Visszajelzés A kalózkirály kincse - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 8.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nem hiszem,hogy úgy lesz.Mint írtam, csak a fél gazdakörit csinálom meg,tehát az ugrott.Az eventet biztos befejezem, de túl hamar nem,mert ma learattam a gesztenyés felhőmet,anélkül a felröppenőm biztos nem lesz meg.De köszönöm a "bizalmat"
     
  2. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Most írnám , hogy fogadjunk megleszel a gazdival is végig, csak még ki kellene találni mi legyen a tét ? Ha van ötleted írj, úgyis jön a cserenap .;):);) A felröppenővel eddig sem volt gondod, sok kimaradt írtad nem egyszer. Most is meglesz tutira.
     
    Swordfish, szekulagábor, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  3. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok! Tetszik az event, örülök hogy a bahamákon van, ott amúgysincs semmi dolgom szinte. A minijáték is ígéretesnek tűnik. Szóval hajrá!
    Mivel a támogató gazdaköri csak rá egy nappal indul, ezért sanszos hogy saguaro után ültetek belőle még egy kört. Nincs kedvem felszaporítgatni, majd kiszedem a gazdaköriből. :D
     
    Swordfish, ildiko44, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  4. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Jó kis taktika, de vajon mindenkinél ugyanabban a kockában lesz a kincsesláda az 1., 2., 3. stb. fáklya esetében??? Mert ha igen, sok-sok ládát kaszálhatunk a múltkorihoz hasonló összefogással...:music:
     
  5. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Szió! Ez nekem is eszembe jutott. Ez akkor derülne ki, ha két mod tesztelné és megnéznék, hogy egyezik-e :) (légyszi légysziiiiiiii :inlove: ) Amúgy tetszik az event, a bahán úgyis pont elfér, és óriási köszönet Tomának a taktikáért! :)
     
    hóóvirág, ildiko44, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Mindent vonatkozó írást elolvastam, értelmeztem, és úgy vélem megértettem ;):p:D.
    Rengeteg jó észrevételt, tanácsot és taktikát írtatok, már csak "honosítani" kell. Aki most kapcsolódik be a visszajelzések olvasásába, nagyon melegen, azaz szívből ajánlom menjen el a legelejére és legalább az első három oldalt olvassa el. Ott minden megvan, köszönet a fiúknak! :inlove::inlove::inlove:
    Hát mondom én, hogy tesztelnek minket! Most arra voltak kíváncsiak, hogy miként védjük ki, a "támogató" gazdaköri egy napos csúszását? Erre -gadget- kapásból lecsapta a magas labdát, ne közben meg utána röppentyűzzünk, hanem előre. Megjegyzem Fätum is az időbeosztása miatt, hasonló szisztémával szokott eventezni (kérem szépen, én olvasok ám, még akkor is, ha ritkábban írok ;)) hogy először röpit gyárt, és utána hét vége felé indítja a dömpert az event növényért. :D
    Na, úgy döntöttem, jól vagyok ahogy vagyok, mert már tegnap átrendeztem a szigetet. Az esőerdőben lubickolnak a fókák, azok ott is maradnak amíg a gazdaköri el nem indul, a Zuhatagoson a bal alsó karéjban értékes fák vannak, azok is maradnak, meg a jobb oldali részen levő újabb ólak: kolibri, orrszarvú, oroszlánok, zsiráfok. A Baha szigetrészen vannak a Raktárházak, azok még az event alatt is maradnak, a terület többi részén a fókatáphoz való keserű gyömbér. Mivel az úgyis kapálós maradt, akkor oda vetek egy kis saguarot. :D Aztán amikor megkapjuk a gazdakörit, akkor a Raktárházak kivételével tarolás, és teljes gőzzel előre! ;)
    Sikeres eventezést mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A gazdakörbe kell még 175 felröpi. Összesen tehát 1295.
    Biztos, hogy nem ugyanott lesz. Véletlenszerűen kapjuk.
     
    taga1, Swordfish, szekulagábor és 8 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Kata.) Szerintem kérjél inkább egy szép színes bilit. :D Tamás írta hogy random adja, nem valószínű hogy mindenkinél ugyanott lesz.
     
