Visszajelzés A fáraó gyógynövényei event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. imifiu

    imifiu Junior szaki

    persze hogy ki, de emlékszem amikor 80 000ezres darabonkénti áron adtam el, most 1000ig nem megy fel
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  2. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    nálam a piacon 100000 nagyságban van fent a gomba, a rózsa 84 000 ezerért.
     
    -katalinjani- és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Szerencséd van, jó piacon vagy. Voltak akik rászánták az időt, hogy feltornázzák az árat. Nálam a 6-os piacon szerintem egyedül én próbálkoztam, hogy valami elfogadható árat érjek el. Mindenből van pár ezer plusz, de...400-600 között tudom kitenni mindhárom növényt.:(
    Igen, volt mikor darabját 100000-ért vagy még többért lehetett eladni. Már legutóbb sem ment fel annyira az eventgaz ára, hogy érdemes legyen rászánni az időt és a szupit a túltermelésre, most nem is terveztem, csak eléggé benéztem a dolgot, az utolsó 2 kört már nem kellett volna elültetni, csak kutyafuttában voltam, nem figyeltem eléggé.
    Miért kell minden várt és szeretett event sava-borsát elvenni?-.- Bosszús vagyok, mert így valóban nem azokhoz kerül-kerülne, akiknek nem sikerült eleget termelni, mert ők a piacon sem tudnak naphosszat lógni...azok tudják-tudnák megvenni, akik egyéb céljaik miatt nem bontottak farmot és nem termeltek, viszont ráérnek a piacon kattogni... de most komolyan...tényleg 400 csp-ért kéne eladni azt, ami kapott szupit, hogy beleférjen a bónuszokba az összes aratás?!:eek: Nekem ez nem tetszik. Legközelebb jobban figyelek, hogy egyetlen darabbal se' termeljek túl és szerintem sokan leszünk így ezzel. Így aztán- hála a rossz irányba történt változtatásnak- el is vész ennek a fajta eventnek is az érdekessége. :(
     
  4. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Kész az event mind a két oldala. Tovább folytattam és a kikelt növényeket a 14-es piacra dobom. Remélem segít azoknak, akik még ma be szeretnék fejezni a felhőig a feladatot. Nem várom meg a holnapot, lehet, hogy drágábban el tudnám adni, de nem a CSP-ről szól a játék!
     
  5. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    nem tudom hogy csináljátok,de nekem a piacon nem sikerül, mindig megelőznek, hogyan kell csin álni, hogy elérjem, biztos an valami technikai dolog amit nem tudok....csak pár darab hiányzik, jó lenne ha meg tudnám szerezni, mert akkor teljesen be is fejeztem volna az eventet. Elárulnátok? Megköszönném...(úgy viselkedek mint egy dedós gyerek)
     
  6. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Nem tudok tanácsot adni, vásárolni én sem tudtam, mindég 0-t mutatot. Mivel túltermelésem volt, így eladtam a felesleget, de mire az utolsót is feltettem, visszanéztem és már semmi sem volt a saját standomon. Valaki gyorsan megvette.
     
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Miért nem ültetsz inkább ? stabilabb dolog, mint a piac szeszélyessége.
     
    -katalinjani-, imifiu, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  8. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    mert már csak pár db hiányzott, és az előbb is csak 1+1 db jött a völgyi rózsából és csak abból van hiányom, 100 lassan jönne össze és teljesen szerettem volna befejezni. Még soha nem csináltam, nem gondoltam, hogy ebbe beletörik a bicskám! Ami felesleges volt a szúrósból azt már én is feltettem egybe, hogy más is jól járjon..
     
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    A magokat ki tudtad volna cserélni olyan magra, amiből kevesebb volt.
    Még 21 óra van az eventből, próbálj még minijátékot összehozni. és cserélj magokat.
     
    -katalinjani-, ildiko44 és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Most értem el a felhőhöz, amit akartam az meg van;)a piacomon szürkeség honol.:wuerg:
     
  11. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    ezt tettem idáig, valahogy nem jól jönnek nekem a magok....tulajdon képpen nem is érdekes, csak az utolsó hiányzik, attól azevent kész,csak be akartam fejezni, és azt hittem nagyon tudatlan vagyok....
     
