Visszajelzés A lékhorgászat bűvöletében - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    [​IMG]

    középen a halvány, vékony kört. (Ez egy sikeres kattintás, ott áll meg a zöld).
     
    Domos52, aminica, almáspite48 és 9 más kedveli ezt.
  2. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    középen a halvány, vékony kört. (Ez egy sikeres kattintás, ott áll meg a zöld).[/QUOTE]

    Köszönöm
     
    aminica, Gio és kovacstne kedveli ezt.
  3. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    A középső piros kört kell "lefedni" a mozgó körrel az a tökéletes. Bár az eddigi tapasztalatok nem teljesen ezt igazolták az eddigi eventek során.
     
    aminica, Gio, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  4. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Akkor, csak hogy világosság legyen a fejemben: ha az előző két felhősor a rávalókkal megvan már, akkor az új felhő a Lékhorgászat bűvöletében 150 pengőért és a rávaló A hajóm a mindenem 250 pengőért vagyis összesen 400 pengő.....kezdek belezavarodni a felhőkbe meg a rávalókba :)
     
    mebajah, Maszatka47 és bubor75 kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, az új felhő a rávalóval 400 érme.
     
    Gio, genka53, bündihugi és 9 más kedveli ezt.
  6. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Úszok majd megint, hozzád és minden pecáshoz. Sok szerencsét kívánok neked és mindenkinek!! Legyenek jó fogások!! Ui: A luxusra rendezem be a felröpiket adókat, de 1 területen ólak is lesznek, a másik event miatt. Mert a növényt is szaporítani akarom. De a horgot nem tudni, hogy hogyan fogja adni.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.17
    almáspite48, Gio, mebajah és 6 más kedveli ezt.
  7. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Az 2015-ös évben volt, ha jól emlékszem. Azt hiszem 2db csali volt csak, úgy pecáztunk. De majd megnézem, mert nem tudom pontosan. Megnéztem a neve Nyári halfogócska 2015 június!! Két csali volt, normál és prémium. Van egy topik, a neve Javaslat- Az eventek útvesztőiben, ott meg találsz minden eddigi event leírást. Javaslom neked, hogy kérdezz rá egy moderátornál, a topik pontos nevére.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.17
    Maszatka47 kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok,

    Én már a zuhatag kivételével mindent teleraktam fákkal. A 2 farmon ahol ültetni fogok, oda 20 órás fákat raktam, a többire XXL-eseket. Ahogy összegyűlt az event növény, akkor elkezdek rózsázni, amíg lesz annyi horgom mint fémlemez (közben persze horgászom folyamatosan a luxus csalival). A horgászboltból kiváltom a számomra értékes cuccokat, és gyártom a paplanokat :) közben pedig a TOP-pal is haladok :inlove:

    Jó játékot mindenkinek! A TOP-ban indulóknak sok sikert!:)
     
    soresne, almáspite48, Gio és 3 más kedveli ezt.
  9. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    - Nyári halfogócska (2015.06.29 - 2015.07.05): https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/nyári-halfogócska.12730/
    - Trópusi halfogócska - avagy horgászat újratöltve (2016.01.18-24.): https://board-hu.farmerama.com/inde...halfogócska-avagy-horgászat-újratöltve.13545/

    Szerintem volt még egy a Nyáriból de nem találom (lehet azért mert "csak" ez a 2 volt).
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.17
    genka53, Swordfish és -vadocka70- kedveli ezt.
  10. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

  11. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm szépen a segítséget. Megtaláltam:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/eventismertetők-útvesztőiben.15382/#post-741105
     
    genka53, PalMa és Swordfish kedveli ezt.
  12. mucus253

    mucus253 Járnitanuló

    Szia, a régi tapasztalatom szerint szinte teljesen mindegy.
     
  13. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Az esőerdő is használható?
     
  14. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Türelmed határtalan:)
     
    Swordfish kedveli ezt.
  15. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Én több érmét számoltam. Lehet, hogy rosszul?
     
    Swordfish kedveli ezt.
  16. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    akkor pecázuk :)
     
  17. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Én is ezt tapasztaltam az előzőeknél, gyakran a legkisebb csalival horgásztam, még véletlen se fedték egymást a körök, mégis a legnagyobb értékű halat adta, máskor meg a luxus full fedték a körök egymást, akkor meg a legkisebb hal jött, szóval inkább szerencse kérdése sztem. mint a valóvilágban, lehet a legextrább csalival is max törpeharcsát fogsz, gilisztával meg süllőt .;););););)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.17
    Ágimamácska, Maszatka47, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Részben tematikus felhősor: A hajóm a mindenem; 2 db 1x2 és 1 db 1x1-es dekortárgy.
    A felhő: 150 érme
    A hajóm a mindenem: 250 érme
    Más nem kell a felhőhöz.
     
  19. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szuper, végre egy igazi horgász leány!
     
    csio70, Maszatka47, mamika57 és 2 más kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia, az esőerdő is fog adni felröpit (a zuhatag kivételével minden, vagyis 5 terület). Event növényt csak 2 farmos területen lehet majd ültetni (normál + kerge)
     
    snhilda, Gio és Swordfish kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.