Visszajelzés A nagy bumm - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 4.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. anyucikám71

    anyucikám71 Utánpótlás-írogató

    szia én is cromot használtam soha nem volt bajom vele, de most egy pár hete kidobál át kellett térnem a mozilára itt oké minden
     
    gergo1902 kedveli ezt.
  2. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Szia! Nem bántásképp,de szerintem valami más gondod lehet! Én sem költök a játékra és tényleg elég kevés időm van rá,mégis nemsokára kész lesz az event(tegnap este véletlenül kávét ültettem az eventnövény helyett:p) Érdemes a csevegőt olvasgatni és a tanácsokat a saját időbeosztásod és készleteid alapján módosítgatni!;)
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  3. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sajnos ez már az x-edik event, amit nem tudok befejezni. Borzasztó gyéren jönnek a faládák. Ennél több ft-ot ráfordítani nem tudok. Pénz nélkül NEM megy. A játék minőségéről már ne is beszéljünk. Majd 1 órámba telt amíg a paszulyt leszedtem.
    Össze vissza ugrál, mire nagy nehezen megáll. Olyan dolgokra kattint amit nem is akartam. Már megfordult a fejemben, hogy az egész játékot abbahagyom. Pedig rengeteg időm és pénzem van benne. Köszönöm, ha valaki elolvasta. Sziasztok.
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A szükséges faláda mennyiséget 3 aratásnyi 20 órás fa megadta Pannik és felröpire ható felhők nélkül. Még ha rámondjuk is, hogy szerencsém volt, akkor is maximum négy. Az event hat napos. Ha a teljes Esőerdőben csak 20 órás fák voltak kint végig, kizárt, hogy ne legyen meg.
    Ami pedig az ugrálást illeti, az vélhetőleg az egered hibája. A vezeték nélküli egereknél előfordul ilyesmi, ha valami zavarja a bluetooth kapcsolatot, vagy ha távolabb van az egér a géptől, esetleg rossz szögben (a gépház árnyékolhat), illetve ha merül az elem. Ha vezetékes egered van, próbáld ki egy másikkal. Próbálj ki egy egérpadot; lehet az is, hogy a felület, amin használod, nem veri vissza rendesen a sugarakat.
     
    Matold, HéricsBáró és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. -Márticska-

    -Márticska- Haladó

    Nekem is hiányz
    9742049 az ID marticska
     
  6. bobita

    bobita Junior szaki

    Mást is kidobál a játék vagy csak engem?
     
    gergo1902 kedveli ezt.
  7. -Márticska-

    -Márticska- Haladó

    Sziasztok, ezt én sem értem, nem találom a két első kitevőt mind a többiek. Kerestem, de nincs sehol. ID 9742049. Köszönöm a segítséget.
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Amikor megvettem a laptopot , az egérben levő elemeket ki kellett venni , mert eléggé érzékeny volt .
    Később érzékelte , hogy micsinálok .
    A másik , hogyha hosszabb ruhában vagyok , és véletlen hozzáér a kezes irányításhoz lent , akkor is baj van .
    Nem is tudom , hogy mi a becsületes neve , amit ujjal lehet csinálni .
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves játékosok!

    Véget ért A nagy bumm event, így zárjuk a topikot.

    Köszönjük, hogy együtt játszottunk, hogy megosztottátok itt
    a segítő tanácsaitokat
    és értékes észrevételeiteket.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.