  12. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Mind a két oldal teljesítve, a maradék növényt eladtam. Van még mag is bőven, de azt hiszem azt már nem termelem le a piacra, minden eventet végigjátszom, és nem igazán tudom a raktáramat feltölteni. De ez a felhő nagyon kellett, a rózsa nemesítésem van meg, ezek után már tudok vele nullázni, ha megint összejön a szupertágya készletem. Ma nyolc hónapos ez a farmocskám, és ma léptem a 134 es szintre:):):)
     
  13. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nem tudom, ki hogy van vele, de ez technika időt takarít meg mindenkinek.
    Belépés reggel és este, felröppenő gyűjtögetése pár napig, majd a tervezés, mikor van nyolc óra szabadidő.
    Kb 35-40 perc minijáték, de még annyi sem. Nálam 1,27, 1,05, 0,44 óránkét be kellett lépni két kör erejéig. Ez még hét óra sincs. Minijátékkal maximum 8 óra.
    Mondjuk ezt leírtam az előző, hasonló tematikájú eventben is.
    Magyarul, tetszik.
     
  14. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Nemsokára készen leszek :) a jobb oldallal. Vizibogyómag jött kevesebb,így váltanom kellett magot,mintha a fogamat húzták volna az arányok váltásánál.Nem mérik olcsón,na.A maradék magokat elültettem,ma még egy kis völgyit teszek a 9-es piacra és reggel remélem lesz időm munka előtt,akkor szúrós gombát.Jó kis event volt de a piacra nem lehet alapozni,ez már legutóbb is így volt.
    Sok sikert mindenkinek!
     
    Nagyii58, Kuzdern, -katalinjani- és 3 más kedveli ezt.
  15. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Szia! Tavaly én elég sokat vettem ezzel a technikával , mert nem sikerült letermelnem az összes magot , most már kész vagyok az eventtel ,nem kellett alkalmaznom :

    Belépsz a piactérre , folyamatosan kattingatsz a növények feliratra , igy folyamatosan frissited az oldalt.
    Mikor bezöldül annak a növénynek az "ez legyen" felirata amit venni akarsz , akkor abbahagyod és rákattintasz a zöld "ez legyen" feliratra.
    Bejutsz a növény "belső" piacterére. Persze üres.
    Bal kezed az enter gomb felett , jobb kézzel folyamatosan kattingatsz az egérrel , kb 1 mp-enként, az alól lévő 1-es feliratra. Vagyis szintén frissited az oldalt.
    Mikor megjelenik egy vagy több árú, rákattolsz gyorsan a zöld vásárlás gombra ,ha több jelenik meg akkor az alsóra , és gyorsan a balkezeddel leenterezed.

    Remélem érthető voltam :) Nem mondom hogy biztosan a tiéd az árú de nagyobb esélyel mintha a piac főoldaláról próbálkoznál. Én tavaly 1-2 óra alatt több 100 db-ot vettem meg igy. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 5.10.20
    -kaktuszable-, Nagyii58, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  16. csilumami

    csilumami Járnitanuló

    üdv Tofarmer meg nyitottam a linked amit írtál ott meg lehet nézni a hogy melyik piacon vagyok
    de ott nincs sárga ahova beírható a id szám . ide is beírtam a ID számom és nyomtam entert de nem írta ki
     
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Valaki átszínezte kékre; ne töródj vele.
    De megnézheted a piacodon is. Nézd meg az aranylevél (vagy a körte) eladásainak végén, a legdrágább tételek között; találnod kell egyforma, 1 db-os tételeket, amelyek ára 100-ra kerek, és van tizedes érték is. A tizedes a piacszámod. Nálam pl. 2600,21 látható, vagyis a 21-es piacon vagyok.
     
  18. hali911

    hali911 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Holnap reggel próbálom letermelni a növényeket,jutok ameddig jutok.
    Piacról nem fogok venni növényeket ilyen drágán (125000/db) inkább vesszen a felhő.:cry:
    Maradok akkor a Krókusznál ha már egyszer kinemesítettem.
     
    mamszi5107, Nagyii58 és -katalinjani- kedveli ezt.
  19. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    köszönöm szépen,kipróbálom
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  20. mandano

    mandano Utánpótlás-írogató


    Szia. Annyi kiegészítésként, hogy megspórolhatod a növények feliratra kattintgatást, ha belépsz a répához, vagy a túloldalt a szénához, és onnan baloldalt fent a nyíllal átlépsz az eventnövény "belső" piacára. A többit meg ahogy leírtad.
     
    -kaktuszable-, Nagyii58 és Szabi451 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.