Visszajelzés A Csontkirálynő kincse - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 3.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Tisztelt BP! Még milyen pengőt akarnak kitalálni, hiszen van a csengő pengő, a farmpengő, csillogó érme! Most meg ez az átkozott érme! Úszunk a csengőpengőben, azzal kellene valamit kezdeni, nem mindig újat kitalálni, hogy több legyen a bevétel, mert ha így megy, akkor a kedvünk megy el a játéktól, egyszercsak elszakad a cérna, és semennyi bevétel sem lesz!
     
    Domos52, szili48, daszi és 3 más kedveli ezt.
  2. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Olvasom a sok sok felháborodást .......
    Nekem tetszik .Biztosan törekedni fogok arra , hogy be is fejezzem.
    Rossz olvasni , hogy annak a maradék játékosnak is elveszitek a kedvét , aki még örömmel játszik , és ezt akár nagybetűvel is írhatnám : JÁTSZIK .

    Állandóan a rosszat keressük és aki keres az talál is . Keressük a jót , hátha az is meglesz valahol :)
     
    Swordfish, Napsika, megirn és 14 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Khm...
    Örülök, hogy úszol a csengő pengőben.... :p Én sajnos nem... :wuerg: Bár ez csak az én hibám:music:
    Szelektálni tudni kell;)
    Én neki állok.... Egyenlőre azt gondolom végig csinálom...;) aztán majd a VV dönt... meg a kedv... meg az idő...stb...
    Addig jó amíg van miből mazsolázni!8)

    :inlove::inlove::inlove: Csatlakozom!:inlove::inlove::inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.10.18
    R.Daneel, parasztfalva, Gio és 9 más kedveli ezt.
  4. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok! Csak nekem nem működik a csevegőben az event ismertetője? Fekete a színe is, nem zöld. Ok, persze, mehetek az eventismertetőkhöz, csak máskor innen szoktam nézni. Köszi
     
  5. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Sziasztok!
    Egész jókat adtak eddig a ládák, érdemes kivárni, míg 2. lépésre megvan a kincs. az első 3 érméből lett +1 érme, összesen 26 AB, 20 csillag, 2 RACS, a többit nem jegyeztem meg.
     
    Swordfish, Gio és ulmo12 kedveli ezt.
  6. gabocagaba

    gabocagaba Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A belépésnél állítólag kaptam egy banyatanyát ingyen, de sehol nem találom. A fejlesztéseket láttam, de ha nincs mire tenni, akkor ....Ha valaki tudja hol kereshetném azon kívül hogy raktárt, dobozt megnéztem, kérem válaszoljon!
    Jó játékot!
     
  7. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Szia!
    Raktárban van a váza ikon alatt.Nekem ott volt,igaz én is kerestem a sok kitehető között de ott volt.
     
    Gio kedveli ezt.
  8. gabocagaba

    gabocagaba Utánpótlás-írogató

    Kérdésem után megjött a tanya,, köszönöm!!
     
    spagetti24 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Átkozott érmét nem lehet venni? :eek:
    Valahol azt olvastam, hogy 9db-ot vehetünk:music: farmaranyért
     
  10. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Már válaszoltam neked egy másik csevegőben :) #191
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bocsi bocsi...
    Köszönöm;) Akkor ez olyan véghajrában lesz segítség:p
     
  12. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Csak annyit értek az egészből,hogy kaptam 15 magot azt elültettem. De az volt a leírásba,hogy se félropi,se növény nem lesz benne. Azt se tudom,hogy mi az a csokis meg a többi ,közbe a páfrányt is kéne szaporítani, Meg keressek valami kincset . Most akkor mit kéne csinálni ? A malomba mit érdemes előállítani és miből mennyit. ? Lehet,hogy azért nem értem mert már túl öreg vagyok hozzá ? Azt a 70 farmaranyos dekort csak megint a pénzesek tudják megvenni a többiek meg lemaradnak.
     
    betkaboszi és kovacstne kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A páfrányt ráérsz szaporítani, egyelőre nem kell sehová.
    A sütis event. Kell növény is, felröpi is. Azt, hogy miből mennyit kell csinálni, nagyban meghatározza, hogy a) meddig akarsz eljutni, és b) melyik két sütitornyot akarod felépíteni. Nagyjából a teljes eventhez 19000 növény, 850 fiola és 800 flakon kell. A felhőig pontosan 15040 növény, 704 fiola és 608 flakon kell; mindegy mikor melyik tornyot csinálod. Csak az nem mindegy, mit készítesz a malomban, de ezt megcsinálhatod, amikor odaérsz a feladatban.
    A Csontkirálynős event csak egy kiegészítő kincskeresős játék. A minijátékot átkozott érmékkel lehet indítani, amiből az eventablakban 20 óránként kapsz 3-3 darabot. Kaphatsz az októberi négy eventből is; így a sütisben is van egy pár. A 70 FA-s kitehető csak egy plusz lehetőség annak, aki hajlandó kapa helyett a bukszához nyúlni. A kincskereséskor ládákat kaphatunk, illetve a Banyatanyához - ezt a kitehetőt mindenki megkapta - fejlesztéseket. Kapunk továbbá négyféle ún. "dekorációt", amit kitehető dekorokra lehet beváltani; összesen 16 db szerezhető. Ez a Csontkirálynős "event" tehát csak plusz bónuszokat ad, különösebben nem is kell érte semmit csinálni, és görcsölni sem kell rajta, mert akármeddig is jut el valaki, az puszta nyereség.
     
