Visszajelzés A három egérmuskétás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Ó, már csak három etetés (még 67 röpi), reggelre meglesz. Ágikám, köszönöm a cserepeket. És a többi kedves szomszimnak is. :inlove: Jó éjszakát!
     
    Gio, kutyaszálló, Swordfish és 7 más kedveli ezt.
  2. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Kéééészeen lettem :) El sem hiszem :) Köszönöm a tippet az olasz köles jól adta a röpiket, sokat segített. Felhő aktiválva, területek visszarendezve (lehet kár volt). Kitartást annak, aki még küzd a röpikkel.
     
    Gio, kutyaszálló, Swordfish és 9 más kedveli ezt.
  3. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Muskétások viadala véget ért. :)
    Event befejezve, még időben :)

    Megjegyzem most tetszett hogy 3 fajta növényből lehetett választani, kinek mennyi ideje van :)
    Ez jó ötlet volt :)
    Viszont felröppenők azért sok sok és még mindig sok ha 1000 fölött van és arra kell várni hogy meglegyen nagy nehezen. :)

    Gratulálok akik befejezték és kitartás akik még csinálják :)

    Üdv: DRAGON86
     
    Gio, kutyaszálló, osztrak12 és 13 más kedveli ezt.
  4. kiskedvencek

    kiskedvencek Fórum-zöldfülű

    Segítséget szeretnék kérni: mit kell bekapcsolnom, hogy előjöjjenek az egérkék. Előre is köszönöm.

    Köszönöm már csak-csak megtaláltam azt a kis pipát az egérke alatt :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.2.18
    Gio, kutyaszálló, Swordfish és 5 más kedveli ezt.
  5. zoldliget

    zoldliget Törekvő

    Szép jó reggelt!
    Event kipipálva.:D
    Sok felröppenőt, kitartást mindenkinek aki még várja a felöröpiket.
    Kellemes napot mindenkinek!:D
     
    Gio, osztrak12, kutyaszálló és 10 más kedveli ezt.
  6. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Event kész o_Oel se hiszem de tegnap szépen jöttek a felröpik és ma is. Most reggel ültettem még 1 terület 2x1-en nemesített biogyapotot nekem ez mindennel kb 45 perc alatt érik és így éppen összejött az utolsó 45. etetés is.
    Akinek még van ideje az eventre és közel áll a célhoz nem feladni Hajráááá!:)
     
    Gio, osztrak12, kutyaszálló és 8 más kedveli ezt.
  7. hupi78

    hupi78 Fórum hercege

    no én szeretek be fektetnixDxDxDxDxD
     
    Gio, kutyaszálló és nyaf-nyaf kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok,
    Remélem mindenkinek sikerül/sikerült megszereznie a felhőt, aki eltervezte :)
    Én pozitívan értékelem ezt az eventet. A kék árvácskát 1,5 napig termeltem (még mindig van belőle), így ha nem is extra jó a felhősor, nagyon nem is kellett érte küzdenem. Szombat estétől már csak azt termelem a farmon, amire szükségem van, a felröpik meg szépen gyűltek. Összesen több mint 75 etetésen vagyok túl (a végére talán 80 is lehet), és a kis ajándékok pont olyanok, amiket például egy naptár nyitogatásnál kapunk napi ajándékba :) csak itt nem napi egyet, hanem naponta több mint 10 ajándékot kaptam:inlove:
    Ha már havi 6-7 event is összejön egy hónapban, jó ha van közte ilyen, amivel nem nagyon kell foglalkozni, de ajándékokat azért osztogat :)
     
    Gio, HéricsBáró, osztrak12 és 9 más kedveli ezt.
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia:)
    abszolút egyre gondoltunk. Most végeztem majdnem véglegesen, még 1 etetésem lesz, mikor leérik a vadaspark, 4 röpi hiányzik ugyanis még 1 malomtermékhez, az pont onnan fog jönni. Ha ilyen event van, nem szeretek röpit visszaváltani, ki tudja mi lesz az az utolsó ajándék. Kb 105-115 etetésem jött össze, napok óta töltöm a pajtát, ráadásul az ajándékcsomagokból összejött kb. 100 sztáp, rengeteg zokni, propeller, titkosok, amikből lett szantál, xxl makadámia és ördögcérna, narancs fóka, bölény, 3 vörösfenyő, plusz olyan 200-220 FP, pár csatni. Meg a tp/btp/csp, ami hem tudom mennyi, de mindegy is. Segítsetek ki, melyik gk-i adott volna ennyi mindent, amihez jobban megérte volna oda termelni...;)
    A kis farmokon délben aratok árpát, rozsot, meglepődtem, mert a 2 alkimista termékkel, vízzel, trágyával valami 12 óra körüli érésidő jött ki...remélem bejön belőle az utolsó 3-4 etetés mindkettőn. A legkisebben a 3 kitehető volt a cél, ott is csak néhány etetés hiányzik már a harmadikhoz. Legvégső esetben még valamiből lemegy 1 kör szupizva ott, ahol hiányzik röpi. Összességében nekem bejött. A felhő meg jó. Igaz, hogy keveset ad, azt is ritkán, de elfér a másik 180 mellett, reggeli aratáskor meg nagyon jó nézni a sok millió tp-t, btp-t. Kicsivel most megint több.:D
     
