Visszajelzés A Nagy Sajtos Rejtély eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha megmondod hogy mit szeretnél kivenni akkor holnap csinálok neked egy útvonalat. Addig döntsd el hogy mi a legfontosabb, mert minden nem fog menni sajnos. Én is mindent szeretnék, de nem fog menni.
     
    heureca3, .barbi1., Fatther és 16 más kedveli ezt.
  2. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Jézusom!!! 7 ezer FP.....nekem 400-500nál soha nincs több! :oops:
    Igaz 180 napja tértem vissza a játékba,azzal a királynövel még nem sikerült találkozni ;)

    Nagyon várom már hogy bemutatkozzak neki!!!! xDxDxD
     
    heureca3, Ribiszke, Fatther és 15 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tegnap a királynő szóba került hogy átmegy egy ráncfelvarráson és az is hogy lesz egy bolt. Nem akartam írni a képzelgésemet, de nekem erről az ugrott be hogy csak egyfajta valamit kapunk amit elkapkodunk és ezeket fogjuk tudni levásárolni abban a bizonyos boltban. Ne legyen igazam mert akkor a királynőt lefokozom. :D
     
    heureca3, .barbi1., Sali~*.* és 22 más kedveli ezt.
  4. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ha minden igaz kovetkezo honapban megteheted:D

    De hogy mennyire fog valtozni azt nem tudjuk

    Valamit en is olvastam valtozasrol, de remeljuk nem kell majd nagyon lefokozni szegenyt:D
     
    heureca3, Sali~*.*, Fatther és 15 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha így lesz, akkor a királynőt egyből lefokozom tizedessé.:D
     
    csúnyabácsi, heureca3, Sali~*.* és 15 más kedveli ezt.
  6. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Az hogy esetleg mi valaszthatunk mire koltjuk az ajandekopontokat jo is lehet, de ez erosen fugg majd attol, hogy mennyit is kolthetunk mire. Ha ezzel visszavagjak a merteket az ajandekesonek, akkor sajnos eros lesz a lefokozas, mehet vissza kozlegennye is reszemrol:D
     
    heureca3, Sali~*.*, Fatther és 13 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha valamibe belepiszkálnak, abból nem sok jó sül ki. A nublonokat is hazavágták. Nem írok róla többet mert nem olvastuk az ismertetőt, addig meg bármi lehet.
     
    heureca3, Sali~*.*, Fatther és 11 más kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Köszi, nagyon kedves vagy. Lehetséges, hogy elfogadom az ajánlatod, ha nem tudok jobbat, vagy belegabalyodom.
    Sztáp, pörgetés, zokni, kk, a titkosak(most legutóbb nagyon elégedett voltam vele), a kitehetőket is tudnám aratni napi 2x, kupon, a 8 hóbortos állatos láda sem lehetne rossz. Hátha bejön valami jó. De, ha csak az első 4 férne bele, az sem gond. Igazából a banán, ládák, csp, tp , mesterséges völgy dolgokat tudom nélkülözni. Kacsacsőrű nem kell, búvárboltom 1 van, lehet jól jönne még 1 majd valamikor.
    Holnap csak úgy is "szaporodunk" többnyire. Max késő estére lehet több ezernyi enövény, ha nem lesz gubanc. A mamutokat most én is kiszedem, de a 8 raktáron, ami eventes területre esik, még gondolkodom. Trágyaeladás szempontjából jól jönne. Biztos egekben lesz az ára.
     
    heureca3, revaa, Ivibaba54 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ideje lenne plaza stopot hírdetni, mert nem marad szántóföld a rengeteg parkoló miatt.
    Vagy a programozókat átképzik kasszásnővé? Vele együtt a királynőt is?
    Lassan munkások is kellenének a boltba. Bevásárló munkások. Ők lennének a kosártömők. Egy katt és vesznek 1321 felhősort.
     
  10. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Lehet látták ők is a Kasszás Erzsi-féle reklámot.. :D
    Nem tudom bele kezdek-e az eventbe..
     
    Sali~*.*, Fatther, szekulagábor és 9 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok .

    Csak event növényt fogok termellni :p

    Aloha Leho
    De csak azért mert még nem írtam bele ebbe a topikba :D
    Szia BackOffice

    Akkor ez valamiféle verseny ? :eek:Benne vagyok:inlove:
     
    csúnyabácsi, heureca3, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nagyon szívesen segítek az útvonalban, de neked kell eldöntened hogy merre akarsz menni, én nem tudom hogy mi a legjobb a farmodnak.
    Menjen maga a Sóhivatalba. :D
     
    csúnyabácsi, heureca3, Sali~*.* és 16 más kedveli ezt.
  13. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    Tekintettel arra, hogy a Cukkinis almatorta 60 azaz HATVAN % TP-bónuszt ad a földeken 18 (Pinkie sütijével 24) órán át, és ezt már 4. szintű pékként el tudom készíteni, eszemben sincs egy hétig megint csak eventgazt termelni.... Különösebben a 300-as farmszint-TP-szorzó sem vonz. 5-6 év alatt elértem a 100-at, most már ÉLNI szeretnék...
     
