Visszajelzés A nagy hajsza 4. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Hali! Van gyémánt teljes bevételim 200%-os és 100% -os. mennyit ad ez külön-külön pöttyös földön ?
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Majd az idő eldönti , melyik a jobb . :inlove:

    ----

    Ha jól látom , kapunk Vagyonládákat is , amiben vannak Titkos fák . :inlove:

    Ez 7 db Vagyonláda tartalma :p

    [​IMG]
     
    Fatther, imi010, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    A csatni +2 növényt ad, és az a gyémánt rekeszbe szükséges.
    1x1-en, ha 100%-ot váltod be, akkor az alap 2 termést szorozza meg, tehát kapsz 4-et 1x1-ről. (Magyarul növényre a 100% bónusz nem ér semmit. Csak fára és ólra érdemes.)

    A 200%-os pedig 6-ot ad, mivel az alap kettőt szorozza meg kétszer.

    Viszont ha nagyon bónuszt szeretnél, akkor a növénybevételi bónusz (ha rendelkezel vele) akkor azt arany rekeszbe tudod rakni és mellé ott a csatni a gyémánt rekeszben.

    Party Pörgetéssel tudsz szerezni olyan 100% vagy ritkán 200% bónuszt, ami nem foglalja a rekeszt.

    Pinkie Pie sütivel 24 óráról 31 órára tudod növelni a rekeszes bónuszokat!
     
  4. ildi11

    ildi11 Járnitanuló

    Sziasztok ! Nagyon sajnálom de el kell engednem ezt az eventet !Nekem munka mellett ennyi gazt termelni nincs idöm ! Csak a FA fákat sajnálom! Mindenkinek jó játékot!
     
    rudcsi24, bugavalika40, GoodX és 6 más kedveli ezt.
  5. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Pöttyös föld = komfort xD
     
    CsakJucinak12, Kukackukac, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  6. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Draga mulatsag lesz az event, de megeros.
     
    Dana64, -W-595-, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  7. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Eddig alig eventeztem, naná, hogy ez tetszik de rémesen gyakorlatlan vagyok.:sleepy: Mit értsek azon, hogy megfelelő eszköz mennyiség?
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  8. serenge1

    serenge1 Aktív író

    Honnét lesz haladási pontom, hogy a jobb oldalt tudjam csinálni?
     
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Terménybónuszra (többre is akár) és sok-sok szupertrágyára (több ezerre) szükség van!

    A mini-játékok játszásával tudsz szerezni. Az ismertető legvégén találod.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    marcsi152, -W-595-, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  10. sosi19

    sosi19 Junior szaki

    Sziasztok!

    A téli hajszához (legutóbbi) képest, 11.000-rel kell több növény, ha valaki 204 játékkal számol, abból 5 jár ajándékba, így csak 199 játéknyit kell letermelni. Megjegyzem én 135 pontos játékokkal számolok ennél csak több lehet!
    A 199 játék 33.830 növény, ez 1x1-en termelve a következő,
    - 1 kör: alaptermés+RACS+KK+1 növény bevételi bónusz -> 202*(1+2+3+2) = 1616
    - 33830/1616 = 20,9 kör
    - a növény érési ideje: 3:58 vízzel és trágyával
    - mindehhez kell 4229 KK, napok számától függően növénybevételi bónusz
    - természetesen szupertrágyával lehet spórolni amiből kevés van pl. több kör kevesebb KK vagy ugyanannyi kör csak elég rá 1-2 növénybevételi bónusz
    - 204 játék lejátszása ebben az esetben, minimum 5 óra 6 perc

    Ha valaki komfort talajon dolgozna inkább,
    - 1 kör: alaptermés+RACS+KK+1 növény bevételi bónusz -> 44*(12+2+6+15) + 26*(1+2+3+2) = 1748
    - 33830/1748 = 19,4 kör
    - a növény érési ideje: 6:36 vízzel, trágyával, szupertrágyával és fehér ártatlansággal (a másik aranyrekeszben van a növénybevételi bónusz)
    - mindehhez kell 1355 KK és szupertrágya, napok számától függően növénybevételi bónusz

    A növénybevételi bónuszt érdemes pinkie pie sütivel meghosszabítani így a 24 óra 31,2 órára kinyúlik.
    Természetesen további bónuszokkal ezek a számok tovább csökkenthetőek.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    Alnassram, Rebcsok, nagymami2 és 14 más kedveli ezt.
  11. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szia!

    A növénybevételi hat az eventnövényre??
     
    Szíriusz, Kuzdern és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Minden növényre hat.
    (Kivéve ha fut olyan event, ami a külön eventes területen van, ott nem hat.)
     
