Visszajelzés A nagy örvény - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Nem kell telepíteni semmit, Puffin böngészővel simán működik :)
     
    ulmo12, Gio, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  2. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    nem kell minden eventet nyomni:) van amit csak így félig :D akkoris már jó ajikat kapsz:) szóval csinálgatni mindenképp megéri szerintem:)
     
    Cyra65, ulmo12, Gio és 11 más kedveli ezt.
  3. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Sziasztok! Event belevágok! Talán a röpik jobban jönnek mint a mostaninál! Nehezen értem el a felhősorig! Sok sikert aki belefog!
     
    ulmo12, Gio, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  4. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Lehet elkiabálom, de nekem az utóbbi időben nem volt gondom a felröpikkel. Nem azt mondom, hogy özönlöttek, de amikor már hosszabb érésűt vetettem, akkor jöttek szépen. 0 percezés nélkül csinálom az eventek 99%-át. Eddig még sikerült és bízom benne, hogy most is sikerülni fog! Két farmon csinálom, soha nem egyforma a felröpik száma, pedig ugyanaz van vetve mindkettőbe. Pannim egy darab sincs, pedig vágyom rá, de szinte lehetetlen cserenapkor kapni, legalábbis nekem lehetetlen volt eddig, pedig szoktam próbálkozni.
    Csak pozitívan kedves Gazdatársak! :)
     
    ulmo12, Gio, genka53 és 17 más kedveli ezt.
  5. -hubertus1960-

    -hubertus1960- Junior szaki

    Szia kérdeni szeretném miért jobb a kis főld mint a nagy ? Én mindig 2X2 használom az az a nagy főldet . Persze kipotolom természetessen a híányokat kicsvel.
     
    ulmo12, genka53, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ez egy sima, egyszerű event lesz.4területen csinálom,a többit nem bontom le, úgy is készen lesz időben.A Telihold már jobban izgat,alig várom.
     
    meszimarsi, Gio, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  7. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    Nos belevágok;)
    jutok amire jutok majd meglátjuk:)
    könnyűnek ígérkezik:premélem bezsebelem a felhősort:p
    sok sikert mindenkinek:inlove:
     
    csio70, meszimarsi, ulmo12 és 11 más kedveli ezt.
  8. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Sziasztok kedves Gazdák !
    Átolvastam a holnap kezdődő event leírását. Nem tűnik nehéznek, s amivel különösen elégedett vagyok, az a várható ajándékok mennyisége. Nem annyi, mint némelyik ajándék ládikó, amiben egy árva szem növényke díszeleg. -.-:(
    A felröpikhez én is fogok hosszút ültetni, az most is szépen adta. Sok sikert kívánok a következő eventhez ! Szép napot Nektek !
     
    ulmo12, Gio, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  9. -tigris05-

    -tigris05- Törekvő

    igaz nem engem kérdeztél, de én a puffin böngészőt használom
     
    ulmo12, Gio, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  10. banszky48

    banszky48 Járnitanuló

    KÖSZÖNÖM
     
    ulmo12, Gio, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  11. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Biztos jön aki jobban elmagyarázza, de a lényeg szerintem, hogy:
    - rákészüléskor mondjuk 40 nagykockáról maximum 40 darab felröppenő érkezhet, míg ugyanannyi helyre kifér 160 kiskocka, ahonnan elviekben akár több mint 40 felröppenő is érkezhet.
    - event növény termelésekor pedig 1 nagykockába elvetsz 1 magot, amiből csatnival lesz 7 darab. Így 6 maggal gyarapszik a magtárad. Míg ugyan ezen a területen kiteszel 4 kiskockát. Ebbe elvetsz 4 magot, de mivel egy kockán csatnival 4 magot arathatsz, így 4x4 magot aratsz a nagykocka helyén. Itt a haszon a 16-4=12 mag ugyan annyi idő alatt és ugyanakkora területen. Egyszóval kétszer annyi növényt termelsz le ugyanakkora területen ugyanannyi idő alatt :)
    ( viszont négyszer annyi kattintás, ha kézzel csinálod :) )
     
    ulmo12, Gio, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia, ha használsz (vagy használnál) répás-almás csatnit, vagy legalább töklekvárt, akkor az 1x1-es területen nagyobb hozamot tudnál ezekkel elérni, mint az 1x2-es vagy 2x2-es területekkel.
    Például a 2x2-es terület alap esetben 4 plusz növényt ad (összesen 5-öt az elvetettel együtt). Répás almás csatnival ez 4+2, összesen 6
    4 db 1x1-es terület szintén csak 4 plusz növényt ad alap esetben, de répás almás csatnival már 4+8-at, vagyis kétszer akkora hozamot tudsz elérni 1x1-es területekkel, persze csak akkor, ha használsz csatnit. (A csatni +2 növényt ad területenként, a töklekvár +1-et)
     
