Visszajelzés A nagy hajsza (9.) - 2022. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Letermeltem az 50 minieventhez a szükséges event növényt, most lejátszottam 53 játékot. A felhősor meg van, a többi igazán nem érdekel.
     
    mucus252, Gio, mandityalexandra és 6 más kedveli ezt.
  2. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Még egy kis kiegészítés, saját farmomról tudok beszámolni.
    Egy fillért nem költöttem erre az eventre.
    A szuper trágya a mamutokból jött, a Jackek jöttek Piccolókból, PP volt bőven (soha nem vettem még pénzért )már nagyon megnézem mikor pörgetek, sima eventeknél nem szoktam, most igen.
    A kamra polcon volt pár bevételi bónusz.
    A mostanival együtt 8 varázskalapom van, meglesz a következő titok állat ára.
    Az eventeket általában nem a nyereményekért csinálom, hanem az élményért.
     
    Nagyii58, Gio, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  3. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    Egyszerűen, csak meg akartam csinálni, és kíváncsi voltam, hogy sikerül-e. Szerencsém volt a pörgetésnél, volt bónuszom, 4 jack kalapja. Nem költöttem sem kosárra, sem szupira. Amiket felhasználtam, voltak, lesznek. Átgondoltan használom a készleteimet, ezért nem sajnálom, és nem futottam 0-ra. Kihívás volt.
    Csak akartam, és most örülök.:inlove:
    [​IMG]
     
    Nagyii58, Arrah, zsani_apja és 18 más kedveli ezt.
  4. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Szia.
    Jack kalapja mit ad??
     
    fakír1020 és szellorozsa kedveli ezt.
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Plussz 2 termést ad növényekre a Jack.
    Olyan nincs, hogy Jack kalapja, Epreske eltévesztette, varázskalap van még.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.22
    Nagyii58, fakír1020, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  6. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.22
    fakír1020 és szellorozsa kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sajnos nem tudom rendesen idézni, bocsánat, pedig próbálkoztam.
    Szia. Nézzél körül a pajtában: van olyan, hogy: eventnövény betakarításnövelő ,hátha van neked is. 8 órára ad + 1 növényt és nem foglal rekeszt.
    Az arany rekeszbe be tudsz rakni 100 %-os Növénybevételi bónuszt és Pinkievel tudod hosszabbítani . A gyémántba meg csatnit.
    Sok sikert.
    Talán most sikerült.
    Szia, a Jack + 2 növényt ad. :)
     
    Nagyii58, ladislaw11, Gio és 12 más kedveli ezt.
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Ja, már én is megkeveredtem, köszi, javítom :)
     
    Nagyii58, Gio, fakír1020 és 6 más kedveli ezt.
  9. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Most ami kész lesz leszedem, úgy marad 18 menet és alig 38 óra:oops:
    Nem csinálom tovább, ennyi :(
    Az éjjel is megint x óránként fel kéne kelni, holnap du..így megint vezetni,kómásan nem éri meg, ma éreztem.
    Szoktam kapni bónuszokat innen, onnan, ennyi jut.
    További jó játékot mindenkinek!

    Szia. :music:
    Mennyire igaz amit írtál.
    Nem szégyenlem de én feladtam,a felhő előtt, így döntöttem tegnap, legutóbb írtam az okát, a másik pont a kockázós event volt.
    Pedig bevetettem mindent ami az én lehetőségeim közt volt.
    Ezen nem fogok depizni, lesz máshonnan bónusz, piccoló, stb
    A jobb oldalt kapott titokólból legalább egy értelmeset kaptam, narancs dobozhalat, ott volt az utolsó lejátszásom.

