Visszajelzés A nagy hajsza 3. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia:
    202*3 = 606
    606*5 = 3030
    Felszaporítás 10*7= 70 1 óra, 45*7= 315 1 óra. 2 óra alatt 315+25= 340. Innen megy be 202 estig, éjjel, reggel, délelőtt.
    Tehát 1. 24 óra = 340 + 4*606= 2764 db, akkor, ha az illető 16 ór után nem trágyáz és csak 1 kört nyom le. Ha tráyáz akkor 2 kör, és akkor 1. nap 3370 darab termelhető. (55 sztrágya kell hozzá, kacsát nem számoltam.
    11 nap 11*3030 +2764 = 36094 db.
    Kacsa katát használva az sztrágyához és 2 aratás induló nap, akkor 36094+165+606 = 36865 termelhető. 23. 13:00 ig.
    Ez: 210,65 malomtermék. +24 =234,65 Tehét kell még vagy 60 gaz, amit 20 kacsakatával vagy 5öt adással (ha 0 lesz a pajtakészlet) lehet összehozni.
     
    maszilva, Lizikertje, times84 és 16 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Én szép halkan , és lábujjhegyen állva , csöndben megcélzom a koboldfejlesztéseket :inlove:
    Az csak 130 minijáték :p
     
    maszilva, Leho69, alpha58 és 15 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez elsőre rengetegnek tűnik... :music: no de majd alakul:p
     
    Kuzdern, Melan és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönöm a pontos számokat. Ez olyan döbbenetesen gépies, és óramű pontosságot igényel, hogy aki ezt így végigcsinálja és közben még rászán kb. 6 órát is a keresgélésre, az úgy fog kinézni a 12 nap után, mint a mosott ...... :(
    Igen, ez az, ami papíron kivitelezhető, de hogy nem életszerű, az biztos.
    Fogalmam sincs, hogy én hogyan fogom csinálni és még nem gondolkodtam azon, hogy mit szánok rá. Majd menet közben adódnak a lépések. Van a polcomon jó pár bónusz, ami hat(na) az eventgazokra is. Hogy azokból csapra verek-e valamit, még nem tudom. Azokat én ilyen helyzetekre szoktam tartalékolni.
    Igen, tudom, ez nem a megérős kategória, de tényleg elhatároztam, hogy végigcsinálom. Aztán ha eldurran az agyam, képes leszek olyat is elpazarolni, amit normál esetben nem tennék. >:(:D

    Tudjátok, hogy mi a baj? (És itt most a játékos ír, nem a modi.) Inkább tartok tőle, mint hogy izgalommal várom. Ahogyan egy szórakoztató játékot kellene. :(
     
  5. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    A haldorádő eventet meglehet.e csinálni a nagyhajsza event nélkűl tudja-e valaki?
     
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Abszolút egyetértek csak közben "Leho" levezette pontosan amit írni akartam .;):pEzért töröltem is .
    Szóval ha kivesszük a felszaporítást és éjfélig fent vagyunk illetve az utolsó nap nem alszunk o_Oakkor elméletben mehet :music:de gyakorlatban nem vagyunk gépek.:oops:
    Én biztos hogy fogok használni bónuszokat , hogy ez jack vagy növénybevételi , vagy amit a pörgi ad lesz?,( vagy mind 3.) az a többi párhuzamos event is befolyásolja majd.:pxD
    Viszont mindenképpen érdemes trágyával számolni, mert a tisztás biztosan szabad lesz, ha máshonnan nem onnan és a napi trágyás ládákból ez megoldható lesz .;):p
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.19
    alpha58, genka53, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nincs még meg az a számítási feltételkör, amiből pontosan követni lehetne, mennyi Csaliláda S jelű doboz jön össze a pecázás 100 mini-játékához.

    Számolni kell (szerintem) a nagy hajsza nyereményeiből is ilyen ládákra.

    Vegyél elő papírt és ceruzát, s a feltételekhez kötött eddig megismert eventek táblázataiból jegyzetelj ki ilyen nyereményeket.
    Kalkulálj azzal is, mennyit tudsz megszerezni odaadó termeléssel.

    A hónap vége felé már teljes lehet az adathalmaz, amiből látni fogod/ látni fogjuk, meddig elég a megnyert Csaliláda S jelű doboz csalikészlete.
     
    alpha58, juliannakoczkas, nyuszi63 és 6 más kedveli ezt.
  8. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Nálam is van tartalékban egy-két bónusz, de sajnálom felhasználni. Majd a fontos dolgokra.
    Erről az a vicc jut eszembe, amikor a beosztott bemegy a főnökéhez, hogy rendkívüli fizetéselőleget vegyen fel. A főnök látja, hogy a ruhája le van tépve, koszos, szakadt, véres.
    -Mire kell az előleg -- kérdezi -- és mi történt magával?
    -Elszabadult egy tigris a cirkuszból, és megtámadott. Most vennem kell új öltönyt, cipőt, inget.
    -Na de úgy tudom, hogy magának félre van téve 100 ezer forintja.
    -Igen, de azt különleges, nem várt alkalomra tartogatom.
     
    spagetti24, mabinog, zemkit és 18 más kedveli ezt.
  9. Olli1227

    Olli1227 Junior szaki

    Minden tiszteletem, és köszönetem!
     
    alpha58, Kuzdern, mebajah és 3 más kedveli ezt.
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Van, akinek nem megérős, nekem abszolút az. A megnyerhető FA elég lehet 1 havi arató munkásra, az édesség ládában megbújó vető munkással megvan egy havi ingyen munkás. Nekem ennyi bőven elég.

