Visszajelzés Őszi varázslat + TOP 5000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Székelykópé

    Székelykópé Junior szaki

    Sziasztok:)
    Ez gyönyörű,észbontó és végtelen Tisztelet!!!!!
    3 szomszédom is ott van,drukk-drukk:)
    Hajrá Magyarjaink!!!!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.20
    steve223, PalMa, Gio és 18 más kedveli ezt.
  2. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Marcsi !
    Van még tartalékom, reggel O perceztem picinykét a hajdinával, ha minden kötél szakad, be zúdítom azt is.
     
    Sonche, steve223, zoldert és 17 más kedveli ezt.
  3. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!

    Elindultam én is a Topp-on,a célom a 3000-ben maradni. Minden évben kiötlök egy taktikát amivel milliárdos Pajtaértéket hozok össze,ez kb. 1-2 napig csinálom aztán huss.. :) De így is büszke vagyok. Elsősorban mindenkire az vagyok aki indul,de a 3 első helyen akik állnak és a zászlójuk amit mutat,hát ez az igazi MAGYAR siker! Sok szerencsét kívánok a résztvevőknek! Hajrá MAGYAROK! :inlove::inlove::inlove:

    [​IMG]

    Jaj nem akartam félrevezetni senkit,az 1-2 napot arra értettem,hogy leszedek mindent és csak olyan fát teszek ki aminek nagy a csp értéke,de azért írtam az 1-2 napot,mert így nagyon egyhangú a Farmom és megunom,hogy nem olyan szines! Enézést érek,ha valakit megtévesztettem,nem volt szándékos! Volt olyan is ,hogy órákon keresztül a zsázsát ültettem azzal a céllal,hogy majd több milliárdot termelek meg. De ez is csak ideig-óráig tartott. Az elszántságom hamar elszállt! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.20
    Sonche, maszilva, ladislaw11 és 28 más kedveli ezt.
  4. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Még 300 és átcsúsztam az 5000.-be :oops: De már nem érdekel , jó lesz ott is...:D:D:D
    Kapaszkodok.....xDxD
     
    MamaMeseKertje, PalMa, kovacstne és 17 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, kiszámolták. Írok egy példát - persze alacsonyabb szinten. Most van beadva teszem azt 600 millió. Szeretnék 777.777.777-et csinálni, és hajdinát fogok beadni. A különbözet 177.777.777, a hajdina pajtaértéke 814. 177.777.777/814=218.400, meg egy kicsi. Ha beadom a 218.400 hajdinát, lesz 600.000.000+218.400x814=777.777.600. A kívánt eredményhez be kell még dobni 177 salátát.
     
    Sonche, maszilva, steve223 és 28 más kedveli ezt.
  6. kariatida

    kariatida Törekvő

    Sziasztok!

    Hajrá Mindenkinek, aki indult a TOP-on! Nagyon szép összegeket dobáltatok be!

    Már kiestem az ezresek közül, remélem a 3000-nek elég lesz, amit beszórtam.

    HAJRÁ!! RÁ-RÁ-HAJRÁ!!!
     
    Sonche, steve223, MamaMeseKertje és 21 más kedveli ezt.
  7. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Ez nagyon jó :) köszi a választ
     
    Sonche, steve223, PalMa és 8 más kedveli ezt.
  8. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Én csak csendben drukkolok és ámulok és bámulok a sok ügyes magyar játékoson, a sok magyar név és zászló és HUN feliratok egészen zseniálisak! Az élboly az valami egészen fantasztikus!
    Sok sikert a TOP-osoknak! Hajrá magyarok!
    Én csak pár millát dobtam be, pár ládáért, van egy képem, amikor még az 5000-ben vagyok, azt elteszem emlékbe. :)
    Ha egyszer elkap a láz, majd nekiállok gyűjtögetni, addig csak pompom lány maradok, valahogy így:

    [​IMG]
     
    Sonche, maszilva, steve223 és 28 más kedveli ezt.
  9. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Nem tudom a TOP elejét megnézni, mindig felugrik az a sárga csík, hogy " egy weboldal lassítja a böngészőjét...." eddig csak a Unity-nél csinálta. Gép hiba lenne?
     
