Visszajelzés A nagy hajsza 4. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. barikafarmer93

    barikafarmer93 Járnitanuló

    Elképzelésem sincs, hogy fogom ezt megcsinálni, de 1 db farmaranyfát szeretnék megszerezni. Ebből kosárvásárlás lesz pénzért, de akkor már vehetnék farmaranyat is, amit a fa adna, úgyhogy nem tudom, mi lesz. Jutok ameddig jutok.
     
    imi010, Kuzdern, Kukackukac és 8 más kedveli ezt.
  2. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ez elképesztő! Fantasztikus vagy! Minden más nemzetiségű gazda a mi segítségünket fogja irigyelni! :D

    Egy kérésem lenne: valahová a képek alá feltennéd az adott képen megkeresendő valamennyi tárgy nevét is??
    Én ugyanis mielőtt élesben nekikezdek a tárgykeresésnek, az éppen aktuális 3 helyszínt egy kicsit be szoktam gyakorolni (megnézem, milyen tárgyakat kell megtalálni, s memorizálom, hogy azok hol vannak a képen), így jóval könnyebben megy a keresgélés. Ha emlékeim nem csalnak, a végére az átlag 130 pont körül szokott lenni.

    Nagyon köszi!

    Az egyetlen területen letermelendő e-gazok száma durva (én a jó oldalát nézem: a mamutok kint maradhatnak a Tölgyesben) - de csináljuk, amíg bírjuk szusszal! xD
     
    imi010, Fatther, ildiko44 és 27 más kedveli ezt.
  3. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Köszönöm szépen a válaszod! :)
     
    nolina1965, PalMa és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Növényes nullázással és nublonokkal nem tudsz szupertrágyát termelni. A nullázáshoz szupertrágya kell! Egy szupertrágyáért kapsz egy akkut, egy akkuért kb. 0,5 farmpengőt, amiért ugyanannyi szupertrágyát. Szóval nagyjából felezed a mennyiséget, nem növeled.
     
    zagimichna, Fatther, Fuhur és 22 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    De , ha visszakapod a felét , akkor végülis növeled , ami csökken .
     
  6. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    én is úgy szoktam igénybe venni a segítséget, hogy nézem a listát és keresem hozzá a tárgyat a feltett képeken. Nincs gyakorló farmom, így az első pár játék gyenge, de ha ismert a terep, akkor elég hamar belejövök. A legutóbbi eventnél 128 körüli átlagom volt, ha ennél is lenne ennyi, akkor elégedett lehetnék. :p:p:inlove::)

    Na, erre voltam kénytelen én is rájönni az előbb a magam kárán. :) Eljátszottam 352 szupertrágyát, lett 420 FP, mert benne volt a 150 db-os is, így tulajdonképpen most még nyereséges, abba is hagyom gyorsan. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    Gio, CsakJucinak12, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  7. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok. :)
    Ez fájni fog, nem kicsit, hanem nagyon. xD:cry: Ebbe a minijátékban vagyok a leggyengébb. Nem beszélve arról, hogy "se pénz, se posztó". Átnézem a gazdaköri feladatokat, kinyitogatom a ládáimat, gyűjtök trágyákat, pörgetéseket és belevágok.
    A téli hajszáról lemaradtam, amit most sajnálok csak igazán. Az XL mamutokhoz nincs alapom. (tudom a gazdakörben van)
    Én a különbségkeresős minijátékkal fogok játszani, az valahogy megyeget.
    Az eventet a leghosszabb érésű növénnyel fogom várni, a nagyítókhoz ólakat majd később rakok ki.

    Sok sikert kívánok mindenkinek!

    A helytár nagyon jó lesz, köszi az alkotóknak! Óriási segítség! :)
     
  8. sosi19

    sosi19 Junior szaki

    Igen, növeli.
     
    .barbi1. és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    A weboldal ma 18:00kor megnyitásra kerül, és akkor mindenki kitudja próbálni az új programot. És úgy nagyon jól fog menni a memorizálás, már én is csináltam tegnap. :) A weboldalon elérhető az összes feliratozott helyszín is.

    A feliratozott képeket a táblázatba csak holnap 14:00kor fogom betenni, a neveket spoilerbe beteszem majd, ahogy az előzőknél is, de mivel nem tudjuk melyik 3-al kezdnünk, így ezt csak holnap 14:00kor tudom megtenni.

    (Az első hozzászólásba nem akarok belezúdítani minden képet egyszerre, mivel akkor az első oldal betöltése lesz 15 másodperc, vagy még több. Mindig csak az aktuálisok lesznek benne.)