    SzilvaG, -kesudió-, Domos52 és 14 más kedveli ezt.
  14. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Szió! Ehhez az eventhez nem is tartozik közvetlenül növény. Az most a Sütemény a sötétségből c. eventhez kapcsolódik. Az a lényeg, hogy van ez a csontkirálynős event, amiben kincset kell keresni. A kincskereséshez átkozott érme kell. Ehhez hogyan lehet hozzájutni? Egyrészt más eventekből (most éppen a sütis nyereményei között is van), másrészt maga a csontkirálynős eventablak is adja, 20 óránként 3 db-ot. Harmadrészt ez az Átokvarangy dekor is ad, de csak 2 naponta 1 db-ot, úgyhogy ne aggódj, nem maradsz le túl nagy extráról, ha nem váltod ki :)

    A sütis olyan, mint a bahás totemoszlopos volt májusban, csak most farmos cuccokat eszik, meg farmos területeken termelhető növényt (ahhoz kaptál magot) és farmos területeken szerezhető kétféle felröpit. Közvetlenül ezeket nem lehet beledobálni, hanem a növénnyel és a két röpivel háromféle malomterméket kell előállítani és azt kell beadogatni.
     
    Domos52, Gio, inanna11 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Most egy eventsorozatról van szó, ami négy eventből áll.
    Itt olvashatsz róla:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/októberi-eventsorozat-2018.17186/

    Van egy event a háttérben, kincseket kereshetünk, ez a mostani, a Csontkirálynő kincse.
    A kincskereső játék elindításához Átkozott érméket kapunk.
    Ehhez nem szükséges megvenned a fizetős dekort.
    Egyrészt az eventablakban 20 óránként szerezhetsz 3 érmét, másrészt a többi eventen kaphatsz érméket, mint például a most folyó sütisben.
    Ehhez kaptad a magokat is.
    Itt 12 szinten 2-2 sütit készíthetsz el, minden szinten választhatsz másik két sütit, ha azok jutalmai jobban tetszenek.
    Segítség a sütishez: Katt

    Remélem, segítettem. :)
     
    Gio, -vadocka70-, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A 3 átkozott érmét átvettem , és eljátszottam 3 kincskeresést :p

    Kaptam 22 ládát . Kinyitottam . Tök jó dolgok voltak benne . :inlove:

    Nekem tetszik ez az event . :D Hol van még érme ? :cry:
     
    SzilvaG, Domos52, LCZAnikó és 3 más kedveli ezt.
  17. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    A kincskereséssel kapott átokérméket ott leadhatom,másra nem kell ? Egyesével érdemes leadni ?
     
    -vadocka70- kedveli ezt.
  18. Hesstia

    Hesstia Utánpótlás-írogató

    Én is kipróbáltam eljátszottam a 3 érmét, és szép dolgokat nyertem 2db Bécs talányos tenyészet, 6db aranybanán, Baha TP, mindeféle termékeket vámpírszérum, agyvelőlepény, kristálygömb. Úgyhogy várom a további ládákat :p
     
    Gio, Beus85 és taga1 kedveli ezt.
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Végre nincs e.növény, nincs felröppenő, nincs malomtermék VÉGRE csak valamilyen érme!:p
    Szerintem szuper event, kincsekkel teli!8)
    Napi 24 láda azért nem olyan rossz ha valakinek van idegzete arra, hogy kettő sikertelen "ásás" után kilépjen és vissza!
    Nekem nagyon tetszik 20 óránkét kapunk 3 db-t amit el lehet játszani és ez Nekem bővel elég!;)
    Biztosan lesz majd olyan event ahol szerezhetünk ilyen érmét!
    Sikeres kincskeresést kívánok mindenkinek!:)
     
    R.Daneel, SzilvaG, Gio és 3 más kedveli ezt.
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Érdemes lenne a gangon faggatnod erről Jónást! ;) Csak ő segíthet.
    Vagy megnyugtat, vagy felkészít a feladatra.
    Nem érdemes kombinálni és elrontani a kedvedet olyannal, amiről nincs információd, csak valamiféle elképzelésed. :);)
    Kérdezz, és remélhetőleg kapsz választ! Vagy hír, vagy rémhír az elgondolásod.
     
    Gio, -vadocka70-, kukori80 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.