Visszajelzés A pokoli juhászkutya - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Jó rendben.Akkor törlöm.
     
  2. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Ismételten csak kérdeznék. Ezt az eventet tényleg komolyan gondolták így??
    Mostantól csak ilyen eventekre számíthatunk, vagy azért lesz olyan is:
    1.aminek van értelme
    2.amit megéri megcsinálni, akkor is, ha nehéz, vagy sok erőforrást igényel
    ***
    Ha az a cél, hogy az emberek egyre több eventet engedjenek el, és ne csinálják, akkor jó az irány.
    Sok sikert mindenkinek, aki belekezd, vagy végig is csinálja.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.10.19
    jutka190226, Csabigazda, nagyjuli és 11 más kedveli ezt.
  3. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Jancsika, a 2 FA-s szupertáp is rendkívül drága. Ha valaki mindenképp vásárlás útján szeretné beszerezni a szupertápot, akkor arra a legolcsóbb megoldás a szupertáp akció, méghozzá a közvetlenül Ft-ért megvásárolható XL csomag. (Kb. 0,6 FA-ba kerül 1 szupertáp.) Bármilyen átváltás (FA, FP) ennél drágább megoldást eredményez.
     
    almáspite48, Gio, -vadocka70- és 9 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Pont ezt írtam , hogy a 8 farmaranyas party pöri drága , de még a féláron vett 4 farmaranyas is .
    Csak máshogy .
     
    bugavalika40 és farmerogirl kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Sokat gondolkodtam, hogy mi legyen ezzel az eventtel, de aztán meggyőztem magam, hogy kell nekem a 6 bónuszláda (hátha ad a TP-n kívül mást is) és a 2 db TP-s kitehető. :) A kitehetőkhöz 80 éhenkórászt kell megetetni és a táblázatban nem minden sor ad kutya eleséget, ezért kiszámoltam, nehogy véletlenül többet csináljak, mint ami kell. :D
    Madaraknál:
    A kakukkokat már be is raktam a házikóba. Itt mind a 100 jelvényt meg kell szereznem. Virágos struccokkal fogom pótolni.
    1. ezüst után 2.ezüst-arany-gyémánt 3. ezüst-arany-gyémánt. Ez 17 db eleség. (A szezonpontokat nem figyelem)
    Kétéltűnél:
    Csak 20 jelvényt fogok kivenni.
    Békát rakok be a házikóba és nyílméreg békával pótolom.
    1. ezüst után 2. ezüst 3. ezüst -arany-gyémánt. Ez 7 db eleség.
    Ízeltlábú:
    Pillangót és méhet fogok vegyesen berakni és dongóval fogom pótolni. Itt is csak 20 jelvényt veszek ki.
    1. ezüst után 2. ezüst 3. ezüst arany-gyémánt. Ez 7 db eleség.
    Emlős:
    Egeret fogok berakni és jáde elefánttal fogom kipótolni. Itt mind a 100 jelvényt ki kell venni.
    1. Ezüst után 2. ezüst-arany-gyémánt 3. ezüst arany-gyémánt. Ez 17 db eleség.
    Hüllő:
    Kaméleont fogok berakni és kobra anakondával fogom pótolni. Itt mind a 90 jelvényt ki kell venni.
    1. ezüst után 2.ezüst-arany-gyémánt 3. ezüst-arany-gyémánt. Ez 17 db eleség.
    hal:
    Halat fogok berakni és gömbhallal pótolom. Itt mind a 90 jelvényt ki kell venni.
    1. ezüst után 2. ezüst-arany-gyémánt- 3. ezüst-arany-gyémánt. Ez 17 db eleség.

    Összesen: 82 db eleség és csak az anakondáknál fogok etetni, addig pihenjenek.:)
    Ehhez 840 db szupertáp kell. Nem mondom hogy kevés, de miután ritkán tenyésztek, most rááldozom. Remélem a ládákból fog jönni pár jó bónusz, mert eddig többségben volt a TP-s.
    Sok sikert.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.19
    maszilva, almáspite48, nrg18 és 27 más kedveli ezt.
  6. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Még szerencse, hogy klariszmama hozzászólásában megmaradt, így azért el tudtam olvasni. :)
    Nem baj az, ha valaki mérlegelni szeretné a mellette-ellene érveket, akkor talál mind a kétféléből. A döntést úgyis mindenki magának hozza meg. :)
    Én úgy gondolom, nekikezdek, tápom van hozzá, a dekorok tetszenek, van matrica is!:inlove: és átnézem az ismertetőt és a gazdák ajánlásait, hogy mit lehet esetleg kihagyni. :p:)
     
