Visszajelzés A nagy hajsza - 2019. április - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 24.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Én megfordítanám a mondatot, mi dolgozunk a Bp-ért. Egyébként már új tendencia hogy csak akkor jutsz hozzá valamihez ami megkönnyítené az eventet ha megveszed a kosarat.
    Nekem sem kedvencem az időrabló event, mindenesetre elkezdem mert már elhatároztam hogy csak addig folytatom a játékot amíg tartanak a kuponok aztán kiszálok végleg.
    Mindenesetre én soha nem bontok farmot, egyébként ezen típusu játékoknál még soha nem értem a végéig még akkor sem amikor nagyon ráfeküdtem egy-egy eventre.
    Az ilyen típusú felhőket amit ez az event ad meg nem szeretem, ezért nem is cél.;)
     
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    9 éves a játék, hogy játszol vele 10 éve? :eek:o_O
    Ezek szerint nem egy nyelvet beszélünk, legalábbis elég mufurc módon sikerült leírnod a véleményedet.
    Nem kell senki véleményével alátámasztani a gondolataidat, de mint írtam, ez az event csevegője, egyáltalán nincs is helye ilyen jellegű írásnak.

    Amit most ismételten felhoztál témába, az pedig 1000 éves lerágott csont, szerintem Neked is leírtam már vagy 3x.
    Egy visszajelzés kapcsán használtuk fel a közvélemény kutatást, megmutattok a központnak a szavazás eredményeit.
    Viszont sehol nem garantáltuk, hogy bármilyen nemű változás lesz az ügyben, csak előre vetíttük, hogy a játék tervezése nagyjából 3 hónappal előbbre jár, tehát azon időn belül biztosan nem lett volna változás. Visszajelzést eljuttatuk a központnak, viszont onnantól kezdve a döntés az Ő kezükben van. Láthatjuk, mi az eredmény. Ennél többet nem tudunk tenni az ügy érdekében addig, amíg nem a Bigpoint vezetői székébe ül egyikünk. Jelenleg Magyarországon a valós munkahelyem székébe ülök, és a valós munkáltatóm pedig nem a Bigpoint.

    Ezennel a téma lezárva, minden további írás ezzel kapcsolatosan törlésre kerül.
     
    vízinyuszi, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Biztos voltam benne, hogy nem óránként aratható, hogy leglább napi 14-16ot ki tudjon szedni belőle az ember vagy a lánya.xD
    És abban is biztos vagyok, hogy sokan, nagyon sokan nézik ezt úgy, ahogy Te nézted. Az értő olvasás egyik módja, hogy azt érti az ember, amit szeretne, mert a szeme előtt lebegő dolgok (a vágyak), komoly szűrőként működnek. A napi életben is, az érdekel minket, ami igazolni látszik, a vágyainkat, feltevéseinket.
    Ha valaki elég ügyes akkor már első nap is kijön 1, mert már van 10+5 % felhősor. Egyébként éjfél után lehet leghamarabb aratni.xD
    Ki van ez találva rendesen.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.19
    csodakert52, Gio, libuskafarm és 10 más kedveli ezt.
  4. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Hát, én speciel útálom a tárgykeresős minijátékot, és nem is megy. :sleepy:
    Azt mondjátok a felhő megérős, akkor megpróbálok addig elmenni, de utána azonnal abbahagyom az tuti.
    Már régóta nem bontottam a tölgyest, mammutfák, raktárházak és óriásólak vannak ott. Most lehet, lebontom, hogy legalább a felhőig eljussak.
    Amúgy én biztos vagyok benne, hogy a modik eljuttatják a nyavalygásainkat a megfelelő helyre az állandó eventdömping miatt, de úgy tűnik, hogy az illetékesek magasról tesznek rá, gondolom, mert így is van elég bevételük. Hogy honnan azt nem tudom, mert én sosem veszek kosarat pl. Ezek szerint nem én vagyok a statisztikai átlag. :)
     
    karippa, libuskafarm, csio70 és 12 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ez egy nagyon jó felhő lesz , mert 408.600 TP kapok . Egy év alatt meg több mint 7.000.000 TP :inlove:
    300. szinten meg 540.000 TP , ami egy év alatt kb 9.700.000 TP :p
    A dekor részre ható dolog teszi igazán fincsivé , csak úgy dagadni fognak a pockok . :inlove:
     
