Visszajelzés A Fények ösvénye csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.6.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Gyorsan átolvastam. Köszönhetően a készítőjének.
    5 perc lamenta után, max a horror paradicsomólig megyek, de lehet, hogy csak az 1. felhőig. A második felhőre egyáltalán nem tartok igényt. Ott tartok, hogy, ami nem ad 30% körüli bónuszt, azt már a hátráltató kategóriába teszem. Növényeknél és állatoknál, már csak a 100% bónuszt számolom. A baglyokat növény aratásakor minden 3.-4. alkalommal aktiválom csupán.
    Matek részemről nincs. Nem bonyolítom vele a játékot.
     
    bendi1121, ibron760427, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    No ezt elmentem... :music: A szabadfoglalkozás tetszik belőle a legjobban:pxDxDxD
     
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia Toma.

    Engedj meg egy kiegészítést a vulkanikus szikla bahás röpi lesz8)
     
    Kuzdern, -BombadilToma-, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Egy nulla ott lemaradhatott a beadandó gazoknál, mert azok tételenként 1200-3000 között mozogtak régebben.
     
    Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Egyenlőre még nem teljesen tiszta, de volt már ilyen és menet közben tisztult, lesz mit emészteni, bogarászni
     
    Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Köszi! Igazad van, elnéztem; javítottam.

     
    bendi1121, Kuzdern, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam csak reggel aktíválódnak a bónuszok...:music: de ettől függetlenül azért... kell a felhő;)
    Úgy is minden területen termelünk....:music: felreppenő mostanában nem gond:pa gazok meg csak meglesznek:music:
     
    Kuzdern, Katka54 és DevilMókus kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Csak egy "flúgos" megjegyzés, mert keserű a szájíz... Napi 1 Flúgos láda : 24 lehetőségből véletlenül 1 valami. Kevés. Lehet, hogy 1 év alatt lesz olyan tárgy a ládából, amivel csak 1x találkozom? Vagy 1x sem? Na ez is a csodaláda kategória. Nagyon szűk a mérce. Biztos kevés az eklézsia :D Azért ez nekem kiábrándító. Leírva csodásan hangzik, de amúgy nem nagy durranás.
    Továbbra is azt gondolom némely ládáról, hogy nesze semmi, fogd meg jól. Ezt is csak hébe-hóba érdemes kinyitni.
    Bár azt is mondják, sok kicsi sokra megy, de ez is kicsi vigasz. :D
    Tp? Az már csak a kezdőknek öröm.
     
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Egy egyszerűsített Excelbe megcsináltam én is magamnak a hozzávalókat:
    [​IMG]
    A többi, pajtából való beadási igény könnyedén megoldható, ha valakinek hiányzik valami:

    TökFenyő-
    toboz
    Szamár Tehén-
    tej
    Gyömbér KiviMályvacukor
    kísértet
    Trutyi-
    szörny
    Trutyi
    60080108400603084

    A pajtából beadandók közül egyedül a rémtermékek nem piacképesek, de ahogy nekem van a Mályvacukor kísértetből több mint 17 ezer db, úgy másnak is akad ;)xD. A Mályvacukorfa titokfa, [​IMG] már közel két éve játékban van, ennek a termését a kísértetet kell beadnunk.
    Szerencsére a Zuhatagost nem kell átvariálnom, a Baha ültetvényesen és az Esőerdőben sajnos komoly átalakításokat kell végeznem, de az eventre való rákészülés ezzel jár, hogy a leghosszabbal várjuk az esemény kezdetét ;).
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    Szama, maszilva, GA-BI-O-Farm és 18 más kedveli ezt.
  10. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Ez így igaz, általában az event elkezdése után, a leadás, malomkeverés környékén szokott nekem letisztulni, átláthatóvá válni, na olyankor nem győzök olvasgatni
     
  11. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Visszajöttem, mert még valamit felfedeztem :).
    Nem terveztem különösebben nullázást, mivel már nagyon régen volt szükség rá, mert az event befejezése és zárása között mindig rengeteg plusz röpi szokott képződni, de a feladat felépítése arra ösztönöz, hogy valamennyi röpit (~ 1/3-át? felét?) mégiscsak nullázva kellene összehozni az ütemesebb haladásért.
    Mutatom, hogy miért gondoltam meg magam a farmos röpik részleges nullázását illetően. Mivel itt nincs ugra-bugra, pl. hogy először csak ezüstön végigszaladni, aztán visszafelé a többit, mert nincs ilyen, csak sorban lehet haladni, de a beadandók jellege fontos rangsorolási tényező.
    Na, majd még jól kiókumlálom a taktikámat, majd attól is függ, hogy nyitáskor mennyi röppen fel ;) xD :
    [​IMG]
    :D:inlove::inlove:
     
    Beus85, aranyoska86, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  12. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Köszönjük a számolásokat, és a könnyen értelmezhető event leírást. :)
    Kicsit sajnálom hogy a teliholdason is van event, más terveim voltak.:music: Persze csináljuk, kellenek a felhők.
     