    --------------
    A hozzászólás végére beraktam a listát, az összes névvel együtt. Így talán nem fog lassulni. Mivel ezeket a helyszíneket már láttuk többször is, így nem lesz probléma. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    Fatther, helena64c, Fuhur és 40 más kedveli ezt.
  10. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    FA fák jók lennének nagyon,de szerintem az elsőig se fogok eljutni.
    Ez maximum azoknak lesz meg akiknek mázlijuk lesz és a kerek kereken folyton +100 és vagy 200% termést pörgetnek illetve rogyásig vannak szupertrágyával.. semmi más esetben nem lesz meg

    Azért 1 területen ilyen 46k növény az észvesztő :(
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    ildiko44, nuncsaku76, bendi1121 és 4 más kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A nublonos nullazas, ha nem olakkal nullazol, akkor nem alkalmas arra hogy noveld a szupertragya keszleted. Ha felroppenot akarsz gyartani, es ahhoz akarsz nullazni, akkor igen, erdemes a nublonok alatt megtenni, mert a felhasznalt szupertragyabol valamennyi visszajon, es lett sok felroppeno, de arra senki ne szamitson hogy a nublonok alatt a novenyes nullazasbol noni fog a szupertragya keszlet.

    Inkabb elo kell venni a nemesitett novenyeket, es azzal gyujteni a felropit: szogletes gabona es malna. A gyorsito termekeket is hasznalva elerheto, hogy napi 2x arasssunk malnat, es 1x szogeletes gabonat. Mivel sok felropi kell ezert szerintem fogja is adni normalisan, ami azt jelenti, hogy a szanton, es tisztason termelve (full teruleten, tehat mindent pucolni kell, olas raktarhazak maradhatnak, de a fakat lehet most kipucolnam) malna 1 aratassal adhat 300-t, szogletes gabona 200-t, ez napi 800. Van 7 nap, az 5600 felropi, a tobbi csak lejon az eventgazbol is.

    A lenyeg, azert senki NE nullazon a novenyekkel, mert arra szamit hogy tobb szupertragyaja lesz mint amit felhasznal ra.
     
    zagimichna, HéricsBáró, Imi* és 22 más kedveli ezt.
  12. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    En nem szeretnek nublonokkal nullazni, van annyi termenyem amit be tudok ertuk adni es a felropi is gyulik. Meg ha 200 szupertragyat is tudok kivaltani egy aratasra eleg lesz.
     
    Melan és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok!
    Elolvastam, értelmeztem és nem hagyom ki végig viszem.:D
    Mamutok maradnak a tölgyesen, azt nem bántom 4 db 100% növénybevételi bónuszom van mind elhasználom erre.
    Pörgetni is fogok, hátha bejön pár bónusz.
    Szia :)
    Nagyon szépen köszönöm a sok munkádat ,számolásodat. Fantasztikus amit alkottál ismételten mindenki számára! :inlove:
     
    ViriTündi, Fuhur, Imi* és 19 más kedveli ezt.
  14. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Igen.

    Én szám szerint öt darabbal fogok nekivágni. A tervem itt olvasható.
     
    Gio, marcsi152, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  15. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Igen, ha valaki azert nullazik a nublonok alatt, mert felropit akar gyujteni, akkor visszakap szupertragyat is, tehat a vegen kevesebb lesz a veszteseg, mintha nem a nublonok alatt csinalta volna.

    De ne probaljuk mar azt tanacsolni, hogy akkor mindenki szaladjon nublonok alatt nullazni, mert abbol lesz szupertragyaja. Tudom, hogy a Baro urnak nem szamit 2 FA-fa, de szerintem sok ember lesz, aki megprobal harcba szallni erte, es nem mindenkinek vannak vegtelen eroforrasai. Kivetelesen probaljunk mar meg megmaradni a realitasok talajan, es probaljunk olyan tanacsokat adni, amit azok is tudnak hasznalni, akik keves eroforrassal rendelkeznek, es nem tudnak pazarolni.

    Annal tobbet is ki lehet szedni. Ahogy irtam elo kell venni a nemesitett novenyeket, mert azokkal is tobb akkut lehet hasznalni. Baha szigetet, esoerdot letarolni, es habanero paprikat elovenni, maja maszkkal, gyogykenoccsel, vizzel tragyaval napi 3x arathato, az is adhat nublon aksit szepen, es abbol plusz szupertragyat.
     
