Visszajelzés A nagy hajsza 7. - 2021. június - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 29.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Szia! Légyszíves áruld el a titkot, hogy miképpen sikerül a 135 pontot összehoznod? Viszonylag gyorsan igyekszem én is megtalálni a dolgokat, de közben fogy az idő. Hogyan tudod hozni a maximális pontszámot? Köszi.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  2. =Andulka=

    =Andulka= Fórum-zöldfülű

    Szia! Érdemes a gyakorlópályákat használni, és ott addig gyakorolni, míg mindent rögtön meg nem találsz. Erre különböző technikák vannak. Én úgy szoktam, hogy kezdem a könnyű pályán, mert ott azonnal minden tárgyat megmutat. Aztán folytatom a közepes pályával. Utána megnézem képen az összes tárgyat (mert van, hogy a pályán nem adja be mindet), aztán újra a közepes pályán gyakorlok, végül a nehéz pályán is vagyok pár percet, míg teljesen biztosan nem megy a keresgélés.
     
    szellorozsa, maszilva és Csoki2020 kedveli ezt.
  3. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Köszönöm közben rájöttem, hogy csak a különbség keresős játékban lehet ennyit összeszedni, de mivel az én szemem már nem a régi én csak a 10-ot kell megkeresni ott meg a max 105. Kitettem a 3 piccolót várom az eredményt. A kompenzációst is most tettem ki így lett 3.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  4. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    Szia!Megnézem, milyen pályák lesznek és addig gyakorlom a pályákat amig rögtön megy mi hol van.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    A 90 mp essel játsszom csak.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Valaki megmondaná nekem hol találom a konyhai robotgépet? A helytárban sincs benne. Lehet hogy a habverőt nevezi így?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  7. pirikeb

    pirikeb Utánpótlás-írogató

    szia igen a kézi habverő a konyhai robotgép az asztal sarkán van
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Akkor jöjjön az én véleményem...

    Ez a játék már a kezdet kezdetétől az egyik legidőrablóbb minijáték. Én szeretem ezt a (hidden object) típusú játékot, de az eventek végigviteléhez szükséges lejátszandó mennyiség minden, csak nem játék. Ugyanazon a 3 pályán, egyenként 60-70 alkalommal keressem meg ugyanazt a 60 tárgyat - ennek mi értelme van, és mi köze a "játék"-hoz? Semmi és semmi.
    Szóval a felhőig terveztem elmenni, de aztán jött egy 100%-os bónusz, így termelgettem egy kicsit - ehhez volt kedvem - és lekevertem 113 játékra valót. A 12380 pontnál lévő kuponokig terveztem a jobb oldalt, és folyamatosan figyeltem a pontszámaimat, nehogy eggyel is több 60 db-os játékot kelljen játszanom, mint az szükséges - alig vártam, hogy áttérhessek a 10 db-osra. És még így is hosszú volt és unalmas. A felhő nekem nagyon megérte, a 2 Piccolónak is örülök, a másik kettőért viszont annyit kellene termelni és lejátszani, hogy fel sem merült bennem.

    Érdekességként összeszedtem az eddigi ilyen eventek főbb adatait, és egy összehasonlítható táblázatban közzé is teszem (képként teszem ide, nincs kedvem a fórumos táblázattal vacakolni):
    https://kepkuldes.com/images/3d7f7bd200b1aa67e1fbaac7d2495439.png
    A kiemelt számokkal összehasonlítható, hogy hogyan viszonyul az egyes eventeken a minden extra nélkül letermelhető növénymennyiség az event teljes növényigényéhez. Lehet nézegetni, hogyan durvult el a dolog...
     