    -W-595-, kovacstne, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez is van még:

    Teliholdas éj 3 felhősor
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség: Ijesztő főzet gazdaköri feladat teljesítésével.
    Lezárási idő: 23:00 óra
    Kategória: Ültetési bónusz sorok
    Jutalom:
    - szint x 500 TP
    - 50 %-kal több TP teliholdas növényeknél 6 órán keresztül
    - 20 %-kal több TP teliholdas fáknál 6 órán keresztül
    Részben tematikus felhősor: Természetfeletti kézbesítés, Egy barlangi troll!, Kísértő kép, Ugrópók, 1 db 2x2-es tárgy

    És szerintem bármikor versenyre kell ezzel:

    Fények ösvénye felhősor 2.
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 8:00 óra
    • Kategória: Ültetési bónusz sorai
    • Jutalom:
      • farm szint x 400 TP
      • baha szint x 400 BTP
      • 1 db Szerszámosláda III
      • 10 % TP/BTP bónusz a növényekre 1 órán keresztül.
    • Részben tematikus felhősor, melyre meghatározott dekor elemek és 1 db 1x1-es dekor helyezhető rá. (Hátborzongató tiki szentély, Hátborzongató farmszentély, Tiki farmszentély)
     
    genka53, BriGitta75, alpha58 és 4 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Ha jól értem a farmos röpik beadása kell a dekor fejlesztéshez?:music: Fontos kérdés hogy a dekor gyorsabban érik-e tőle.:eek: Illetve ad-e több füstölőport?o_O
    Igen megtaláltam és többet ad nem is kicsivel:music:
    Szóval akkor röpizni kell,:music: az jó mert nincs zöldcseppem:oops: Elnyomtam a maradékot véletlenül ma egy felesleges növényre:mad:
    Na akkor marad az fp készlet:oops:;):p
    Mindenesetre a dekorok + cuccának a leérése miatt/ jó kérdés hova mennek?/ azt hiszem megpörgettem az elejét, és a gazokat is minél hamarabb hogy az ösvényen odaférjek:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 19.6.19
    Vadóc, Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia DevilMókus! :)
    Igen, így van, a farmos röpikkel tudjuk a dekort felturbózni. A 3. fejlesztés adja az Aranyozott lángszentélyt, azzal megvan a már maximálisan leszedhető füstölőpor, azaz aratásonként 3 db, mivel nem adódnak össze, hogy alap 1 db, 1. fejlesztés 2 db ....stb.
    A 3. fejlesztés a 6. soron van, ez 138+239+439 db = 815 db kovakő.
     
    maszilva, -W-595-, mebajah és 5 más kedveli ezt.
  16. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    Aszta, ez aztán kimutatás!!Minden elismerésem kedves Wolf!!S nem utolsó sorban köszönjük!!
     
    gyemant1, ljanika6, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok amire haza jövök munkából kész a matek csak be kell magolni mint általános suliba az 1x1-gyet.
    1001 köszönet aki ezen agyal és dolgozik vele:)úgy látom ez 1 fúllos hétvége lesz.
    Belecsapunk mint mindig....HéricsBáró /Jánoska/ gazda társunkat nagyon hiányolom:cry:
     
    ildiko44, almáspite48, Rozi472 és 11 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszi .Tisztul a kép és ha jól látom a baha röpik is kellenek , hogy az ösvényt megtisztítsuk az odaféréshez.o_O:music:
    Az is jó mert az esőerdőbe van minden értékes fám és ráadásul tele xxl-el:oops:. Na mindegy, úgyis csak a piacra kellenek, mennek a zuhatagra;):p Na eventre fel,mehet a Saguaru ki;):p
     
    genka53, alpha58 és Kuzdern kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Most lett vége/egyenlőre/ a viharnak, de már a farmra nem tudok belépni,ide viszont engedett.Át akartam rendezni egy kicsit a farmot,kicserélni azXL-es fákat, de egyenlőre semmit sem enged.Erről beszéltem, ha közbe jön valami, akkor nehéz lesz teljesiteni. Még próbálkozom.
     
    Kuzdern, Vadóc, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nekem is kész már a taktikám.
    Ma este ágyat vetek, komfortosan. Jót alszok. Reggel kelés, rutin mellett pedig dekorok aratása. Utána el. Du. haza és majd körülnézek. Rácsapok az asztalra, hogy minden fölröpül. Félig kész is az event.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.6.19
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.