Visszajelzés A kusza krimó event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 11.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Téged idézlek, mert sok mindent leírtál az eventről és kellékeiről, haladásáról. Miután elolvastam a hsz-ed el kezdtem számolni, hogy egyáltalán hogy is állok tudom-e teljesíteni az eventet, vagy meg kell tolnom becsületesen, hogy a végére jussak.
    Jó lesz figyelni mert csütörtökön kezdődött az event és kedd 22:00 -kor ér véget, tehát még ebből is lecsíptek.
    Most kezdtem a 4 órás növény, amiből ugye kell/ene 11380 db. Bónusz nélkül 188x3=564 db/kör. Ha naponta aratok pld. 4x az akkor is csak 2260x3=6780 db.!!! Ha még jobban megtolom és 5x aratok a hátralévő időben akkor 8460 egaz. a hátralévő 11380 helyett.
    Tehát a fennmaradó majd 3000 egazt előkellene varázsolnom, vagy be kell áldoznom az éjszakáim, ám akkor még a röpikről nem beszéltem.
    A pörgetésekről nagyon rossz tapasztalatom van, 100 pp-ből 1 + ugye siralmas?
    Eddig is beáldoztam a szuperekből, 8 órás egazzal kezdtem, de a végéhez még kb. 400 röpi kellene.
    Az, hogy meg tudnám oldani nem kétséges, az azonban igen, hogy ér-e annyit az event második fele?
    Hozzátenném, hogy eddig még minden eventtel végeztem, nem szeretem a fél munkát. Úgy tűnik ennek is elérkezett az ideje.
    Valaki beszólhatna végre, hogy nagyon vastagon fog a ceruza, jó lenne nem kicsit, nagyon, megfaragni a mennyiségeket.
    Zsinórban ez már a sokadik event, ahol egy területről irreális mennyiségeket kérnek!
    Sok sikert, szerencsés, jó játékot és kellemes 7végét kívánok mindenkinek!
     
  2. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Sziasztok!
    A Pannikról csak annyit! 5 vagy 6 darabot raktam ki a területre és sehogy nem haladok a felröppenőkkel! Eléggé idegesítő! Kb. még a fele hiányzik az event első részéhez! Nem értem! Sajnos a Bahás területen nem tudok 0 percezni így ez a lehetőség most nem játszik. Az utóbbi időben nem kellett ennyit vacakolni a felröppenőkkel a farmos eventeknél, jött rendesen. Ez így, hogy csak egy területről jöhet - ahol az event növényt termesztjük - nem tudom hogy lehet teljesíteni. A másik farmomon hosszú érésűvel kezdtem, ott - sajnos - egyetlen Pannim van, de nagyon rosszul állok a felröppenőkkel. Lehet, hogy elengedem ezt az eventet mindkét farmomon.... sajnálom...
    További szép, felröppenőben gazdag napot kívánok mindenkinek <3
     
  3. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia Sali~*.*!
    Köszönöm a pontos számolást, én csak saccolgattam, de nagyjából erre jutottam. Bónuszok nélkül (sok bónusz) nem lesz meg a növény sem, és még ott van a felröpi - ahhoz is idő kell, mire összehoznánk hosszú növényből. Nagyon lepusztítottam a készleteimet az előző Ingriddel kombinált társasjátékos eventen. Most nincs beáldozás. xD
    Egyébként pedig szép idő van, mindenki menjen egy kicsit ki a zöldbe. Megyek én is mindjárt. :)
     
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Most arattam és látom, hogy vízzel, trágyával kb 3 óra az érésidő, /4 órával számoltam/ tehát még beleférhet 1-2 aratás. Indul az újra tervezés.
    Minden esetre csinálom, ahogy időm és a játék engedi, majd a végén kiderül meddig jutok.;)
    Köszönöm, tello a zsebembe, kint vagyok a szabadlevegőn a virágok között, neked is legyen kellemes, szép napod.:)
    Szia!
    Nem tudom, hogy állsz az egazzal. Ha "csak" a felhő a cél akkor érdemes alkimista termékekkel rövidíteni valamelyik zöldséget nálam az egymagvútök bejön röpizésre. Ha esetleg szükséged van majamaszkra kérlek dobj egy üzit szívesen segítek!;)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.22
    maszilva, jutka190226, Mica67 és 13 más kedveli ezt.
  5. siklodiroza1968

    siklodiroza1968 Utánpótlás-írogató

    sziasztok nem tudom valaki járt-e igy de én nem kaptam meg a kalózmacit hogy tudjam a második növényt keverni és termeszteni mit kell tenni előre is köszönöm a választ
     
    Zsofigi kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az eventismertetőből hozam:
    "Megcsináljuk az eventet, a haladási sáv közepéig fogunk jutni.
    Amennyiben megszereztük a felhősort, azzal az alap event végére ért.