    maszilva, -W-595-, Gio és 6 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Nálad nagy összegben fogadtam volna, tudom hogy a dekorok a gyengéid;)xD
    Egyébként jogos mert túl sokszor zártam ugyanazzal.Viszont nem akartam senki kedvét elvenni, inkább csak mentegetöztem hogy én miért nem:wuerg:De legközelebb majd Bekohoz megyek, vagy csendben maradok:pxD
     
    bugavalika40, genka53, Domos52 és 3 más kedveli ezt.
  8. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    A tojástartóba való dekorok mindenképpen! :p:inlove: Így is még kb. a fele van teli, gyűjtök mindent, amit oda lehet tenni! :) De még annál is fontosabbak a matricák! :inlove:xD Volt már event, aminél csak a matricáig mentem. :)

    Neked is sokat! :)
    A halas eleséget nem fogod tudni az anakondáknak odaadni. :music::)

    Jó, hogy betették a boom-ot, engem az győzött meg. :)
     
    jutka190226, -W-595-, Gio és 5 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ugyanaz az eleség minden nap, és akkor eteted meg a kutyával, amikor tetszik. A jelvény nem mindegy, azt csak az aktuális kategória tenyésztéséért, az aktuális napon kapod, és adhatod be.
     
    -W-595-, Gio, nyuszi63 és 8 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Ez igaz de a hallak a hüllök után vannak.o_OErgo ha nincs időgépe akor nem tud etetni vele:pxDxD
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia.
    A naponta kapott eleséget nem kell aznap megetetni a karakterekkel.
    Tehát nyugodtan tartalékolhatod, hogy pl. ne tyúkot kapjál, hanem anakondát, vagy békát, vagy amiből kevés van.
     
  12. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    No a mantaráját jól betették a végére. Akinek nincs azért a pár darabért is jól megizzad mire megveheti a piacon.
     
    -W-595-, genka53, bugavalika40 és 2 más kedveli ezt.
  13. macskacicu

    macskacicu Járnitanuló

    Sziasztok! Kisfarmosként esélyem sincs végigvinni ezt a tenyésztős eventet, nem is ez a probléma, nem lehet megcsinálni mindent. De a három kitehető jól jönne, amihez 80 tenyésztés kell, ha jól olvastam. Ennyi még belefér. Kérdezném, hogy mindegy melyik kategóriából készül el az a 80 tenyésztés? Köszi
     
    bugavalika40 kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Tudjuk, hogy minden hónapban van tenyésztős event. Azt is tudjuk, hogy a tenyésztős event alapvető kelléke a szupertáp.
    Tudom, volt már olyan tenyésztős(nek mondott) event is, amit akár piacról is meg lehetett csinálni.

    Azt is tudjuk, hogy a tenyésztős eventek eddig adtak vissza vmi minimális szupertápot. Ez most sajnos nincs így. Ezt mindenképpen beleírjuk a visszajelzésbe.

    Sokan sok helyen leírták már, hogy honnan lehet szupertápot szerezni, nem akarom őket ismételni.
    Csak 2 gondolat.
    - Leho vesszőparipája az, hogy "csak akkor tenyésszünk, amikor arra szükség van", Ági anyu vesszőparipája az, hogy ne keverjünk más tápot, csak szupertápot, mert a szupertáp kivételével minden más táp (persze a teliholdasokat kivéve), beszerezhető a piacról.
    Ha valaki a kettő közül csak az egyikükre hallgat, tesz valamit azért, hogy a szupertáp készlete ne essen a lélektani határ alá.

    - Az, hogy ebben az eventben kinek mi éri meg, az egyéntől/farmtól függ. És az is, hogy kinek milyen tartalékai vannak még a szupertáp szerzésre. Gondolok itt a ládákra, amiből ez is bontható. Vagy olyan ládákra (dekorokra), amik pörgetést adnak. Tudom-tudom, nem lehet százszám pörgetni a kerékről szupertápot, de azért a normál kerék is ad időnként.

    Mindent összevetve, nekem ez az event tetszik.
    A kollégáim a megmondhatói (innen is köszönöm nekik, hogy napokig hallgatták a vergődésemet), hogy mennyire megviselt a megrendelős és a szezonos anyag elkészítése. Az okát nem részletezem. Tudjátok ti jól.

    Ezt az ismertetőt végre jókedvvel írtam. Tényleg szépen felépített, átgondolt event. Jól összeillesztették a tenyésztést a 24 órás gazdakörökkel és az etetéssel is. Még egy kis "luftot" is hagytak benne, hogy ha vki nem végzi el teljesen, akkor is végig tudja csinálni az etetős sort, vagy, ha valakinek nem kell minden ól, akkor az értékes dekorokat milyen taktikával tudja kiszedni.
    Ezeket szépen levezették már itt a csevegőben. Toma és Kukori írásaiban olvastam erre vonatkozó tanácsokat.