    heureca3, Sali~*.*, Ribiszke és 11 más kedveli ezt.
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sztáp, pörgetés, zokni, kk, a titkosak, a kitehetők, kupon, a 8 hóbortos állatos láda, búvárbolt.
    Ez szerinted belefér?
    Viszont a kitehetőkhöz malmozni is kell. Azért azokat szívesen vinném a kísértetbe, mert az még eléggé szellős. Hacsak 1 is lenne, az is jó már. Az 1x1esek nem rosszak, de a többi is elfogadható.
    Na majd holnap folyt köv.
    Jóéjt Mindenkinek! De ne a farmeramával álmodjatok :)
     
    heureca3, revaa, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A játékban összesen 16 raktárház van jelenleg, 8 farmos és 8 Bahás. Ha a Bahásak a Zuhatagok szigetén vannak, akkor csak a 8 farmos raktárat (4 vadas, 2 manufaktúra, 2 füvészkert) kell kikapálni, azok helyére 32 db 1x1-es föld tehető le. Egy aratással minden bónusz és KacsaKata nélkül földenként 3, összesen 96 növény a hozam. Az aratások száma a kérdéses; ha napi 4 aratással számolunk, utolsó nap 2-vel, és első nap csak a felszaporítás van, akkor összesen 18 aratás fér bele (persze lehet ennél többször is aratni), ami 18x96=1728 eventnövény. Ezért 8 alkalommal indítható újra a szupertápos mező, sőt, ha van némi maradék növényünk a többi területről, akkor 9-szer. Ez 40-45 szupertápot jelent pluszban a raktárak helyén.
    Mivel az aratások száma egyéni, ezért inkább úgy fogalmazok, hogy nagyjából minden két aratással egy plusz újraindítás válik lehetségessé, ami plusz 5 szupertáp.
    Az eredeti kérdés az összes raktárra vonatkozott, ami 16 db. Ha ezzel számolunk, akkor a fenti mennyiségek kétszerese a válasz. 18 aratással 3456 plusz növényünk lesz, amiért 17-szer indíthatunk újra, és 85 szupertáppal gazdagodunk.
    Ha már matek: legyen az aratások száma n és a raktárak száma r. Ekkor a szupertápok száma a következő képlettel adható meg, ahol a [] egészrészt jelent:
    szupertáp=[3*4*r*n/200]*5
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.18
  16. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    A mégsem felé hajlok. Általában nem hagyom ki az eventeket, még ha fanyalgok is egy kicsit az elején, egy kis késéssel nekikezdek, az eventért, a játékér, a felhőért. Most annyira aránytalannak érzem, komoly gondolkodóban vagyok hogy kihagyom, többet ér, ha gazdakörit csinálgatom, ami nem kevés terményt és kér. Ha mindig farmot bontok, sose lesz kész.
     
    heureca3, Swordfish, bendi1121 és 3 más kedveli ezt.
  17. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Új év, és a kéményseprő még csak most jön? :D Nálam már járt de tiszta volt a kémény. Ráadásul ma a szomszédok is elküldték az akku ajándékot aminek a hasznosítását most kihagytam. Kukori újratervezését fogom követni amit köszönök. Ha még marad idő és növény akkor a pörgetésre koncentrálok. Onnan is bejöhet szupertáp és más hasznos dolog is.
     
    heureca3, Sali~*.*, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  18. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia!
    Köszönöm tervet,számomra létfontosságú,ezt fogom követni :) Szeretném meg kérdezni,hogy ha marad hozzávaló,akkor meg lehet-e csinálni a kimaradt lépéseket ?
    Kösz,sikeres eventet ;)
     
    heureca3, brekkencs., revaa és még 1 ember kedveli ezt.
  19. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Többszöri olvasás után még mindig nem vagyok tisztában az útvonallal.
    Nem akarom a felhőt és a dekorjait. Ehhez kukori útvonalát követem.
    Ebben az esetben 1400 gaz kell? + az ismétlésekhez x 200
    Hányas négyzetet kell figyelni, ismételni a sztápért és a party pörgetésért.
    Ha erre válaszolnál kedves kukori. Megköszönném.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.18
    heureca3 és Boccio71 kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Az eventleírás óta én is a királynőn gondolkodom. Most volt két nagy lehetőség Fp szerzésre, aztán jött a party pöri és sztáp gyűjtögetésének a lehetősége. Vajon a királynő mit fog dobálni? Vagy mi dobunk majd egy hátast, ha megérkezik ??? Ezért én is gyűjtögetni fogok, s ha a felhő mégis beleférne, az egy plusz.
     
    heureca3, marcsi152, revaa és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.