Visszajelzés A nagy bumm - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 4.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha megvan a felhőd, akkor kész vagy. A grafikán ott marad egy bója a stégen a végén, ne törődj vele.
     
    Kuzdern, incimami, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  2. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    És yes! Megvan a felhő is szerencsésen! Jó kis kényelmes event volt ez. Ja sziasztok! Így sem jártam még, százasával sorakoznak a röpik pluszban a pajtámban! Általában küzdeni szoktam a röpikért, esetlegesen bízva a jószívű szomszéd segítségében. De jó is lenne a most pluszban meglevő röpiket a következő eventnél a hiányzókra becserélni):
    Grat a készeknek, sikert a küzdőknek! Vírusmentes szép napot mindenkinek!
     
    incimami, szellorozsa és zit67 kedveli ezt.
  3. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm szépen. Húsz órás fák vannak kint, de a szezont is azért csinálom, hogy az arany banánokból több fát tudjak kiváltani. Piacoztam is, hogy legyen miből vásárolni. A szezon segítségével száguldozok a bahán, remélem összejön. De majd megírom.
     
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Nagyon tudom ajánlani a Tollas ballépés feladatot a Gazdakörben, abban aztán lehet száguldozni a Bahán.
     
    nagymami2, Ribiszke, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! A bója ott maradt nálam is.
    Jól van a 20 h jók.o_OÍgy is kell csinálni. :)A piac fontos része játéknak aki azt csinálja általában mesze jut.;)
    További sok sikert.:)
     
    Ribiszke, szellorozsa és Sárika555 kedveli ezt.
  6. -Xhexania-

    -Xhexania- Aktív író

    köszönöm szépen a válaszokat
     
    Ribiszke, szellorozsa és DevilMókus kedveli ezt.
  7. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm, azt megcsináltam, még jó, hogy sok pénzt szedtem össze a piacon, március 02 én 80 szinten voltam, most 186 on állok a bahán a szezon, és a gazdaköri segítségével. Áldoztam a bérletre, és bejött a számításom.
     
    Ribiszke, szellorozsa, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  8. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Ottmarad a végén egy bója, hogy bele ne ess a tóba! xDxDxD
     
    nagymami2, Ribiszke, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  9. pycury

    pycury Járnitanuló

    Sziasztok! Végig csináltam az eventet,legalábbis a felhőig,de nem találom a robban tortámat..segítenétek ?
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Azok a dekorok adnak valamit
    Ki kell tenni egy üres helyre , majd időközönként ha beért , learatni .
    Ha lejárt a + dolog adója , akkor ki kell törölni , és sima dekor lesz .
    Utána tudod felrakni a felhőre
     
    Ribiszke, szellorozsa és DevilMókus kedveli ezt.
  11. pycury

    pycury Járnitanuló

    Eddig én is ezt hittem..ezzel szemben az üsd a vakondot,és a higgadt szellemet egyből ki tudtam rakni mint régen..a pinata dekort nem tudtam,az majd aratható,de a robbant tortat nem találom /,Sajnos ez a dekoráció nincs az ezköztáradban / és sehol nincs :(
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.3.20
    szellorozsa kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Váza ikon , beállítva minden , és ezt a jelt írd be jobb oldal felülre a keresőbe : (+)
     
    DevilMókus és szellorozsa kedveli ezt.
  13. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Az is elképzelhető, hogy már kitetted valahova.
    A felhőn ne keresd, de a kerge kert és a kincses sziget esélyes.
    Ez egy türelemjáték.
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ugye az angoloknál a tagadás tagadása az már igenlés. Vagyis, ha nincs semmi, akkor van valami. Tehát, ha sehol nincs, akkor valahol van, lennie kell.
    Az első, hogy második dekorként volt megszerezhető, vagyis már néhány napja nálad lehet.
    A második, hogy a neve egybe írandó: robbantorta.
    A harmadik, hogy a malomtermékeket nem is kell sorban beadni. Így megszerezheted a felhőt, anélkül, hogy ezt a dekort kiváltanád. Le kellene ellenőrizni, hogy az eventes felületen hány bólya látható?
    A negyedik, hogy nem a váza ikon alatt keresed, mert ott nem írja ki, hogy ezt a tárgyat még nem szerezted meg. És amíg a (+) rajta van, a felhőre nem is lehet kitenni.
    Az ötödik, hogy a robbantorta (+) kitéve Felszerelés láda VI -ot ad. Tehát, ha van ilyen ládád, akkor vélhetőleg már kitetted.

    Mindig lehet valamit keresni. De jobb, ha tudjuk, hogy mit keresünk, mert hamarabb megtaláljuk. Ha ennyi segítséggel sem találod meg, akkor elvitte az ülü.
     
    DevilMókus, vihence, nagymami2 és 8 más kedveli ezt.
  15. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Minden oké, a levezetésed fenomenális! DE mi az az "ülü"?
     
    nagymami2, -kaktuszable- és szellorozsa kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    [​IMG]
     
    maszilva, -kaktuszable-, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  17. pycury

    pycury Járnitanuló

    Ez volt furcsa,hogy engedte kitenni,egyből..eelfelejtettem,hogy már így működik ,előbb aratások stb

    De átnézem majd tüzetesen.. az utolsó bólyám áll,de a felhőt megkaptam..

    Megvan :):):) Kiraktam v.mikor :)
    Köszönöm a segítségeteket :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.3.20
    DevilMókus, Éva0315 és Ribiszke kedveli ezt.
  18. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Event kész.:)
    Kár hogy a végén nem tűnik el az a ronda fekete téglalap. Sokkal szebb volna úgy a látvány ;)
     
  19. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    csak ez a kidobósdi nem nagyon volt jó,de megcsináltam a másik böngészőn és sikerült:p:p:p
    a dobozhal hiányzott nagyon,mert a piacon fél milla volt az ára,azért meg nem kell8)
    aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  20. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok,
    Gratulálok aki végzet az eventtel és sok sikert aki még csinálja. Ötletet szeretnék kérni melyik növényt érdemes nemesíteni.
    Most az Erdélyi hérics csinálom elég gyorsan megy.
    .
     
    DevilMókus, Éva0315 és Ribiszke kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.