Visszajelzés A Bogyóhatás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kapál6

    kapál6 Utánpótlás-írogató

    Köszi!Felejtős!
    Köszi!remek,hogy hamar javítva lett.
     
  2. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese


    Hová tűnt Kukac Marcel?2018.06.21-8Nem kukacoskodom azzal, hogy ismét -10et adjak.

    Közben megtaláltam Kukac Marcelt! :D Itt néz kifelé egy vödörből a farmkeret mellett. :)

    Aranyos ez a bogyós event. Legalább 2 pont! Plusz 2! Semmi extra, csak egy rendes kis event. :)
     
    Swordfish, Maszatka47, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  3. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Nem értem. Nem mindegy, hogy mennyi a pajtaértéke? Most pillanatnyilag csak eventnövény, játszani kell vele, ugyanúgy, mint a többi eventnövénnyel, már ettől függetlenül is, hogy csinálod-e az eventet, vagy sem, a játékban marad, 22 PÉ-el. Akkor meg kin állsz bosszút, ha nem csinálod az eventet? :)
     
    Lillapilla73, Maszatka47, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  4. balibaba2002

    balibaba2002 Járnitanuló

    Sziasztok! Mi a z a trópusi colada?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.7.18
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezen a linken olvashatók a legújabb termékek a mesterségekhez:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/tudnival%C3%B3k-a-turmix-funkci%C3%B3-elt%C3%A1vol%C3%ADt%C3%A1s%C3%A1r%C3%B3l.16493/#post-843572


    Természetgyógyászat új receptje

    [​IMG]

    KépeNeveHatásaBónusz mértékeHatóidőMesterségRekeszMesterség-pontKeverési idő/darab
    [​IMG]Trópusi coladaTermésbónusz az egyéb kategóriájú növények esetén+3 termés18:00Természetgyógyászat 5. szintGyémánt40510:00 perc
     
    taga1, Maszatka47, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  6. meszimarsi

    meszimarsi Fórumszaki

    Sziasztok éjjeli baglyok:)
    Oké, hogy event, de nem lehetne esetleg az eventek között 1 nyamvadt nap szünetet tartani, konkrétan amikor van egy teljes napod nem hosszút ültetni, mert holnaptól kezdődik valami. Legalább egy sóhajtásnyi szünet lenne, bármilyen laza event következik. Tudom nem kötelező, de sok minden más sem.
    Oké szórjatok sót rám, hogy jobban száradjak a napon.:)
     
    Lillapilla73, taga1, Ribiszke és 19 más kedveli ezt.
  7. Fifike170

    Fifike170 Aktív író

    Én sem értem
     
    meszimarsi, Éva0315, csillus35 és 2 más kedveli ezt.
  8. doraemon24

    doraemon24 Törekvő

    Tök igazad van! Nyár van,sokan nyaralnak,pihennek stb.
     
    meszimarsi, Ribiszke, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  9. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Szia!
    Hát nem egyértelmű:Dgumibogyó nem lehet mert az a gumimacik szedték ittákxDxD
    Szerintem farm bogyón ez fertőz itt mindenkit.Én ugyan nem csináltam listát az eventekről....és már nem is annyira nézem a kivitelezést mert nagyjából a kapa számit mennyire töri fel a kezem....lévén hogy családanya vagyok ,dolgozom,és imádok farmozni meg minden....de az a fránya idő....mindig véghajrában vagyok:wuerg:Ha könnyű lesz ez az event az nekem csak jóóó...nem kell ráfeszülnöm.Ami nem csak kizárólag tp,és csp adó felhősor érkezik azt megcsinálom...egyébként szelektálok...nem túl jó érzés de nem tudom mindet megcsinálni bárhogy szeretném is.Nagyon irigylem( jószándékuan) azokat a gazdákat akik meg tudják az összes eventett csinálni.
     
    csio70, meszimarsi, Ribiszke és 12 más kedveli ezt.
  10. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Szia, teljes mértékben egyetértek veled. Én már tiszta robotnak érzem magam ültetés, aratás, több tízezer eventnövény, kezd nagyon unalmas lenni.
     
    Lillapilla73, taga1, meszimarsi és 9 más kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok:)

    Mi okoz problémát a nemesítésnél? A nemesítés folyamata, vagy az, hogy mire és hogyan használható, vagy hogy mit érdemes nemesíteni? Amennyiben az ismertető nem segít, akkor a tapasztalatok megosztása topikban biztos kaptok segítséget, csak tegyétek fel a kérdéseket :)


    A nemesítés pontos ismertetője >>ITT<< olvasható.

