Visszajelzés Őszi varázslat + TOP 5000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    -Fülemüle-70, csio70, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  2. HaVera

    HaVera Junior szaki

  3. -Banya-Tanya-

    -Banya-Tanya- Utánpótlás-írogató

    Hálásan köszönöm neked és Ninettnek is:inlove::inlove:
     
  4. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

  5. csernigy

    csernigy Aktív író

    Köszönöm a válaszod. Ezek szerint én 10 éve csak játszok, de nem értek hozzá, nem kombinálok. Pl. én csak most értem el az 1 milliárdos CSP álomhatárt. Hiába vagyok 228/572-es szinten. Nálam elsődleges a gazdakörik teljesítése amellett, hogy az összes eventet megcsinálom. Valahogy nem értem a több kertes játékot sem, sőt a "Nulla percezés" is magas volt, bár erre már rájöttem. Emiatt kényszerültem rá a nemesítés megismerésére is (már 3 növényem nemesítve van). Mostanra sikerült a Bahán elérni a fatermésekből az 1500-as, állatokból az 1000-s, növényekből a 30ezres db-számot (ott sokkal kevesebb az event és lehet termelni). Ehhez képest a főfarmokon az egy tizede sincs. Én valahogy sokkal visszafogottabb vagyok most már a játékkal kapcsolatban. Eddig anyagilag nagy ráfordítást jelentett (arany, szupertáp, gépek, prémium tagság, event csomagok vásárlása). Most, hogy a "FLASH" megszűnt, új laptop és új asztali gép kellett, hogy tovább játszhassak. A lényeg. hogy meglehetősen kevés a játékban a raktári készletem és ezért nem törekedtem a TOP5000-be bekerülni. Beadok kb. 10-100 milla közti cuccot, így megkapom az alap ajándékokat és ennyi! Mindezt a magam erejéből (mechanikus kapálással, segítség kérése nélkül) értem el. Ezért esett rosszul egy kicsit az első válaszod utolsó mondata. Viszont ismét tanultam valamit, máskor figyelmesebben olvasom az event leírást. Maradok tisztelettel: csernigy
     
  6. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    A Top-ba kapott Exedra titkos ólból lett egy KÉKSZAJKÓ ól :inlove:
     
  7. blogger55

    blogger55 Haladó

    [​IMG]

    Sziasztok.

    TOP EREDMÉNYEM AJÁNDÉKA(1391)
    FARMARANYFA ÉS EGYEBEK
    NAGYON ÖRÜLÖK NEKI (már több mint 10 éve játékban )
    224/532
    Mesterségek völgye mind 5.szint
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.12.20
  8. barbi021951

    barbi021951 Junior szaki

    Gratulálok! Sok munka, kitartás, a játék szeretete meghozta gyümölcsét. További örömteli játékot kívánok. Szia.
     
  9. blogger55

    blogger55 Haladó

    Szia csak javitotam mert ez FARMARANYFA .Köszönöm szépen a gratulációt.
     
  10. tigrincs55

    tigrincs55 Utánpótlás-írogató

    Szia, Sziasztok!
    Kérdezném, h a ládák leszedése fog-e úgy működni a unity verzióban is? Úgy értem, h nem dob-e állandóan vissza? Ez így nagyon bosszantó, és körülményes.
    Köszönöm!
     
    -Fülemüle-70 és szellorozsa kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    -Fülemüle-70, Sali~*.*, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  12. tigrincs55

    tigrincs55 Utánpótlás-írogató

    Bocsánat, nem vagyok egy írogatós....:)
     
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Semmi gond, de ott hamarabb kapsz választ. :)
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Mi olvasgatók vagyunk!! :D ;)
    Hajrá magyarok!!!
     
