Visszajelzés A nagy örvény - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsófibaba08

    zsófibaba08 Utánpótlás-írogató

    Szia!ez a feladat nagyon jónak néz ki szurkolok mindenkinek:inlove::D!!!!! azt szeretném kérdezni hogy minden növényre jár
     
  2. -hubertus1960-

    -hubertus1960- Junior szaki

    Köszönöm szépen !

    Köszönöm szépen !
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.2.18
    ulmo12, Gio, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  3. tanyasinagyi47

    tanyasinagyi47 Haladó

    2030 felröppenővel ez egy 6 napos kapálos event lesz. Végig hajtani kell előre látom, ha csak nem záporoznak majd az evezők. Éjjelre hosszú nemesített növényeket fogok ültetni, szegfűt, hagymát, begóniát, stb. Segítség lesz, hogy nem kell semmit kevergetni.
     
    Gio, genka53, fabatka és 12 más kedveli ezt.
  4. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    2030 azért belehuzol:D meglehet:)de ha nem elmerülsz az örvénybe:D:D
     
    fabatka, Maszatka47, revaa és 3 más kedveli ezt.
  5. banszky48

    banszky48 Járnitanuló

    Szia! szégyen-gyalázat, eljutottam odáig, hogy letöltöttem, a telefonon van, de nem tudom hogy kell a farmot rávarázsolni. ebből már kiderül mennyire értek ezekhez a dolgokhoz, de a farmozás azért sokkal jobban megy.
     
    Ribiszke, szekulagábor, incimami és 3 más kedveli ezt.
  6. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Az a 70 szupertáp nem elírás véletlenül? :) Régen volt ennyire bőkezű tápügyileg 1 sima ültetős event. Sőt.... még a tenyésztős sem adott ennyit. Valami merénylet készül a következő eventekben :D 15 kezdőmag?! Szóval kissé kikerekedett a szemem. Na, de azért annyira nem esek ám hasra :D
    Számolni fogok én is. Ha péntek estére össze tudom dolgozni az összes enövényt, akkor pár kivétellel tarolás lesz, aztán majd péntek este visszapakolok. Nekem megér annyit. Nem szeretem, ha sokáig kell sokat számolni :D
     
    csio70, Gio, Csacskamacska és 8 más kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Ugyanaz, mint a számítógépen bármilyen böngészővel. Beírod a keresőbe, hogy farmerama.hu ;) megjelenik az ismerős oldal, és belépsz :) persze kicsit nehezebb a játékhasználat mint egy PC-n vagy laptopon, de nem lehetetlen ;)
     
    Gio, genka53, Fatther és 12 más kedveli ezt.
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Nagy kockád összesen a 6 területen 250 van, 1 terület max. 1 felröpit adhatna, de nem ad, így az 1100 kiskockánál sokkal több esélyed van több felröppenőre. Ráadásul csatnival 250 nagykocka*7db termés=1750, 1100 kiskocka*4 db=4400 termés.
    Szóval db és felröpi miatt itt eredményesebb a kiskocka.
    Felszaporításnál viszont nagykockát használunk 10 nagykocka *7 db= 70 mag, 70*7=490, viszont itt ha rááldozol 100 kacsa katát akkor 10 nagykocka*9 mag= 90 mag, 90 nagykocka *9 db= 810 mag , innen már az eredményes befejezéshez át kell váltani kiskockára.
    Remélem tudtam segíteni, olvasd itt az eventes csevegőt, sok hasznos tanácsot kaphatsz. Ha valamilyen termékbe hiányt szenvedsz, nyugodtan írj rám és segítek. Ugyan ez a farmnevem is.
     
    taga1, hóóvirág, csio70 és 23 más kedveli ezt.
  9. pisti243

    pisti243 Haladó

    Érdeklödnék,hogy miaz a böngészö?Honnan lehet letölteni ehez kicsit öreg vagyok,nem értem elsöre.Köszönöm a válaszod.
     
    genka53 és incimami kedveli ezt.
  10. -hubertus1960-

    -hubertus1960- Junior szaki

    Köszönöm szépen a válaszod !
     
    ulmo12, Gio, brekkencs. és 8 más kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Böngészővel lehet weboldalakat megjeleníteni. Amivel például ezt az oldalt látod, az is egy böngésző. Ilyen lehet a Chrome, Firefox, Opera, Mozilla, stb.
     
    hóóvirág, Gio, brekkencs. és 10 más kedveli ezt.
  12. pisti243

    pisti243 Haladó

    Milyen telefonra lehet mert az enyémen nem engedi kér még valamit amivel ezek a felröppenö ablakokat lelehet tiltani sajnos.
     
