Visszajelzés A nagy szökés - 2020. augusztus - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 26.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mi az, amit közel sem osztasz? Visszaolvastam, és semmit sem írtam azzal kapcsolatban, amiről beszélsz. Esetleg a felröpik száma?
    (Az írásom lényege az volt, hogy
    a) nem adunk fel eventet 2 nappal a vége előtt;
    b) fontos a nemesítés;
    c) a bónuszok segítségével nem feltétlenül a nullázás a legoptimálisabb szupertrágya-felhasználás.)
     
  2. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, a krókusz nekem is nagyon-nagyon sokáig tartott, mire meglett a null-percezéshez szükséges nemesítés. Mikor már azt hittem, hogy nem lesz meg sose, átálltam a lenre, az elég hamar meglett és utána vissza a krókuszra és akkor már az is sokkal jobban ment. Látom, már próbáltál más növényt közé tenni, így lehet, hogy nálad még annál is több türelem szükséges, mint amennyi nekem kellett.
     
    Sárika555, zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most elhatároztam, bónusz ide, bónusz ide se.. :D .., letudom az eventet és kész! :)
     
    kovacstne, -kaktuszable-, jammm70 és 4 más kedveli ezt.
  4. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Ha minden jól megy, reggelre meglesz az eventnövény az 50 játékhoz, viszont kb. 1000 felröpi még hiányozni fog.

    A szögletes gabonát (bolondgomba rúnával, sütivel, f. ártatlansággal, csodatinktúrával és B. szérummal + víz) 5:55-re le tudom vinni.
    Emellett a nőszirommal tudok 59 percezni (kinemesítve).
    Egy Pannim van a Tölgyön, három a pajtában, amit el szoktam felejteni, valamint mobilon problémás is.

    Reggeltől van 32 órám.
    Én 5 X tudok szögletes gabonát aratni (6-kor ültetve K.12 óra; 18 óra, 24 óra; Sze. ~6 óra, ~12 óra) két területről.
    Utána még max 2 X nőszirmozhatok két területen 4x4-ben, sz. tárgya miatt duzzogva 2X2-ben.
    Lehet, hogy egy aratás kimarad, ha közbejön valami, valamint jórészt mobilról aratok (Pannik elmaradnak).

    A kérdésem az lenne, hogy valakinek van tapasztalata, hogy 3+1 Pannival, szögletes gabonára, 1x1-ben mennyi röpi jön?
    Csak holnap 11-re lesz tapasztalatom erről, viszont melóban nem igazán lesz időm számolgatni, taktikázni.

    Emellett nősziromra Nektek mennyit adott 3+1 Pannival 4X4-ben, vagy 2X2-ben?

    Ki kéne találnom, hogy valamelyik gabonás helyett érdemes lenne-e nőszirmozni.

    Valamint, ha egyéb tanács van, szívesen veszem.

    (Szerkesztés oka, hibás aratási idő megadása).
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Hogy mennyit fog adni, nem tudom, de a karácsonyi süti és a fehér ártatlanság csak akkor kell, ha szupertrágyázol, az 5:55-es szögletes gabonához nem. Az első aratás után látni fogod, mennyit ad, és aszerint számolhatod a továbbiakat (tippem azért van: szerintem olyan 150-160 röpi körül fog adni aratásonként, ha a 3 Pannit is kiteszed, akkor pedig 170-180-at).
    A nőszirom 2x2-ben egész biztosan egy az egyben adni fogja; megkockáztatom, hogy 1x2-ben is 100%-ban, vagy majdnem 100%-ban adni fogja, főleg, ha a 3 Pannit is kiteszed. A szögletes gabona mellett kipróbálhatod pár db 1x2-n, és ha igazam van, akkor időt spórolhatsz vele.
    (4x4-es föld nincs...)
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.20
    -kaktuszable-, senga77, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Úhh..... nincs trágyadomb ládád? Ilyenkor szoktam nyitogatni, 30-35 ládát és még betakarítási bónuszt is ad mellé;)
     
    kovacstne, -kaktuszable-, Mica67 és 3 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Most gyártottam röpit 0 perces lennel...kifuthatok az időből...nincs más lehetőségem.33 beadásnál járok.:)
     