    A nemesítési tapasztalatok megosztása >>EBBEN<< a topikban lehetséges.

    A nemesítéssel összefüggő fejlődési taktikáról pedig >>ITT<< lehet beszélgetni.
     
    taga1, meszimarsi, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  12. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Sziasztok !!! A nemesítéshez én is hozzá szólnék , hogy nem ártana már , ha bevezetnék a bahán is , mert már vannak elég hosszú érésűek (növények) és elég időigényes kezd lenni a játék( na jó nekem már rég az:) ).Szoval valaki tud valami infót ezzel kapcsolatosan ?Sok sikert mindenkinek az eventhez és további szép napot :)
     
    taga1, meszimarsi, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  13. papuska

    papuska Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Tudna valaki segíteni , hol találom a foci bajnokság le írását . Előre is köszönöm .
     
    meszimarsi és Éva0315 kedveli ezt.
  14. kakasgábor

    kakasgábor Utánpótlás-írogató

  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) igen, igény az volna rá, de sajnos nincs még róla hír, hogy jönne :(
     
    meszimarsi, Maszatka47, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  16. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    meszimarsi, genka53, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    A mezőgazdaság bizony ilyen robot:music:
    Egyszerűen nem bírom ép ésszel felfogni, miért szenvedve művelik ezt a játékot egyesek...:wuerg:
    Ez szórakoztató játéknak készül.... meg kellene benne találni ami örömet okoz:music: és amiatt játszani:p

    Ma event kezdéskor gazdagabb leszek két felhővel;) Az eventen szerezhető csak hab lesz a tortán!
    Aztán hétvégén jöhet az "unalmas" pajtatöltés:wuerg: ha csak ki nem talál valamit a játékmester!:pxDxDxD
     
    Gio, Ribiszke, Maszatka47 és 10 más kedveli ezt.
  18. renti

    renti Utánpótlás-írogató


    Kedves Holdfény! Nem bántani szeretnélek, de ha Te nem vennél meg mindent valódi pénzért, akkor lehet Te is robotnak és szenvedésnek találnád ezt a sok növényt, amit az eventekhez kérnek! Én is költhetnék pénzt a játékra, de számomra az már nem kihívás, és élvezetes játék lenne! Egy kicsit enged már meg másoknak, hogy leírják a negatívabb hozzászólásukat! Miért baj az, ha olyan élvezetesebb játékot szeretnénk, amilyen régen volt? Nagyon szerettem ezt a játékot, de mára sajnos inkább elmegy az ember kedve, mert nem igen lehet teljesíteni az eventeket. Tudom vannak akik egész nap itt tudnak ülni, de a legtöbb ember munka mellet őrül, ha kétszer tud aratni! El kezdtem a farmkupát is, de tuti nem fogom tudni befejezni, pedig amikor csak tudom aratok! Szerinted ennek örüljek, vagy örüljük? Szerintem ettől megy el a játékkedvünk! Ezt az eventet is kihagyom (túl élem), de sajnos eljött ez az idő is, hogy már az eventek nagy részét kihagyom, (többen is kihagyjuk). :(
     
  19. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Szió!
    Nem állnék Holdfény mellett de nincsen teljesen igazad abban amit irsz...én sem a költösök társaságába tartozom...nem tehetem meg....bezzeg ha megtehetném bizti ugyanugy költenék mint más.Jó ez a játék fizetős nélkül is....sok örömet okoz....és persze igazad van hogy aki dolgozik nem tudja nagyon teljesiteni....én is igy vagyok örülök ha 2x tudok aratni....van olyan event amit zsinorba kihagyok....nehéz....sokat kér...ilyesmik.Deeee vannak könnyű eventek....amit küzdésel de végigviszek.A negativ élmény nem ide tartozik mert ha valaki negativ dolgokat él meg akkor az már nem az igazi.Vagy abba kell hagyni mert ami nem okoz örömet azzal ne kinlódjunk...vagy meg kell találni a jó oldalát ami örömet okoz és ugy játszani.
    Ne haragudj hogy beleszóltam de nem értem valaki miért szenved egy olyan játékban amit azért játszik hogy kikapcsoljon a való világtól egy kicsit!
     
    Gio, Maszatka47, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  20. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Sziasztok!
    A Dinnyevarázslat hat az event növényre?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.