Visszajelzés A pokoli juhászkutya - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha van sárkány gyíktojásod , avval 25%-kal több fatermésed lesz a Bahán is 2 órán át .
    De adj rá kacsa katát is .
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Most a sárkánytojásra hajtok...utána a tojástartó fejlesztés folytatódik...
    Nem tudom magam utolérni, én még az éven vártam a nublonokat de már lehet nem is jönnek...
    Erős 2 hónap és vége az évnek...mi lesz veled indián nyár...
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.19
    genka53, -kaktuszable-, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  3. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia , :):) sárkány gyíktojásom nincs, csak sárkánytojásom jónéhány, az nem arra való. kk. kata az van bőven.

    Így kell ezt ... :music::music:
     
    genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    1. Én csak pontosítottam Wolf számait.
    2. Nem az a lényeg, hogy legyen 2000 FP, hanem az, hogy ha valaki úgy dönt, hogy csinálja az eventet részben vagy végig, akkor a Farmárudából is vehet szupertápot. Lehet, hogy nem sok gazdának van 2000 FP-je (bár ezt kétlem), de az sem valószínű, hogy soknak legyen nulla szupertápja...
     
    Gio, genka53, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Az előzetes tervektől eltérően, nem lesz holnap gyümölcspiac.
    Amikor a hó elején kiadtuk a tervezett eventnaptárt, akkor még szerepelt az események között, de változás történt.
    A fórum naptárjából kitörlöm az előzetes infót róla.
    Egy szó, mint 100: ne tervezzen senki a holnapi gyümölcspiaccal, mert nem lesz!
     
    Gio, nyuszi63, dagi18 és 14 más kedveli ezt.
  6. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia Beko, köszönöm szépen az információt, ma még láttam, lehet tudni esetleg mikor lesz ? Illetve úgyis lesz róla hivatalos közlemény, hát... sajnálom.
     
    Gio, genka53, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Beko!
    Ez a bejelentésed szomorú, nem örülök neki. A pletyik alapján vártuk a nublonokat is, de nem jöttek vagy nem jöhettek. Most elveszik a másik farmpengő megszerzésének a lehetősége is.
    Nem tudok rá mit írni mást, mint hogy kár érte és kár mert számítottunk rá.
    Sajnálom, hogy így történt. Viszont köszönjük a hírt, még ha rossz hír is.
    PS: Olyan jó lenne néha pozitív változásról is olvasni aminek örülhetünk :D:music:Létezik még egyáltalán ilyen?
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.19
    jófarmerlány, Lillapilla73, Gio és 6 más kedveli ezt.
  8. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Sziasztok :)

    Tudom , hogy most ünneprontó leszek , de nekem tetszik az event
    Végig boom van , lehet luxuj bájitalozni , az állatok közül szinte bármit lehet tenyészteni , és nekem különösen tetszik az időkorlátos része . Szeretem erre a sémára készült feladatokat .

    Ha valaki nem evntezik , pótolhatja a hiányzó tenyészállatokat , vagy piacozhat , vagy gazdakörizhet vagy csak egyszerűen játszhat :

    Mindenki megtalálhatja benne azt , ami számára jó .

    Értem én , hogy aki csak állandóan azt nézi mi éri meg , mi mi nem , annak ez az event kihagyható . Tegye azt

    Szerintem a játékosok zöme , egyszerűen szeret farmozni , ne vegyük hát el tőlük ezt az örömet .
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, nyuszika215 és 14 más kedveli ezt.
  9. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Ahogy olvastátok, gyümölcspic nem lesz, azzal gazdálkodunk, amink van. :sleepy: A tervem sajnos most kicsit összedőlt,

    holnap átgondolom még ezt a tenyésztést. Ha... esetleg ez helyett lesz szupertáp akció. No, majd kiderül. o_Oo_O
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Pörgethetsz a party kerékről dupla áron aranyállatot , mintha szupertápot vennél . Ja , ez nem .
    Akkor , ha a vevőknek bedobsz pár száz millió értékben növényt , 5 perccel hamarabb tenyészthetzs . Ja ez nem .
    Esetleg beteszik a party pörit a farmárudába , de a nublonok és a gyümipiac nem jön , és akkor elég szépen csillog ott . Hm ez se jó
    Akkor ez biztos pozítív , hogy jön a tenyészállat válogatás , és lejjebb vitték az árát . Ez már pozítív ?
    Vagy az is jó lehetne , hogy ma boldog trágya nap van ? Az már nagyon pozítiv .
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Még én is pozitív vagyok .. ez talán jó
     
  13. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Létezik! Amennyiben rendelkezel Idő-visszautazó géppel, akkor 2010-2011 környékén bőven találsz!