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Köszi a táblázatot és a beszámolót. :) Megerősített szerintem jó néhányunkat abban a gyanúban, hogy ezek a számok mintha az infláció áldozatai lettek volna. xD
    Én egyszer, pont ebben a típusú eventben kipróbáltam, hogy minimális extrázással végigvittem a 90 játékot. Akkor éppen belefért az időmbe, sokat éjszakáztam, alig kellett szupertrágyát pluszban felhasználnom és kipróbáltam. Élmény volt, egynek jó volt és én is szeretem ezt a fajta játékot, de én csak a "10 hiányzót keresd meg" jellegűt játszom. A lényeg, hogy számomra akkor és ott erősödött meg mély "filozófiává" az az egyebként addig is vallott játékszemléletem, hogy a felhőig vagy csak részben valameddig és mindig csak lazán. :D (és még lazábbá váltam, mióta az Unity üti a mobilomat xD ) Így én úgy vagyok, hogy amíg a BP tartja magát ahhoz, hogy az eventek többsége a felhőig séta tempóban is megcsinálható és a nyeremények is értelmezhetőek odáig is, addig én is játékos maradok. xD
     
  10. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Malomtermékek mindenhol legyártva, és most arra várnak, hogy kezdjem a minijátékot. Hát, őszintén megvallva a hátam közepére sem kívánom ezt most. Két óra lenne nekem 90 minijáték lejátszása, mert én az időalapút választom mindig. Két farm esetén ez 4 óra, plusz a nagy farmon összesen 158 játék vár rám, így ott közel 3 óra lesz a dolog. Összesen tehát 5 óra elmegy vele. Annyi jó a dologban, hogy mivel a kicsin a 90 játék a lényeg, a jobb oldal nem fontos, így ott tudom majd gyakorolni a pályákat rendesen. Mivel helyszín csere kettőkör van, így elvileg beleférek holnap letolni az összeset, mindkét farmon. Reggel kezdem 8 körül, és meglátom, hogy meddig jutok a nagy farmon. Ma csak arra van most energiám, hogy felfrissítsem a pályákat, és kellően begyakoroljam a jelenlegi hármat, ami van. A konyha már megy simán 90 mp alatt. A többit kell még gyakorolni, de szerintem nem lesz gond.
    Majd holnap jelentkezem valamikor, hogy mit alkottam, és meddig jutottam a nagyon a 158 játékkal. Mondjuk a bónuszok miatt lett ennyi, de a végére már nem is ültettem gazt se, mert nem cél a teljes befejezés ezen se. A kígyász volt a cél, meg talán a kevés FA kivétele, de kizárt, hogy végig meglegyen, mert hiába megy a 135 pont, se egyben, se részletekben lejátszani a 204 játékot nem embernek való...Ráadásul a nyeremények sehogy sincsenek egálban a befektetett melóval.
    Akik végeztek, azoknak gratula, akik még küzdenek, azoknak kitartást!
    Sziasztok!
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem játszd le holnap ilyenkor. Sokkal izgibb lesz. :D ;)
     
  12. Julcsi-néni

    Julcsi-néni Törekvő

    Sziasztok!
    A helytárban gyakoroltam. A konyhában az uborka keresésénél a kuglófsütőt tukmálta rám az uborka helyett... @Wolf[Black] megnézed?
    Szuper ez a gyakorlási lehetőség, köszönöm szépen, és a sok munkádat ami ebben van... :)
     
  13. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Sziasztok!

    Bal oldali játékkal készen lettem, a Piccolo láda tartalma nem nyújtott maradandó élményt: Levéltánc és Ingrid tanítványa. Kár volt a sok zöld cseppért, parti pörgetésért, stresszért..ebből is tanultam! Úgy érzem, mostanság hanyagolom az eventeket, van a gazdakörben is bőven feladat, azon meg nem idegelem magam.. :);)
     
    Kuzdern, Sanyat és maszilva kedveli ezt.
  14. maszilva

    maszilva Aktív író

    Sziasztok!

    A bal oldallal készen vagyok. A jobb oldal nekem nem ér annyit, hogy végig vigyem, eszméletlen sok növényt és felröpit kér érte.:wuerg:

    Wolf[Black]-nek most is nagy köszönet és hála a helytárért! :inlove:
     
    jófarmerlány, Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  15. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Megint nem lehet belépni, szegény barik 85 %-nál talicskáznak :( Nagyon szeretném a felhőt, de mennem kell dolgozni s így esélyem sincs learatni...
    Hajnalban is kb. 30 percig talicskáztak...
     