    tercsi, jófarmerlány, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  15. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szia, nem tudom, melyik az első válaszom, mert én csak egyet írtam, amire ezt válaszoltad. Hidd el, itt senki nem akar senkit bántani. Viszont olyan mérvű segítségnyújtási szándékot tapasztalok folyamatosan, ami elég ritka magyar berkekben, akár más játékról van szó, akár a VV-ról. Mindenki másképp áll hozzá ehhez a játékhoz, más célokat tűz ki maga elé, másban leli örömét. Pont ezért jó, hogy nincs megkötve a kezünk, mint pl. egy csapatjátéknál, ahol a "klánvezér" megmondja, h. most épp mit kell csinálni. Aki igazán megszereti ezt a játékot, általában előbb-utóbb valamennyit költeni fog rá, a kényelméért, a gyorsaságért, az ínhüvely-gyulladás ellen, valamely cél elérése érdekében - vagy csak a maga örömére, "mert tetszik". Rékuci az idén apait-anyait beleadott, hogy elérje, amit elért. Én a meglévő 1,2 Md CSP-m bő felét beáldoztam vásárlásokra, mert benne akartam maradni az első csoportban. Mivel tavaly 500 volt, arra készültem. Nem biztos, hogy arra is elég lett volna a készletem.
    Egy kedves Modi ismerősöm mondta vagy 2 éve, hogy őt nem igazán érdekli a gazdakörök teljesítése. Ez egy picit az én szemléletemen is változtatott, csak azt teljesítem, amit könnyedén tudok, vagy aminek a jutalmára szükségem van - ritkán azt, ami már nagyon csípi a szemem, hogy még mindig ott van. Sosem leszek a Gazdakör királya, mert annyi szupertápot sosem fogok beáldozni, amennyi a beadandó aranyak kitenyésztéséhez kell. Csodálom azokat, akik ezt meg tudták tenni. Nem irigylem őket. Tényleg csodálom a teljesítményüket, a kitartásukat, a ráfordítási hajlandóságukat. Negatív mellékzönge nélkül, őszintén.
    Event előtt nem csak a leírást érdemes elolvasni, hanem a Csevegőben az első oldalt is. Általában ott már kiírják a gazdatársak a "matekot", taktikai ötleteket, észrevételeket, amik nekem rengeteg segítséget adnak az optimális teljesítéshez.
    Én "eventfüggő" vagyok, amit kiírnak, azt "meg kell csinálni" függetlenül a jutalmától. Más a pajtáját töltögeti, más szép képeket csinál, más összegyűjti az összes eddig kiadott kütyüt - mindenki, amiben örömét leli. Van gazda, akinek vagy 3 cserenapon keresztül horror-dolgokat küldtem, mert ő azokat szerette. Megkapta az összes régit, amire ráakadtam és neki nem volt - ő boldog volt és olyan dolgokat adott cserébe, amik engem boldogítanak azóta is, az én kergémen.
    Kérlek, tényleg ne érezd se kioktatásnak, se bántásnak, amiket írtunk!
    További jó játékot!
    N.
     
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hú gyerekek!
    22 piccolo láda és vérszegény dolog: 1 virágfestés, 1 jack és többi felejtős. De nagyon. Nem tudom miért vesztegetik ezeket a ládákat, de ennyi és kész. Az biztos, hogy nem fogok áldozni rá.
     
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Te vagy a sokadik játékos, aki mindig megfogadja, hogy soha és mégis...én soha nem vettem semmit...így nekem él a soha:D
     
  18. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Kész. :D

    http://kepkezelo.com/images/sia8g1tz876w78hbao0p.jpg

    Tiltott képfeltöltő oldal használata miatt, a linket eltávolítottam.
    Kékmadár


    Módosítottam:
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.20
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Semmit nem értesz. Én nem szoktam fogadkozni, csak úgy tartom magam ahhoz, hogy nem veszek semmit. Ez a 22 láda, olyan 1200 FA körül mozogik. 1 láda 60 FA. Most már raktárházakat sem veszek, mert már abban sincs nagy öröm beruházni. Ezt meg pláne nem veszek, mert ez még a titokfánál is meredekebb. Ezeket sem vettem, hanem innen onnan jöttek, és szépen el is füstöltek.
    És mivel hiába láda, nem tudom pajtába bontani csak területre, és utána, nem tudom szétszedni oda, ahova én akarom, még inkább csökkenti értékét. Nem is kicsit. Így az őszi varázs Mikulásra már el is párolgott.
     
  20. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.