Visszajelzés A nagy hajsza - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 14.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szabo1984

    szabo1984 Aktív író

    Sziasztok sajnos nálam igen kevés a felröpi még 21 játék kell hogy 100 legyen !
     
    Gio és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. -picike40-

    -picike40- Haladó

    Szia! Én is pont azt néztem, hogy aranyáron adják, ezért már szupertrágyát is vehetünk.
     
    Imrus65 és jucus1976 kedveli ezt.
  3. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Már csak 1 db detektíveszközt kell készítsek, amihez már csak a röpi szám szerint 48 db hiányzik. Ma este már lehet nem lesz meg, de reggel mindenképp. Kíváncsi vagyok már én is a ládákra mennyi FA-t rejtenek :)
     
    maszilva, csopke1, bakosagi54 és 6 más kedveli ezt.
  4. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok, nekem 105 farmaranyat adott a húsz láda.:)a másik farmomon 102 volt.
     
    maszilva, bakosagi54, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  5. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Jó reggelt !
    Minden összeesküdik ellenem már megint :(
    700 korom hiányzik, tegnap volt 1 pillanat áramszünet. Behalt a net, rohantam unokatesómhoz.
    30 percet vártam hogy betöltsön a játék, feladtam.
    Párom ment dolgozni a melóhelyén tudott aratni, addigra lejárt a kuponom, bónuszok.....
    Este sikerült életet lehelni a rendszerbe.
    Ma én megyek dolgozni, csak reménykedem hogy a család nem felejti el a földem .
    Mindenkinek szép napot! :)
     
    Ribiszke, csopke1, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  6. R.Daneel

    R.Daneel Junior szaki

    Sziasztok.
    55 játékon vagyok túl, már látszik a felhő:). Korom még van több mint 500, az eventgazzal vagyok lemaradva"szokás szerint":cry:xD. De a felhő meglesz:).
    Gratulálok a Befejezőknek, kitartás a Kűzdőknek!
    És még valami, holnap a napi ajándék 75%TP BÓNUSZ!!! Érdemes figyelembe venni nagyaratáskor!
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.18
    Lillapilla73, Imi*, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Megjött a jobb oldalamra is az infó.. Mind megvan. Bravó! Hurrááá! :D
    Szép napot! ;)
     
    Margó, maszilva, Hagymácska55 és 11 más kedveli ezt.
  8. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Végeztem én is. A ládáim meglepően sokat adtak 117 Farmaranyat kaptam :) Örülök. Jó event volt, szuper nyereményekkel.
     
    Margó, Imi*, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  9. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    96FA adott a láda.Ajobboldalhoz még kell 3 lépés, mert az elején csak 55 sikerült nyitni
     
    Margó, maszilva, Hagymácska55 és 4 más kedveli ezt.
  10. vilimacsa

    vilimacsa Járnitanuló

    Még 14 játékra lenne szükségem nem tudom meg lesz e a ládikóm pedig állandóan ültetek aratok a korom nem igazán akar jönni pedig a legendám is fullon van.
     
    bazsarózsa54 és Gio kedveli ezt.
  11. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Hála Istennek megvan a póni :)
    Most már csak a játék kedvéért csinálom.
     
    Margó, maszilva, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  12. méhike79

    méhike79 Junior szaki

    Nem tudom, ti hogy csináljátok, de nekem egyszerűen nem akarnak jönni a felröpik. Éjszakára hosszú érésű ( mogyoró) a főfarmon, tisztáson és szántón. Bahamán állat és fa vegyesen. Összesen 100 db jött. 20 tárgyat le kellene még gyártanom. Ami 1000 felröpi lenne. Tanácsok esetleg? Szupertrágyát csak a legvégsőbb esetben szórnék. Azt hagymával gyorsélelőzve kb 3 óra konforton. de csak akkor érné meg, ha nem kellene ez a rengeteg felröpi még. eventnövényből is kell még kb 8000. Pedig jó lett volna az aranyládika, mert alig van aranyam. :(
     
