Visszajelzés A mocsári boszorka event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 1.3.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Az én ajándéklovamnak szép foga volt, meglepetésemre vendigó lett. Örültem.
     
  2. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Mind a három farmon kész az event. Itt vízköpő lett, a másikon tintahal . a harmadikon trutyiszörnytócsa, nem egy nagy durranás. Igaz mostanában kissé elvesztettem a lelkesedésemet a farm iránt, bár végigviszek minden eventet, nem izgat fel ha véletlenül gombszemmel várom a kezdést. Így is az eventnövény ültetésével kész lettem, és a felröpik is szépen túlteljesítettek.
     
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Tegnap délután hazaértem. Mindjárt kész leszek még 1 aratás.;)
    Nem 1 nehéz event 3 nap kihagyással is sima ügy.:)
    Meglepő.o_O
    Mondjuk egyre kevesebbet játszom a játékkal. :oops:
    Mióta a felhő megvan a gyopárvölgy is csak úgy van. Mondjuk 1-1 fa 1-1 tp ,nem túl jól lehet haladni, mert vagy túltermelem és aratni se tudok ,vagy nincs mit leadni se:oops:
    A Renzóba is van 78 jegyem de nem is igazán tudom miért is játsszak vele.
    Nem nagyon motivál..:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.23
    -kaktuszable-, Tavirózsa, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  4. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    A ládából nekem is vendigó lett. Csak győzzem őket táppal!
     
    Domos52, bocsinet és Kuzdern kedveli ezt.
  5. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    sziasztok. milyen ládából lett a vendigó?
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  6. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A most futó mocsári boszorka eventben nyerhető 1 db új fajta láda:

    Teliholdas éj láda V.
    [​IMG]
    Tartalma: a felsoroltak közül 1 db
    • Sötétlő szentjánosbogár rejteke
    • Macskatündérlak
    • Zombijuh-kifutó
    • Trutyimalom
    • Árnyfény műhely
    • Horrorparadicsom ól
    • Pokoli kutya barlang
    • Trolofántkarám
    • Vízköpőtenyészet
    • Tintahalodú
    • Vendigóbarlang
    • Zombirkanyíró állomás
     
  7. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Az eventet megcsináltam szombaton, de már mostanra van fölös 790 felröpim úgy, hogy a pannikat ki se tettem egyszer sem! A ládát még nem bontottam ki, elfelejtettem, igaz nincs is jelentősége.
     
    -kaktuszable- kedveli ezt.
  8. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    köszönöm szépen Enike!
     
    Enike** kedveli ezt.
  9. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Sziasztok!
    Gratula azoknak, akik már készen vannak, a többieknek hajrá - van még idő :). A felröppenőből már elegendő összejött nekem, pedig szinte csak az event növényt termelem meg pár fa van kint - megint nem ezen fog múlni az eventem ;) Remélem a hátralévő 43 órában le tudom termelni még a hiányzó gazakat - persze, ha a kerék is besegítene, annak még jobban örülnék :)
     
  10. táti_eszti

    táti_eszti Haladó

    Sziasztok! Én is mindenkinek gratulálok, akinek sikerült befejezni ezt a játékot. Én most az utca másik oldalára kerültem. Tul.képen már be is fejeztem volna, ha nem hiányoznának azok a fránya felröpik. Tudom, hogy még van idő, de hiába ültetek 12 órás növényt, az is alig ad valamit. Még 350 felröpi hiányzik! Most nem panaszkodom, csak dühös vagyok. Nem ma kezdtem a farmozást, és ezt így már nem élvezem. A 232. szinten kicsit többet várok /magamtól/.
    Köszi, hogy meghallgattatok!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.23
    jutka190226 kedveli ezt.
  11. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én megfogadtam Toma tanácsát és csak 1-1 adagot kevertem a malomban a növényekből. 30-as legendával 1 Pannival a tölgyön jelenleg 450 felesleges röpim van. Semmi extrát nem használtam, mindkét területen eventnövény volt vetve, esetenként locsolva. Meglep, hogy röpihiány van egyes farmokon.
     
    Sárika555 és stb_farmer kedveli ezt.
  12. táti_eszti

    táti_eszti Haladó

    Szia! Köszönöm a válaszod. Már nekem is régen megvan a legenda 30 , szintén egy Pannival. Már régen kerültem ilyen helyzetbe, azért bosszankodtam. Nem találok rá magyarázatot, legalábbis ésszerűt nem. Talán holnapig összejön, de keservesen gyűlik.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  13. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ugyan írtad, hogy nem ma kezdted a farmozást, mégis ajánlom figyelmedbe a bónuszlexikont, hátha van benne olyan, ami segítségedre lehet a felröpik megszerzésében! Sok sikert hozzá!

    https://board-hu.farmerama.com/threads/b%C3%B3nuszlexikon.2179/page-3#post-952286
     
    stb_farmer, Sali~*.* és -kaktuszable- kedveli ezt.
  14. táti_eszti

    táti_eszti Haladó

  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Rendetlenkedett a gépem , nem lesz meg az event , nem tudok majdgyorsabban teliholdas terményeket gyártani :cry:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Nekem a 234-es szinten összejött a szükséges mennyiség, de a kicsiken nem fog. Meglehetett volna talán, mert a taktikám jó volt, de a VV. közbe szólt. Kimaradt néhány ültetés, így a felhő elmegy. Nem bánom, hiszen sok jó dolgot kivettem, főleg a szezonpontoknak örültem. További sikeres játékot kívánok mindenkinek.
     
  17. babi358

    babi358 Fórummogul

    Sziasztok ! Sajna nekem nem jön össze a felröpi, ebben az eventben , pedig igyekeztem. még mindíg 150 db kellene , de ez van .Azért a többi ajándék amit a teljesítéshez kaptunk az egész jó volt, a vége sajna nem jön össze ,de majd legközelebb.
     
  18. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Még nem egészen az utolsó pillanatban, de meglett a felhőm :music:Tegnap este rosszul számoltam, így kellett még egy kis derengő mocsári gazt termelnem, amit most tudtam learatni. Maradt 159 felröpim, mindkét növényből csak egy turnust gyártottam a malomban, hogy arra ne pazaroljam a felröpit. Vasárnap csak reggel tudtam aratni, a többi nap változó volt az aratások száma :)
    Aki még termel, annak hajrá az utolsó bő órához, aki készen van, annak jár a gratuláció. ;)
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.