Visszajelzés A nagy hajsza (9.) - 2022. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nnaa, csak hogy én is mondjak valamit: régebben imádtam a tárgykeresős játékot, ma már fáraszt a 100x-200x 1,5 perc. 10-tárgyassal pedig kevesebb a pont.
    Nem tudom, hány játék után - kb. az első 90 volt 10-tárgyas, utána váltottam, van 14489 pontom jobb oldalon és 70 lekevert játékom. Reggeltől hosszú meló, tehát most, vagy soha. Amit tudok, még 60-tárgyassal lenyomok, ha elfáradtam, 10tárgyasakkal befejezem. Nagyon fárasztó, kicsit unalmas és nagyon sajnálom az időt a másfél percesekre. Nemzsunak tökéletesen igaza van, nagyon elkalibrálták ezt az eventet. A JÁTÉK, ha igazi, ÖRÖMET kellene adjon, nem rabszolga-munka érzést.
    Wolfinak ezer köszönet a gyakorlóterepért, anélkül sehol nem lennék. Hiába emlékszik az agyam a tárgyak nagy részére, a kezem, a reflexeim elfelejtették.
    Ami viszont nagyon pozitív: most tettem ki a 2 piccolót, azonnal nyitottam. Élőholt, ÉÉSSS: FARMARANYFA!!!
    Apja, ha kéred, odaadom, nekem 4 volt, ez az ötödik.

    Mivel már több kedvelést is kaptam, ezért írom külön:
    kb. eddig tartott (hajnali 1 ó), amíg elkeresgéltem a lekevert játékokat. Az előbbi bekevert 70 igazából 69 volt, és egyre valót hagytam, ha az utolsó pillanatban még ültetni kéne. Nos, azt már nem keverem le. Tehát 69 játéknak a nagyját 90 mp-essel nyomtam, átlag megvolt a 130, még így éjjel is. Nagyon elég volt, bár, ha elejétől ezzel hajtok, meglett volna a végéig. DE nem volt erőm, időm, most sincs, csak nem akartam veszni hagyni, amit már legyártottam. Örülök a pisztrángnak, a sülnek, de annyi lendületem már nincs, hogy egy kapavágást is tettem volna még a polipért. Ennyi alkalom és játék után már Fárasztó, Unalmas, Időrabló, Rabszolga-érzés. NEM!!! Legközelebb kevesebb jobb-oldali legyen, aminek még lelkesen nekimegyünk. Vagy, legyen olyan csúcscucc feldobva, amiért mindenki hajlandó kihajtani a bélését.
    A megszerzett 2 piccolóból gyepek ura és Multitaszk zseni lett... Az előbbi kettőnek jobban örültem...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.3.22
    Rebcsok, Kuzdern, Gio és 17 más kedveli ezt.
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Jó reggelt! Fáj a szívem, kinyitottam én is a két piccolót és varázskalap és pongo show lett..hiába vártam a farmaranyfát>:(Nekem még egy drab sincs:oops:Sebaj, majd legközelebb....Be is fejeztem....tovább már nem érdekel. Aki még játszik, sok sikert......
     
    Kuzdern, Gio, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szióka kedves szomszéd!
    Mondjuk a varázskalappal 160 aranyat kapsz, a FA-fáról fél év alatt vadászol össze annyit.;)
    Ne szomorkodj, addigra lehet a FA -fa is összejön:)
     
    Kuzdern, Gio, zsani_apja és 9 más kedveli ezt.
  4. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    65 játék, jobb oldalon 81. szint. Extrát csak Toma takarékos felszaporítási módszere szerint használtam. Nem voltam hajlandó gyakorolni a pályákat és a nagy monitort sem vettem elő. Egyetértek a kis tárgyakra, nehezen láthatóságra, sokszor nehezen kattinthatóságra vonatkozó panaszokkal.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.3.22
    Gio, jutka190226, marcsi152 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ha még eszébe jut az alkotóknak ez az event, szeretném, ha kijavítanák a pajtában a balra lent lévő piros talán olajos kanna(?) kattinthatóságát. Mert valami förmedvény, ahogy azt leszedni kell. Ott a tábla is, mert az is akkora, mint az ólajtó. Más ami kéne hogy nagyobb legyen az meg kicsi. Nem tudom más hogy csinálja, de nekem arra gyakran többször kellett kattolni, mire lejött.
    Persze elég bolond leszek, ha még egyszer ilyen eventbe kezdek.
    Nagyon meg kell fontolnom, időhiány miatt, a hasonló tötymörgős minijátékos eventek teljesítését.
     
