Visszajelzés A kalózkirály kincse - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 8.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Ebben a hőségben igyanak csak vizet a növénykék!
    Mindkét nap hosszúzok, de 1 területen összehasonlítom a 24 órás növényt a fákkal.

    Az eventes növény még így is meglesz, mert utána mind a 3 területet elfoglalják.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.18
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) szerintem felröpi szempontjából is jó választás ez a 24 órás növény, és jó ha van ebből a pajtában, még jó lehet valamire ebben a hónapban ;)
     
    hóóvirág, Othep, Maszatka47 és 16 más kedveli ezt.
  3. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Sziasztok!Egyenlőre nekem jobban tetszik a támogató gazdaköri feladat;)
     
    -vadocka70-, maszilva, Othep és 12 más kedveli ezt.
  4. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Teljesen igazad van, a munkás felhősor szerintem nem verné földhöz a bp-t ha mondjuk 48 óránként adna egy darab három órás kupont, főleg hogy kivették a filmezést ahol lehetett ilyet kapni és a mozi sem működik.
    Ma én beültetem a 24 órás növényeket, aztán meglátjuk, igaz azt mondtam alszom rá holnapig.;)
     
  5. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok :).
    Valami megmozgatta a fantáziámat,még a végén eventezni fogok majd kiderül -.-:):cry::D:eek:xD.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.18
    hóóvirág, -tita76-, Othep és 19 más kedveli ezt.
  6. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    hátt igen csak anyitt hogy én biztos neki állok és lesz ami lesz jaj :)))
     
    rokaro1, taga1, maszilva és 19 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért nem ennyire bonyolult. Egyszerű józan farmos eszemmel azt mondom, hogy Tamás nem tudta volna hozni ezt a képet, ha visszazáródnának:
    Nyilak:
    Ez esetben középen lesz a láda ;)
    [​IMG]

    Ez a beszéd!
     
    taga1, szekulagábor, ildiko44 és 18 más kedveli ezt.
  8. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép napot kívánok mindenkinek! Az ismertető olvasva és megértve. Minden világos is lesz, mert kapunk kezdésre 1db fáklyát is!:D Már csak 24db fáklya fog kelleni, ez a mennyiség, már nem lesz sok.:D A jégről már régen lejöttem, 53db lejátszott játék után. Átállítom magam, kincskereső üzemmódba! :D:music: A mostani event után, a területeimen 1x1-es föld van, csak a farmos van átrendezve. Állatok és fák vannak kint, amikből kevés van. Kezdésre 24órás van vetve, mind a 3 területen, bár a Zuhatagoson van kint pár ól és fák is. Az ólak a " kifejlődött T- ólak " a most megszerzettek. Olyanok is lettek, félig kifejlődöttek,:D Tigris 1db- Tukán 1db- Axelotl 2db- 2. szintű Fóka1db és 2. szintű Maki lett. Sok sikert kívánok mindenkinek! Kezdésre sok "VIRGÁCSOT" azaz Faág röppenőt is kívánok, egészen a végéig!
     
    hóóvirág, ildiko44, maszilva és 22 más kedveli ezt.
  9. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)


    ,,...Mindenek fölött:
    Légy hű magadhoz: így mint napra éj,
    Következik, hogy ál máshoz se léssz."
    /William Shakespeare/


    A májusi forró nyárban ;), rossz ómen volt a Farmerámának jégre lépnie, hisz nem kis bukás lett belőle...
    Olvasva az aktuális ismertetőt 8), most is mint mindig, az első pillanatban döntöttem: igen, meg szeretném csinálni ezt az eventet, mert úgy ahogy :D, az elfogadható határon belül van...
    A felhősora egyenesen szuper , nagyon tetszik :inlove:!!! A Ládák pedig, már csak a ráadás 8) xD...
    A teljes lassúsággal haladó vonatnak oroszlánrésze van abban, hogy "kissé" megundorodtunk a veteményezéstől... -.-, ugyanis nagyon elszámolták a termesztendő növény mennyiséget :p...
    És, a csillagászati összegű eventnövény megjelenéséért o_O, egyértelműen a "képzeletbeli", hírhedt plusz 1 termésbónusz a felelős, hisz mostanában olyan sok növényt kérnek :eek:, mintha evidencia lenne hogy azzal aratunk állandóan..., pedig csak nagyon keveseknek adatik meg a szerencse, hogy az a fránya kerék épp ott álljon meg o_O!!!
    Amilyen gyorsan, minden különösebb reklám nélkül bevezették a "plusz egyest" :p, épp olyan gyorsan kellene kivezetni a Játékból!!!
    És, természetesen számolnunk kell az aktív réteggel is :), hiszen mi ;), reggeltől estig nem engedhetjük meg magunknak, hogy csak a farmmal foglalkozzunk :D, dolgozni is kell, netán még tanulni is, esetenként 8) :)!!!
    Igen, vannak kihagyható eventek ;), nálam a hokis annak bizonyult :D, ám 12 órás lezárási idővel, talán nem engedtem volna elszállni a jeges felhőt :p xD...
    És igen :inlove:, vannak kihagyhatatlanul jó felhősorok is, a kalózost ebbe a kategóriába "préselném" :D xD...!!!



    Sok növényt, sok felröppenőt, játékkedvet; örömteli és szórakoztató játékot kívánok :)!!!






