummogul

    én 3 év kihagyás után tértem vissza, úgy látszik a memóriám már nem a régi. mintha régen, valamivel, mi akik nem TOP-oztunk mintha valamivel tudtunk volna segíteni a versenybe szállókkal. rémlik valami? most is tudnánk valahogy?
     
    ildiko44, peter1022, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  16. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Ezt köszönöm szépen,sajna ezen a téren még csak a falu szélén ballagok.
     
    nagymami2, Gio, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  17. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia.

    Az ezüst láda nem volt részletezve, kérdésem ez megállja a helyét majd?


    Maradt még az előző Topról, akkor éppenséggel innen is jöhet némi hozzávaló majd xD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.1.22
    Rékuci1111, Gio, GA-BI-O-Farm és 14 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A közös piacon tudunk nekik olcsón kitenni ezt azt;)
     
    Gio, -W-595-, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  19. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Hát hirtelen 2 db virágfestés jól jönne:D
     
    nolina1965, .sylvia72., -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  20. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    Sziasztok!

    Kis segítséget kérnék. A szülinapi kívánság felhősort merre találom? Az ültetési bónusz sorok között nem találtam.
    A másik 2 felhőm megvan.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.