    Ribiszke, Swordfish, incimami és 2 más kedveli ezt.
  13. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Szia!
    Sikerült? Ahogy Rékuci1111 írta, nyisd meg a letöltött böngészőt, és lépj a jól ismert farmerama.hu oldalra. Valóban nehezebb itt farmozni, de szükség esetén jó megoldás lehet.

    Most nézem, hogy telihold is lesz. Így már megéri zabálni a csatnit! xD
     
    Gio, marcsi152, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  14. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy milyen event kezdődik,...és azt sem, hogy mikor!?
    Valójában már nem is érdekel,...hisz az előzőt sem tudtam befejezni!...Felröpik hiányában!
    Nem vagyok kezdő,..mindent megtettem...,hát ennyi! :(
     
    Ribiszke, jófarmerlány, incimami és 3 más kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Pisti243! :)
    Bocs, hogy belekotyogok.
    Úgynevezett "okos" telefonnal is lehet játszani a Farmeramát, nem csak laptopon, vagy asztali számítógépen.
    A játék jelenlegi verziójához kell a Flash Player, ezért ha a farmodon akarsz "dolgozni" akkor a PUFFIN böngészőt töltsd le a mobilodra az okos telefonon levő Web-áruházban, azon tudsz mindent csinálni, mert abba már beépítették, és nem kell külön telepíteni. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.18
    ipi-apacs, hóóvirág, csio70 és 21 más kedveli ezt.
  16. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép délutánt kívánok mindenkinek! Az eventre felkészültem, jelenleg várom a röpiket:D:music: lesz ahogyan lennie kell, vagyis ahogyan szokott lenni! Mindent megtettem a siker érdekében, most már, a többi nem rajtam múlik. Ha örvénybe kerülnék, akkor majd kiabálni fogok, hogy segítség, S.O.S!:D;) Minden területen vetem majd az E- növényt, haladósra veszem a letermelését. A kezdésre, az írásomban említett módon készültem fel. Baha és Esőerdőn fák, Zuhatagoson ólak, Terményes ólak és a széleken fák. A farmos területeken pedig így készültem, F- farmon Terményes + ól és a széleken fák. Szédült szántón a széleken fák és a területen pedig, vetés van 1x1-ben. Három növényes a vetésem, Csipkebogyó- Olasz köles és Tarlórépa. Az E- tisztáson ólak- pár terményes és fák vannak kint. A kezdést azt egy kicsit elhalasztom, addig elfogyasztom azokat a csemegéket, amiket ilyenkor illik. Így nem maradhat ki véletlenül! A kezdésre és közben is figyeljen mindenki! Sok sikert és röpit kívánok mindenkinek!! Az evezővel csak óvatosan, úgy ahogyan Matulabácsi tanította Tutajosnak. Lapjával meghúzzuk és élire fordítjuk így kormányzunk! :D
     
    Cyra65, taga1, hóóvirág és 18 más kedveli ezt.
  17. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Szia !
    Nekem a telefonra a Puffin van letöltve a Play Áruházból azzal megy mert a goog -léveal nem műkődött .
     
    genka53, Ribiszke, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  18. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Úgy látom ez egy sima kis event lesz , csak a felröpiknek kell majd repkedniük. :). Közben meg lehet töltögetni a pajtát is .
     
    Gio, genka53, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Igen, innen indult a beszélgetés :)
     
    Gio, genka53, Swordfish és 3 más kedveli ezt.
  20. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Sziasztok Mindenki!! :)
    Végre elsőre egyszerűnek tűnő event ...
    Sima ültetés+aratás+beadásnak tűnik/ elsőre ..
    A felrepi majd csak meg lesz úgy mint eddig.. :D
    De ami lényeges Szerintem elég szépen adnak a beadásokért..
    Eventre fel és Hajjrráááá
     
    ulmo12, Gio, genka53 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.