Visszajelzés A nagy hajsza 5. - 2020. november - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Az én módszeremben fontos a tárgyak listája, tehát jó, hogy beraktad.
     
    Matold és Wolf[Black] kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Amint játékban elérhetővé válik az új helyszín, jön hozzá az előző eventben ígért gyakorlópálya. (Ahol mindig, egyesével véletlenszerűen a rendszer dob számunkra 1 tárgyat, amit meg kell találni a helyszínen - újabb memorizálás lehetőség.) :)
     
    vihence, fahejascukorka, PalMa és 8 más kedveli ezt.
  3. 1süni

    1süni Haladó

    Sziasztok!Sok nagyító nem nem szállt fel,pedig csak fákkal vártam az eventet!:cry:
     
    Amira09 kedveli ezt.
  4. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Nekem teljes betakarítási 200% - van ,érdemes kiváltani vele a csatnit? Kösz ha válaszolsz Üdv és jó játékot
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az egy nagyon értékes és ritka bónusz, csak jó indokkal használd. Ha növényre használod, komfortozz, űgy éri meg a legjobban; persze ez némi szupertrágyába kerül. Nekem is van, de erre az eventre nem akarom ellőni, ezért használok 2 másféle bónuszt, amiből több van.
    Az 1x200%-nak ugyanannyi lesz a hozama, mint a leírásban szereplő 2x100%-nak.
     
    marcsi152, PalMa, -vadocka70- és 8 más kedveli ezt.
  6. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Szokás szerint csúszok a felszaporítással (most fogtam bele), de megörültem, hogy egész jól jött a felröpi. (több mint 2,5 terület juta + pár fa adott 392 darabot.) Remélem továbbra is ilyen jól jön és nem nagyon kell rásegíteni. :)
    Én ma felszaporítok (Toma takarékos módszerével), holnap reggel pedig pörgetéssel fogok kezdeni. Attól függően használok fel bónuszt, hogy mit sikerül kipörgetnem. Ha %-ost, akkor nyomok rá még egy 100%-os bónuszt és komforton tolom. Ha +db-os bónuszt, akkor növénybevételivel segítek rá és 1*1-en ültetek. Ha semmit nem sikerül pörgetni, akkor szomorú leszek, majd újratervezek. :)

    Én hétvégéig gyűjtögetek és egybe játszok majd többet. Vannak kedvenc pályák, próbálok azokra időzíteni. :)
    Minden játék előtt átnézem a pálya képét és memorizálom mi hol van, így ált. meg tudom csinálni a 135 pontot.
     
    marcsi152, nolina1965, orosgazda és 8 más kedveli ezt.
  7. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Lehet, hogy nem csinálok valamit jól de nem tudok választani a helyszínek között. Csak sorba tudok haladni.
    Vagy nem csinálhatom csak az egyiket?
     
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Ez így van rendjén. Ha csak az egyikkel játszhatnál – amit jól tudsz –, előnyhöz juttatnád magad, ezt kizárandó alkották meg a sorrendiséget.
     
    ildiko44, inanna11, Leho69 és 2 más kedveli ezt.
  9. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen!
     
  10. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, az nagyon szuper lesz! Be lehet vele gyakorolni az új helyszínt. :inlove::)
    Szerencsére a régiekhez, amiket már tanultunk, :) elég a képet átnézni a listával. Nem olyan régen volt az előző ilyen event és meglepődtem, hogy mennyi tárgyra emlékszem. Kedvenceim a konyha és a hálószoba meg a pékség, meg még a vacsorás. Kíváncsi vagyok, milyen az új helyszín. Nekem a szépen körülrajzolt Disney-figurás világos helyszínek mennek jobban. :inlove::)

    Ne legyél ezért szomorú! :oops::)
     
    marcsi152, ildiko44, Wolf[Black] és 2 más kedveli ezt.
  11. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Szia Toma! Igaz,hogy kicsit belekavarodtam,de én is megpróbálok eljutni a Csodakucsmáig! Nem sok esély van,de van;) Köszi a sok-sok számot!
     
    ildiko44, vihence, -BombadilToma- és 3 más kedveli ezt.
  12. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    az "A múlt vihara" gazdaköriben van nyeremény Eventnövény betakarításnövelő +1, de nem írja, hogy a raktárba kerül vagy azonnal indul, rekeszes vagy nem és hogy mennyi ideig tart. Van erről valahol infó?
     
  13. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kamrapolcra kerül. Nem indul azonnal.
    Akkor aktiválod, mikor jónak tartod. Nem foglal bónusz rekeszt sem, aktiváláskor.
     
    ildiko44, maszilva, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  14. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege


    Szia!

    Az említett betakarításnövelők a váza ikon elhasználódó fül alá kerülnek.
    Már – szerencsére – kifogytak a trükkös azonnal indulókból, illetve már csak egy eventnél jellemző, tudomásom szerint.
    Amit említesz, 8 órás csak.
     
    Nagyii58, Ribiszke és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Köszönöm szépen a választ! :inlove::inlove:
     
    Nagyii58 és Kuzdern kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én nem szeretnék semmit. Max, hogy este lefekszek, reggel felkelek és tudom, mi, hol van. :D

    ______nézelődtem_______

    Esetleg, ha végig szeretném vinni, aminek jelenleg nem nagy esélye van, kb. 20230 növény elég lesz? :D
     
    Utoljára szerkesztett: 11.11.20
    inanna11, Nagyii58, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  17. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Megnéztem a bónuszkészletemet: 1 db teljes bevételi L, 1 db teljes bevétel S, 1 db növénybevételi. És most pörgettem a party keréken egy 100%-ost. Most agyalhatok ... Az 5%-os szupertrágya felhőim majd később érnek (az egyiket megmenthettem volna reggel, de nem figyeltem), addig majd csak a fehér ártatlansággal nyomulok.
     
  18. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Porgettem 80 party porgetest es lett belole 2 db 100%-os termenybonusz es +1 novenybonusz 6 oran at. Most komfortba nonek a novenyek, mig a 2 bonusz hat szupertragyaval, kk-val, vizzel es tragyaval.
     
    Nagyii58, GA-BI-O-Farm és Atali kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én ritkán pörgetek eventkor, de akkor mindig másnap reggel. Megütne a guta, ha kijönne egy 12 órás 200%-os bónusz, és lepörögne az ideje kihasználatlanul (mert ezért sem kelnék fel éjjel aratni). És ha pörgetést tervezek reggelre, akkor éjszakára komfortba teszem az eventgazt. Mert így lehet maximalizálni a hatását.
    Szia!
    Szerintem legfeljebb a horrorparadicsom ólra lehet kereslet. Nagyon gyenge a felhozatal... Amúgy talán EBBEN a topikban lehet erről beszélgetni.
     
    maszilva, Nagyii58, farmerogirl és 4 más kedveli ezt.
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nem hiszem. :eek: A jobb oldalon kell 27525 pont. Ha minden játék 135 pontos, akkor 204 játék kell. Ami 204x170=34680 növény. És 3468 felröpi.:eek:o_O:music: És ez a legjobb eset, amikor minden játék 135 pontot hoz. Ami ugye nem teljesen biztos.... :music:8)

    .... nem kellett volna ezt megkérdezned, mert eddig elvoltam azzal, hogy azért nem annyira nehéz. Most, hogy így kiszámoltam, rájöttem, hogy de, ez nagyon nehéz. :cry::wuerg:
     
    z2856, maszilva, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.