Visszajelzés Őszi varázslat + TOP 5000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Gyászolok , miközben drukkolok mindenkinek.
    Balázs Fecó elment közülünk..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................:cry::cry::cry::cry:
    Bocsi:/
     
    Hanikó71, jófarmerlány, vihence és 9 más kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    A magyarok különlegesek!
    És ezek nem csak üres szavak egymás mögé írva!
    Lelkesedésünk és szenvedélyünk nemzeteket
    képes magával ragadni!

    Mutassuk meg küzdőszellemünket is, hogy
    a lehető legtöbb magyar farmot csodálhassuk meg a Farmerama
    legnagyobb megmérettetésén!


    Rékuci mindent bele!
    Lengyel barátainknak is a legjobbakat kívánom!
    HAJRÁ MAGYAROK!

    upload_2020-11-27_19-25-49.png POMPOM

     
    marcsi152, Hanikó71, Melan és 42 más kedveli ezt.
  3. feri465

    feri465 Haladó

    Sziasztok szép estét mindenkinek Rékuci torony magasan vezet.Nem akartam indulni de végül még is megtettem.Bedobtam 101 millát,remélem ha minden nap megtudom spékelni,akkor bennt tartom magam az 5000-ben.Hajrá Magyarok!
     
    Sonche, marcsi152, Hanikó71 és 28 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Még dobtam be egy kicsit,hogy legyen 1 milliárd,de most már leállok, mert most még jól áll a készletem.Félek ha elkap a hév,még megbánom.Ennyinek elégnek kell lenni,hogy a 3 ezerbe benne legyek,bár történtek már "csodák"
     
  5. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    :D
    Nincs még egy olyan nép mint a Magyar, ha összefogunk minden sikerülhet. Nagyon drukkolok a Lengyel barátainknak is, de remélem Rékuci megnyeri a versenyt, nagyon drukkolunk minden honfitársunknak. Győzelemre fel!:D:D
     
    marcsi152, Hanikó71, Melan és 19 más kedveli ezt.
  6. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! A tavalyi alapján ennek az ezerhez is elégnek kell lennie.
     
    juliannakoczkas, PalMa, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  7. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Kedves BombadilToma és mindenki!

    Mit kezdenétek ennyi bónusszal?

    +100% 24 óra 7db
    +1 6 óra 4db
    +200% 12 óra 2db
    Most adta 200 party pöri...

    Margarétám nemesítve kb. 1 óra, és 33-t ad kis területen jelenleg. (mivel virág, amúgy 32-t ad minden egyébre)
    Új nemesítés nem raknék be, magas szintűek nem is igen vannak. Persze, ha nagyon muszáj... :p
    Null percezni nem tudok (2 nap múlva jár le), és inkább növényeznék, van kb. 4e sztrágyám.

    Vajon hogy tudnám a legjobban kihasználni ezeket, ha top-ra való termesztés a cél? 228/565 vagyok, minden ki van váltva.
    Esetleg kell még bővebb infó kellene?

     
    Melan, juliannakoczkas, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Mire kellett ma kelnem : sok, sok kilencesre. :D Remélem ez a végéig így marad.;)
    Sok sikert mindenkinek, aki elindult.
     
    marcsi152, Gio, Melan és 20 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Talán valamilyen 200. szint feletti, 2-10 órás növényt termelj a +1 bónuszok ideje alatt 1x1-en, utána komforton. Attól függ, mire van érésrövidítő vagy termésbónuszos felhőd. Használd az alkimista termékeket és a szupertrágyás termékeket is.
     
    Gio, Melan, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  10. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Köszi a gyors választ, és segítséget! Igyexem, majd meglátjuk, mire lesz elég. :D

     
    Gio, csio70, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  11. ZSUZSA21

    ZSUZSA21 Járnitanuló

    sziasztok a tavalyi TOP lista nincs meg valahol?akkor mi volt a vége?
     
    Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kicsit számolgass, hogy az időd, a növények érésideje és a pajtaértéke hogyan hozható a legjobban összhangba.
    Szia!
    Tavaly TOP500-at rendeztek, így a tavalyi adatokat nem lehet egy az egyben az idei eredmények jóslására használni.
    500: 1 026 661 537
    1000: 491 387 397
    3000: 155 706 507
     
    Melan, genka53, -W-595- és 12 más kedveli ezt.
  13. ZSUZSA21

    ZSUZSA21 Járnitanuló

    köszi Toma szuper vagy nagyon,csak azért érdekelt mi volt az végösszeg a 3000.az lenne idén is a cél a bentmaradás
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma. Megkuksiztalak és látom hogy nem emeltél semmit. Megvárod hogy leesel 5 ezerig?
     
    Melan, genka53, -W-595- és 8 más kedveli ezt.
  15. judorf

    judorf Haladó

    Sziasztok! Rékuci számait látva elkerekedett a szemem, majd örömömben körbeugráltam a lakást. Időnként újra megnézem... Olyan jó látni! Hajrá Magyarok!
     
    Gio, Fuhur, Melan és 16 más kedveli ezt.
  16. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Mozgolódunk, mozgolódunk!:inlove:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Gio, Hanikó71, Melan és 21 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszi. Nem is figyeltem mostanában a listát, de most már Pokimokinak is drukkolok, hátha meg tudja szorongatni Katinkát. :)
    Aztaaa, Mementori is megindult. Jaj de jóóó, hajrááá.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.20
    csakierzsebet59, Gio, Hanikó71 és 21 más kedveli ezt.
  18. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép estét Mindenkinek!
    Látom Rékuci "berúgta" az ajtót egy kicsit. ;)
    Hajrá Rékuci! Hajrá magyarok!
    (Én nem készültem idén, úgy hogy legfeljebb a TOP5000-et célozhatom meg, esetleg a 4900-at. :) )
     
    csakierzsebet59, Gio, Hanikó71 és 16 más kedveli ezt.
  19. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    Gondolkodom,tehat vagyok,nem tudom merjem bevallalni hogy induljak,holnap raszanom a napot,van 600 partyporim,forgatok hatha nekem is lesz szerencsem mint mitnemertesznek,tudok 0 percezni szekfu nemesitve,egyebem nincs ami ertekesebb lenne,ha tudna valaki jo tippet,jo tanacsot nagyon megkoszonnem.
     
    Gio, csio70, juliannakoczkas és még 1 ember kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A szegfűnek elég alacsony az értéke. Ahhoz, hogy nagyobb értéket csinálj belőle, sok szupertrágya kell. Gondolom csak az 5 ezerbe szeretnél bekerülni, szerintem várjál kb. vasárnapig. Addig talán ki fog alakulni az 5 ezer és már lehet látni, hogy fog emelkedni az alja. Szerintem addig ne pörgess és a szegfűhöz kell pár ezer szupertrágya is.Szombat este vagy vasárnap térjünk vissza rá, addig gyűjtsd a sz.trágyát, gazdakörből, ládákból, kerékről....stb.
     
    ZitaGAZDA03, Gio, Hanikó71 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.