Visszajelzés Őszi varázslat + TOP 5000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sajnos elkepzelheto, hogy sokan a torolkozovel egyutt a pajtakeszletet is bedobjak majd. Hogy ennek konkretan a TOP 1000-ben is lesz-e erzekelheto hatasa, azt nem tudom, szerintem inkabb a TOP 3000 vagy 5000 kornyeken.
     
    Kukackukac, Nagyii58, ursa11 és 12 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan. Szerintem nem olyan rossz az 1000-s nyeremény, hiába hurrogják le sokan. Fogadok, hogy azoknak legalább a fele fog indulni. :D;) Ha saccolni kell, akkor szerintem lesz 1 milliárd az alja.
     
  3. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Aki már cirka tíz éve játszik és még nem vett részt egyszer sem akkor beleszólhat szerintem.
     
    Kukackukac, Melan, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Jujj , erre nem is gondoltam . :cry:Lesz itt meglepetés . :D:inlove:
     
  5. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Kedves szomszédom, bár a nyeremények nem hoznak lázba,de 1,5 milliárd lesz alja.
    Ne kérdezd miért fognak mozgolódni de fognak, míg tavaly úgymond a hajdina,amaránt nem volt elérhető,
    sok-sok embernek még idei évre ez már lassan alap, s azt se felejtsük el a játékosok
    a saját lehetőségükhöz mérten biztos vagyok benne, hogy használták is.
    Aztán meg ott vannak a bahás jószágok is.
     
    Kukackukac, zsona416, Gio és 10 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Niki, velem lehet beszélni. :D Akkor legyen 1,5 milliárd. :D
    Fogsz indulni?
     
    Gio, PalMa, Melan és 6 más kedveli ezt.
  7. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Azt hiszem igen megcsinálom, de csak hétvégén lesz időm rá, semmibe sem kerül.
    Úgymond ingyen lesz, nem kell se "0" növényekkel , se "0" állatokkal.
     
    maszilva, CsakJucinak12, Gio és 12 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor majd találkozunk. :);)
     
    Gio, LCZAnikó, PalMa és 9 más kedveli ezt.
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sok sikert kívánok nektek! De valahogy úgy oldjátok meg, hogy ne kelljen görgetni a listában, azonnal legfelül lehessen olvasni a neveteket. 8):p:D
     
    maszilva, Fuhur, Othep és 17 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszi. :D:D:D:D:D Lehet hogy egy icipicit kell majd görgetni. :D:D
     
    Gio, PalMa, Nagyii58 és 8 más kedveli ezt.
  11. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Én nyereményektől függetlenül harcba szállok. Határ a csillagos ég, de beérem a 999. hellyel is.;)
    Egyébként jó kis nyereménycsomagokat állítottak össze szerintem.:)
    A lényeg, hogy mindnél több magyar legyen a listán!!!
    Szóval, hajrá MAGYAROK!:inlove:
    [​IMG]
     
    drunyi, jófarmerlány, soresne és 31 más kedveli ezt.
  12. cb83

    cb83 Junior szaki

    Beleolvastam külföldi unity-s fórumokba, mert nem akartam elhinni, hogy megint arról szól a magyar unity csevegő, hogy rossz a gépünk. Bizony, más (gazdag) nemzeteknél se működik, vagy nem tökéletesen. Szerintük a hátra lévő 5 hét kevés lesz kijavítani mindent, így meg nem akarnak jövőre a játékkal szenvedni. Szerintem is lesz, aki bedobja a törölközőt, meg előtte a top-ba a pajtakészletét.

    A nyereménytől függetlenül én is az 1000-be készülök.
    Hajrá mindenkinek.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.20
    jófarmerlány, Fuhur, csio70 és 14 más kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    A TOP-on ezúttal sem a nyereményeik miatt indulok, de azzal egyetértek, hogy akik összeállították a "nyereményeket", nem jó döntést hoztak (hú de finoman fogalmaztam o_O). Gyanítom, hogy nem játszanak aktívan a farmon, és TOP-on sem indultak még játékosként...
    Szerintem nyugodtan lehetne jó ládákat adó értékes felhő, FA fa meg mamutfa is a fix nyeremények között, és lehetne bőséges bolti kínálat is, ahol mindenki azt és annyit vált ki, amennyit szeretne és tud...

    Összegyűjtöttem 3 bahás állatból egy nagyobb mennyiséget, remélem elég lesz az élmezőnyhöz:D
    Van aki az utolsó pillanatban dobál be sok milliárdot és a semmiből ugrik az élre. Én rögtön az elején megmutatom majd magam 8) remélem lesz majd egy kis izgalmas verseny az első 10-ben is ;)

    Drukkolok mindenkinek, hogy elérje a célját, remélem jó sok magyar gazdával fogunk találkozni az ötezres listán! :D
    Hajrá magyarok! :inlove:
     
    Cicabogár79, Cyra65, GYuGYu1003 és 26 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Én is igy vagyok vele.Nem erőltetem,de belekezdek. A határ viszont most nem lesz a csillagos ég!Lényeg,hogy legyünk minél többenAddig megyek,csak,hogy a pajtám több mint fele megmaradjon, nem üritek.Nagyon magas lesz a szint az biztos.A felső határ több milliárd!
     
    maszilva, csio70, Gio és 7 más kedveli ezt.
  15. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Én is úgy gondolom, hogy megpróbálom ismét a TOP-ot. Egyszer próbáltam, miután visszatértem a farmra ezelőtt 2 évvel, de nem tudtam, mi az és hát nem jutottam nagyon messze, mert elég üres volt a pajta annyi évnyi kihagyás után. Most sincs csordultig, de gyűjtögettem ezt-azt beadni és be is fogom, lehet még a pajtám nagy részét is, majd újratermelem, hisz ez csak egy játék. Sok sikert kívánok mindenkinek aki indul.
     
    csio70, Gio, LCZAnikó és 8 más kedveli ezt.
  16. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Jó, jó és hogyan volt tavaly? Mindent bogarászni kell?
     
  17. -róka01-

    -róka01- Junior szaki

    Sziasztok. Tavaly én is kiürítettem nagyon a pajtámat, hogy benne maradjak középsőben sikerült is, mind a 3 farmon de most nem megyek a végtelenségig, elég, ha benne leszek az 1000-be, ha nem sikerül az sem lesz baj.
     
    csio70, Gio, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  18. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Gondolod, hogy mindent vagy semmit alapon?
     
    Samborg és magdi06 kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Erre számitok én is.Úgy hogy csak módjával!Viszont eggyel többen leszünk velem és nem dobálok be mindent.Az unity nálam müködik/többé kevésbé!/
     
    Nagyii58, -Fülemüle-70 és eviii_mee kedveli ezt.
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Elvileg az 1,2 milla kell a dekorhoz.
    Gyakorlatilag még most sem tudjuk tesztelni, mert hibás a teszten.
     
    Szíriusz, maszilva, URBANICS és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.