    ,,Miként a víz, mely csak addig tükrözi tisztán az égboltot és a fák koronáit, míg felszíne zavartalan, a szellem is csak akkor tükrözi

    énünk igazi képét, ha nyugodt és békés." /Indra Devi/
     
    Varázslat6869, Leho69, zsona416 és 25 más kedveli ezt.
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Legyen neked, akkor csirak az ajandekok. Annyi mondjuk erdekelne, hogy ha munkasokat adna, akkor mar nem is lenne unalmas a jatek maga? Miben valtoztatja meg a munkas az unalmas jatekmenetet? Mert szerintem a munkas megkonnyiti a jatekot, idot sporol, de nem hoz semmi reformot, ami megvaltoztatja a jatekot, nev szerint aratunk kapalunk, haladunk "csira" ajandekokert...

    Vegulis csak itt van talcan a legujabb titokol es fa, fixen, erre mi a problema, miert nincs munkas nyeremeny? Vegulis miert is nem vagnak mindent hozzank ingyen?

    Munkasok nagyban megkonnyitik a jatekot, megertem ha valaki tenyleg nem tudja kifizetni, mert annyira fillerre van allitva a havi koltsegvetes, neki maskepp kell megoldani. De azt, hogy valaki megtudna venni, de nem teszi, es helyette ingyen elvarna, azzal mar nehezen tudok azonosulni. Van egy szorakozasom, de nem koltok ra, inkabb szidom a keszitoket hogy miert nincs ingyen minden. De miert allunk meg itt basszus? En szeretem a sort, be kellene menni a Tescoba, hogy mi az mar hogy nem vagnak hozzam egy ingyen kartonnal minden alkalommal amikor beterek? Sot legkozelebb a moziban is reklamalni fogok, hogy ingyen akarok bemenni, mert csak...

    Ja hogy azert nem koltok ra, mert vegulis nem szeretem? Ja, de azert haborogni jo rajta. De akkor most a jatekert jatszunk, vagy a folyamatos haborgasert? Persze ertem en, mindenkinek kell valami feszultseg levezetes, bunko a fonoke, neki nyilvan nem lehet beolvasni, itt a forumon ezt megteheti barki. Teny es valo, hogy ez meg mindig jobb, mintha hozzank kozelallokon vezetnenk le ezt az energiat:music:
     
  11. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! A támogató G-köri is ad 3db fáklyát, + a belépéskor adnak 1db-ot, így már csak 21db fáklya fog kelleni. Ha csak a felhősor érdekel valakit, annak ez is számíthat valamit! Holnap kezdek, igaz egy kicsit később, kb 1órával később, mint 14óra. Szaporítani fogom a növényt, de nem úgy mint máskor! Nem sietem el, csak addig fogom szaporítani, ameddig a 24órás növényt már elvethetem, a többi területen másnapra, mert az lesz elvetve. Sok sikert kívánok mindenkinek, mind a két feladathoz!
     
  12. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Én az Április bolondja event óta nem eventeztem mert nem tetszettek .. Ez viszont most kifejezetten tetszik. Maga az event és a felhő is. Fákkal és saguaroval várom a kezdést. Sikeres eventezést mindenkinek! ;)
     
    taga1, -Fülemüle-70, alpha58 és 7 más kedveli ezt.
  13. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Hol lehet látni a támogató gazdakötit, hoy mi lesz?
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Annyit olvastam ez a saguaro növényt , hogy bementem a szentélybe .
    Kiváltottam .
    Vettem 1 db-ot .
    Elültettem .
    24 óra múlva tali .
     
    rokaro1, szekulagábor, jucus100 és 11 más kedveli ezt.
  15. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Köszönöm a tanácsot, most ezt megfogadtam, így fogok tenni :inlove: aztán majd meglátjuk mi lesz a vége :inlove:
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Csináltam egy kis összesítőt azoknak, akik a gazdakörit végig meg szeretnék csinálni és csak a felhőig szeretnének menni.
    A gazdaköribe 4900 növényt kell beadni, ebből az 1-2-3 feladat beadásáért kapunk 1000 növényt, 35 felreppenőt és 3 malomterméket. Tehát a gazdaköribe 3900 növény kell.
    A felhőig 25 db malomtermék kell, ebből 1-t ingyen kapunk és 3-t a gazdaköriből, ehhez 21 db malomtermék kell, ami 16.800 növény és 1155 felreppenő (35-t kapunk a gazdaköriből).
    Összesen: 20,700 növény kell és 1295 felreppenő.
    Sok sikert.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.18
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

  18. Napsika

    Napsika Járnitanuló

    Szia!
    Én fákat és állatokat is teszek ki a saguaró mellé. Nekem mostanában ez jön be.Régebben volt amikor csak fát tettem ki és alig volt felröppenő.
     
  19. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    sziasztok eventezők - ez a dél-tengeri kalóz kincses event tetszik nekifutok -(jaj úgy szurkoltam, hogy prof. Leho adjon neki legalább +1 értékelést xD) saguaro 20 órás fák - zuhatag bontatlan így várom Jack Sparrow-t - akiknek nem kell az ajándék ne csinálják az eventet - képzeljétek kihagytam a robot dancing-et a méregkeverő alkimistát a sínépítést és még a heves jeges hokizást is - pajtát töltöttem egerésztem el voltam - nem haltam bele és nem jártam az eventcsevegőbe megőrjíteni farmtársaimat akik küzdöttek (helyette horgásztam Tihanyban ;)) - mindenkinek sok sikert felrepit ládakeresgélést!
     
    taga1, szekulagábor, Hofekete77 és 16 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ébresztőőőő Prof. Uram. :D Jó lenne ha keresne egy másik tollat, mert ez az event kaphatott volna legalább+1-t.:D
     
    szekulagábor, ildiko44, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.