Visszajelzés A kusza krimó event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 11.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Tájékoztatásul szeretném közölni. hogy a 188 kis földön a sisakbab 3 Pannival 1 aratásra (2:50 alatt) 121 iránytűt adott. Ahhoz hogy kiválthassam a Kalózmacibokrot 830 Iránytűre van szükségem, amiből 431 megvan.
     
    Fätum, ildiko44, fakír1020 és 4 más kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Még nagyon az elején vagyunk, semmi sem indokolja a nagy sietést. Ha szupertrágyával felröpizünk, az a cél, hogy egy szupertrágya adjon egy felröpit. Te most kaptál 188 szupertrágyáért 121 röpit. Innentől én 1x2-es földön folytatnám. Mivel abból csak 90 tehető ki, amiből legfeljebb 90 röpi jöhet, a sisakbabot is váltanám egymagvú tökre. Azzal akkor kb. 2 óra 10 percenként 90 felröpid jöhet 90 szupertrágyáért.
    (Ugyananaz a növény kb. ugyanannyi röpit ad, bárhogyan is rakod ki a földeket. Ennek a kitett földek darabszáma szab határt. Rövidebb növény arányosan kevesebb röpit ad.)
     
    HéricsBáró, jucus100, -Erbrow- és 20 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Gyöngy. Az a baj hogy nincs 50 pannim:oops:
    Állandóan elcserélem vagy elajándékozom;)xD
    Szia Toma. Én pont ezt csinálom:)
    1,47 -re le tudom vinni az érésidőto_Oés a 90 röpi átlagosan jön is:)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.5.22
    ulmo12, jucus100, lovardatanya és 10 más kedveli ezt.
  4. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia Gyöngy! Szurkolok, hogy sikerüljön hiszen neked a szintlépés elsődleges szempont. Nekem nem az viszont az előző megérősebb eventeknél elég sok zöld cseppem elment, így nem annyira pazarolnám a maradékot. A felhőm biztos meglesz, hogy mikor nem tudom a többit meg nem erőltetem annyira. Az egy piccoló nem ér annyit, hogy megint lenullázzam magam, pláne, hogy ismét egy virágos dallamokat kaptam amire nem nagyon van szükségem. Bár a való világban lenne annyi pénzem mint a farmon. Kinek mi éri meg? Ez egy játék amit mindenki a saját maga által hozott döntéseivel játszik. Pont így jó. További szép napot jó hétvégét kívánok.
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jutka!
    Mély igazság az amit a végén írtál, pontosan, egyetértek veled.
    A szurkolást köszönöm és hidd el nem fog összedőlni a világ attól, ha egy piccoloval kevesebb lesz. A két nagyobbacska kisfarmomon én is csak a felhőt céloztam meg (ma még nem is tudtam belépni rájuk, idő hiányában :) )
    Nekem sem ennyi van, de úgy gondoltam ennyi is meghozza a várt eredményt :):cry:xD:cry:
    Ajándékozást szerintem én is gyakorlom elég rendszeresen :)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.5.22
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen azt tudom;)xD( mármint az ajándékozástxD
    Alapvetően ezeken a nem farmos eventeken nincs mit tenni , szuper-trágyázom egyébb hilyán:)
    (Igazábol nem számít mennyi kerül, xDazért vannak Mamutjaim hogy ez ne érdekeljen;)xD
    Persze igyekszem azért hatékony is maradni:)
    Most már kész vagyok a felhővel :), komfortra fordulok a 4órás növénnyel;)
     
  7. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Jutka!
    Anélkül, hogy bárkit is befolyásolnék, hogy mit hogyan használjon fel az eszközeiből, mivel azt mindenki saját maga kell, hogy eldöntse, a
    virágos dallamokról csak annyit jegyeznék meg, hogy jelenleg ez az egyik legizmosabb dekor, aminek igen komoly csereértéke van Ajándékozási és cserenapon.
    Eventem zajlik, már én is a rövid érés idejű event növényt ültetem mindhárom eventezős farmomon.
    Sok sikert mindenkinek! :)
     
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Nagyon szépen köszönöm a taktikai tanácsot! Az egymagvú tök a 90 db 1x2 földön a 3 db Pannival (2:10 óra alatt) hozta a 90 db iránytűt. Ettől kezdve látni vélem az alagút végén a fényt.
     
    kutyaszálló, fakír1020, ulmo12 és 8 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az utolsó kör növény érik;) utána már csak némi felreppenő kell;)
     
    kutyaszálló, ildiko44, magdi06 és 3 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jelenleg itt tartok sajnos nem jött be a tervem délután eltérítettek a fiaim :), elvittek fagyizni, jól esett finom volt nem kergettem felröpiket :)
    https://kepkuldes.com/images/4f02d8afed6d13a90dfff5c6deaf906f.png
    Ami még hiányzik az este, vagy reggel meglesz :) Nemsokára beérik a sisakbab amit 2x1-be ültettem gyorsítva, éjszakásra is ugyan ezt tervezem vetni csak 1x1-ben gyorsítás nélkül, illetve a termékek, ha még hatni fognak akkor azzal.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.5.22
  11. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!