    Gio, ada77201, HéricsBáró és 5 más kedveli ezt.
  10. magika

    magika Fórum mestere

    Nyögve-nyelve de kész lettem az eventtel. De főleg a felröppenők jöttek nehezen. A növényekből még maradt is jócskán azt már a hétvégére letermeltem. Ma reggel azért adott annyi cserepet amennyi kellett a felhőhöz.
    Az ajándékok nem voltak különlegesek főleg csp és tp. Továbbra is azt gondolom, hogy kevesebb event több kreativitás kellene!
     
    kutyaszálló és ulmo12 kedveli ezt.
  11. tifani56

    tifani56 Junior szaki

    Szomorú vagyok a növényeim meg lettek de a felróppenők sajnos nem kellene még 50 db hogy letudjam darálmi és mindig ezen bukom meg ti hogy csináljátok tanácsot kérek szépen és ha valaki tudna küldeni azt meg köszönöm üdv tifani56
     
  12. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    A héten olyan hideg van, hogy örülök, ha beérek a munkahelyemre! :D Várom már nagyon a tavaszt, hogy jöjjön a meleg. Fagyoskodtunk eleget...
    Nem csak az idő, hanem a muskétások is kegyetlenek velem, még öt árvácskára lenne szükségem, hogy megcsinálhassam az eventet.
    Két területen fogok még aratni, abból nem hiszem, hogy ennyi felreppenő össze fog jönni. Minden esetre, mindenképpen szűkösen végzek, ha egyáltalán végezni fogok.
     
  13. Laxiaa

    Laxiaa Aktív író

    Én most hosszút ültettem, szuper trágyával. Másik farmjaimról farmaranyért küldtem cserepeket. Már nagyon unom, hogy ezen a 120-as szinten ennyire szenvedek. Élő legenda már ezer éve kiváltva. Másik farmomon ugyanerre a növényekre kétszer annyi felröppenőt kapok. Jó lenne már valahogy egy kicsit egységesíteni a felröppenőket. A most kezdődő eventhez is rengeteg felröppenő fog kelleni. Egyáltalán érdemes elkezdeni?
     
  14. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Készen vagyok a muskétás feladattal, köszönöm a terrakottákat szomszédaimnak és barátaimnak. Megyek tájékozódni a következő eventhez. Vigyázzatok magatokra ebben a farkasordító hidegben. :inlove:
     
    Gio, ada77201, kutyaszálló és 2 más kedveli ezt.
  15. Cofi2

    Cofi2 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Köszönöm a segítségeket, bár eléggé cipőkanalasan és némi véráldozattal (sokszáz szupertutyi), de meglett az event :)
     
    Gio és kutyaszálló kedveli ezt.
  16. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Kb. 80 etetésen vagyok túl, nem volt nagyon nehéz event, 1 nap eventgaz utána pajtatöltés, viszont ahhoz képest elég sok "ajándékban" részesültünk!
     
    Gio, ada77201, kutyaszálló és 2 más kedveli ezt.
  17. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:p:p:p:p:p
    nagyon kicentiztem, nem figyeltem az órát,meddig tart, de már üzemel a felhő is:)
    remélem mindenkinek aki végig akarta csinálni meglett:inlove::inlove::inlove::inlove:
    aki kész annak gratula:inlove::inlove::inlove:
    szép napot mindeninek;)
     
    Gio, fabatka és ada77201 kedveli ezt.
  18. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves játékosok.

    Az event véget ért. A topikot zárjuk.
    Köszönjük a hozzászólásokat, hasznos tanácsaitokat, tapasztalataitok megosztását.
    Találkozunk a következő csevegőben.
     
    kutyaszálló, Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.