    :D:D:D:D
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De amúgy tényleg , na már na . Ha nem jönnek a nublonok és a gyümipac se , akkor honnan szerzünk farmpengőt ?
    És akkor hogy lesz kiszedve a Party pöri amit beraknak ?
     
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sehogy. :D Helyette a megrendelőkkel tudunk foglalkozni.xDxDxDxD
     
    Fatther, Gio, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  16. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    És mi lenne ha az eventről beszélgetnél ? Mert ha jól látom ez egy event csevegő .

    Imádlak , meg minden ..... szeretem is olvasni néha a bolondságaidat , de Jancsika , telefirkálgatod az összes oldalt , mindenhol , mindig :) neked kellene egy olyan külön kis blog , ahol leírod a gondolataid , és akinek van kedve belelapozgat :)

    Nem érts félre , tényleg kedvellek
     
    Fatther, Gio, nyuszika215 és 9 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ja ez igaz , van olyan láda , ami farmpengőt ad . :p
     
  18. klariszmama

    klariszmama Aktív író

    Szép napot!
    Most már HATODSZOR írod le, hogy nem éri meg Neked!!!
    Ezt mindenki tudomásul vette aki akarta.
    Ebbe a csevegőbe inkább azt kellene leírni, hogy mit honnan lehet segítségül előszedni, úgy ahogy mások is teszik
    Van akinek megéri - tehát igazán nem vagyunk arra kiváncsiak hogy neked miért nem éri meg.
    Hát ne csináld- lehet termelni - lehet sétálni, mert jó idő van.
    Van akinek szüksége van a 3 szintü ólakra - haggyuk had csinálja lelkiismeret furdalás nélkül
     
    opei, Gio, BriGitta75 és 5 más kedveli ezt.
  19. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Megérős eventnek túnik,sőt szinte ingyen vannak a kütyük amik nem is olyan rosszak,ha meg tenyésztés közben beugrik valamilyen rózsa állat akkor végképp megérte.
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ok , akkor ha veszel party pörgetést az 8 farmarany . Van féláron is az 4 farmarany .
    A szupertáp az 20 farmarany 20 db . Vagyis 1 db 1 farmarany . De kettő kell a tenyésztéshez .
    Szóval a féláron vett 4 farmaranyas party pöri is még dupla drága , mint a 2 farmaranyas szupertáp .
    Én , ha az állatok miatt nézem , nem fogok az állatok miatt party pörit venni , még ha csak arany állatokat is lehet róla szüretelni .

    A másik , hogy tetszik az event , megcsinálom fullra , nem érdekel mennyi szupertápba kerül .
    Nem tudom mi fogott meg benne , talán az etetési vágya a kutyának .
    Nem tudom , hogy a kutya mennyire ismeri a pontos időt , majd meglátjuk .
    Az is izgat , hogy lesz e farmpengős tenyésztés , mert már csak az marad , mint szerzési lehetőség .

    A harmadik , hogy a kutyának 3 feje van , és egy kaját kap .
    Volt olyan etetős event , hogy egy karakternek 6-7 db-ot kellet adni egyszerre .
    Asszem ez a teadélután volt .
    Szóval elég fura ez a része

    A negyedik gondolatom az eventről , hogy amikor a jelvényeke rakjuk be , van olyan rész mindegyiknél , hogy
    • szint x 10.000 TP .
    • szint x 8.000 TP
    • szint x 4.000 TP
    Ez már elég jól hangzik , ha mind a hatszor megcsinálom: 22.000 TP x 6 x 229 szintem = 30.000.000 TP ?????????
    Na ez a 30 millió eléggé motivál engem .
    És ez csak egy dolog , amit ki lehet szedni . A többinek még utána se néztem nagyon .
    Habár remélem jól számoltam .....
     
    Fessie, szekulagábor, Gio és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.