  10. delfin929

    delfin929 Fórumprofi

    Kedves Beko!
    Tudnál még kitenni a piacra szantált? Szorgalmasan vásárolom :D.
    Látva a lelkesedést ma (így last minute) úgy döntöttem, elindulok. Célom a 3.000.be kerülés, ehhez sokat segített, amit eddig kitettél a piacra. Még kellene egy kevés. Fogorvoshoz kell mennem (mikor, ha nem most), reménykedem benne, hogy a véghajrára visszaérek, de inkább beraknék még most egy adagot.
    Köszi, ha tudsz segíteni :inlove:.
     
    Sonche, nyuszi63, zoldert és 12 más kedveli ezt.
  11. -huusi-

    -huusi- Fórumprofi

    Rajtam úrrá lett a kapuzárási pánik:D
    Katika átöltözött, hát akkor:

    Ügyesek legyetek, legyetek résen
     
    nyuszi63, csio70, PalMa és 10 más kedveli ezt.
  12. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Hajrá Tigrislady!!!! :inlove:;)
    Hajrá minden magyar indulónak!! :music::)
     
    Sali~*.*, Sonche, -vadocka70- és 15 más kedveli ezt.
  13. Székelykópé

    Székelykópé Junior szaki

    Elmentem és betáraztam-pezsgőt durrantok a Honfijaimra és ,,csürdöngölőt"járok 6 után:)
    Feleségem nem kérem fel,2-3 héten belül születik a 4-ik Gyerekünk:)
    Hajrá Magyarjaink!:)
     
  14. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Én még izgulok meg aggódok... a maradék hajam is kihull lassan...
     
    ladislaw11, PalMa, csio70 és 12 más kedveli ezt.
  15. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa


    Az első év, hogy Te nem vagy a Topon:cry::cry:, és az első alkalom, amikor nem kellene izgulnod értem, mert most készültem, Tanárbá'! :D:inlove::inlove:

    Köszi! :)
     
    Sonche, PalMa, csio70 és 11 más kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Diti54!
    Válts át Google Chrome-ra, ott nem hoz fel ilyent. Vagy Microsoft Edge-re.
     
    Sali~*.*, PalMa, Gio és 3 más kedveli ezt.
  17. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Látlak a szomszédok között, drukkolok neked is és Holdfénynek is, és persze Imi*-nek is!
    Hajrá!!!!
     
    Sonche, PalMa, csio70 és 6 más kedveli ezt.
  18. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Én is akartam csinálni egy kerek számot. Csak éppen elütöttem a számológépen az első számot, 9 helyett 7-et írtam, beadtam és nem jött ki a kerek szám. :)
     
    Sonche, Nagyii58, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  19. Székelykópé

    Székelykópé Junior szaki

    Izgulok,drukkolok és aggódom Értetek!
    De!
    A hajam nem hull ki-magam túrom le hetente-pedig lehetne szép,sűrű akár,,bitliszes"is:)
    És továbbra is
    Hajrá Magyarjaink!:)
     
    PalMa, csio70, CoralineJones74 és 3 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Az 1000 aljara most mar nagyon kell figyelni, aki ott van.

    Egy fel ora-haromnegyed ora alatt 18 milliot kuszott fel az alja, es a 786. hely peldaul 100 million belul van most az 1000-hez kepest, nagyon gyorsan valtozik a helyzet nagyon suru a vege, az utolso 200 hely, 10 millios beadas is 40-50 helyet jelent.

    Szerintem aki jelenleg az utolso 300 helyen van (700-1000) ne nagyon menjen most mar sehova a geptol, mert nem hiszem hogy az mar biztonsagos lenne, van meg hatra 2 ora majdnem. De felette sem biztos azert, aki tud legyen itt, hogy nezze mi tortenik.
     
    Sali~*.*, Sonche, nyuszi63 és 18 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.