    Én eddig minden eventben azon voltam, hogy minél gyorsabban meglegyenek a növények.
    Ezért a felszaporítás után 1x1-be szoktam vetni.
    Igyekszem minden játékot végigjátszani, ezért nekem legtöbbször a legnagyobb
    kihívás az IDŐ.

    Komforttal még nem próbálkoztam, de bemásoltam ide genka hozzászólását.
    Ebből sok mindent ki lehet matekozni.

    Sok sikert, jó játékot!

     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Reggel kész lettem az eventtel. Az éjszakai Sárgadinnye meghozta a hiányzó felrepiket. A kicsin viszont elég rendesen szenvedek, ma nem is tudtam rajta aratni, így ott elengedtem az eventet. Kiszámoltam, hogy hiába lesz meg a növény, a felrepihez már kevés lenne az idő.
    Sok sikert.
     
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    8 órás gaz letermelve, röpikért harcolok...felhő a cél;)túl jó idő lesz hétvégén, hogy végig tudjam vinnixD
    Nyári időt hoz a hétvége:D
     
  14. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jó reggelt eventezők :)

    Ma reggelre meglett a felhősor, egyelőre nem aktíválom, Előbb teszek ki fákat és altatom őket pár napig.
    Átnézetem az event második szakaszát, és úgy döntöttem, mivel a felhősor már megvan (ez volt a fő cél) a második szakaszt egy laza mozdulattal kihagyom. Nekem nem éri meg az az egy szem piccolo a sok erőforrást amit bele kéne tenni ahhoz, hogy meglegyen.
    Most inkább gazdaközizek kicsit, és pajtát töltök. Aktíváltam egy 200%-os terménybónuszt a gyémánt rekeszbe, ennek most nagyobb hasznát fogom venni, a gazdakörben és a pajta töltéshez.
    Rakok ki ólakat, állatokkal úgy is pocsékul állok, szóval jó lesz ez így nekem :)
     
    PZoli64, fakír1020, jucus100 és 13 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok, szép jó reggelt!
    Ahogy terveztem event kipipálva, hétvégém szabad ;)
    Sikereket mindenkinek és szép hétvégét:)

    [​IMG]
     
    -vadocka70-, stb_farmer, PZoli64 és 24 más kedveli ezt.
  16. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Nekem még kell 20 röpi hogy hogy a 4 órást eltudjam kezdeni! Jutok amig jutok alapon, a pikkoló elengedve ,a gyér felröpi miatt! Gratula annak aki végzett!
     
    jutka190226, fakír1020, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Már csak felreppenőt gyűjtök... minden gyorsítás nélkül ráérősen;)
     
  18. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia!
    Meg van a felhő.Beadtam a 4 óráshoz a 20 iránytűt,de nem tudom kiváltani a 4 órás növényt.Hogyan tovább ?:(Nem kaptam kalózmacit
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.22
    Kuzdern kedveli ezt.
  19. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Jelentkezem. Tegnap késő este meglett a felhő. Átváltok séta tempóra. Igaz, hibát hibára halmozok :) Este elvetettem a kezdő magokat komfortba éjjelre, maradt jó sok hely, hát azonmód elvetettem a siskababot nagykockába. Aztán gondoltam vetek eventgazt a röpik miatt 1x1 be. Siralmas 39 db. Most 1x2 es van. Csak víz és trágya, ananászossal. Extrát többet nem áldozok én sem, az a piccoló majd jön máshonnan. Ja és a felhőre elfelejtettem este felpakolni, szóval majd holnap aktiválom.​
     
  20. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Nem tudom, mit rontok el, de nekem hiába a 8 órás növény,eddig 360 felröpi lett eddig, szóval örülök ha a közepéig eljutok a feladatnál, a felröpi pedig nagy kérdés lesz az tuti.
     
    kutyaszálló és fakír1020 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.