    Így már tudom.. nem fogom szeretni ezt az eventet, ha nem változtatnak rajta.8)
     
    Nagyii58, Gio, emocy91 és 8 más kedveli ezt.
  10. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Egyetértek, én is szívesen eventeztem, először azt gondoltam ezt kihagyom, de a végén mégis belevágtam, és sajnos örülök, ha a bal oldalt végig tudom csinálni. Persze, szeretném elérni piccoló ládát (titkos vágyam a FA -fa ezért csinálom) de nem biztos, hogy jön belőle, mert eddig még soha nem sikerült. Már néhányszor elvették a kedvem, de mindig segítettek visszahozni, amit köszönök, és persze a sok-sok segítséget/ötletet is köszönöm amit az eventek elején adtok, talán ezért is maradtam itt. Meggondolom, hogy mikor áldozok rá pénz, régebben még megérte, mostanság úgy gondolom, hogy nem érdemes, mert nem kapom meg azt, amit szeretnék, igy marad a normális játék. Bízzunk benne, hogy a következőkben másképpen alakulnak a dolgok, mert különben tényleg elveszti a varázsát és az bizony sokan elhagyják a játékot. Sorry nekem is az a véleményem, hogy kicsit nehezebben teljesíthetők a feladatok, de hátha változik valami....addig pedig eventezzünk, mert ami még nem volt az eljőőőőő;)
     
    Varázslat6869, Nagyii58, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  11. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Valaki megmondaná, hogy a pajtában hol van a mandarin? Egyszerűen képtelen vagyok megtalálni.
     
  12. Arrah

    Arrah Törekvő

    Nagyon nem szerettem én sem ezt az eventet..Sokmindent be kellett dobnom ,hogy legalábba bal oldalt megcsináljam a 2 pikkolóért.. Most viszont örülök, mert egyik tündér termálforrás lett a másik pedig egy farmaranyfa. Az összes szupertápom ráment,mostmár végre kipakolhatom vissza a turbóim .
     
    Ms.AbyZu, jutka190226, Rizstej és 7 más kedveli ezt.
  13. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ez egy csevegő poszt, kérlek legközelebb egy segítségkérő topikban tedd fel az ilyen jellegű kérdésedet. Köszönöm.

    A mandarin bahamás gyümölcs, ennek megfelelően a pajtában a fülek között a bahamás fatermések között keresd.
     
    Gio és fakír1020 kedveli ezt.
  14. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Köszönöm, ezt tudom. Mivel ez a Nagy hajsza csevegője, a Pajta nevű helyszínen keresem a mandarint.
     
    jutka190226, Gio és fakír1020 kedveli ezt.
  15. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az ünnepi pajtában a mandarint kék karikával jelöltem.
    mandarin.png
     
    jutka190226, Gio, marcsi152 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Köszönöm szépen!
     
    Gio, Enike** és fakír1020 kedveli ezt.
  17. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Gratulálok!
    A Farmaranyfa a legnagyobb kincs:p

    Megérdemelted:)
     
  18. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Szerencsés voltál....én sem tudtam megállni, most értem el és ki is tettem, hát kiváncsi leszek mi jön belőle...majd kikotyogom...;)
     
    jutka190226, Nagyii58, emocy91 és 7 más kedveli ezt.
  19. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!
    Wolfnak köszönet a munkáért. :inlove:A szivárványospisztrángnak örülök.:) Kétoldalú 90 másodperces tárgykeresési undoritiszem van.:wuerg:
    Kitartást azoknak akik csinálják, és érjék is el amit szeretnének!:inlove:
     
    jutka190226, Nagyii58, emocy91 és 2 más kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok !
    Mit mondjak, ez tényleg nagy hajsza, mármint az idővel. :sleepy:
    A múlt héten letermeltem rengeteg gazt, még hétvégén kicsit volt időm játszani, ahogyan a felröpi jött. Hétfőn és ma már kevésbé értem rá, lakásfelújítás és egyéb dolgok miatt. Az hogy hol mennyi pontot bírtam elérni, hát erősen alulmúltam eddigi átlagomat. :wuerg:
    Az időalapúval nem is tudtam játszani, csak minél hamarabb végezzek, a 10 tárgykereséssel játszottam.:oops:
    Ezért kellett 1 kör gazt ültessek:)

    [​IMG]
    Most van 3 játékom, de egyszerűen nem lehet játszani.:oops:
    Na mindegy, majd reggel megpróbálom.;)
    Hajrá akik még velem együtt küzdenek :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.