    Amennyiben tovább haladunk, a következő feladat jutalma a másik különleges kellékből 9999 db, és tovább tudunk haladni a plusz feladatokkal a másik fajta eventnövénnyel."
    #3
    Sok sikert!
     
    jutka190226, crazysalad, nemcsák és 10 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Ez a féle event mindig grízes :wuerg:az első fele nekem is most lett meg, így a felhő megvan:)
    A második felével nem is szenvedek, jó idő van kint hív a természet:D és holnaptól meló ezerrel8)
    Így van meg nálam az arany középút...felhő megvan, a többi időm a családé:)slussz-passzxD:D
     
    maszilva, marcsi152, PZoli64 és 18 más kedveli ezt.
  8. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    Most szembesültem vele....810 iránytű...:D:D:D:D:mad::mad::mad::mad: Ez vicc, csak nem nevetek.
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha most szembesültél vele akkor elárulom, hogy a végén szintén ennyi az annyi.8)
     
    jutka190226, crazysalad, nemcsák és 11 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Végre látom a végét. :) Első ránézésre kevesebb, mint 246 iránytű kell már csak. :D

    [​IMG]

     
    marcsi152, jutka190226, ulmo12 és 6 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A végét én is látom, de még messze vagyok tőle!;):oops:
    Az a pár db. mindjárt meglesz, messze még kedd 22:00.
     
    jutka190226, crazysalad, nemcsák és 9 más kedveli ezt.
  12. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Kiváncsi lennék, hogy a kisfarmokon sztrágya nélkül miként lehet meg a felhő? Gondolom, ez másokat is érdekelne, mert ahogy olvasom sok mindent be kelle áldozni, a felhőig. Köszönöm a válaszodat!
     
    jutka190226, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. adcura2020

    adcura2020 Utánpótlás-írogató

    Hat sajnos en sem tudom befejezni,mert hiaba vagyok kesz a növenyekkel,ha csak 202 iranytüm van eddig.Igy a felhösorom nem lesz meg.

    Ja es meg csak azt sem tudom,mi aza Pancel Panni,es mire jo!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.5.22
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nincs ebben az égvilágon semmi titok, kérlek olvasd el újra ezt a hozzászólást itt, láttad, lájkoltad is tehát elméletileg Te is tudsz róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-kusza-krimó-event-csevegő.22417/#post-1263746
    Alexandra itt pontosan leírta, hogy hogyan is fogja csinálni, kb én is ezt követtem. A 8 órás növényt ültetem még most A mai napra szükségem van, hogy meglegyen az eventnövény mennyiségem. Aztán maja maszkkal és a zöldségekre ható term, gyógyásztermékekkel gyorsítva zöldséget fogok ültetni.. és aratni. Éjszakára eddig is azt tettem, nem gyorsítottam az érésüket csak vízzel és trágyával, ahogy Alexandra is írta. Még bőven van időm, hiszen kedden lesz vége az eventnek, így nem idegeskedem rajta :)
    A csevegő első 3 oldalát érdemes többször is átolvasni, akkor nem ér váratlan meglepetés.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.22
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ja! Itt olvashatsz róla és a tulajdonságairól is.:) Legyen szépnapod ja!
    Event segédlet, avagy mit hogyan?
    gyűjtemény
    Mindent a Pannikról
    összefoglalója
     
    jutka190226, inanna11, crazysalad és 9 más kedveli ezt.
  16. farmercsajszi00

    farmercsajszi00 Aktív író

    Felreppenő nem OK..Nem lesz meg
     
  17. Zsofigi

    Zsofigi Aktív író

    Megvan a Felhő!!! Kalózmaci hiányzik a következő növény /vaduliliom/ előállításhoz!!! Hol tudok 5 db kalózmacit szerezni? KÖSZÖNÖM!!!!
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Gratulálok! Ha eddig nem "dugdostad" a malomba akkor a rendszer 5 óránként ad 5 db-t.
    Vuduliliom
    [​IMG]

    Érési idő: 08:00 óra
    Tapasztalatpont: 80 TP
    Ültethető: csak a Bahama ültetvényen
    Kezdő mennyiség: Nincs. A malomban tudjuk előállítani a kezdéshez szükséges magokat.
    Kategória: eventnövény
    Szükséges szint: 3. bahama szint
    Szükséges: magához az eventhez
    Visszaváltási érték: (7 CSP, 10 BTP) /db


    Kalózmaci (különleges kellék)
    [​IMG]

    Beszerezhető: 10 darabot kapunk kezdőmennyiségben (+5 db mag prémiumtagság esetén), és ha elfogy, akkor a rendszertől kapunk ismét 5-öt 5 óra elteltével.
    Felhasználható: Malomban az eventnövények előállításához.

    Sok sikert kívánok.
     
    inanna11, crazysalad, nemcsák és 5 más kedveli ezt.
  19. Jánosgazda38

    Jánosgazda38 Haladó

    kÖSZÖNÖM. Elgugdostam, akkor most várnom kell 5 órát, jó értelmezem???
     
    inanna11, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Érdemes gyakran benézni a malomba, van amikor "megkönyörül" a rendszer és kicsit előbb adja.
    A malomba dugdosásról:
    Ahogy én csinálom: mikor az első kiválasztott eventnövényt már felszaporítottam akkor a malomba valami nagyon hosszú keverési ciklusú tápot teszek. Az öt óránként frissen kapott 5 db kelléket szintén a malomba kevertetném /dugdosom/ hogy mire a második eventnövényhez érek legyen meg a keveréshez szükséges mennyiség, ill. tudjak elindulni a malomtermékkel növényt szaporítani. Ha megkaptam a következő 5 db-t kiütöm az előtte betett 5 db, most már tízet teszek .... és így tovább.
     
    jutka190226, inanna11, crazysalad és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.