Visszajelzés Őszi varázslat + TOP 5000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A hibát már jeleztem a központnak.
     
    steve223, Nagyii58, kutyaszálló és 22 más kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Nézd a jó oldalát, csak egy plusz látható utána. Így még izgalmasabb a verseny, senki se tudja valójában mennyinél jársz... jó kis fejtőrő lesz azoknak, akik csak a másik játékos kibeszélésére hajtanak... xD:D:D
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.20
    steve223, Nagyii58, kutyaszálló és 24 más kedveli ezt.
  3. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !!! Tavaly próbáltam a sereghajtók között bent maradni, mert csak a hangulat kedvéért kezdtem bedobálni...aztán ott ragadtam :) Talán 1 marék szög még megmenthetett volna, de lefagyott én kiestem...és én is lefagytam, hogy csak ennyin múlott :oops: Most is a "futottak még" nyugalmával dobálok be ezt-azt, de őszintén ??? Élvezem ;) csak most nem kell várni az utolsó percre, hogy rádermedjen a tüzijáték a monitorra :p Szerettem volna én is "egyenruhát" húzni a hsz-emhez, de kb. annyira tellett mint Csio70-nek.....háááát, még küzdök ;):music: Sok sikert mindenkinek !!! még az 5000. is pompás hely, mert ott maradni listán csak nagy harcok árán lehet!! Emelem kalapom az élbolyosok előtt, mert 1 év játékát megtervezni nagy meló !! Engem még 1 event is bevisz a sűrűbe, így nagyon tudom értékelni azt a munkát, amivel idáig eljutottatok !!! Hajrá Magyarok, hajrá Mindenki !!!!!
    Javitom : Csio-nak sikerült a banner, nekem neeeeem !!!!! Azt hiszem mire vége a TOP-nak el is készülök vele....vagy nem :wuerg::p
    Ui : Farmerogirl !!!! Köszönöm :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.20
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sajnos én nem a poént látom benne, hanem a problémát. :cry::cry:
    Mi moderátorok erről már beszélgettünk pár napja. Rékát megkerestem privátban tegnap emiatt.

    A hibát leadtam. Nem gondolom, hogy egy top finisben, pont a tetején megengedhető a vakon bedobálás.
    Réka honnan fogja tudni, hogy százzal, vagy százmillióval előzte meg valaki? Gondolj bele az ő és a kihívói helyébe! :(
     
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Akkor kapod meg a felhőt, ha az esemény végén is benne leszel a 3000-ben. A nyereményeket a VÉGSŐ helyezésektől függően, az event zárását követően kapja meg mindenki.
     
  6. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Igen, valóban, sajnos Rékának és mindenki másnak, aki e szám fölé kerül, valóban nagyon rossz helyzetbe kerül, mivel nem tudja mennyit kell beadnia. :(

    A zöld írással pedig a rosszakarókra utaltam. :)
    Reméljük csinálnak vele a holnapi nap folyamán valamit.
     
  7. valibori69

    valibori69 Törzsjátékos

    Még nem vettem részt. Köszönöm szépen. :)
     
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Legyél megfontolt, mérd fel a pajtakészletedet! Ha túlságosan megterhelő lenne, akkor engedd el a dolgot.
    Drukkolok, hogy el tudd érni a célodat! :inlove:
    Ha mégsem, akkor se keseredj el, jövőre majd tudatosabban készülsz. :)
     
  9. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    Gratulálok Rékuci! Szerintem te már bebetonoztad magad az első helyre és nemigen kell aggódnod amiatt, hogy leköröznek.

    Részemről ilyesmiről nem is álmodom, örülök ha a 3000-ben sikerül bent maradnom.
    Szurkolok mindenkinek aki plusz helyezésért küzd, Hajrá magyarok!!!:D
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.20
  10. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Az eventet most sikerült befejeznem, igaz nem sürgettem, hogy hamarabb kész legyek :).
    A TOP-ba beadtam egy ici-pici mennyiséget és perpill. a 4259. helyen vagyok :) - még sosem indultam a TOP-on, tavaly is csak a kíváncsiság kedvéért dobtam be egy morzsányit és nem is folytattam a beadást.
    Most nem tudom még, hogy folytatom e a beadogatást, majd látom hogy alakul a lista, és talán az 5 ezerbe bent tudok maradni, mert az 1000 és 3000 -ről álmodni se merek amilyen számokat látok o_O, és az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem is készültem, hogy TOP-os legyek.
    De nagyon drukkolok Mindenkinek, hogy érje el kitűzött célját!!!

