Visszajelzés Őszi varázslat + TOP 5000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Vagy fordítva , mindenki adjon bele annyit mint Rékuci . Na akkor fog vakarózni a BP . :D
     
    vihence, Nagyii58, Melan és 13 más kedveli ezt.
  2. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    szia! Nem vagyok számítógép szakértő, de nálam az vált be, hogy általában 11, 21, 31,,,-kor frissít, és amikor kb 8-9 perc van hátra a frisítésből akkor dobálok be, amikor meg csak 2 perc kilépek. Így nem forog annyit a virág. és mozillán vagyok. Nem tudom érthető volt-e, de remélem tudtam segíteni. Ne add fel!
     
    vihence, Sonche, PalMa és 18 más kedveli ezt.
  3. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Ha tíz életem volna sem tudnám azt meg csinálni amit Rékuci:oops:
     
    Nagyii58, Gio, Mica67 és 6 más kedveli ezt.
  4. _ferike_

    _ferike_ Fórum ismerője

    A beadási problémákra talán gyógyír, hogy a firefox itt csúnyán elvérzett, de nálam az Opera alatt szinte pillanatok alatt megy minden. Aki tudja, próbálja ki. :)
     
    Nagyii58, bocsika67, Fuhur és 6 más kedveli ezt.
  5. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    A firefox-ba már rég nem került bele az a flash frissítés amelyik még a chrome-ba eldöcög december 31-ig
     
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Amennyiben frissítitek a játékot, és beléptek a TOP-ba, akkor a szűrő kapott egy új alapértelemzést.
    Ez nem más mint a "Versenyeim".
    Ekkor a körülötted lévő embereket tölti be.

    Ugye én nem adhatok be 5000> vagyok, nekem 4500 - 5000 között töltötte be a listát, de azt nagyon hamar.
    Ezzel a lista betöltési probléma "elfedésre" kerül.

    Bízzunk a további javításban.
     
    ursa11, Sonche, Kékmadár1 és 28 más kedveli ezt.
  7. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    ó, végre megjavult. Nálam is gond nélkül be lehetett adni, átnézni a listát. Még a frissitésnél kell megnéznem, hogy pörög-e és ki kell-e lépnem, vagy visszaadja a listát, és lehet tovább játszani. De eddig nagyon jó. Köszönjük.
     
    Sonche, jófarmerlány, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Most jutott el az agyamig, hogy holnap 2020. december 2-án (szerdán) 14:00 órakor újra megjelenik a Unity. Lehet átgondolom a holnapi napot. Nem tudom, hogy fog működni, mikor hazaérek.
    Hoppá, most nézem, hogy 2.- án lesz, az meg nem a holnapi nap. :D
    Tényleg nem vagyok a TOP- on... 8)
     
    marcsi152, ursa11, kosagi és 18 más kedveli ezt.
  9. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    En is igy adok be, az utolso 2 percben nem, hanem addig mast csinalok a farmon, hogy ne legyek benne az eventben, mert soha nem tolti be csak ha frissitem az egeszet.
     
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Lassan fordulunk ra az utolso napra, jon a finish.

    Erdemes lehet mosr mar nezni, hogy hogyan alakul az alja, kinek mi a fontos (1000-3000-5000).

    Az utolso nap mindig orulet szokott lenni, az elmult evekben siman volt 200-300 millios emelkedes az utolso nap reggeli allapothoz kepest, es most ugye tovabb tart az event, tobben erhetnek haza munkabol, tudnak meg radobni.

    En a TOP 1000-t probalom sasolni, ott most jarunk 487 millional, 1 oraval ezelott meg csak 475 millio volt. Durvan 4-5 oraval ezelott 422 millio korul volt, tehat ez egy laza 60 millio emelkedes. Keso estere meg lehet 520 milla korul is, ejszaka altalaban kicsit nyugodtabb, de holnap reggelre igy is elerhetjuk a 600 millat konnyen, es akkor onnan jon az ereszd-el-a-hajamat.

    Ha nagyjabol koveti az elozo eves trendeket a vege, akkor 800-900 milla boven meglesz, de az 1 milliard is boven ott lehet, sot.

