Visszajelzés A póknevelde - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Sziasztok!;)
    Egy terület izzó penészke 41db felröpi,
    Másik terület :6 macskatündér adott 3db-t,a többi fa volt,ami 19 db-t adott.:p
    Egész jónak tűnik,szerintem ue.-k lesznek éjszakára is!
    Sok sikert mindenkinek!
     
  2. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Sziasztok! 75 röpi kezdésre. Teliholdason 1x1 izzó penészke, 40 pókháló, gombaerdőbe fák, 35 pókháló.
     
  3. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Kérem a kedves szomszédokat, akik olvassák a csevegőt, hogy most pókháló felröpit küldjenek, ha megoldható, a majmossal úgyis kész vagyok :) Köszi kösziiii :inlove:
     
  4. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    2 területen Alkonyi árnyvirág, (mínusz 2 füvészkert) és párdarab fa adott 83 felröpit (legenda 30/30).
    1-1 zombi juh és medúzafűz kiváltva.
    Nagyon bizakodom hogy sikerül.
     
  5. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Sziasztok!
    Keresem, de nem találom, hogy a Teliholdas betakarításnövelő, ami a Szellemes farmer csomagban van, melyik rekeszt foglalja el?
    Attól tartok, ennek is a gyémánt kell...
     
    -Fülemüle-70, steve223 és -vadocka70- kedveli ezt.
  6. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szerintem ennek nem kell külön rekesz , ha jól tudom azonnal induló bónusz
     
  7. lüszike69

    lüszike69 Törekvő

    Sziasztok. 33 pókhálóval kezdtem igaz izzó gombára adta, ez 2,5 órás növény ahhoz képest szerintem egész jó :) Deeee a lényeg(számomra) végre kitehettem a keserves munkával összekuporgatott farmpengőn megvett kriptamécses kaktuszomat 227 óra múlva meg is lesz az első 6 db...nem semmi érési ideje van. A "Gonosz iker" gazdaköribe pl. 20 db kell, akkor ez 3 hónap? Bocsi ha picit off voltam tudom ez event csevegő...
     
  8. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    egyiket sem, ugy ahogy te gondolod, olyan mint amikor akció van, és FA. veszel kapsz rá 100 % tp.
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Most csak a helyet foglalja feleslegesen. A telihold event vége előtt tedd ki, majd beérik a következőre.
     
    nolina1965, KISHONŐR, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  10. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Ahogy vadocka írta nem kell neki külön rekesz viszont nem azonnal indul amikor aktíválod onnan számít a 24 óra érdemes olyan napra időzítani amikor egésznap gépközelben vagy és időre tudsz aratni. :)
     
  11. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! A kezdő röpi összesen 71db! A nagy sietségben, elfelejtettem megnézni. hogy mit aratok. A fákat és ólakat azokat tudom, csak a növényt nem! Kezdésnek elég a röpi, kiraktam a T-fákat, amiket már írtam azokat pedig leszedtem. Nemsokára aratok, estig az E-növényt vetem, éjszakára pedig 6- 8órás növényt fogok vetni. A feladatok sorrendjéről még nem gondolkodtam, majd később eldöntöm. Sok röpit kívánok Mindenkinek! Polipfám jelenleg 33db van, a most kirakott 5db T-fából, még biztos lesz. VAN egy Kriptamécsesfám! :D Ui: Lehet az is, hogy a múltkor már írtam, de teljesen elfelejtettem, lett 1db belőle. Most meglepődtem, Kacsa Kata volt rajta, akkor pedig tudhattam róla.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.5.18
    Imi*, ulmo12, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  12. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Köszönöm!
    Ez nagyon hasznos infó! :)
    És a tanácsod is megszívlelendő! KÖSZI!!!!
     
  13. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) 51 röpivel kezdtem első 5 mag a földben, mellé raktam olyat ami új fához, ólhoz kell. 1 óra múlva aratom őket. Megszörtam mindennel, szentjanihoz is ettem lötyit, így 1 ól 2 db-ot ad, már csak 18 kell :)

    Én csak termelek-termelek majd növényeket, és az event vége felé tervezek beadni, addig gyűjtök mindent. Remélem legalább 1 új ól, és fa is összejön. De olyan sok minden kell, és semmiből nincs meg a kellő mennyiség, bár némelyből közel vagyok hozzá :)
     
    Maszatka47, Swordfish és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok !
    Kissé becsapósak a csomagok, mármint az olyan idétlen farmerek számára, mint jómagam is vagyok. Vettem 1 csomagot és az eventes gaz aratása előtt szépen aktíváltam. Gondoltam milyen frankón fog menni a felszaporítás :wuerg: Szóval a csökött agyammal, nem tettem külömbséget a teliholdas gazok és az eventes gaz között. Így eventes 2*2 terület maradt 9 db, de a tökre is 9-et kaptam, amit ugye nem katáztam, frankó:cry:
    Taktikát kell váltsak, felszaporítást felfüggesztem, és áttérek más hasznos növények termelésére holnap délutánig:wuerg:
     
    -vadocka70-, ulmo12, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  15. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    HOPPPÁÁÁ!!!
    Szóval a Ragacsbogyóra nem hat, mert az EVENTnövény????
    De jó, hogy írtad, én is azt vártam, hogy arra is ad +2-t:oops:

    Akkor csak később fogom aktiválni, és olyan gazokhoz, amik kellenek az új ólhoz meg fához, vagy a gazdaköribe....
     
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na arra nem ad, viszont a fákra is ad +2 termést, azt ólakat nem tudom, mert nincs kinn 1 db ólam sem .xD
     
    Maszatka47, Marika312, Swordfish és 3 más kedveli ezt.
  17. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Eventnövényre tényleg nem hat ezt én nem is néztem viszont ólakra adja a +2-t.
    Az új fát és ólat akkarom kíváltani én ezért aktíváltam szóval holnap délutánig úgysem event növényezek most csak felszaporítok.
     
  18. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Az a tippem, hogy arra is adni fog.
    Ezek szerint jól át kell gondolni, miket pakolunk ki, és megvárni, míg minden beérett, amit kiraktunk
    mielőtt aktiváljuk...
     
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szióka!
    Vigyázz, nem tudom most mi a kavar van, mert az új fa ugye nem eventes , hanem állandó és arra nem ad plusz 2, csak azért lett fúrcsa, mert minden fánál 6 termést mutat, az új Medúzafűz-nél szintét 6-ot mutat, viszont azon van katapermet, így 8 db-nak kéne lenni:wuerg: Na most jancsiszeg legyek, ha értem mi is van valójában:inlove:
     
  20. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    A fát kiváltottam és tényleg csak 6-ot ad pedig katáztam én is az ólhoz még sok növény kell.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.