Visszajelzés A nagy hajsza - 2019. április - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 24.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Dehogy erőltetem;)
    Volt idő amikor simán ment.... mostanság beállítom az ébresztőt.... aztán átalszom a jelzését és reggel aratok....:music:
    Talán a keréken rám mosolyog a szerencse... némi pajtabónusz jól jönne:p
     
    Döbi65, katte521, Evita-55 és 6 más kedveli ezt.
  2. -Emy62-

    -Emy62- Utánpótlás-írogató

    Teljesen igazad van, nagyon sajnálom, de a 219. szinten elgondolkodtam a játék abbahagyásán :(:cry:
     
    karippa, csodakert52, Gabimami és 7 más kedveli ezt.
  3. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Örülök ennek az eventnek, mert az előző alkalommal csak a végén jöttem rá, hogy mit kellett volna csinálni az elejétől kezdve. :music: És most kísérlettel igazolhatom, hogy jól gondoltam-e. xD
    Viszont a mennyiségek figyelemre méltók, amiket le kéne termelni hozzá. :eek:

    Hát a BP-nél nem, de nekünk azért eszünkbe juthat. :)
    Amikor kezdtem a játékot, akkor még játék volt, most már életforma szeretne lenni, de azt én annyira nem szeretném, hogy szót fogadjak neki. 8)
     
    karippa, csodakert52, Gabimami és 8 más kedveli ezt.
  4. elida53

    elida53 Haladó

    Én "csak" a 195. szinten vagyok, de szintén nagyon elgondolkodtam a játék befejezésén.Most már minden event a vásárlási kényszerre épül, anélkül pedig lehetetlen megcsinálni.Természetesen, mint mostanában sokszor, ezt az eventet sem kezdem el. Fizetni nem fizetek, így viszont unalmas, vagyis nagyon közel a befejezés.
     
    karippa, csodakert52, nagyjuli és 4 más kedveli ezt.
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !

    Már bocsáss meg, de nem kell feltétlenül vásárolni, hogy egy egy eventet teljesíthess.
    Eddig még egyszer sem alkalmaztam ezt a könnyítést.
    "Dolgozni" kell érte. A felhősor megéri, mivel 8 órás az érés ideje.
    Ergo, nekem kell.
    Aztán ha kihagyod, van annyi Gazdakör, hogy bele lehet veszni és a Játék így sem unalmas. Nekem sem, pedig 10. éve játszom itt.
    Annyira szerteágazó lett, hogy ember legyen a talpán aki teljes mértékben átlátja.
     
    Kuzdern, szabolcska7, Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Gépen. Így is úgy is a városban kötök ki. Annyi jövés menés van vele, hogy sehogyan sem gyorsabb.
     
    Sali~*.* és asdfghjkl7373 kedveli ezt.
  7. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nekem nem az erősségem a tárgykeresős de azért megpróbálom végig vinni azzal nem értek egyet,hogy csak pénzel lehet megcsinálni sok okos ötletet lehet kapni a forumon elejétől játszom nagyjából ismerem,hogy milyen bonuszokat lehet használni ezeket kihasználva majdnem minden eventet végig viszek persze van mikor bele szól a való élet
     
    Jupi, nolina1965, sutimami57 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem feltétlenül kell sasszem. A képeket ki is lehet nyomtatni, vagy le lehet menteni. A pályákat kell tanulmányozni alaposan, és memorizálni. Utána még szükséges 1 kis fénysebesség az egérrel és nagyon nagyon precíz kattintás.
     
    Ribiszke, Sali~*.*, almáspite48 és 6 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia a felhő 72 órás a benne lévő dekor bónusz a 8 órás...
     