    Cserébe 1 terület igényel némi gépies aratást, nem vitatom, viszont a nyári kalendáriumban elmentettem a plusz növény bónuszt, most jöhet, bízom a porgetesekben, mindet ládákbol szedegetem, ha kell beletolok valamennyi szuper trágyát, amit szintén nem veszek, és belecsapok. Telefonon tudok aratni ennyi kell nekem.

    A keresést majd eltolom mikor van időm, nem görcsölök rá, 12 napom van. 1 terület napi 5 perc aratás, nálam bevállalós, tudom reménytelen pozitív ember vagyokxD

    Viszont a "nem megérős" eventeknek és ládáknak köszönhetően több hónapja ingyen játszom, és szórakozok, és vannak bőven még tartalékaim. Ja és TP csikom is halad, baha kimaxolva, TOPra készülődök, néha közben mosolygok a sok "fizetős" event, megint csak fizetéssel teljesíthető kommenteken. Ja közben a való világ is zajlik, nem ülök itt egész nap, nekem ez így megy.

    Szóval nekem tetszik az event, tudom egyedül vagyok... nem baj:music::D
     
    Sonche, ..vicacica.., Imi* és 30 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Igazából, Jack mióta megjelent a játék rohamosan veszít megtartó erejéből. Nem volt még a játéknak olyan eleme, ami akkorát rombolt volna, mint Jack. És ez a hatása Jacknek viszont nő.
    Van viszont egy sokkal egyszerűbb és jobb dolog a tarsolyban, mégpedig a nyári naptárban. Ott lapul egy +1 24 órás, aki még nem lőtte el. Én ezeket is a nem extrák közé sorolom. Vagyis azzal 2 kört lehet hozni, ami egy napi termelésnek a 33-40%a.

    Ne vadíjj má'! 9 éve ingyen játszom. Még láda sem kellett hozzá, nemhogy megérős lett volna.
    És a hiúzost is kibírtam. Hogy eyet se tenyésszek és semmit ne dobjak be. Azt is ingyen. És rengeteg sztáppal.
     
    nagymami2, strawberry49, alpha58 és 12 más kedveli ezt.
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    :D :D

    Ha megvan 36ezer 1 földön, akkor az az 5ezer már szinte semmi :D De tényleg, így van, ahogy írod. Látszik mennyire átgondoltam, s mennyire érdekel ez az event ilyen formátumban :D

    Az előzőeknél sem tudtam hibátlanul megcsinálni a 10 eltérőst, mindig 95 pontom lett. Most mitől lenne jobb? Ráadásul 1 földön kellene ültetni. Mindig többet kellett ültetnem eddig is. Most nem fogok, még a kezdő 10et sem. :D
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Csak csendben súgom, nem vagy egyedül:music:
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Semmitől sem lesz jobb. Nem lehet jobb. De megmondom őszintén, meg sem néztem, hoy milyen a pontozás, mert azt írták nincs változás. Ha ebben nem történt változás, akkor tuti nem lesz jobb semmi.
     
  15. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere


    Szia!
    Mi van a sok beharangozott kitehetővel, ami befolyásolja az eventet?
     
    genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Kb 45-50 ezer, vagy több növényt kell ültetnem. Az még csak hagyján, de az idegőrlő, -rabló minijáték még mellette. Mostanság a forgatások sem jöttek össze, szóval nagyon negatív vagyok.
    Ha tudom, hogy most ennyire kell a bónusz a kalendárból, akkor meghagyom.
    Sajnos az időzítése sem volt jó szándékú, mert akkor most hétvégén kaptuk volna meg.
     
  17. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    :D Így is lehet az biztos, én azért megcsináltam a hiúzokat is, ingyen

    :D Jó tudni, de tényleg inkább csak csendben maradjunk, mert a végén majd kapunk hideget és melegetxD
     
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) Leho hozta a matekot, ahhoz már nem fűznék kiegészítést :)

    Ebben az eventben nincs számomra olyan nyeremény, ami miatt azt mondanám, hogy az alapon (felszaporítás, felkerekítés, szokásos normál pörgetés) kívül mást is áldoznék (esetleg még egy kis plusz időt).
    Reggel 6-kor elkezdem a napot egy kis farmozással, este 10-kor pedig befejezem (általában). Napközben nem probléma, ha egy területet learatok a telefonon napi 2-3 alkalommal. Ha valamiért megcsúsznék, egy trágyázással korrigálom ;)
    A legnagyobb kihívás, hogy 12 napon keresztül, minden nap félórát keresgéljek :wuerg:
    Legközelebb betehetnének egy kis nehezítést, hogy minden alkalommal máshova kerülnek a tárgyak, esetleg még a szobák között is vándorolnak xDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.19
    maszilva, Anulu73, alpha58 és 15 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Vigyázz mit kívánsz! 8)8)xD:p
     
    imi010, nagymami2, strawberry49 és 14 más kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Tudnék kívánni mást is, de azt inkább nem írom le 8):wuerg:xDxDxD
     
    rezsder, mabinog, Anulu73 és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.