    szekulagábor, brekkencs., iboly54 és 6 más kedveli ezt.
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    2,777... % esélyed van arra, hogy pontosan ugyan ott legyen a láda (36 kocka van, 100/36=2,777)
     
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Légyszi légyszi... na jóóóó... asszem marad az a 2,777% esély rá ;) (100/36= )
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi, javítottam.
     
    ildiko44, brekkencs., genka53 és 4 más kedveli ezt.
  12. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia!Igen!:DLetermeled a gazt nálam?:D:D:DMert számomra ez az event is megint csak az elkezdésig jut, na jó a feléig,na jó a három negyedéig:music:mivel befejezni tuti nem tudom,megint.És megint ennyi gaz,és csak a bahán?Remek.Remélem a felhőt is utoljára lehet kiváltani,hogy még esély se legyen a kitehetőket megszerezni cserenapon.Azt még meg sem néztem.Háborgok megint,igen!!
     
    Swordfish, breki072, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, ne háborogj. Viszont rossz hírem van, mert a felhőt a végén lehet megszerezni. Ha csak a felhőre mész és nem csinálod meg a gazdakörit, akkor 19200 növény kell és 1320 felreppenő.
    Lejátszott
    mini játékok
    Nyeremény
    5Kincskereső rejtvény
    15Elsüllyedt kincs
    20Romok és gazdagok
    25Kalózkirály kincse felhősor
     
    Sali~*.*, marcsi152, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    öhhh, és Te nálam? Irodai dolgozóként holnap-holnap után kiküldetésben leszek, péntek megpróbálom bepótolni a lemaradásom az irodai melóban, majd szombat-vasárnap Papp László Sportaréna Budapest ( EHF női Bajnokok ligája Final Four) o_Oo_O8)8)
     
  15. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Köszönöm, ez zseniális ötlet! Igaz, én fák helyett saguaroval játszom meg, az vízzel és trágyával 17 óra 16 perc alatt érik. Nem tudom, nálam újabban jobban adják a felröpit a növények, mint a fák. Ez tényleg klassz, köszi!

    Köszi, köszi, kösziiii!
     
    Swordfish, hóóvirág, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  16. -Kiflicsücsök-

    -Kiflicsücsök- Járnitanuló

    Szia!
    Én úgy értelmeztem az event leírást, hogy csak a baháról jön felrepi és ott nem tudunk nullpercezni. Az event kezdés meg megy gesztenyés felhő nélkül is. :)
     
    taga1, Swordfish, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  17. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :)

    Ez az event nagyon tetszik :) Na nem az ültetés, aratás része, mert abból van részünk bőven, hanem maga a minijáték :)
    És persze a gazdakörról se feledkezzünk meg. Bár lett pont ma titkosból 1 orrszarvúm, azért örülök, hogy lehet még egy! Vörösbegyem meg egyáltalán nincs, fáim vannak ugyan de jó ha abból is van több.
    Felhő is tetszik nagyon, az meg szuper, hogy csak a bahán megy az egész, közben a farmon maradhatnak az állatok, fák.
    Azt hiszem én se kezdek holnap (ha megállom :D), majd csütörtökön indulok el, így nem kellene szaporítani.

    A bahát nem rendezem röpiért, fák ólak vannak kinn, 1 területre meg ültetek hosszú 24 órást. Azért ennek a bahán ültetésnek is van egy hátránya. Nincs 0 percezés röpi miatt.

    Jó eventezést, sok röpit mindenkinek.
     
  18. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Komoly esély!!!Hurrá!!xDMinden területen 24 órás növényke, majd lesz valahogy!!
     
    Swordfish, Maszatka47, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. 100 felett nincs olyan hogy majd lesz valahogy, meg fogod csinálni és kész.;) Ha ezt egy 90-es szintes mondja akkor elhiszem. Nagyon fontos hogy akinek felrepi problémája van, az bontson le minden területet és pl. nem maradhatnak ólak. Kivéve a raktárházak, mert azokat kimondottan érdemes kinn tartani a felreppenő miatt.
     
  20. alx528

    alx528 Fórum mestere

    Hali Tomi ! nem szándékoztál javítani ? Pl erre : #9 ( bár Niki gyors volt de lehet ,hogy pici sárga számoló gépe van :p:) )
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.18
    Swordfish, brekkencs., marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.