Visszajelzés A nagy hajsza 4. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Miért? Az óriásól is jó lenne. Csak pinkből, ami aranyállatot ad! xDxDxD
     
  2. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Sziasztok!
    Nem volt egyszerű menet. Alig vártam, hogy vége legyen. Az összes sztrágyám ráment, de ezért van. Inkább beáldoztam, csak ne kelljen új pályát begyakorolni. Az Ingrid házát nagyon utálom, csak párat játszottam, inkább vártam egy napot, hogy belecsapjak a sűrűjébe. 5 pályával vittem végig, csak a 90 másodpercessel. Nem számoltam, hány játék volt, de egész jó átlagot hoztam. Bevetettem Jacket, jött egy-két bónusz, és néha megszórtam még KK-val is, hogy biztosan meg legyen 3 nap alatt a gaz. Ja, a VV gazdaságom miatt éjjel is keltem, így szokásommal ellentétben akkor is arattam. De az amforát és a vázát szinte végig összekevertem:D
     
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Na ez 1 jó gondolat.;)xD
    Csak 1 év lenne az érés ideje szerintem.:)xDxD
     
  4. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Jó, de kétszáz szupertáppal felezheted. xDxDxD
    Komolyra fordítva. Soha nem az ajándékokért eventezek. Van, hogy meg sem nézem, mi a nyeremény.
    A megéri-e latolgatás számomra érthetetlen. :music:
     
    Borzas.Kata, MamaMeseKertje, Gio és 6 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát sok igazság van benne .o_O Alapvetően a játék a lényeg.:)
    De én mindig nézem mit menyiért éri meg lehozni.;)xD
    Mániám a spórolás biztos.:)
    Ha úgy érzem hogy az én tempómban nem éri meg , valami azt kihagyom.:music:
    Bár nem sok van ilyen évi 2-3 .;)xDxD
     
    MamaMeseKertje, Ribiszke, Mica67 és 5 más kedveli ezt.
  6. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Hát igen! Te nem az event hanem a tempód árát fizeted meg. :p;):)
     
    Ribiszke, -Fülemüle-70 és Kukackukac kedveli ezt.
  7. Pihepehely

    Pihepehely Törekvő

    10 éve Farmerámázom. Az aranyfákról mindig csak olvastam idáig. Most felcsillant a remény, de a felreppenők nem engedték :( Tehát marad az álmodozás, mert munka mellett nehéz a variálás, ültetgetés.
    Gratulálok mindenkinek akinek sikerült! :)
     
    Zatini, jucus100, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! Mókuska...ne spórolj 1szer élünk, de akkor nagyon..:D:D
     
    vihence, MamaMeseKertje, Zatini és 7 más kedveli ezt.
  9. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Nekem is sikerült vasárnap este megszerezni a 2 FAfát, csak azóta nem jutottam ide. Kivételesen sikerült pontosan kiszámolni és csak 2 játékom maradt pluszban. :) Én a kincses szigetre raktam őket, mert tp-t nem adnak.
     
    MamaMeseKertje, Fuhur, Zatini és 8 más kedveli ezt.
  10. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Spórolás!

    Az én eredményes részvételem is a spórolással hozható összefüggésbe.
    Egy másik furcsaság, hogy megszerezve a fákat, elfelejtettem kitenni, sőt, a felhőt sem üzemeltem be.
    Mondjuk ez nem a spórolás számlájára írható.
    Hogy is mondta George Leigh Mallory /tévesen Edmund Hillary szájába adva a gondolatot/, mikor megkérdezték tőle, miért is mássza meg a Mount Everestet? "Because it is there." Mert ott van.
    Ez az esemény is ott volt és meg kellett oldani.
    A megoldás lehetőségét nagyban elősegítette a takarékoskodás.

    Pedig az egyik lent van, a másik fent.
    Rejtő szavaival élve, mikor Kobienszkivel beszélget Troppauer Hümér Az előretolt helyőrség-ben. "De hát ilyen az élet:
    Egyszer fenn, egyszer lent."
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.6.20
    kosagi, BriGitta75, vihence és 9 más kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    14:00 órakor vége lett az event, a csevegő nyitva maradt...
    elhagyhatták a lakatot...van itthon 1 kínai lakatom, mindjárt ráteszem én...xDxD
     
    Zatini, GA-BI-O-Farm, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  12. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Most nem spórolok . a kockás tetszik és kell is .:)
    Elég jól szokott menni ez a játék , gyakran megyek sorokra, és szeretek váltani. A full sokszor tévút:music:
    Szóval remélem nem kell 35000 a végiéig:oops::pxD
     
    Zatini, Gio, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  15. vivy1997

    vivy1997 Fórum-zöldfülű

    Igen nekünk 8 farmon játszunk 3 farmon mind a 2 FA fa meg lett az 5 farmon 1 FA kb ott már a felröpi elfogyott . És a zöld szuper is kevés volt volt..
     
    HéricsBáró, vihence, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  16. Beus85

    Beus85 Aktív író

    Nagyon aranyos tőled, és köszönöm a segítséget. Az utolsó játékoknál láttam hogy kb meglesz a ponton, de aztán becsúszott és 65 pontos mert nagyítóm már nem volt és egy tárgyat nem találtam meg, szóval mikor lejátszottam az utolsónak hitt játékot és kellett még 25 pont totál megkértem, már majdnem vettem felröppenőt FA-ért de mondom még van 1 óra csak összejön a hiányzó 9, és még több iss lett. Gyorsan lenyomták az "utolsó"játékot és örültem. Köszönöm még egyszer a sok segítséget. :) :) :)
     
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok kedves Játékostársak!
    Lezárult délután a sokak által évek óta áhított,
    FA fa szerzését is lehetővé tett, bőkezű event.

    Öröm volt olvasni minden sikerről, és a sok jóindulatú gazda önzetlen segítségét, amelyet a társaiknak adtak,
    hogy nekik is meglegyen az évek óta dédelgetett vágyálmuk tárgya, a farmjuk ékessége, a farmaranyfa.

    Hatalmas köszönet minden segítségért!
    Nagyon jól megmutatkozott a magyar farmozók összetartása, különös tekintettel arra, hogy nem volt könnyű event.
    Aki nem tudott eljutni a végéig, ő is gyarapíthatta a pajtáját, mert a csúcs-nyereményeken kívül
    sok egyéb jó és igen hasznos dolgot lehetett szerezni az eventben.

    Ezúttal zárjuk a csevegőt.

    További jó és sikeres játékot kívánunk mindenkinek, találkozunk a következő event csevegőjében!

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.