Visszajelzés A Csontkirálynő kincse - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 3.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Egyelőre várakozó állásponton vagyok. Elsőre nem tetszik az event. Megvárom a többi ismertetőt is, mert nem látom a nyereményeket és ha minden eventben vásárolni kell, akkor rámegy a gatyám is. :D Igaz, látok pár fejlesztést a gyárhoz, de ez kevés. :D
    A 9 érmét nem is lehet most megvenni, mert:
    Az akció kezdete (várhatóan): 2018. október 26. (péntek) 14:00
    Az akció vége (várhatóan): 2018. október 31. (szerda) 14:00

    [​IMG]
    Az akcióban MAXimum 9 db érmét tudunk megvásárolni.
    1 db érme ára 5 Farmarany
     
  2. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    jutitárgy? ajiba? lehetne úgy, hogy értsük is???
     
    Packosmacko kedveli ezt.
  3. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Elolvastam, de nem értem, ami nálam sem szokott elő fordulni, hát, ezt is meg értem. Ki fog ez alakulni, cskl az elején van káosz. Nyuszika, köszi szépen az össze foglalást. Így már érthetőbb. Az biztos, hogy ki kell nyitni az aranyos ládát, ez nem kétséges. Persze, nélküle is biztosan lehet haladni, de én sietős vagyok. :)
     
    brozsa, almáspite48, Melan és 2 más kedveli ezt.
  4. Bence140602

    Bence140602 Junior szaki

    Nekem az a gondom, hogy nincs farmaranyam és nem szeretnék venni. Igaz van napi 1, amit az aranyfám ad, de elköltöm az időnkénti akciós munkásokra. Így akkor remény sincs a teljesítéshez ?:cry:
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mit vársz még 11-re?:eek:
     
    Szabi451 kedveli ezt.
  6. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Most már semmit :)
     
    KISHONŐR, marcsi152 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    már megjött....és nem lett jobb :D:D
     
    Szabi451 és nagymami2 kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Elsőre elneveztem magamban telefonkönyv-eventnek: sok név, semmi cselekmény...

    Ahogy látom, a lényeg a következő:
    Az eventfolyam főnyereménye az egyelőre még ismeretlen Banyatanya dekor lehet, amihez nem lehet tudni, hogy jutunk hozzá, de a fejlesztései megnyerhetőek mind a sütis eventből, mind a kincskeresősből.
    A Csontkirálynős eventen 4x4 dekor szerezhető.
    A 16 dekort a kincskeresős játék bal oldali oszlopában kapható eventkellékek (... dekoráció) beváltásával kaphatjuk.
    A dekorációkhoz adott számú kincskeresést kell lefolytatni, eredménytől függetlenül.
    A kincskeresés átkozott érmével indítható, amit egyrészt eventekből, másrészt a Csontkirálynős ablakban 20 óránként kaphatunk. Az event végén majd lehet venni is, és egy vásárolható dekor 48 óránként szintén adhat 1-1 db-ot.
    A kincskeresés sikerességétől függően ládákat kapunk különféle jutalmakkal (innen szintén jöhet érme).

    Tehát

    átkozott érmék -> kincskeresés -> dekorációk, Banyatanya fejlesztések és átokládák
    dekorációk -> 4x4 db kitehető dekor
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez egy átkozott event lesz:pxD
     
    OJani, északifény, tigris125 és 10 más kedveli ezt.
  10. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    őszintén, muszáj ennyire bonyolulttá tenni egy eventet, hogy a leírást is többször el kell olvasni, hogy valamennyire megértsük???? már az elején elveszik a kedvét az embernek, hiszen egy értelmezhetetlen zagyvaság az egész leírás...
     
    KISNACCSÁD, rudcsi24, Cilamila28 és 4 más kedveli ezt.
  11. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Egyenlőre elég magas a játék értelmezése, pláne ennyi egyszerre!!!! Meggondolandó, hogy belekezdjek-e, mert azért a Farmeramán kívül is van élet, munka,pihenés,család, háztartás!!! Nem fogok csodálkozni, ha majd megint lemorzsolódnak emberek!!!
     
    Cilamila28, Packosmacko, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  12. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, ezt a dekort 70 FA-ért vásárolhatjuk meg.
    A dekor segítségével 48 óránként 1 átkozott érméhez jutunk az event ideje alatt.
    Ez azt jelenti, hogy az event teljes ideje alatt hozzájuthatunk 48 óránként 1 db. átkozott érméhez, amivel kincskereső minijátékot indíthatunk.

    Átokvarangy
    [​IMG]
    Érési idő: 48:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 4300 TP/BTP + 1 db átkozott érme*
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Gombaerdő )
    Ára: 70 FA
    Csak egyszer megvásárolható!
    * csak az event ideje alatt

    Ezen felül lehetőségünk lesz a következő érméhez jutási lehetőségre:

    Átkozott érme
    [​IMG]
    Az akció kezdete (várhatóan): 2018. október 26. (péntek) 14:00
    Az akció vége (várhatóan): 2018. október 31. (szerda) 14:00


    [​IMG]
    Az akcióban MAXimum 9 db érmét tudunk megvásárolni.
    1 db érme ára 5 Farmarany

    Mindezeken felül az eventablakban 20 óránként kapunk 3 átkozott érmét a minijátékhoz.

    [​IMG]
     
    vízinyuszi, -vadocka70-, Gio és 7 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak csendben írom....;) Ez egy játék...:music: Ha van kedved csinálod ha nincs akkor nem!:p
     
    bocsika67, ildiko44, Khirra és 7 más kedveli ezt.
  14. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ha valami értelmezhetetlen, akkor kérlek Benneteket, hogy kérdezzetek bátran!
    Konkrét kérdésre konkrét választ adunk, de általánosságban nem tudunk segíteni Nektek!
     
    Gio, Fatther, HéricsBáró és még 1 ember kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azon gondolkozom.... A Banya-tanya dekor függönyei csak ebben a hónapban lesznek megvásárolhatóak? Vagy maradnak a piros kosárban addig amíg meg nem vesszük?
     
    HéricsBáró, almáspite48 és Szabi451 kedveli ezt.
  16. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    A Banya-tanya fejlesztései október 31.-ig érhetők el. A gazdaboltban lehet megvásárolni.

    10 fejlesztést a gazdaboltban tudunk megvásárolni csomagok formájában.

    [​IMG] [​IMG]
    Csomag ára: 25 FA / db
    Megvásárolható: 5 - 5 alkalommal.
     
    Gio, ljanika6, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm, a dátum elkerülte a figyelmem:wuerg:
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    köszönöm, de egyenlőre még e rengeteg elnevezés megjegyzése is sok... továbbra is azt kell mondanom, hogy túlbonyolított :( kár érte, és nem ez az első...
     
    KISNACCSÁD, Fatther, hóóvirág és 2 más kedveli ezt.
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nem értem , mit nem értesz. Van egy jutalmazó tárgy 70 FA-ért, ami 48 óra alatt érik és ad 1 érmét, az eventfelületen meg 20 óránként learatva a megfelelő rublikát, kapsz ajándékba alkalmanként 3 érmét. Az ismertető figyelmes elolvasása után ennek világosnak kellene lennie.;)
     
    R.Daneel, taga1, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  20. tara100

    tara100 Junior szaki

    Őszintén kiknek készítik ezeket az eventeket? A tanulók és a dolgozók mikor tudják csinálni?
     
    KISNACCSÁD, rudcsi24, Cilamila28 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.