Visszajelzés A szerelem cukrászata event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 7.2.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A vetőtáblán ott van, annyi amennyid volt. :)
     
    Jinx kedveli ezt.
  2. Jinx

    Jinx Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Százakárhány maggal nem sok mindent lehet kezdeni. Speciel nálam mindkét terület be volt vetve és a földekről simán eltűnt, aratás nélkül. Az nem került vetőtáblára se sehová. :)
     
  3. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Megnézted a növények között a raktárban? A Hivatalos tájékoztató szerint mindenki visszakapja a leállás előtti éppen aktuális mennyiséget, eventnövényből, felröppenőkből és malomtermékekből egyaránt.
    Amennyiben az event indulása után nem frissítettél, akkor érdemes azt megtenni, és azután ellenőrizni a készleteket.
    Köszönöm:)
     
    Sali~*.*, Jinx és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Jinx

    Jinx Fórum-zöldfülű

    Szia! Egy malomterméket tudtam készíteni és maradt 101 darab. A két földterületről eltűnt a beültetett termés,belépés után üresek voltak a területek. :)
    De már lehet szenilis vagyok és már semmibe se vagyok biztos. :D
     
  5. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Sajnos nincs arról tudomásom, hogy a Kollégák lezárt event újraindítása esetén meddig látnak vissza az ellenőrző panelen.
    Amennyiben van rá lehetőség és hozol farm nevet illetve farm ID számot, akkor kérhetünk ellenőrzést számodra.
    Adataidat az alábbi topikba hozd, kérlek:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-bugok-problémák-kezdők-haladók-részleg.19471/
    Köszönöm:)


    Megtudtam, hogy a Kollégák csak az aktuális pajta készletet látják a növényekből. Ami a pajtádban volt, azt mind visszakaptad. Ami a földeken, az sajnos elveszett Mindenkinek, mivel mire visszatért a játék, addigra az event végetért...:(


    *új információval kiegészítve / Luminary
     
    Utoljára szerkesztett: 17.2.24
    -gyöngy-581, GA-BI-O-Farm, Jinx és 2 más kedveli ezt.
  6. gyökértelen

    gyökértelen Utánpótlás-írogató

    Szia !
    Nem találom hol van, hol jelenik meg a cukrászati ikon, így nem tudok sütiket készíteni a cukrászati eventhez. Ma 14 órakor vége, tehát jó lenne ha megtalálnám...Köszönöm: gyökértelem ID 57271846
     
  7. zsütter

    zsütter Aktív író

    Szia.
    Az event órára kattints bal oldalon, ott lesz.
     
    GA-BI-O-Farm és gyökértelen kedveli ezt.
  8. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Ez nézőpont kérdése nem új játékos vagy ezáltal nem értem, miért veszel drágán a kis farmokra? Nekem az első a lekvárfőző volt amit kiváltottam addig küszködtem a töklekvárral. Most küldöm ajándékba a kicsiknek. Persze nem tudom mindegyiknek hiszen a szomszédoknak is kell küldeni a napi ajándékot, de megbeszéltük, hogy amikor nincs felreppenő akkor én a kicsiket támogatom nem kérek kitehetőt pl. ami most van ajándék. Úgysincs hova tenni minek? Egy dolog azért érdekelne ha már visszahozták az eventet ami nyilván sokaknak segít, miért nem lehet értékelni? Részemről 0 lenne, mert ez az első event amit kihagyok. A régi tortás a kedvenc kategóriába tartozott. Nagyon szerettem. Most is tervezetm, de 5 pontokkal nem jutok semmire. Annyira egybefolyik az egész, hogy nem tudom megkülönböztetni mi hova való. Soha többet. Csak akkor nem küzdöttem, ha nem volt rá lehetőségem. Ez leginkább az idő. Most feláldoztam volna sok mindent ami van zöld csepp termés bónusz, de minek? Annyit nem ér .Remélem nem lesz több hasonló, mert event függő vagyok és hiányzott. De mint a való életben mindennek van határa. Mindenkinek gratulálok aki megcsinálta. Megérdemelte nagyon.
     
    zsani_apja és Luminary kedveli ezt.
  9. Jane_Jeans

    Jane_Jeans Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Nekem is a kedvenc eventem volt a tortás. Ennél picit bepánikoltam, ahogy olvastam a hozzászólásokat. :D Elkezdtem eljátszani
    kicsi farmokon a szirupot. Elég hamar ráéreztem a tortákra, már olyan volt, mint ha muffinok lennének. :D Nagyon élveztem. Azt sem bánnám, ha legközelebb többet kellene összerakni.