    Szaby200342, Cyra65, Gio és 16 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Hát én még nem döntöttem el őszintén hogy mit csinálok. :music:
    Kicsit magasabbak a számok mint előzetesen vártam.:music:
    A felhő átlagos ,de nem árthat.:music:
    Nekem speciel a mamut fejlesztések tetszenek.:music:Varázsfákat most se használom az Fa fa jó,de nem olcsó.:music:

    Éves szinten 730 Fa azért nem meghatározó, de mindenképpen egyedi.o_O;)
    Speciel én ezt a minijátékot ki nem állhatom.:oops:
    Ha a párom hajlandó lesz lejátszani 200 játékot( ö tud 135 pontos játékokat simán) akkor lehozom ahhoz a 34000 növényt( röpi meglesz mert holnap mindenképp 0-zok az űrlények miatt) .Szuper-trágyám az van elegendő.:)
    Ha nem akkor lassacskán letermelem a növényt ami a szezonpontokhoz kell és örülök a növénybevételinek ami majd jó lesz valamikor.;)
    A többiről lemondok.;)xDA minijátékon meg valahogy átgyötrőm magam.:oops::sleepy:
    Persze a holnapi pörgetések is befolyásolhatják mennyire éri meg nekiugrani?o_O:music:Jelenleg csak 1 db 100% bónusz van kézbe , mondjuk az pinkiezhető.o_O:music:
    Mindenesetre jó játékot , és sok sikert mindenkinek.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    Gio, Kuzdern, Melan és 8 más kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    A NULLAPERCEZÉS.... FELHÍVÁS!!!!
    Mivel a nublonok és a tárgykeresős event félig meddig egy időben lesz, attól nem jelenti azt, hogy meg is éri. Vannak játékosok (többek közt Én is), aki mondhatni régebben sokat költött a játékra, és létrehozott egy olyan farmot és készletet, ami úgymond sose fogy ki és végtelen (a sok mamutfa 2013-ból).

    Viszont, a legtöbb játékosnak ez nem adatik meg, és nagyon kevés dologgal rendelkeznek. És ezt tapasztalom Én is nagyon jól, a kisfarmomon. Ahogy @Melan is írta, itt a csevegőben, ne nagyon osztogassunk olyan tippeket, hogy érdemes nullapercezni. Mert valljuk be, nem az!

    Ha valaki elkezd nulla percezni, GARANTÁLTAN MÍNUSZBAN JÖN KI A SZUPERTRÁGYÁJÁVAL.
    Nullapercezni annak érdemes, aki nem sajnálja a szupertrágyát, vissza tudja szerezni rövid idő alatt. Viszont akinek nincs lehetősége erre, annak semmiképp nem éri meg!

    Kérek mindenkit, erre figyeljünk!
    Ha például elhasználsz 10 ezer szupertrágyát nullapercezésre, abból kb. a felét kapod vissza FP formájában, és abból lehet szupertrágyát vásárolni. De lehet csak 4600-4800 jön!

    De nekem pl, majdnem 3 területnyi mamutfával és sok-sok FP-vel nem számít... De nagyon sok mindenkinek IGEN!

    Ezért a nullapercezést NAGYON FONTOLJA ÁT MINDENKI!
     
  18. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Szetneztem a raktaron es van egy 100%-os beveteli bonuszom amit lehet Pinkievel hosszabitani, de meg nem tudom, hogy holnap kapcsoljam be vagy majd csutortokon mikor mar az egesz teruletre azt tudok ultetni es akkor vetnem be a szupertragya es kacsa kata keszletem is...
     
    -W-595-, Melan és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia eviii_mee!
    A nagy hajsza event játékterülete a főfarm. A döntésednél ezt kell alapul venni.
    Csak itt tudod ültetni a Porzós kalliandra event növényt.
    A felröppenők (korom, nagyító) viszont 3 területről jöhetnek: főfarm, szédült szántó, erdei tisztás.
     
    Gio, Kuzdern, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nem a kedvenc játékom ez a keresgélős.Még három területre is soknak tartom azt a növénymennyiséget.Kiváncsi leszek mennyien tudjuk teljesiteni! Bele kezdek,mert igéretesek az ajándékok,de nagy reményt nem fűzök hozzá!Aranyfám és mamutjaim vannak,de azért jól jönne.Nem bizok a kitartásomban! Minden esetre Hajrá!
    Magdi06, kérlek, amikor választ írsz egy játékostársad hozzászólására, akkor a [/QUOTE] kifejezés mögé írd a válaszodat, mert különben a fórum programja egybe írja a kettőtök szövegét, és az a te hozzászólásodban úgy jelentkezik, mintha csak idéztél volna, és nem nyilvánítottad volna ki a saját mondandódat. Most szétválasztottam.
    Havasi_Gyopár
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.20
    Gio, Kuzdern, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.