  8. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Nem is tudnám megcsinálni, hátradőlni elégedetten enélkül......:inlove: Eventecske lerendezve..........:inlove:
     
  9. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Szia! Én is ugyan azt és ugyan arról írtam csak pepitában. Az én írásom lényege kizárólagosan a felröppenőkről szólt csak részletesebben írtam le. Viszont 2 nappal a vége előtt már kétségek gyötrik az embert a sikeres event teljesítéséhez, ha úgy látja, hogy különböző felröppenő gyorsító praktikák sem igazán vezetnek eredményre.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  10. jammm70

    jammm70 Törzsjátékos

    Szép jó estét!
    Visszaolvastam a hozzászólásokat.Ennek hatására el kezdem a krókusz nemesítést,s majd meglátjuk hogy haladok vele!Nem sietünk van idő!Addig is igyekszem a meglévő lehetőségeimet kihasználni!S ha már röpi,akkor ne felejtsük el a többi gazdát akiktől lehet kérni ,persze a megfelelő topikban!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    Igen, az enyém ott van! ;) De köszönöm, hogy szóltál! Így hátha van olyan, akinek felhívjuk a figyelmét erre! ;)
     
    vihence és kutyaszálló kedveli ezt.
  12. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Event kész,nulláznom sem kellett.
     
    Kuzdern és mamszi5107 kedveli ezt.
  13. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Elnézést kérek ne haragudj figyelmetlen voltam! Ilyen több nem lesz! Szép napot!
     
  14. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Atya gatya..akkor én még csak hallgassak, kb egy hónapja próbálom kinemesíteni a Krókuszt..ezt nem fogom elengedni, addig csinálom, míg nem sikerül..pont.
     
    Kuzdern, mamszi5107 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ha már csak egy-három bónusz hiányzik, csak nagy üvegházakkal kísérletezzetek. A kicsivel nagyon sokáig tart, mert kisebb az esély vele a bónuszra.
     
    Kuzdern, mamszi5107, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  16. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Felhő beüzemelve :D Terveim szerint holnap az event végére érek. Bónuszok nélkül csatnival dolgoztam. Nullpercezni kellett, mert nagyon kevés volt a felröpi.:sleepy:
     
    kutyaszálló, Kuzdern, Sanyat és 2 más kedveli ezt.
  17. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Nagyon kevés a felröpi - mivel lehetne növelni???? Felhő kész, de még sok event növényem van,Köszönöm.
     
  18. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    olyan sok felröpi hiányzik, hogy közelében sem vagyok a felhőnek...ezt az eventet is el kell engedni
     
    Sanyat kedveli ezt.
  19. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Igen,mindig a naggyal kezdem..egy bónuszom hiányzik már csak hozzá, de nem akarja adni!
    Más: Mivel nagyon kevés felröppenőt ad a játék, Krókuszt ültetek 1X2-es földbe, szupertrágya adva hozzá..kérdésem az lenne, hogy a 2x2-es talaj több felröpit ad esetleg?
     
  20. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Mi is folyton abbahagytuk a nemesítést, (hol a növény fogyott el, hol az idő, mert event jött), aztán a farmaranyfánál be kellett látunk, hogy meg lett volna a második is, ha tudunk nemesíteni. Nekem néhány hét alatt összejött a maradék bónusz, a lányomnak a legfontosabb nagyon soká, de végül sikerült. Nos, azóta egyszer sem volt szükség nemesítésre:) Most napok óta narancssárga akármit ültetek éjjelre (úgyis kell vagy százezer), így nagyjából szinten vannak.
     
    Norella404 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.