Visszajelzés A firkász- eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 31.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Kissé kótyagos egy event lesz :) De tetszik. Dolgozunk, kapunk ládákat, meg Firkász ládát, amiben lesz egy firkász láda (azt kinyitva firkász láda, majd azt kinyitva megint firkász láda, mert ugye adja magát egyfolytában :D ), vagyis 1 ládából végtelen sok firkász láda nyerhető :) Nekem ez jött le. Csinálom, akármi is lesz a vége :D
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha valaki csak az L, vagyis a 20 órás növénnyel tervez, akkor a következő a helyzet:

    5 magot kapunk, amit felszaporítva az első körben lesz 50, második körben (itt KK nélkül) 337.
    A teljes eventhez kell 155000 értékű növény, ami 2928 db (378+189+95+567+755+944). Egy kör hozama normál menetben, 1x1-en, csatnival 606 db; azaz kell még 4,2 kör. Mivel az event vasárnapig tart, és aki alszik éjjel, az csak napi 1-szer arat, vasárnap reggelre a 4. kör lesz készen, ami összesen 377+4x606=2801 növény. Hiányzik még 127. Ezt vagy 22 db 2x2-es földön egy szupertrágyás körrel, vagy valamikor a termelés folyamán 43 db KK szupertágyával lehet pótolni (például a felszaporítás 2. körében); esetleg a rövid érésű növényből kb. két teljes körrel.
     
    osztrak12, miklos4949, Crispello és 44 más kedveli ezt.
  3. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Igazad van, javítottam.
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Akkor megint kötözködöm: a 8:41-es idő a két szupertrágyára ható felhővel annyi, vagyis 4 naponta egyszer. Az első kört tudod csak ezzel az idővel indítani, de a továbbiakat már csak 14 és fél óra alatt.
    Viszont ha KacsaKatát is használsz, 3 kör elég, nem kell 6. Egy kör hozama 44x20+26x3=958, 3 köré 2874, ami a felszaporítás után bőven elég is.
     
    osztrak12, Crispello, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  5. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Ez így nagyon frankó! :)
    De a prémes 10 db magot kap. Ezzel akkor mi a helyzet? :sleepy:
    SEGÍTS, TOMA, KÉRLEK! :)
     
    osztrak12, Kuzdern, Melan és 4 más kedveli ezt.
  6. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Mivel nincs felhőm, nálam az úgysem játszik. Marad a komfort, egy kis kacsakatával fűszerezve. Csak minél kevesebbet kelljen kapálni.
    Kár, hogy nem lehet egy földre több szupertrágyát tenni, mert abból van elég.
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    1. kör: 10x10=100
    Ha ráérsz 4 körrel letermelni a növényt, akkor a 2. kör végére 2928-4x606=504 növény kell. 44 db 2x2-es föld, 26 db 1x1-es és 21 db KK pont kiadja; de sok variációban lehet csinálni, attól függően, hogy KK vagy szupertrágya van több. Utána pedig 4 teljes kör, és vasárnap reggelre kész.
    Ha 3 körrel le akarod tudni, akkor 1110 növényt kell kezdetben összehozni, amihez 3 felszaporító kör kell. A 2. és 3. kör lehet például 44 db 2x2, 5 db 1x2 és 13 db 1x1-es föld, KK-val.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.20
    osztrak12, miklos4949, Boccio71 és 23 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    hogy lesz belőle annyi? o_O
     
    osztrak12, furmint111, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  9. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Köszönöm, kedves szomszéd!
    Meghajlok a tudásod előtt! :)

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.20
    osztrak12, miklos4949, -hanny2- és 22 más kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Ezek szerint keveset írtam. :wuerg:xDxD
     
    osztrak12, furmint111, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Gondolom a firkász ládáról van szó?
    Van 1 db ládád, kibontod, ami 1 ládát ad. Ismét Firkász ládát, vagy egy forgatag cuccainak ládáját. Az utóbbit kibontod, de az rendes cuccot ad, vagy azt a kapott 1 db firkász ládát megint kibontod...
    1 ládából 1 lesz... csak, hogy hányszor kell kibontanod azt az 1-et, az már más kérdés... ezért írtam, hogy arányokat nem szeretnék mondani :D
     
    osztrak12, maszilva, Melan és 12 más kedveli ezt.
  12. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Ezért lesz ötvenezer belőle. xDxDxDxD Ha ötvenezerszer nyitod ki, akkor ötvenezer ládáról van szó. :D
     
    nolina1965, Kuzdern, Melan és 5 más kedveli ezt.
  13. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Elsőre én is azt gondoltam amit a hozzászóló írt, mégis arra gondoltam, leszek április bolondja és belekezdek. ;)xD Egy -két ilyen hozzászólásra nem kell megsértődni és törölni, mert sokunknak nagyon jó ez a táblázat, lehet tervezni a hónapot.:D Szép napot :D
     
    osztrak12, furmint111, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ahh, azért annyiról nincs szó :D
    Legalábbis mikor nyitogattam, azért adott rendes ládát is :D
     
    osztrak12, maszilva, furmint111 és 14 más kedveli ezt.
  15. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    tetszik! Április 1! ne felejtsük el.!
     
    susye és parrahviki12 kedveli ezt.
  16. _tarantino_

    _tarantino_ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Elolvastam 4 oldalnyi "semmit" - kivételt képez pár poszt, ami érdemleges volt a témával kapcsolatban pl.: Toma...

    Iszonyat mi van most itt... még nincs április 1., de hogy nem fogom elfelejteni, hogy holnap lesz az tuti, mert szinte mindenki ezt írja xD

    Eddig is rejtély volt számomra, hogy miért kerülnek ide olyan kérdések, amik egyértelműen ott vannak a leírásban?!
    Hab a tortán vagy ez már inkább a koktélcseresznye, amikor a moditól megvan a válasz és ugyanaz a tag tovább nyúzza a témát >:(
    ---------------------
    Ha már ennyire ráérünk, dobhatna nekem valaki egy glutén és tejmentes palacsinta receptet, abszolút releváns lenne :D8)
    Előre is köszi és jó játékot mindenkinek!
     
  17. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Azt hiszem, hogy én ma csak nézek, de nem látok.
    Meg tudja nekem mondani valaki, hogy hol van a nyeremények között az "A firkász" ?????
    Biztos van valahol, mert még senki nem kérdezett rá. Küldjetek egy szemüveget legalább!
     
    osztrak12, susye, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  18. moric67

    moric67 Törekvő

    gyenge matekos vagyok,de nálam is egy óra
     
    CoralineJones74 kedveli ezt.
  19. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Erről most még nem tudunk információval szolgálni.
    Aki először rálel holnap, az ide a csevegőbe hozhatja :)
     
    osztrak12, maszilva, nagymami2 és 14 más kedveli ezt.
  20. katalin6464

    katalin6464 Fórum-zöldfülű

    igen és dilibogyó lesz a felröpi>:(:inlove::mad::cry:xD8):mad::inlove::cry:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.