    Most jelenleg azt mondanam, hogy aki biztos TOP 1000-t celoz, annak jo ha van egy laza 1.3-1.5 milliard pajtakeszlet, csak hogy ne erezze veszelyben magat, az szerintem elegnek kellene hogy legyen.
    Csak mondom halkan, hogy nekem az elejen meg hianyoznak a nemetek, ok szoktak ugye az arany makkos cimerrel nyomulni, es most meg nem nagyon latni oket (de lehet rosszul emlekszem), szoval az is benne van a pakliban, hogy az elejerol meg hianyzik 40-50 jatekos.

    Amit meg erdemes nezni, hogy mennyire suru a mezony, amire az uj szuro nagyon jo, ha ott vagyunk a mezony kozepen8) 700-800 kozott peldaul eleg nagy a tomorules, a helyezesek kozott sokszor csak 1-2 millio kulonbseg van, de 900-1000 kozott is ilyen. A 700. es 1000. helyet csak 200 millio valasztja el egymastol. Vagyis ha 100-200 jatekos radob egy 10-20 milliot, nagyot lehet zuhanni, sot pillanatok alatt ki is lehet esni a TOP 1000-bol, aki nem tud gepnel lenni az utolso negyed oraban annak ezzel erdemes nagyon kalkulalni.

    Es akkor meg ugye itt van a belassulas is, legyunk elovigyazatosak.

    Sok sikert Mindenkinek! Hajra-hajra!!
     
    marcsi152, maszilva, vihence és 38 más kedveli ezt.
  11. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Én most tudtam beállítani a Firefox-ot. Azt olvastam a saját oldalán a hibajavításban hogy a játéknál ki kell kapcsolni a hardver gyorsítást. Mondjuk kétszer be kellett lépnem mire sikerült de most fut. Előtte mindenképpen takarítani kellett.
     
    marcsi152, PalMa, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  12. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Frissítettem a Chrome-t a legújabb verzióra,pörög rendesen,a TOP-ba is gyorsabban lehet vele beadogatni!:)
    Verzió: 87.0.4280.66 (Hivatalos verzió) (64 bites).
    Nekem segített ,gyorsabb lett!;)
     
    PalMa, jófarmerlány, csio70 és 9 más kedveli ezt.
  13. Olgica52

    Olgica52 Járnitanuló

    Már nálam is megjavult Chrome-n is és Firefoxon is. Gyorsan be tudtam adni. Még frissítenem sem kellett. Örülök, hogy megjavították végre.
     
    PalMa, jófarmerlány, Gio és 5 más kedveli ezt.
  14. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Ez a versenyeim azt tudja, hogy felfele is meg lefele is tudok nézni 500 gazdát. Többet nem enged. Ha az "összes"-t választom, akkor meg tekerhetek tovább a legelejétől a legvégéig.
     
  15. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Csajok,fiúk!!Nagyok vagytok!!:inlove::DGratulálok mindenkinek!:inlove:A legjobb 10 gazda első helyén álló gazdatársunknak is hatalmas gratuláció,hogy hónapok óta tartja az első helyet rendületlenül.:)Szagi!Kapáljál rendesen ám:D:music:
     
    ulmo12, mya100, PalMa és 19 más kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia Imi :)

    Jók vagytok :inlove:

    [​IMG]

    Én most sajnos nem tudok beszállni ilyen csapatmunkába, de jó látni, hogy van idén is :inlove:
     
    mabinog, kekmaci75, marcsi152 és 43 más kedveli ezt.
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia.:)

    Egy röpke kis szócska!:inlove:
     
    kekmaci75, marcsi152, ursa11 és 28 más kedveli ezt.
  18. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Hát hogy én hogy vonzom a 6-osokat:D:D:D
    Kattog az agyam rendesen mit dobáljak és mit hagyjak meg,a teliholdasok már csak egyen vannakxD
     
    Kuzdern, marcsi152, ursa11 és 14 más kedveli ezt.
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Yipppííííííí!!!! 2 nap keresgélés után megtaláltam a címer-állítási lehetőséget...:D:D:D
    Most pedig megyek, szétnézek a pajtában, mert Melan 1,3-1,5 milliárdos tippje engem kicsit megijesztett:D.
     
    Kuzdern, kosagi, Rebcsok és 15 más kedveli ezt.
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hajrá!
    Reméljük a pajtát hamarabb találod meg...;)xD
     
    margot1964, marcsi152, ursa11 és 22 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.