  16. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Azért az bosszantó, hogy a minijátékban 60-ból megtalálok 54 tárgyat. Lejár az idő, és lefagy. Nem mutatja a nyereményt. Várok-várok, és még mindig várok..... frissítek, újra indul a játék, de csak 70%-ról. Persze hogy már nem tudok annyi tárgyat lekattintani. Így az eredetileg megtalált 54 tárgy helyett csak 36 tárgyat tudtam lekattintani, ezután kaptam a pontot. Ez a játék során nagyon sokszor előfordult. Teletömnek eventekkel, és nem működik rendesen. Most pedig ne adjatok olyan tanácsokat, hogy a gépem, meg CCleaner, stb. Ezek rendben vannak. Na itt megy el a kedvem, pedig a kezdetektől játszom. Időnként elég sok valós pénzt is beleáldoztam. Kár volt.
     
    vihence kedveli ezt.
  17. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Azért megfulladok a méregtől... - szóval, ha nem lenne lerövidítve a játék, hanem holnap 2-ig tartana, ahogy szokott, kész is lennék...
    szétvet a méreg!! - miért kell mindig kiszúrni a néppel, fel nem foghatom!! :mad:
     
  18. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    Sziasztok!
    Kicsit nehéz úgy lejátszani az idő alapú játékot, ha minden tárgyra legalább 3x kell rákattintani...
     
  19. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Jöttem helyzetet jelenteni. Végre végeztem mindegyik farmon, és most egy évig legalább látni sem akarom ezt a minijátékos eventet.
    Egyszerűen borzalom. Szerencsémre nem volt fagyás, akadás sem, ami probléma volt az az, hogy némelyik tárgyra többször is kellett kattintani, mire érzékelte a rendszer. Kis farmon letoltam a 90 játékot, még a délelőtt folyamán, és kezdtem utána a nagy farmon, de ott most fejeztem be, mert képtelen voltam egyben letolni a 158 minijátékot. Ha küzdelmesen is, de meglett a kígyász a nagyon, és ott végig 135 pontot sikerült hozni, a kicsin volt 3 olyan játékom, amiben csak 130-132 pontot sikerült elérni, de azon gyakoroltam be a pályákat.
    Aki még küzd, annak kitartást, és sok sikert, hogy elérje a kitűzött célját.
    Viszont legközelebb, ha hasonló nyeremények lesznek, akkor biztosan csak a felhőig fogom megcsinálni, mert egyre rosszabb ennyi játékot lejátszani. Nem pusztán időrabló egy minijáték, de nagyon fárasztó is.
    Le a kalappal azok előtt, akik most megcsinálták végig, vagyis letoltak 204 játékot minimum.
    Piccolókat a kicsin kiraktam, remélem, hogy valami számomra hasznosat ad, ha már ennyit melóztam értük. A nagyon majd később rakom ki.
    Sziasztok!
     
  20. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Nálam is le van tudva a 90 játék, a többi meg nem ér annyit, hogy még itt üljek a gépnél, mikor a idő gyönyörű, és van két gyerkőcöm akikkel foglalkozhatok. egyszerűen elvesztette a varázsát, hogy ennyit kell ülni egy gépnél. Értem hogy két piccoló megy a levesbe, de mivel nekem úgyis csak a tömegcuccokat (se Farmaranyfa, se jack, se virágfestés) adja, így nem is érdekel. aranyállataim vannak, bónuszaim is, ólakat meg már ki sem lehet tenni, ahány fajta és féle van. Szóval én nyugodt szívvel engedem el az event végét... az tuti, hogy legközelebb ha lesz tárgykeresős, egy darabbal sem fogok többet termelni, mint ami a felhőig kell (ha épp lesz olyan nyeremény benne). Nagyon elszállt ez a minijáték is. Kár érte.
    Sok sikert, és gratula aki végigvitte! :)
     
    jófarmerlány, Kuzdern, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.