    Hajrá Rékuci!!!!!

    Hajrá Magyarok!!!
     
  11. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Sziasztok, szia.
    Természetesen szurkolok Rékának, de azért zavar pár dolog az írásodban.
    Miért rosszakaró az aki nem az elejétől szerepel a listán hanem csak a végén dobál be akármennyit?
    Más taktikát követ, de ettől még mi benne a rossz?
    Nem igazán látom leírva sehol hogy tilos lenne. ha nem az akkor mi a gond vele?
    Volt már ilyen a Top történetében, és még szerintem lesz is.
    Verseny.....
    //// szerintem magyar is akad aki meg tudná ezt és így csinálni. ////

    Ha nem tudják hogy miből is van az amit bedobott akkor nem rosszakarók hanem tudatlanok. ;)
    Volt már itt is találgatás régebben amikor nem magyar volt elöl....az sem tetszett, ahogyan ez sem.
    Nem akarok megbántani senkit ezzel, csak leírtam ami zavar. :)

    Sok sikert mindenkinek, az elejének, az 1000, 3000, 5000-ben maradni kívánóknak. :)
     
    kutyaszálló, Fuhur, ladislaw11 és 18 más kedveli ezt.
  12. paloooo

    paloooo Rutinos

  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    :wuerg: Úhh ez necces helyzet, csak csinálnak valamit holnap;)
     
  14. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Gratulálok Rékucinak, és minden Magyar TOP indulónak. Másnál is lefagy a rendszer, amikor beadni akar, mert nálam most ötödszörre fagyott le.
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A végeredmény számít. Kedd 18 órakor is még a 3000-ben kell lenned.
     
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Külföldi fórumokon volt elég sok kibeszélés, és Rékuci is téma volt egy-két fórumon. ;)

    Sajnos nem tudom amiket kérdeztél, hogy olvastad ki a hozzászólásomból. A rosszakarók azok, akik kibeszélik a másik játékosokat, és a tudatlanságukból eredően szólnak le játékosokat.
     
    Nagyii58, kutyaszálló, inanna11 és 11 más kedveli ezt.
  17. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Én értem amit írtál.
    Azt is amit én.
    Ezek szerint Te nem érted. :)
    De befejeztem, nem akarok vitát generálni. :)
     
    farmerogirl kedveli ezt.
  18. paloooo

    paloooo Rutinos

    ... Óhhh..., akkor feladom..., köszi.
     
  19. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Lehet, hogy nem értem.
    De olyan kérdéseket tettél fel, ami a hozzászólásomból nem olvasható ki. Én nem írtam sehol se olyant, hogy aki nem szerepel az elejétől a listán, és csak a legvégén dobál be, akkor az rosszakaró. Azt se írtam, hogy aki más taktikát követ, az rosszakaró.
    Olyant se írtam, hogy bármi is tilos lenne.

    A hozzászólásom továbbra is azokra az embereknek szól, akik direkt kibeszélnek játékosokat / tudatlanságukból kezdenek el másokat leszólni.

    Azt se értem, hogy miért feltételezi valaki azt, hogy Én bárkinek is rosszat akarnék?! Hiszen ha rosszat akarnék bárkinek is, akkor miért csinálnék segédleteket, hogy a játékosokat segítsem? Tényleg nem értem - és ez tényleg az Én hibám hogy nem értem. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.20
    orfisxo, Nagyii58, Sonche és 18 más kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Bocsi, hogy ide írok, de látom itt vagy és kérdeznék valamit.
    Amikor belépnék a játékba ez az üzenet fogad, aztán frissítek és be tudok lépni. Ez azóta van, amióta volt az Unity-s próbanap.
    A játék megy rendesen, de amint a TOP listát szeretném megnézni, úgy lefagyok, csak a böngésző bezárásával tudok kilépni is.
    Lehet ezen javítani? Köszi ha válaszolsz.
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20201129v00tx8qjn.jpeg
    Szurkolok ezerrel minden játékostársamnak:)
     
    jófarmerlány, Nagyii58, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.