    Gio, genka53, Ribiszke és 10 más kedveli ezt.
  13. banszky48

    banszky48 Járnitanuló

    Samsung Galaxy A3 telefonom van, de nincs vagy nem találom a puffin böngészőt.
     
    ulmo12, Swordfish és szellorozsa kedveli ezt.
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia és sziasztok!

    Egyszerű az event, mint egy faék. Nálam a zuhatag biztos úgy marad, ahogy van, még a pannik se biztos, hogy lesznek ott használva. Olyan szép lett, hogy én hozzá nem nyúlok. Az esőerdőn is kint hagyom a raktárakat meg néhány fát. A tölgyesnek szintén érintetlen marad a harmada. Így összesen kb 4,5 területen fogok termelni, valószínüleg úgy számolom majd ki, hogy pont 900 1x1-es területem legyen kint. Termés vagy termény bónuszra nem sok esélyem van, bár 40-60 pörgetést veszek felszaporítás után FP-ért, partipörim pár db van, de helikopterem még nincs, az előnyt élvez. Este tárnicsot és sárgadinnyét ültetek, ennyi lesz a rákészülés. Felszaporítás, éjszakára szegfű és keserű gyömbér, csütörtökön lemegy 4 kör, az 10800, éjjel megint valami hosszú, pénteken újabb 4 kör, az 11700, ezzel kész is a gaz, Lehet visszaállni pajtát tölteni és jöhetnek a röpik. Szerintem jó lesz. :D
     
    magdi06, ulmo12, Gio és 11 más kedveli ezt.
  15. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Szia, a Play áruházból tölthető le ingyen. Én nemrég óta használom, nagyon jó.
     
    csio70, ulmo12, Gio és 7 más kedveli ezt.
  16. -hubertus1960-

    -hubertus1960- Junior szaki

    csio70, ulmo12, Gio és 7 más kedveli ezt.
  17. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Remélem ezaz event összejön:)
     
    ulmo12, Gio, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  18. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Sziasztok!

    Hétköznap(csütörtök-péntek) hosszúakat ültetek és felszaporítom a bahán az eventgazt kb.600db-ra, mert nem érek rá napi 4-5x aratni, így legalább addig gyűlik a röpi. hétvégén pedig letermelem az e-gazt(csak aratáskor lépek be).
    Mindenkinek sok sikert kívánok! :)
     
    Gio, genka53, Ribiszke és 10 más kedveli ezt.
  19. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Szia.
    Nekem is ilyen típusú telefonom van. Ebben a pillanatban töltöttem le a google play-ről. Hibátlanul működik.
    Többieknek köszi az ötletet.
    Az biztos, hogy csinálni fogom ezt az eventet is, de még nem döntöttem el, hogy melyik területeken fogok ültetni. Függ attól is, hogy pörgetek-e termény bónuszt. 3 csatni biztosan el fog fogyni. :)
     
    Gio, genka53, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  20. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szerintem is megéri. Annyira, hogy első körben nem akartam belekezdeni a kis farmokon, de a kitehetők cukik és nem rosszak, a felhő csp-t is ad, ezért mégis... első körben tartom magam az eredeti tervhez és napi 2x-i aratással folytatom az árpatermesztést a nemesítéshez, plusz nemesítek, aztán meglátom hétvégére mennyi röpi jön össze, és letermelem hozzá a növényt, ha sikerül pár kupont kiszedni a gk-ből. Meg persze még jön a teliholdas ismertető is holnap, az is bekavarhat, így a kicsken addig nem is tudok igazán tervezni. Akárhogy is...nekem tetszik, hogy össze kell hangolni a kettőt. Csatni, melós úgyis megy az egyik miatt...
     
    Fätum, csio70, Gio és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.