    Az event ajándékai felső középkategóriásak, majdhogynem azt mondanám, hogy soha rosszabbat.

    Aki mérlegelt és úgy döntött, hogy nem áll neki, vagy csak egy részét csinálja meg, tegyen úgy.
    Akinek nagyobb tervei vannak, szintén tegyen saját belátása szerint.

    Ahogy tőlem megszokhattátok, ezt az eventet is maximálisan végigviszem. Azért (is), mert tényleg tetszik.

    A tenyésztéshez jó eredményeket, az eventhez pedig jó szórakozást kívánok! Lássátok meg benne ti is a jót, mert ebben tényleg van.
     
    maszilva, almáspite48, Katka54 és 37 más kedveli ezt.
  15. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Igaz, de a halas után már nem jön hüllős nap. :( Ahogy előttem DevilMókus gazda már rámutatott. :)
    Ami elég kár, mert nekem alapállatból halból van a legtöbb. Remek állat amúgy a hal, mert nem kell tenyészteni, csak jön a felhőről és a ládákból. Kimondottan szeretetre méltó tulajdonság. :inlove::)
     
    -happy58-, jutka190226, -W-595- és 8 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Akkor azt ne csináld meg, úgyis csak 1 eleséget ad. Inkább az a lényeg, hogy tudd, hogy mit szeretnél kivenni és ahhoz mennyi eleség kell. Ha ezt tudod és pont az az 1 db hiányzik, akkor meg kell venni. Én is sokallom a tápot, ezért a pajtából megpróbáltam elkerülni a beadásokat.
    Szia. Nem 80 tenyésztés kell, hanem 80 kutya eleség, tehát sokkal több tenyésztés kell. Nézd végig a táblázatot, hol kapsz kutya eleséget. Hááát, szerintem ha kicsi vagy még, akkor ez nagy falat lesz, de sok sikert.
    Nem értem a problémátokat. Teljesen mindegy hogy milyen sorrendben jönnek az állatok. Pl. lesz 80 eleségem, de csak akkor fogom odaadni az összeset, amikor a hüllők lesznek és 4 db anakondát adhat. A madaraknál nem fogok etetni 4 db tyúkért.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.19
    Katka54, -happy58-, szekulagábor és 9 más kedveli ezt.
  17. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Kérdésem: Amikor az első baby boom van, akkor megcsinálható az összes tenyésztés és a jelvények megmaradnak akkorra, amikor kellenek: pl 3. 6. napra? Szerintem így lenne értelme, ha esetleg odahajít egy-egy másik fajta jelvényt. Vagy most ilyen nem lesz, csak esetleg dupla az aznapiból? Köszi a segítséget előre is.
     
    Katka54, bugavalika40 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem lehet előre készülni. Minden event 14 órakor kezdődik és másnap 14 órakor ér véget. Ez alatt az idő alatt kapsz minden nap madár-hüllő-stb... jelvényeket. Kis eséllyel kaphatsz 2 jelvényt is, de minden nap csak abból a jelvényből ami éppen soron van.
     
    -happy58-, Gio, szemike50 és 4 más kedveli ezt.
  19. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Ez egy kényelmes hét az eventek szempontjából. :)
    Nem kérdés, én megcsinálom. Nagyon tetszik a piros Pokoli kutya barlang, és a dekorok is megérősek. (Nem FA-ért kell megvenni, sem FP-ért kiváltani esetleg Ft-ért.) "Csak" játszani érte. A futtatóba én is szeretem gyűjteni a kütyüket, van még hely bőven. A táp valóban kicsit zúzós, de nem lehet mindig minden kánaán. Ez most egy ilyen event. De ne felejtsük el, volt olyan tenyészés is, mikor 12 db neon ólat dobtak utánunk 5-600 db tápért. Na az ajándék volt! ;)
    Külön tetszik, hogy (ha jól látom) a hétvégi küldetésen kívül más event nem is lesz. 6 területen szabad foglalkozás mindenkinek, méghozzá elég sokáig.
    Kellemes kikapcsolódást mindenkinek, akármi is lesz az. :)
     
    maszilva, Ribiszke, -happy58- és 11 más kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia a baby boom most 6 napig folyamatos lesz holnap 10:00 órakor indul...ez azért így vagány...xD
     
    maszilva, Ribiszke, Puszpang és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.