    Kukackukac, marcsi152, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  13. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm,sajna növénybevételim csak 2 van.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szia, nem tudom, hányas szinten jársz, de kb. 210 fölött vannak olyan küldik, amik adnak 1-1 mamutfát. Persze horror mennyiségű cuccért. Ill. 200 fölött szintlépéskor kapunk valami titokfát, amiből szintén fejlődhet mamut. Nekem nem nagyon jött még ilyen, de MamaMeseKertje szomszimnak már sikerült 1-2 db.
    Szia, 1-2 5let:
    - nem tudom, van-e kisebb farmod, ha nincs, gyorsan csinálj 2-3 db-ot és azokon gyakorolj az 5 db, kezdéskor kapott játékkal. A fő farmodon akkor kezdj bele, ha már valamennyire érzed.
    - több gazda szokott képeket hozni, WolfBlack már most nagyon készül rá - olvashattad, ezúton köszönöm én is neki!!! -, azoknak a memorizálása is sokat fog segíteni.
    - ha jó a szemed és a memóriád, gyúrj a 60 tárgyasra, mert az 30 ponttal többet ad (siker esetén). Nekem a régiekből tapasztalatom, h. 5-ből 3 játék sikerül fullra, (miután begyakoroltam) a többinél 2-3 pont veszteség van.
    - az elején inkább várj össze több játékot, mert amit egyszer megtanultál, abban könnyebb fullra teljesíteni. Nem baj,ha nem játszol mind a 7 helyszínnel, annak nincs jelentősége. Csak a teljesítésnek. Ezért is érdemes 4-5 napig várni, aztán egy helyszínnel tarolni.
    - ha hét végén szabad vagy, akkorra időzíts, amikor kipihent(ebb) vagy. Inkább nap közben, este 10 után már romlanak a reflexek.
    - számolj pontosan, mert itt minden pici dolognak van jelentősége. A Főfarm 202 terület, tehát 606 gaz jön le körönként. Részint számítanak a 6 db növények is, részint 202 KK trágya kell rájuk!!
    - 2000 KK az elég sok, ha okosan használod, sokat gyorsít. Kb. 10 kör, amire a bónuszaidat is be lehet időzíteni.
    - nem tudom, hol tartasz a BT-ön, de van egy szupertrágya-gyorsító rajta. Az -10%, most számít.
    Nem tudom, mennyire mondok újat a Fehér ártatlanság és Karácsonyi süti kajákkal (arany rekesz, sajnos mindkettő), de ezek is sztrágya gyorsítóak. Ha az egyik rekesz kell a +1 miatt, a másikba a fehér ártatlanságot rakd, az 10 %. A másik "csak" 5%. Esetleg úgy, h. felszaporításkor mindkettő, és amikor már tele van a szántó, akkor az egyik, + a termésbónuszok.
    - a gazdaköriekből is elég sok SZT/KK-t ki lehet venni, + ad *-okat, amik jók a BT-re. Szóval minden mindennel összefügg :)
    - most jönnek a nublonok, ahol FP-re lehet szert tenni. A FP-boltban pedig KK cuccokra. A Limitáltban CSP-ért is vehetőek, igaz, nem olcsón.
    - talán még FA-ért is érdemes néhány dolgot venni (pláne, ha ezen múlik), hisz a FA-fa vissza fogja hozni.
    - Vedd figyelembe, h. eddig 1x volt lehetőség FA-fára szert tenni, valami titokfából (v. hasonlóból), sok-sok évvel ezelőtt. Ez az a kütyü, amit nem szoktak "csak úgy" utánunk dobálni. Egyébként a mamutfákat sem, próbáld azokat is megszerezni. Igaz, most nem tudod kitenni alapfa híján, de később olyat fogsz tudni szerezni 1-1 db-ot (200 szint fölött). Addig meg elfér a raktárban. Igaz, most úgy fog neked tűnni, h. lelassul a játék, mert 90-100 szint közt nagyon megugranak a ponthatárok, de 100-200 közt fix 25M a szintlépés, és az nagyon gyorsan megy! Egyik szomszim mostanában szinte naponta lép szintet.
    - ha felröpi gond van (várható!), szólj a megfelelő topikban már az elején! Segítünk.
    - persze, a végén mondom, de az elejéről szól: mindenképp a leghosszabb növénnyel várd az eventkezdést, minden területen. Sztem ne fákkal, azok valahogyan nem szoktak annyit adni. Ha véletlenül van Páncél Pannid, hurcold. Ja, nem tudom a kupákkal hogy állsz, ha még nincs meg a BT-ön a kupás rúnád, akkor azokat is hurcold, mindkettőt. Megéri.
    Hirtelen ennyi :) Jó játékot és sikeres FA-fa szerzést!
     
    bugavalika40, imi010, muksika és 32 más kedveli ezt.
  15. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Ki lehet választani,ha csak a jobb oldalit akarom csinálni és hogyan?
     
  16. sosi19

    sosi19 Junior szaki

    Szia a nyeremények között található 1 növénybetakarítási bónusz (bal oldalt 68 lejátszott játék után) ezt csak feltételezni tudom, hogy ugyanaz, mint a növénybevételi bónusz, amennyiben igen, akkor már 3-mal lehet számolni.
     
    Gio, Kukackukac, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Miközben játszod a minijátékot , Bal oldalon számolja a minijátékok számát . A jobb oldalon a lejátszott minijátékok utáni pontokat számolja
     
    Papírgyároslány, Gio, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem ugyanaz.

    A Növénybevételi bónusz aranyrekeszes, és +100% terményt ad 24 órára. Pinkie-vel hosszabbítható, így kicsit több mint 31 órán át hathat.
    [​IMG]Növénybevételi bónuszTöbb termés a növények aratásakor az összes területen100%24:00arany
    A Növénybetakarítási bónusz +3 termést ad 24 órán át, és a rekeszek fölé kerül; tehát egyrészt nem foglal rekeszt, másrészt viszont nem is hosszabbítható.
    Növénybetakarítási bónusz
    [​IMG]
    Minden növény aratásánál a hozam +3 egység. Hatóidő: 24 óra
     
  19. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Szia, meg csak a 184-es szinten jarok, hallottam, hogy ott ki lehet szedni, de addig meg sok van.
     
    ildiko44, -W-595- és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  20. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Jack ajándéka is növeli a növények számát?
     
    -Anettt- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.