    Ribiszke, Döbi65, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  10. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Mit keresel a városban? :D ez lehet a baj!
    A főfarmon a vázaikon alatt kattints az elhasználódóra, majd megkeresed a szabad pörgetést, rámész hogy "használom", elindítod a pörgetést, majd ESC, ezután visszadob a váza ikonhoz, és ugyanezt ismételd el!
    Én ezt olyan gyorsan használom, mintha flippert játszanék :D egyik kezemmel az egeret, másikkal az esc-et nyomom egymás után másodpercenként 5x pörgetek, habár ez zöld nélkül is írható:music:
     
    Gabimami, Gio, Döbi65 és 6 más kedveli ezt.
  11. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Köszönöm a helyreigazítást, ám akkor is megéri a gürizés...:)
     
    nolina1965, genka53, Gio és 3 más kedveli ezt.
  12. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Pedig 1 Panni jól esne éjszakára....

    Még nem döntöttem el, hogy csinálom-e
    Holnapra kiderül, hogy elmúlik-e a depresszióm.
     
    Gabimami, juliannakoczkas, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Leszedem a fákat berakom az arany rekeszbe a növekedésserkentőt nem változik az idő,aha pont fordítva kellet volna :cry:lebontottam a fákat maradt a bónusz újra kirakom a fákat most már jó az idő:wuerg:még jó, hogy 8 éve farmozok.....csak az a gazda nem hibázik aki nem farmozik;)ui. munkások persze nincsenek tartogatom holnapra őket....
     
    55nagyi55, marcsi152, Gio és 12 más kedveli ezt.
  14. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sok igazság van abban, amit írsz. De nekem is eszembe jutott pár dolog. Pl. hogy nem mindenki tudja megoldani, hogy annyi ideje legyen a játékra, amennyit szeretne, és ha kevesebb ideje van, akkor esélye sincs befejezni, vagy a felhőig se jutni akár, és ez elég frusztráló lehet. Mert ha meg akarom csinálni az eventet, akkor muszáj időben, pontosan aratni.
    Egyáltalán, az, hogy ha akarom az eventet, akkor többet kell, hogy itt legyek, mint amennyi időm van, vagy amennyit szeretnék, ez nem jó.
    De mindegy is nem vagyunk egyformák, nem egyformán akarunk játszani. És igazából az is mindegy, hogy mit akarunk, a Bp dönt. És persze mi is döntünk, hogy játszunk-e egyáltalán. Sokan mondják itt, hogy kevesebbet játszanak, kevesebbet költenek, én is, és így is teszem, de mégis van elég ember, aki eleget költ, hogy a Bp szerint ez így jó legyen.
     
    tereza6517, Imi*, karippa és 12 más kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Tarlórépával várom kezdést, mert azt szeretném nemesíteni. :music:
    Nekem se volt kedvencem ez a játék de már igazi kihívásnak érzem 8)és mivel nem ez az első ilyen, azért pár pályára már emlékszem ,remélem legalábbis ,be fog ugrani. :pA nagyitok jók szoktak lenni , megnyugtató ha van, és az utolsó 5 -nél érdemes bevetni:eek: ..Van egy mondás" hogy ami olcsó az annyit is ér": ;)egyre gyakrabban jut az eszembe.;)
    Wolfback táblázata nagy segítség köszönöm én is .:inlove:
    Szóval kihívásra fel , sok sikert és ügyes keresgélést!:p
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  16. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    A felhő igencsak megérősre sikeredett,addig mindenképp csinálom,egyszer már mintha csináltam volna ilyen eventet akkor könnyű volt,ez nem hinném,hogy könnyű lesz.
     
    MamaMeseKertje, Sali~*.*, csio70 és 7 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    A felhő csak megérős, az igentől több, mint 2 napra van.
     
  18. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    A városból is tudsz gyorspörgetést indítani, mióta tudom, azóta nekem kényelmesebb onnan, mint a vázaikon alól.
    Katt a malomra, pörgetés-indítás, ESC, stb.
     
    marcsi152, Gio, Döbi65 és 4 más kedveli ezt.
  19. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia :)
    Kipróbáltam, frankón működik, csak nekem ezzel az a problémám, hogy nem látom mit nyertem :)
     
    Gio, Sanyat és Kuzdern kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) utólag is meg tudod nézni, kattints a Megszerzett nyeremények gombra :)



    [​IMG]
     
    Gio, juliannakoczkas, Döbi65 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.