    nyuszi63, GA-BI-O-Farm, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  6. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    :D Én szeretem a tárgykeresést és jól is megy. A röpi nem lesz gond, ha végig akarnám vinni, akkor sem lenne gond, de még nem döntöttem el, hogy a felhő után meddig akarom megcsinálni...most néztem, hogy majdnem 1400 röpi maradt a húsvétiból, úgy, hogy teljesen végigmentem rajta és mióta végeztem, talán szombaton, csak napi 1x gyorsan learatok és futok is tovább. Szóval nem lesz gond, ha lesz elég időm...de mivel szeretek eventezni, meg fogom oldani, hogy legyen elég időm rá...a sok eventgazhoz már hozzászoktunk, megoldom azt is. Az új helyszínekre kíváncsi vagyok, ezért holnap benézek majd ide, amúgy azt hiszem, továbbra is kerülni fogom a csevegőt. Nagyon elég már a "nem tudok pajtát tölteni", "sok az event" , "sok a növény" tipusú kommentekből. De a legérthetetlenebb és számomra leginkább elképesztő az "ez már nem szórakozás" kezdetű hsz. Akkor minek tetszik csinálni????? Ez itt eventcsevegő, nem a mazochista klub kihelyezett tagozata! Ki csinál olyasmit saját szabad akaratából, ami nem szórakoztatja? Ha meg csinálja, akkor mi ez a hivatásszerű fanyalgás állandóan? Kinek tartanak pisztolyt a halántékához, hogy "farmozol, vagy lelőlek"????? Elég is ebből. Bocs.
     
  7. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

    Holdfeny nem tudom mennyit költesz a farmra , mert ez már csak a pénzröl szol ,, az eventek meg egymást érik .. Katasztrofa a kezdetekhez képest.. Sajnálom... de nagyon , de nagyon unom .. . még csinálom ,, de nagyon közel állok ahhoz, vége.
     
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Sziasztok!
    Anno, a hőskorban kaptam egy lájkot Csocsotól egy írásomra, amikor nagyon kiakadtam valakire.
    Ő nem osztogatta a lájkjait olyan sűrűn. Most se teszi.
    Annyira meglepett, hogy írtam neki, hogy minek is köszönhetem ezt a figyelmet. Röviden annyit írt, hogy végre egy játékos megmondta annak a valakinek az, amit megérdemelt és azért lájkolt, mert ő azt moderátorként soha nem teheti meg.
    Éppen egy hsz-t fogalmazgattam, amolyan bekos, moderátoros stílusban, de nyuszika leírt mindent.

    Hányszor és hányszor olvasni azt, hogy arra panaszkodtok, hogy kiürül a fórum is. És persze ezért is a BP-t okoljátok. Igen, biztosan van benne része. De talán időnként a tükörbe is bele kellene nézni......

    Ha már nyuszika is inkább kerüli a csevegőt, akkor az is egyfajta visszajelzés...
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A mai csodagyümölcs eventbe ha bedobálsz gyümiket , farmpengőt kapsz .
    Farmpengőért ki tudsz váltani szupertágyát
    Ingyen , és végtelen szupertrágya , amiért nem kell fizetni .
     
    Goldros, Gio, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ezért jó, ha egy felhő különböző dolgokat ad :D mindenki találhat kedvére valót ;)
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, alpha58 és 7 más kedveli ezt.
  11. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Sziasztok!

    Jó pár játékossal ellentétben én szeretem az ilyesfajta eventeket, ahol ennyi értékes nyeremény van! :)
    Aki hamar , vagy időhiány miatt leakarja tudni minél elöbb az eventet, most jól jönnek a pörgetést adó ládák, gyorsító módszer van rá, tehát hajrá! Én végig viszem!