    Gio, jutka190226, sosoump és 5 más kedveli ezt.
  6. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Wolf, köszönöm neked ezt az eventet, 132 körüli lett az átlagom, és ezt te tetted elérhetővé!:D

     
  7. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!
    A kisördög hajtott és eljutottam a jobboldalon 113-ig;)...ennyi az annyi!!!:p
    Nagyon gondolkoztam, hogy beáldozzam-e a javaimat, de ezért gyűjtögetem,;) másra nem tudom hasznosítani!!:D
    Zsu minden szavaddal egyetértek!!:inlove: Nagyon nem játékosbarát eventek vannak manapság!!:mad:
    A "kicsiken" is meg van a felhő ....van ahol baloldal is!;):cry:A minijáték naggyon időrabló!!!:wuerg::mad:
    Jó játékot Mindenkinek!!!:inlove:
     
    GA-BI-O-Farm, Gio, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  8. -kriszta71-

    -kriszta71- Aktív író

    sziasztok szeretnék kérni 1 db kormot ennyi kel hogy meglegyen a felhőm köszönöm
     
  9. kismező

    kismező Fórum-zöldfülű

    sziasztok szeretnék kérni kormot hogy meglegyen a felhőm köszönöm :)
     
    lippi02 kedveli ezt.
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A csevegőben sajnos nem szabad felreppenőt kérni.
    Ha felreppenő problémátok van legközelebb, ebben a topikban kérhettek segítséget:
    Hiányzik még néhány felröppenő? Megoldás lehet a hirdetőnk! | Farmerama HU
     
    GA-BI-O-Farm és Gio kedveli ezt.
  11. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Kicentiztem a játékot 20033 pontot szedtem össze. 20030 pont volt a 9 farmarany ára, ez megvan , de a többi marad a játékkészítőké. Most nem sokalltam be, mivel láttam, hogy eleve esélytelen számomra végigvinni, a felhőig a 10 tárgy megkeresését csináltam. Utána meg az időalapúval játszottam, mert én azt szeretem. Így is 3 farmon vittem végig a baloldalt, ezen, meg 131 ig jutottam. Piccoloban havermackó, végtelen kincskeresés, pocok légyfogó lett eddig, a negyedik még titok.
     
    GA-BI-O-Farm, Gio, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  12. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Majdnem eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    bal oldal oké, jobb oldal 134-ig sikerült, mindenem efogyott így már nem izgultam a felhő után, a többi ajándék:D
    aki kész annak gratula, aki még centizi a végét sok sikert a befejezéshez;)
     
    Rebcsok, GA-BI-O-Farm, Gio és 6 más kedveli ezt.
  13. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    83 játékon vagyok túl és lett 8335 pontom, hát mit is mondjak flash-ben sokkal jobb volt játszani. Itt most olyan parányi tárgyak voltak, hogy mm pontoságú kattintás volt szükséges azért elég fárasztó volt a szemnek. Kendvenc eventem volt a tárgykeresős, de a bigpointnak sikerült ezt az eventet is elrontani minden szempontból de legfőképen a nyeremények szempotjából. A felhőt megszereztem, a többbi "nem mindennapi" nyeremények nem hoztak lázba. Tartalékaim pedig vannak rendesen (ládákból sok minden jön) , igy a 235-ik szinten több ezer trágya, KK stb gyűlt össze, de nekem nem érte meg, hogy hajtsak a végéig, semmi uj érdekes nyeremény nem volt, mindig ugyanazok.A prémium csomag meg a farmunkásokon kivűl egy fillért nem költök játékra ja meg hébe-hóba ha van igazán kedvező FA akció. Ingyen játszok az eventeken jutok ameddig jutok, és ilyen nyereményekért a bigpoint sem ösztönöz, hogy pénzt költsek kosarakra meg erre-arra. Utoljára a tárgykeresőst akkor vittem végig amikor FA fát és mamutokat (fejleszteseket) lehetett nyerni.
     
    marcsi152 és jutka190226 kedveli ezt.
  14. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Sziasztok!
    Mivel nagyon smucig vagyok, és felröpiért nem nagyon szerettem volna szupitrágyát pazarolni, csak amit feltétlenül muszáj, az utolsó órában fejeztem be az eventet a főfarmon.
    + 5 kisfarmon megcsináltam a bal oldalt.
    Imádtam ezt az eventet, de azért a végéig nagyon ütős volt.
    A kisfarmokat a 90 játékkal is rendesen kiheréltem. [​IMG]
    Gratulálok mindenkinek, aki elérte amit eltervezett.
    A főfarmon a Piccolókból Varázsfa, Tündér-termálforrás, Havermackó, és sállálááááá.... 1 FA fa lett.

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 30.3.22
    Rebcsok, GA-BI-O-Farm, Gio és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.