    üdv: apja
     
  10. Jinx

    Jinx Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Igen,igen...ezt sejtettem. Köszönöm azért a segítséget és információt. :)
    -

    Mondjuk azt nem értem, hogy mi az oka...de van amikor learatható az eventnövény az event vége után is és van amikor így kámforrá válik a földekből ,mint most a csokirózsák. :D
     
  11. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia azt én sem bánnám ha többet kellene összerakni csak ne ilyen összemosódó színekkel. Az alap meg a középső még nagyjából sikerül, de a teteje nem jön össze. Most, hogy visszaadták lejátszottam ami még megmaradt, de nem jó. Mivel a másik event miatt pörgettem és jött egy 100%-os bónusz így ha nem fáj semmibe termeltem még növényt. Nem szokásom semmit feladni de ez nagyon nem megy. Pénzem nincs felesleges kosarakra soha nem célom, hogy gyorsan letudjam, de ez még lassú tempóban sem megy. A növény meglett volna a felreppenő sem okoz gondot, de ha nem látom, hogy milyen a teteje, mert sötét és nem nagyon tudom megkülönböztetni, így elment a kedvem. Tovvábbi szép hétvégét kívánok.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Nagyítva próbáltad már? Kliensbe a beállításoknál zoom 120%, böngészőbe meg Ctrl és egérrel görgetsz az optimális kép
    eléréséhez.
     
    -gyöngy-581, zsani_apja, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  13. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Köszönöm szépen a segítséget, de én tényleg antitalentum vagyok. Ha előbb kérem meg a fiamat, hogy segítsen sikerülhetett volna lejátszotta a megmaradt játékok teljes sikerrel. Csak nem szeretek segítséget kérni, mert ez nem az ő játéka és Ő uncsinak tartja. Hiába nem vagyunk egyformák. 18 éves fiú nem ilyen játékkal játszik hanem inkább autós meg lövöldözős ami izgi. Nem sajnálom, hogy egy felhővel kevesebb, csak egy kicsit fáj. 14 év után nem olyan eventet szerettem volna amit fel kell adjak. Pozitívan nézem a jövőt hátha lesz olyan is ami jó lesz.
     
    zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. silverado58

    silverado58 Fórum-zöldfülű

    sziasztok lehetett volna este 22óráig is mert aki dolgozik nem élhetett a lehetöséggel hogy befejezze a játékot
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Halo!

    Képzeld, ha lekicsinyítem 70%- ra, akkor is megy a pakolás. Úgy bele égtek ezek a muffinok az agyamba, hogy legközelebb megpróbálom csukott szemmel rakosgatni. :D
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    2 órával az event vége előtt jött a központi hiba. Adtak 24 órát, hogy be lehessen fejezni - leginkább azoknak, akiknek az utolsó aratásán múlott az event befejezése. De, természetesen sokkal többen profitálhatnak a plusz 24 órából. Ha, eddig nem sikerült befejezned, akkor a hivatalos event végére sem sikerült volna. :music:
     
    -Linz-25, -ágianyu33-, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Színpompás, de első pillantásra nem könnyű event ért véget.
    Sokunknak még gyakorolni kell a muffindíszítést.
    Köszönjük a sok segítőkész tippet, amellyel igyekeztetek egymásnak könnyebbé tenni az új minijátékot.
    Találkozunk a következő eventeken.
     
    Dolphin, GA-BI-O-Farm, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.