    Sok sikert mindenkinek, aki belekezd!
     
    vízinyuszi, ursa11, Gio és 11 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia nyuszika215! :)
    Magam is hasonlóképp vagyok, ezért is írok ritkábban, mint korábban szoktam. 8)
    A felesleges szócséplést és érdemi mondanivalót nem tartalmazó hozzászólásokat meg kimondottan nem szívelem. :p
    Erre egyértelműen ezt küldöm:inlove:: [​IMG]
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :inlove:
     
    vízinyuszi, ursa11, zebrina04 és 15 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az a baj, hogy nálam sehogy sem müxik aza fránya gyorsítás. A 73000 gaz pénztárca nélkül húzós 6 nap alatt 3 területen.
     
    csodakert52, katte521, kovacstne és 5 más kedveli ezt.
  14. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Sziasztok, szép napot
    Ismét dupla eventet élvezhetünk , amitől akárhogy is nézem kérges lesz a kezünk.Valóban nem ártott volna össz hangba hozni a 2 event gaz érését , de ez nem a kivánság müsor .Mindenki fel tudja mérni idejét , farm adta lehetőségeit és asszerint csinálja vagy nem . 3 terület gyékénnyel várom az event kezdést és meglátjuk a többit
    Mindenkinek sikeres eventet !
    Erről jutott eszembe :
    Egy hölgy nézegeti a képeket a múzeumban. Odalép hozzá a teremőr:
    - Hölgyem, elkalauzolhatom egy kicsit a képek között?
    - Á, köszönöm, nem kell, én nagyon jól ismerem a művészetet! - háborodik fel a nő. - Ez itt mindjárt egy Van Gogh!
    - Nem asszonyom, ez egy Goya!
    - Ismerem én, csak összekevertem. - vörösödik el a hölgy. - De ez itt biztosan egy Rembrandt!
    - Dehogy, az egy Rubens! - mondja a teremőr.
    A nő most már feldühödik:
    - De ezt nézze meg, bármiben lefogadom, hogy ez az absztrakt itt biztosan Picasso! - kiáltja.
    - Nem asszonyom, az egy tükör. - mosolyodik el a teremőr.
     
    taga1, csio70, vízinyuszi és 18 más kedveli ezt.
  15. kincsemfarm

    kincsemfarm Járnitanuló

    Ha megint csak a sas szemmel rendelkezők tudják megtalálni a tárgyakat elég sokan kihagyják ezt a játékot.Az előző játéknál nálam a lányom és az unokám keresgélt kisebb nagyobb sikerrel.
     
    Samborg kedveli ezt.
  16. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Hogy érted hogy nem működik? telefonon vagy gépen nem sikerül?
     
    Leho69 és Kuzdern kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Az alábbi recept szerint várom az eventet.:music:
    Havasi gyopár, ez most nagyon kell a gazdaköribe.
    Krókusz, ebből sosem elég, nálam most ő a kedvenc.
    Állatok, sok-sok megy ki a piacra.
    Fák, 1 kis tartalék mindig jó ha van.
    Délelőtt nem aratunk csak 14 óra után, /a teliholdason/temetőben/ ami maradt igaz én már arra nem emlékszem/
    Jó eventet mindenkinek.....vagyis akik még belevágnak.....xD
     
    csio70, vízinyuszi, zoldert és 10 más kedveli ezt.
  18. pacsimacsi

    pacsimacsi Törekvő

    Szia/Sziasztok
    Teljes mértékben igazat adok neked, én már kb 1 éve pont ezért nem járok fórumozni. Amikor megérkezik az event kiírás akkor feljövök elolvasom az első 15 hozzászólást amelyben a kedves gazdatársak kiszámolják a felhőig és a végéig is. Megnézem a számokat és a számokhoz mérten kalkulálok. Eddig az eventeket maximálisan végig megcsináltam kosár vásárlás és Pannik nélkül és éjszaka sem kelek fel.
     
    taga1, zebrina04, Gio és 15 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    A nyeremény özön ellen nincs kifogásom;)
    Habár itt ebben a játékban nincs is hszontala nyeremény... s be kell valljam nagyon ritkán nézem át tüzetesen a nyeremény listát... hiszen én a játék kedvéért játszom...
    Jó lett volna csincsillát látni a nyeremények között...
    azért még egy két éjszakai aratást is beiktattam volna...
    no de talán majd legközelebb;)
    most cél a felhő... kapát élesítem;)
     
    ildiko44, Döbi65, vízinyuszi és 6 más kedveli ezt.
  20. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Az éjszakai aratást azért ne erőltessükxDxD Csincsillát én is szeretnék:D
     
    Evita-55, libuskafarm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.