    Gio kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A Baháról vedd le a fákat, és tegyél ki közepes érésű állatokat, illetve növényeket. Olyat ültess, ami akkorra érik be, amikor aratni tudsz; illetve aminek az érésidejét a lehető legjobban le tudod csökkenteni. A lényeg, hogy a lehető leghosszabb érésű dolgokat arasd a lehető legtöbbször; az üresjárat - vagyis amikor a beérett termés órákig várakozik a földben - veszteség. Ugyanez igaz a farmra is. A 8000 növény 5 kör alatt letermelhető, ezt akkor ültesd, amikor a beérést követően le is tudod aratni; a többi időben a lehető leghosszabb növényt tedd ki - használd a rendelkezésedre álló bónuszokat (felhőket, termékeket) a rövidítéshez. De azért 2 nap alatt 1000 felröpi elég necces lesz, és már rég váltani kellett volna.
    És hosszú távra: érdemes néhány növényt érésidőre kinemesíteni (nem csak a szupertrágya-imádat hasznos!), mert a mogyoró érésideje alatt nálam a nemesített málna vagy lóhere is beérik (és ha elérem, még akár a macskagyökér - 22:15 - is!!!). Mondjuk a szögletes gabona, mogyoró és málna alacsonyabb szinteken, magasabb szinteken a macskagyökér jó választás lehet. Persze ez utóbbi elég magasan van, addig is a lóhere - havasi gyopár - hógolyó hármasból érdemes az egyiket választani. A felsoroltak érésideje csökkenthető a legjobban, de ezt némileg befolyásolhatja, milyen éréscsökkentő felhőid vannak.
     
  14. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Figyelj, nekem a felröppenővel nincs gond, van még vagy 60 keverésre való, de mivel nem óhajtok túl sok szt-t ellőni, meg mindent lebontani, így még csak a 66 játékon vagyok túl. A felröppenők nem tudom, mitől jönnek ilyen jól, de lehet, hogy a bahás termelés jót tesz neki: 2 területen reggel most épp kaktuszfüge, éjjelre meg sztevia, mert azok vannak a felhalmozásra ideális időkkel párban most. Így reggel és este is jót hoz - és csak víz kell hozzá -, a harmadik területen meg kint vannak az ólak ott is.
     
    Ribiszke, méhike79, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  15. bazsarózsa54

    bazsarózsa54 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Gratulálok! A ládákat egyesével nyitottad ki vagy egyszerre az összeset?
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    117 aranyat rejtett a 20 aranyas ládikó;)
     
    kosagi, Ribiszke, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok!
    Szombat délelőtt sikerült nekem is befejeznem az eventet:D. A bal oldal hamarabb meglett ezért a jobb oldal teljesítéséhez még kellett pár játék. Nem voltam túl ügyes, 66 pont volt a legtöbb és az átlagom olyan 60 körül volt. Ennek ellenére szerettem ezt a minijátékot és szívesen látnám máskor is kevesebb eventnövénnyel és röpivelxD A nyeremények szuperek voltak:inlove: A 100+ szomszédaim csak úgy száguldoztakxD A 20 ládikót egyszerre nyitottam, 102 farmaranyat kaptam. A szingli pónim pedig kapott egy párt a titokólakból:DEzekből lett még 1 rózsa lúdólam is:inlove: Idejét nem tudom mikor kaptam utoljára rózsa ólat talányosból. Nagyon örültem mindennek:inlove:
    A röpi gondjaimat a végefelé nekem az egerek oldották meg egy az egyben adták a kormot.
    Mindenkinek sikeres befejezést és jó játékot kívánok!
     
    dagi18, Ribiszke, Imi* és 9 más kedveli ezt.
  18. méhike79

    méhike79 Junior szaki

    Köszi a tanácsot. Fák zömét leszedtem. Nemesítésben a hagyma van bent, de az már évek óta. Nincsen még macskagyökerem, lóherém, steviám, havasi gyopár. Kaktuszfügét most kiraktam. Kicsit elment a kedvem a játéktól. Sokat voltam gép előtt, aratóm is volt, mégsem tudom befejezni. De annak örülök, amit meg tudtam szerezni. További szép napot, jó játékot.
     
    Gio, Ribiszke, rencsike982 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Ez engem is érdekel :)
     
    bazsarózsa54 kedveli ezt.
  20. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    102 db arany :)
    Nekem tetszett ez a hosszú event.
     
    Gio, R.Daneel, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.